Pages:
Author

Topic: Geçen seneki gibi bir dönem tekrar görecek miyiz ? - page 12. (Read 4262 times)

sr. member
Activity: 883
Merit: 262
geçen sene önce bitcoinde ciddi bir artış olmuştu. bitcoine akıtılan para daha sonra altcoinlere ve icolara akmıştı. buna benzer bir dönem yaşansa bile sadece belli başlı altcoinler bundan nasibini alacaktır.
newbie
Activity: 154
Merit: 0
Geçen seneki dönemden kasıt mayıs hazirandaki efsane alt dönemiyse öyle bir dönemin bir daha görüleceğini sanmıyorum.
Piyasa amiral gemiler üzerinden yürüyecek.
newbie
Activity: 140
Geçen seneki gibi bir dönem göreceğimi sanmıyorum, hatta sürpriz bir şekilde birçok altcoin çöp de olabilir. Ama belli başlı coinler yazın yada yıl sonu yükseliş hareketi yapacaktır.
member
Activity: 322
Merit: 12
Bazı yıllar vadir o ürün için gerçekten onun yılı olur ve bundan sonra da kolay kolay o kadar iyi kâr sağlamaz sana. Kripto paralarda bu seneler diğer işlere göre daha fazla ama şu ana kadar kazananlar için bir kaç yıl çok güzel para kazandırdı. Lakin bu düşüş daha önce çok fazla yaşanmayan bir düşüş ve bu durumlar var iken kolay kolay da bu sene yine kazandıracak güzel bir sene olacak demek çok kolay olmuyor.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Ooo yeni bir beklenti oluşmuş, hiç haber vermiyorsunuz. Yaz sonu piyasa düzelir beklentisi. Yaz sonu düzelmeyince ben size diğer oluşacak beklentiyi söyleyeyim, yıl sonu düzelir beklentisi. Artık ağlanacak halimize gülmeye başladık.
member
Activity: 406
Merit: 12
Bu sene için mutlaka bir artış dönemi göreceğiz ama altcoinlerin çoğu geçmiş zirveleri göremeyecek, büyük coinler yeni zirveleri görecektir.
newbie
Activity: 30
yaz sonuna doğru görmemiz muhtemel diye düşünüyorum
newbie
Activity: 32
öyle bir dönem görmek bu piyasada zor artık ne yazıkki
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Herkes aynı şeyi bekliyor, imkansız degil ama o kadar kolay da değil artık bu işler. Yeniden o dönemleri gördüğümüz gün gelene kadar sakin kalabilmek önemli. Her sabah gözünü piyasaya dikip hergün bu beklentiyle uyanarak olacak işler değil.
member
Activity: 253
Merit: 10
bunu kim bilebilir ki? herkes kafasından birşey söylüyor. piyasaya olan ilgide her geçen gün azalıyor. piyasaya ilgi olmadıkça ve yeni para girişi olmadıkça geçen seneki dönemleri görmek çok zor.
member
Activity: 283
Merit: 10
yazdan sonra neden olmasın. kısa vadede kimse bunu beklemesin ama piyasa öyle bir piyasaki biranda boğalar pumplar görebiliriz. ama önce şu yaz sezonu bir geçsin.
newbie
Activity: 37
Beklerken çürüdük artık yeter ya boğa gelse rahatlasak artık
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Şu saatten sonra her coinin toplu olarak yükseldiği bir döneme denk gelmemiz mümkün değil bence sadece Bitcoin yükselecek altcoinlerin çoğu çöp olacak.
jr. member
Activity: 75
Merit: 3
çok fazla insan çok fazla para kaybetti artık piyasaya girmekten çekiniyorlar. bunu düzeltmek uzun süre gerektirir bence . ayrıca şu mt.gox şerefsizinin elindeki bitcoinler bitene kadar artışlar çok düşük olur. sabırla bekleyeceğiz artık ne kadar sürer bilinmez
member
Activity: 1260
Merit: 43
Geçen seneki gibi bir dönem bir daha göremeyeceğiz bence. Geçen yıl fırsatlar yılıyken, bu yıl pişmanlıklar yılı oldu. Yinede ben 8-10k arası stabil bir döngüye razıyım zira en azından bounty ve ico kazançları süreklilik taşır.
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Buna kâr realizasyonu deniyor şu an kimsenin yatırım yapacağını sanmıyorum insanlar ellerindekileri tam olarak satmadıkça düşüş bitmez.
full member
Activity: 434
Merit: 100
Bu dedikleriniz her yıl yaşanan şeyler hocam. Eğer yılları baz alan bir grafik açıp incelerseniz her sene böyle düşüşler ve geçen seneye yakın artışlar gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca bu seneler içerisinde sizin gibi yükselmenin yeniden yaşanmayacağına inanan bir çok insan vardı fakat sadece sabreden kişiler kazandı.
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
Geçen seneki gibi bir dönem tekrar göreceğiz bu sebeple herkesi sabırlı olmaya davet ediyorum...  Grin Eğer sağlam trader değilseniz mecbur hodl! O yüzden sabredin, ben öyle yapıyorum şahsen. Yani insanı kanser etse de beklemekten başka çaremiz yok. Hadi lan ordan ben kaçıyorum demenin bir anlamı yok, tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok. 2013 gibi bir düşüş oldu ve 2 3 sene boyunca oralarda kaldı. O yıllarda yaşasaydınız demekki düşünemiyorum lan.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bu son yasadiklarimiz gibi bir zamani tabiki de bir daha gorecegiz hemde all time high degeri katlanmis olarak. Fakat bunun icin ortaligin sakinlesmis fiyatin daha da dibe vurmus olmasi gerekiyor. Sonra arada minik ziplayislar izledigimiz ve sonunda yarilanma gecirdigimiz gun geldimi bilin ki yep yeni athmiz yakinda dunyaya gelmeyi bekliyordur..
legendary
Activity: 2128
Merit: 1143
niye görelim, felsefeye döndü ama yine de bu soruya cevap aramak gerek! Öncelikle  herkesin kafasındaki "hype - balon" fikrini çürütmek için artması gerekiyor. Projeler vur-kaç için mi yoksa gerçekten birşeyler değiştirmek için mi ortaya çıkıyor. Eğer ekiplerin çoğu sahtekarsa bir daha göremeyebiliriz ama milyar dolarlık düzeyde bu kadar yaygın sahtekarlık olabileceğine inanmak istemiyorum, düşünmüyorum da! Projeler hayata geçtikçe değer kazanmaya devam edecektir. Yok projeler bir bir iflas ederse işte o zaman ayvayı yedik demektir Cheesy

ikinci olarak bu denli yüksek kazanç oranı başka bir piyasada bulmak çok zor, öyle kolay kolay vazgeçileceğini sanmıyorum. Vadeli işlemler ile fiyatlar baskı altına alınsa bile kripto paraların önüne set çekmek için daha fazlası gerekir.

üçüncü olarak 800 milyar doların üzerine çıkan bir piyasa gördük hep birlikte, bu bir şaka değildi "it's a not joke"! piyasadaki öngörülerin üzerinde ve ya altında hareket ederek sınırlarda gezinen kripto piyasasının geleceği açık çünkü gücünü yeni doğan bir teknolojiden alıyor. bireylerin özgürlük arzusu ile doğru orantılı olarak daha nice yeni jenerasyonlar yepyeni fikirlerle çığır açmaya ve bu alanda büyüme kaldığı yerden devam edecek. hergün "müthiş fikir"lerin ortaya çıktığı bir alan burası ve fikirler değersiz değildir özellikle de bilimin teknolojinin değer gördüğü bir dünyada...

"Para çoğunlukla pahalıya mal olur." Ralph Waldo Emerson bu sözden hareketle belki sağlığımızı bile riske atıyoruz ama karşılığını göreceğimize inanıyorum çünkü hiç kimse pahalıya mal ettiği birşeyi ucuza vermek istemez.
Pages:
Jump to: