Pages:
Author

Topic: Geçen seneki gibi bir dönem tekrar görecek miyiz ? - page 11. (Read 4262 times)

jr. member
Activity: 546
Merit: 2
Görmememiz çok ama çok zor. Piyasa düşüş eğiliminde ama kadasını kaldıracağı zaman da gelecektir. Gerilen ok misali ne kadar geç olur ne kadar düşerse o kadar sert ve büyük yükselişlerle geri gelecektir.
member
Activity: 406
Merit: 10
Bu konunun bu kadar tutulacağını tahmin etmemiştim moral bulmak için açmıştım biraz da ama pek moral vermiyor şu anda.

Geçti Bor'un Pazarı Sür Eşeği Niğde'ye...

Bu kafadayım şu anda yıllarca pişman olacağız gibi hissediyorum,umarım yanılırım.

Düşüş dönemi 6 aydır sürüyor nerede sonlanacağı belli değil, accumulation dönemi de en az düşüş kadar sürerse toplamda bir iki yıl piyasa kendine gelmez.
newbie
Activity: 96
Merit: 0
Sen pişmanlığı asıl  boğada bilmem kaç x karını realize etmeyip şu boktan dönemde anaparayı da gavur etmişlere sor bide...
member
Activity: 266
Bu konunun bu kadar tutulacağını tahmin etmemiştim moral bulmak için açmıştım biraz da ama pek moral vermiyor şu anda.

Geçti Bor'un Pazarı Sür Eşeği Niğde'ye...

Bu kafadayım şu anda yıllarca pişman olacağız gibi hissediyorum,umarım yanılırım.
newbie
Activity: 96
Aynı yükselişin gelmesi 3-4 aylık süreçte zor gibi. Hoş benzer bir süreç gelince 2x-3x yapsa piyasa zaten anca alışlar seviyesine gelicez Smiley))
member
Activity: 1106
Merit: 25
Hiç zannetmiyorum. 6 aydır kim nasıl para kazanıyor anlamak mümkün değil. Boğa bekliyorduk mayıs başında az biraz kıpırdandi ama son durum ortada. Sabırla beklemekten başka çare yok gibi
full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
aynen alttan toplayan büyük balinalar fiyatları yükselterek acemi oyunculara yüksek fiyattan satmak isteyecek, milyarlarca dolarlık günlük hacim boşu boşuna değil. geçen seneki gibi bir dönem olacak.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Arkadaslar balına oldugunuzu dusunun, suan hersey delı ucuzken adamlar mılyonluk alımlar yapıp depoluyorlar, enınde sonunda bunları 5 10 kat kazanıp satmak ıstemıcekler mı ıstıcekler, ozaman endıse etmeye gerek yok demektır, sadece sabır boga gelene kadar bakmayın pıyasaya cok da onemlı degıl.
newbie
Activity: 154
Mutlaka tekrar yükseliş olacak bir dönem olacaktır. Altcoinler için eski zirveler görülür mü derseniz. Bu konuda soru işaretleri var.
newbie
Activity: 280
bana kalırsa geçen seneki gibi bir dönem bir daha görmeyiz hocam, kolay değil o kadar
member
Activity: 294
görüleceği kesin ama ne zaman olacağı kuşkulu son zamanlarda görüşler büyük fomonun 2019 da olacağı yönünde umarım o kadar uzun süre beklememiz gerekmez çünkü uzun zamandır düşüş trendindeyiz ve büyük zararlar aldık
legendary
Activity: 2282
Merit: 2585
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Olursa dile benden ne dilersen hocam olmazsa hep beraber kaybetmeye devam ederiz neticede kısmetten öte köy yok.
newbie
Activity: 252
sevgili canım kardeşim ben gecen seneki gibi bir donem olacağını ümit ediyorum ama öyle bir zaman gelmesi biraz uzun süre bilir ama sabırlı olmak lazım size söyliyim
member
Activity: 392
Merit: 11
Yazı neden kafadan siliyorsunuz ki? Genel kanı olursa yazdan sonra olacağı yönünde. Ama şu ana kadar sürekli genel kanının aksine hareket etmedi mi? Hissettirmeden kimsenin beklemediği anda yükseleceğini düşünüyorum.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Geçen seneki gibi bir dönemin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Biz o treni kaçırdık galiba ama o dönemde olupta paraları bozdurmayanlar şuanda vahlayıp duruyor. Şuan tam alım zamanı düşüşteyken almak en iyisi. Her zaman düşecek değil ya bir yerde kırılma noktası olacaktır.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Durum çok belli bir çok insan yeni boğayı bekliyor ve bazı analizcilerde btc 40-60k olacak diye insanları yemliyor, ama böyle birşey en az 2-3 yıl olmayacaktır. Ben zaten neredeyse bitmiş bir cüzdanla dolaşıyorum hiç bakmıyorum bile artık. Son hack dumpıyla 8-10k daha gitti zaten artık 10k kaldı oda giderse gitsin kafasındayım
full member
Activity: 1386
Merit: 116
Bunu bekliyoruz bir çoğumuz keşke o efsane 2017 son ayları hemen gelse
jr. member
Activity: 240
Merit: 7
şu an 265 milyar dolarlık bir market cap var, genel para piyasalarına göre çok çok düşük bu. 800 milyar hatta trilyona varıp aşması lazım, ki o zaman birçok minik coin buradan kaç x yapar tahmin edemiyorum.
jr. member
Activity: 33
Merit: 1
bence güzel günler çokta uzakta değil ya Cheesy
legendary
Activity: 2128
Merit: 1143
En geç ağustos-eylül ayına kadar sıkı bir yükselişin sonlanacağını düşünüyorum. Yani bana göre: önümüzdeki 3 ayda herşey bitmiş olacak,
akabinde Ekim'de olabilir>>tekrar bir düşüş, belki uzun süreli 1-2 yıl olabilir. İşte o zaman gerçek sınav verilir ama şimdi yükseliş zamanı! Tabii ki tahmindir.
 Henüz rayına oturmamış bir piyasa var karşımızda, satoshi ve dolar bazında istenen düzeye gelinmedi daha, birçok altcoin olması gereken yerde değil, geçen pumpta elde kalan mallar var, ortalık dökülüyor, tekrar bir toparlanma ile bu defa taşlar yerine oturacaktır. YTD +  bir dipnot: birçok ico çıkışını geciktiriyor erteliyor, bir beklenti var bana kalırsa
Pages:
Jump to: