Pages:
Author

Topic: Geçen seneki gibi bir dönem tekrar görecek miyiz ? - page 13. (Read 4262 times)

member
Activity: 235
Merit: 40
şu an 265 milyar dolarlık bir market cap var, genel para piyasalarına göre çok çok düşük bu. 800 milyar hatta trilyona varıp aşması lazım, ki o zaman birçok minik coin buradan kaç x yapar tahmin edemiyorum.

ama yıllarca o dönem gelmeyebilir de. Tanıdığım birisi litecoin alıp 2 yıl beklemiş, bir şey olmayınca satmış (10 dolarlarda sanırım). Geçen yıl 300 dolarlara kadar çıkmıştıSmiley milyon dolar kaçırdı yani. Ama bilemeyiz biz böyle umutla beklerken kripto borsaları tarihin tozlu sayfalarına da gömülebilir. (teknolojisi her zaman kalacak o net tabii) Bekleyip göreceğiz.
full member
Activity: 336
Merit: 111
öncelikle bunun cevabını kimse bilmiyor. kimse işkembeden sallamasın. hep oldu yine olacak görüşü en büyük yanılgıdır. keşke olsa diyenlerdenim. bu piyasada kar edemez hale geldik. onlarca ico devam ediyor ama eskisi gibi hemen hardcap yapma yok. buna rağmen piyasaya hala para akışı var. milyon dolar yatıran var. piyasa yine yükselecek ama ne zaman belli değil. belki yarın belki yarından da yakın veya 4-5 sene sonra Smiley
hero member
Activity: 756
Merit: 505
illa ki yeniden öyle bir dönem göreceğiz, buna inancım var, zaten görmezsek yani böyle bir durum gerçekleşirse zaten kripto borsasının sonu gelir demektir. ama burada doğru soru ya da asıl önemli olan kısmı bir daha görürmüyüz değil ne zaman görürüz olmalı bence; çünkü nereye ne kadar zaman için yatırım yapacağımızı bilmeden hareket etmek yorucu, nakdi açık yaratabilir. o yüzden ben en azından 2 ay göremeyiz diye düşünüyorum, yani trend bir kaç uzağımızda, sonrasında ne olur bilmem; o da 2 ay sonra belli eder bence.
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Yaz aylarında bir hareket olmazsa, artış planlarını yıl sonuna ertelememiz gerekebilir. Ufak hareketlerden kar almaya bakalım.
full member
Activity: 630
Merit: 104
bence çok yakında geliyor ama yinede piyasada ne olacağı belli olmaz yanlış yönlendirmiş gibi olmayım ama sabır eden kazanacaktır.
member
Activity: 596
Merit: 14
bence çok uzun değil geliyor şu tepeden girenler bi satsa artıkda piyasada biz bize kalsak ancak o zaman yükselir bence bu da bı 3 4yılı bulcak gibi geliyor ne yazıkki.
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
Geçen yılki x5 ler x10 ları tekrar göreceğimizi düşünmesemde tekrar kar etmeye başlayacağımızı günde %10-15 artışları göreceğimizi hissediyorum:)
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Geçen seneki gibi bir dönem mutlaka tekrar göreceğiz. Çünkü bu para piyasalarının genel döngüsüdür, değişmez. Ancak aralık olarak çok farklı olabilir. Yani 3 yıl ayı, 3 ay boğa dönemi de olabilir. Geçen yıl gerçekten çok iyi rakamlara erişilmişti, bu yıl tam tersi oldu. Belki seneye ya da 2020'de tekrar bir sıçrama olur.
full member
Activity: 350
Merit: 102
geçen seneki gibi dönemi heralde bi 10 yıl falan bekleriz gibime geliyor. son gelinen nokta içlker acısı bir durumda. 2 yıl önce btc 6700 olacak deseniz insanlar kurban keserdi sevinçten şimdi ise ağlıyoruz. çünkü 20k dan buıraya düşüş çok pis koyuyor adama. o bahar günleri geri de kaldı artık. kış mevsimindeyiz.
member
Activity: 392
Merit: 11
Sanırım artık bu sene göremeyeceğiz. Yılın ilk yarısı bitti biz hala düşüyoruz hala zarar ediyoruz. Sermayemiz iyice pul olacak bu gidişle. Umutlar artık önümüzdeki yıllara.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
insanlar geçen sene sonu araştırmadan hangi projede hype varsa ona para yatırıyorlardı. bilgisizlik tecrübesizlik dizboyuydu. geçen senekine benzer bir yükseliş süreci başlarsa bu sefer yatırımlar daha mantıklı değerini hakeden projelere akacaktır.
newbie
Activity: 154
Merit: 0
Altcoinlerin çoğu diplerde %80 düşen bir altcoinin eski seviyelerine gelmesi için %500 yapması lazım. Artış dönemleri mutlaka olacaktır ama eski rakamlar zor.
hero member
Activity: 1876
Merit: 524
geçen sene ki gibi bir dönem girebileceğimizi artık zannetmiyorum. Geçen sene ki hype ortada yok. Büyük haberlere ihtiyacımız var bir ülke bitcoin'i transferlerimde kullanacağım der yada bitcoin lightning network gibi olaylar olmadığı sürece 13-15k'ları girebilmek bile bu sene için mucize olur sanırım.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Aralık ayı başlangıcına doğru tekrar aynı senaryoların dönmesi muhtemel bir olaydır fakat bu sene sonu balinalar bir ters hamle yaparak bizi yanıltabilir ve uzun bir süre ayı piyasası etkisi devam eder. Son 4 sene içerisinde gördüğümüz dalgalanmalara göre yorum yapmak gerekirse ilk cümlemde belirttiğim Aralık ayı içerisindeki yükselişler güçleniyor fakat dediğim gibi bir ters hamle durumunda ise uzun bir süre boyunca ayı piyasası ile devam etme ihtimali de oldukça yüksek.
jr. member
Activity: 112
Merit: 1
Çıkan spekülasyonlar yüzünden neredeyse kripto para işine ilgi yarı yarıya azaldı çok büyük bir etken bu tabi amaç bu zaten milleti bu işten soğutmak parası olanın daha fazla kazanmasını sağlamak o yüzden önceki yıllarda gördüğümüz seviyeleri yakın zaman da görmesek bile mutlaka yukarı seviyelere doğru bi dalga olacaktır sabırla beklemek gerekiyor
member
Activity: 546
Merit: 10
evet hemen şimdi başlayacak durumu yok. bugün bitcoin %5'in üzerinde değer kaybetti. altlarda %15'lere görenler var. balinalar ellerini avuşturuyor. yani planlar var ve adım adım uyguluyorlar.
newbie
Activity: 196
bu sürekli benzer şekilde ilerliyor dönem dönem benzer şeyler yaşanıyor ama çok kazananlar kazandı ve önceki dönemler kadar hareketlı bir piyasa beklemiyorum ben açıkçası
newbie
Activity: 36
Bitcoin sürekli tedirgin edici bir hava veriyor. Yeşille bağladığı günler gelmemli artık
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
Her şeyin bir sırası bir döngüsü var, bu yıl tüm para piyasaları farklı hareketler içerisinde balinalar her birinden sırayla payını almadan kriptoya sıra gelmeyecek anlaşılan, sabır edelim.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Belki göremeyebiliriz ama bu yıl için o kadar fazsla bir yükseliş yinede ben açık kapı bırakıyorum umarım az bir şey yükselme olabilir.
Pages:
Jump to: