Pages:
Author

Topic: Hrvatski (Croatian) - page 41. (Read 356491 times)

legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
July 14, 2014, 02:59:50 AM
Zasad imam dobra iskustva sa IPO coinima;
sad ulažem i u crypti; ništa veliko dosad 0,5 BTC, više se ne usudim.

Taj etherum se dugo čeka; anonimne transakcije nisu već neka novost, i nxt
će ih implmentirati. Vidjet ćemo šta će biti, no eth možda propustim
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
July 14, 2014, 02:39:01 AM
Ljudi, jel tko prati Ethereum.
Tko stoji iza toga coina?
Reklamiraju se po cijelom svjetu, lik putuje i boravi u hotelima s 5 zvjezdica....
i simbol novčića će biti piramide....sumnjivo...

To sam nacuo ali iskreno pre mi lici na neku mucku majkemi, ko sa troterima is istoimene serije ali opet to treba malo istraziti samo da ne bude tri mucke na kvadrat. Da lik skuplja dobrovoljne priloge a posle magla.



da, ima veću ekipu programera i solidan marketing;
navodno će IPO (pre-ether sales) cijena biti 30milijuna USD

Koliko je to sigurno pre mi mirise na neku muckalicu, ne mogu da se setim koji su josh coin tako furali pa se navukli ljudi ovi capili lovu i ostalo pojeo mrak.

legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
July 14, 2014, 02:07:19 AM
Ljudi, jel tko prati Ethereum.
Tko stoji iza toga coina?
Reklamiraju se po cijelom svjetu, lik putuje i boravi u hotelima s 5 zvjezdica....
i simbol novčića će biti piramide....sumnjivo...

To sam nacuo ali iskreno pre mi lici na neku mucku majkemi, ko sa troterima is istoimene serije ali opet to treba malo istraziti samo da ne bude tri mucke na kvadrat. Da lik skuplja dobrovoljne priloge a posle magla.



da, ima veću ekipu programera i solidan marketing;
navodno će IPO (pre-ether sales) cijena biti 30milijuna USD
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
July 14, 2014, 12:58:05 AM
Ljudi, jel tko prati Ethereum.
Tko stoji iza toga coina?
Reklamiraju se po cijelom svjetu, lik putuje i boravi u hotelima s 5 zvjezdica....
i simbol novčića će biti piramide....sumnjivo...

To sam nacuo ali iskreno pre mi lici na neku mucku majkemi, ko sa troterima is istoimene serije ali opet to treba malo istraziti samo da ne bude tri mucke na kvadrat. Da lik skuplja dobrovoljne priloge a posle magla.

legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
July 14, 2014, 12:23:28 AM
Ljudi, jel tko prati Ethereum.
Tko stoji iza toga coina?
Reklamiraju se po cijelom svjetu, lik putuje i boravi u hotelima s 5 zvjezdica....
i simbol novčića će biti piramide....sumnjivo...
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
July 13, 2014, 03:09:36 PM
OK hvala na odgovoru.
Nova verzija Primedice?
Znači li to da će se mijenjati i njegova signature kampanja, html kod, a možda za novu kampanju ponudi i veću isplatu po postu ili skine max. post od 400?

Nova verzija ce biti ludilo Cheesy .

A sto se tice sig, pa najverovatnije ce biti fixno placanje po ranku + bice dozvoljen ref link u potpisu.
A od referala dobijaces 20% od house edge na njegov ukupan wagered, znaci oko 0.2% of wagered sto je prilicno velika suma.

A bice i verovatno 20ak ljudi koje ce da placa veliku sumu po postu. Ali samo neke odabrane koji stvarno doprinose forumu.

OK super
Hvala na informacijama.
Misliš da će više plaćati za tu novu verziju Primedica (po postu)?
Da će dozvoliti i više od 400 postova mjesečno?


Da ali samo malom odabranom broju ljudi. Ostali ce da dobijaju fixno placanje po ranku znaci nebitno koliko postova napravis, ali bice ti dozvoljen ref link u sig.

OK kužim, hvala na informaciji.
Znači ubuduće će biti bitno imati dobar rank i referale, a više neće trebati ''nabijanje'' postova što i neće biti tako loše Smiley
Znaš li možda kad bi to moglo krenuti i koliko će biti to fiksno plaćanje?
Što se biti sa trenutnom kampanjom?
Hoće li nova kampanja biti limitirana sa maximalnim brojem ljudi koji se mogu prijaviti?
Hvala unaprijed na informacijama.


Trebalo je da krene sada 17og ali msm da nece tada vec kasnije mozda cak i sledeceg 17og.

To koliko ce biti fiksno placanje, ne znam, Stunna mi je rekao da mu kazem sta ja mislim da je fer cena, ali ja iskreno nemam pojma sta da mu predlozim.

Trenutna kampanja ce se promeniti u tu novu

Nece biti limit na broj ljudi.

Nema na cemu.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
July 13, 2014, 02:58:43 PM
OK hvala na odgovoru.
Nova verzija Primedice?
Znači li to da će se mijenjati i njegova signature kampanja, html kod, a možda za novu kampanju ponudi i veću isplatu po postu ili skine max. post od 400?

Nova verzija ce biti ludilo Cheesy .

A sto se tice sig, pa najverovatnije ce biti fixno placanje po ranku + bice dozvoljen ref link u potpisu.
A od referala dobijaces 20% od house edge na njegov ukupan wagered, znaci oko 0.2% of wagered sto je prilicno velika suma.

A bice i verovatno 20ak ljudi koje ce da placa veliku sumu po postu. Ali samo neke odabrane koji stvarno doprinose forumu.

OK super
Hvala na informacijama.
Misliš da će više plaćati za tu novu verziju Primedica (po postu)?
Da će dozvoliti i više od 400 postova mjesečno?


Da ali samo malom odabranom broju ljudi. Ostali ce da dobijaju fixno placanje po ranku znaci nebitno koliko postova napravis, ali bice ti dozvoljen ref link u sig.

OK kužim, hvala na informaciji.
Znači ubuduće će biti bitno imati dobar rank i referale, a više neće trebati ''nabijanje'' postova što i neće biti tako loše Smiley
Znaš li možda kad bi to moglo krenuti i koliko će biti to fiksno plaćanje?
Što se biti sa trenutnom kampanjom?
Hoće li nova kampanja biti limitirana sa maximalnim brojem ljudi koji se mogu prijaviti?
Hvala unaprijed na informacijama.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
July 13, 2014, 02:48:34 PM
E stvarno ti ne bio znao reci. Ne kopam jedino gde mogu da kopam je na poslu gde imam nekoliko masina lepih sa i5 i i7 ceprama i nekoliko gtx760 i 770 kartica.

Problem je proxy koji mi neda da kopam van portova 80,443, i 8080 jbg.

Kad imas ne valja kad nemas ne valja.

Nasao sam jednom prilikom jedan pool sa DOGECOIN-om ali nije mi prolazio da bi se ispostavilo da je ugasen.



Monero moze preko 443 i 8080 ... i isplati se lepo Smiley

Hvala za info probacu sutra na poslu pa javim .

legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
July 13, 2014, 02:31:21 PM
OK hvala na odgovoru.
Nova verzija Primedice?
Znači li to da će se mijenjati i njegova signature kampanja, html kod, a možda za novu kampanju ponudi i veću isplatu po postu ili skine max. post od 400?

Nova verzija ce biti ludilo Cheesy .

A sto se tice sig, pa najverovatnije ce biti fixno placanje po ranku + bice dozvoljen ref link u potpisu.
A od referala dobijaces 20% od house edge na njegov ukupan wagered, znaci oko 0.2% of wagered sto je prilicno velika suma.

A bice i verovatno 20ak ljudi koje ce da placa veliku sumu po postu. Ali samo neke odabrane koji stvarno doprinose forumu.

OK super
Hvala na informacijama.
Misliš da će više plaćati za tu novu verziju Primedica (po postu)?
Da će dozvoliti i više od 400 postova mjesečno?


Da ali samo malom odabranom broju ljudi. Ostali ce da dobijaju fixno placanje po ranku znaci nebitno koliko postova napravis, ali bice ti dozvoljen ref link u sig.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
July 13, 2014, 02:29:16 PM
OK hvala na odgovoru.
Nova verzija Primedice?
Znači li to da će se mijenjati i njegova signature kampanja, html kod, a možda za novu kampanju ponudi i veću isplatu po postu ili skine max. post od 400?

Nova verzija ce biti ludilo Cheesy .

A sto se tice sig, pa najverovatnije ce biti fixno placanje po ranku + bice dozvoljen ref link u potpisu.
A od referala dobijaces 20% od house edge na njegov ukupan wagered, znaci oko 0.2% of wagered sto je prilicno velika suma.

A bice i verovatno 20ak ljudi koje ce da placa veliku sumu po postu. Ali samo neke odabrane koji stvarno doprinose forumu.

OK super
Hvala na informacijama.
Misliš da će više plaćati za tu novu verziju Primedica (po postu)?
Da će dozvoliti i više od 400 postova mjesečno?
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
I'm a Firestarter!
July 13, 2014, 01:01:18 PM
E stvarno ti ne bio znao reci. Ne kopam jedino gde mogu da kopam je na poslu gde imam nekoliko masina lepih sa i5 i i7 ceprama i nekoliko gtx760 i 770 kartica.

Problem je proxy koji mi neda da kopam van portova 80,443, i 8080 jbg.

Kad imas ne valja kad nemas ne valja.

Nasao sam jednom prilikom jedan pool sa DOGECOIN-om ali nije mi prolazio da bi se ispostavilo da je ugasen.



Monero moze preko 443 i 8080 ... i isplati se lepo Smiley
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
July 13, 2014, 12:32:07 PM
OK hvala na odgovoru.
Nova verzija Primedice?
Znači li to da će se mijenjati i njegova signature kampanja, html kod, a možda za novu kampanju ponudi i veću isplatu po postu ili skine max. post od 400?

Nova verzija ce biti ludilo Cheesy .

A sto se tice sig, pa najverovatnije ce biti fixno placanje po ranku + bice dozvoljen ref link u potpisu.
A od referala dobijaces 20% od house edge na njegov ukupan wagered, znaci oko 0.2% of wagered sto je prilicno velika suma.

A bice i verovatno 20ak ljudi koje ce da placa veliku sumu po postu. Ali samo neke odabrane koji stvarno doprinose forumu.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
July 13, 2014, 12:29:14 PM
OK hvala na odgovoru.
Nova verzija Primedice?
Znači li to da će se mijenjati i njegova signature kampanja, html kod, a možda za novu kampanju ponudi i veću isplatu po postu ili skine max. post od 400?
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
July 13, 2014, 10:55:57 AM

Pa nesto sam pricao sa Stunnom, mozda i dobijem stalni posao kod njega kad krene pd3 videcemo .

Može malo više informacija o tome?
Hvala
[/quote]

Pd3 = nova verzija primedice. Mnogo novih funkcija i pvp i svasta nesto novo. A za posao tesko to ide kod njega ima samo 3 moderatora zamisli tek kako tesko ide da upadnes da te placa Cheesy
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
July 13, 2014, 10:44:16 AM

Pa nesto sam pricao sa Stunnom, mozda i dobijem stalni posao kod njega kad krene pd3 videcemo .
[/quote]

Može malo više informacija o tome?
Hvala
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
July 13, 2014, 09:10:07 AM
Konačno Member  Grin

Za Primedice, stavio sam signature. Na onom google doc ispunio prvi page. I u Primedice Threadu napravio post sa User i post count. Treba još što? I zar automatcko štartujem ili me treba neko potvrditi?

Cestitamo dobrodosao u klub. Samo tako nastavi josh 3 meseca sr ces postati.

Nema sanse da postane sr za 3 meseca ako mu nalog nije bas star.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
July 13, 2014, 09:00:17 AM
Konačno Member  Grin

Za Primedice, stavio sam signature. Na onom google doc ispunio prvi page. I u Primedice Threadu napravio post sa User i post count. Treba još što? I zar automatcko štartujem ili me treba neko potvrditi?

Cestitamo dobrodosao u klub. Samo tako nastavi josh 3 meseca sr ces postati.
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
July 13, 2014, 08:30:22 AM
Najbolje je pitati tamo na PD thread-u. Ako itko zna, zna vlasnik.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1288
July 13, 2014, 08:19:22 AM
Konačno Member  Grin

Za Primedice, stavio sam signature. Na onom google doc ispunio prvi page. I u Primedice Threadu napravio post sa User i post count. Treba još što? I zar automatcko štartujem ili me treba neko potvrditi?
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
Pages:
Jump to: