Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 66. (Read 222925 times)

legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
August 28, 2016, 09:11:31 AM
Açıklama yapmanız güzel olmuş ancak Haziran sonunda yarattığınız manipülasyon yüzünden sitenizi kullanmayı bıraktık. Forumu iletişim kanalı olarak kullanmayı seçmeyerek kendiniz müşteri kaybediyorsunuz. Size çekirdek Bitcoin kullanıcısı yanınızda olmadan devam etmeyi seçtiğiniz bu yolda başarılar.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
August 28, 2016, 08:49:57 AM
Arkadaşlar merhaba, ben Çağatay, Koinim'in kurucularından biriyim.

Sistemimizde TL, Bitcoin ve Litecoin işlemleri sorunsuz bir şekilde devam etmektedir. BTCTurk'un TL işlemlerini durdurması dolayısıyla yaşanan talep artışının farkındayız ve sizlere daha iyi hizmet ve uzun süredir beklenen yeni özellikleri sunabilmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. 3 seneye yakın faaliyetimiz süresince bizim de çalıştığımız bankaları değiştirmek durumunda kaldığımız oldu ancak şu an için kaygılanacak hiçbir durum olmadığını söyleyebilirim. İstenilen yeni belgelerle ilgili şikayetinizi anlıyorum, maalesef Bitcoin teknolojisini kötü niyetli kullanmaya çalışan şahısların varlığı bizi bu önlemleri almaya itti. Sitemizi kurarken de şu anda da hedefimiz Türkiye'de Bitcoin teknolojisini herkese ulaştırabilmek ancak bu yolda kimsenin kötü niyetli kişilerce mağdur edilmesine imkan vermemek birinci önceliğimiz. Bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederim.

Bu forumda son derece haklı eleştirilerin yanında maalesef iyi niyetinden şüphe duyduğum bazı `agresif` mesajlar da görmekteyim. Bu mesajların ortak özelliği somut bir olaya ya da veriye dayanmayan "koinim pişmanlıktır", "canınız yanar", "güvenilmez" gibi ifadeler kullanıyor olması. Tam da bu sebepten ötürü bu tarz mesajları eleştiri olarak değil karalama olarak algılıyoruz ve her ne kadar verilen bir emeğe böylesine saldırmaktan çekinmeyecek bir ruh hali bizi o insanlar adına üzse de bu mesajları yok saymak dışında yapabileceğimiz bir şey yok.

Sistemimizi daha önce kullanmamış herkesi kullanıcılarımız arasında görmekten mutluluk duyarız. Dilediğiniz tutarla hemen işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Koinim.com Türkiye Cumhuriyeti'nde kayıtlı, vergisini ödeyen bir şirket (Veriyol Bilişim) çatısı altında çeşitli bankalarla partnerlik içerisinde yoluna devam etmektedir. Bugüne kadar bize "canı yanan" bir kullanıcı ulaşmadı ama yaşanabilecek herhangi bir sorunda iletişime geçmek için kullanılabilecek tüm kanallar sitemizde yer almaktadır. Hafta içi mesai saatleri süresince hızlı bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz. Bunun dışında bu forumu ek bir destek kanalı olarak kullanmayı uygun bulmuyoruz.

Bu forumda eleştiri ve görüşlerini bildirerek bize katkıda bulunan, sistemimizi kullanan/kullanmayan herkese teşekkür ederim. Güzel bir pazar geçirmeniz dileklerimle.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
August 27, 2016, 05:06:40 PM
Koinim pismanliktir.
-Kamu spotu-
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
August 27, 2016, 05:06:22 PM
btcturk dürüstçe bir faaliyet durdurmasından sonra herkesin buraya akın ettiğini görüyorum. ama btcturk Türkiye'de yapamıyorsa bu işi (devam ettiremiyorsa) herkes de aynı sorun vardır diye düşünüyorum. ayrıca bir çok kullanıcı koinim'de muhattap bulamadığından şikayetçi.

Başka bir firmanın icraatlerini, başka bir firmanın konusunda reklam etmeniz, nekadar etik ?
iki firmanın müşterisi olarak iki firmadan aldığım hizmet kalitesini paylaşıyorum. bence etik. firma adı yerine xxx de yazabilirdim. açık açık yazmayı tercih ettim. verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim. mesajımı report edebilirsiniz. kural hatası yaptıysam yapacak bişey yok cezamızı çekeriz.
hero member
Activity: 510
Merit: 500
August 27, 2016, 05:04:47 PM
btcturk dürüstçe bir faaliyet durdurmasından sonra herkesin buraya akın ettiğini görüyorum. ama btcturk Türkiye'de yapamıyorsa bu işi (devam ettiremiyorsa) herkes de aynı sorun vardır diye düşünüyorum. ayrıca bir çok kullanıcı koinim'de muhattap bulamadığından şikayetçi.

Başka bir firmanın icraatlerini, başka bir firmanın konusunda reklam etmeniz, nekadar etik ?

Ben çözdüm, bu adam koinim'in sahibi.
Her konuda btctürk hakkında atıp tutuyor, sürekli btctürk'e sallıyor, hırsızlıkla - doladırıcılıkla itham ediyor. Cümlede adı geçti mi müdahil oluyor.
Anlamadım ne bu kuyruk acısı ? Gerçekten hiç birinin ne fanıyım ne de ortağıyım ama o kadar gözüme çarpmış olmalı ki hareketlerin : Çok antipatik geliyor artık. Söyle de derdini kurtulalım  Angry
hero member
Activity: 854
August 27, 2016, 04:57:06 PM

hero member
Merit: 524
For Rent
August 27, 2016, 04:25:42 PM
newbie
Activity: 7
August 27, 2016, 03:06:59 PM
arkadaşlar koinim nasıl ? yatırma btc çekme süreleri hakkında deneyimi olan varmı =
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
August 27, 2016, 01:49:36 PM
Koinim devam ediyormu yoksa budamı artık bazı sorunları var ben en son burdan çekmiştim paramı?
Koinim açık evet ama;
Düşük hacimli işlem yapacaksınız tavsiye etmiyorum: Forumda mesutcan'dan hızlıca halledebilirsiniz. Komisyonlar, miktar az olduğu için sizi etkilemeyecektir.
Yüksek hacimli işlem yapacaksınız yine tavsiye etmiyorum; Çünkü koinim'e güvenilmiyor. Zaten yeteri kadar hacim olmuyor çoğu zaman. Bu konunun eski sayfalarına bakarsanız çeşitli şikayetleri görebilirsiniz.

arkadas demis ki kisacasi, ne dusuk hacimle, ne de yuksek hacimle , koinim ile islem yapmayin , caniniz yanabilir, basiniz agrir. sikayet edecek bir yer de yok. kendi forumlarinda bile kimse savunmuyor.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
August 27, 2016, 12:04:37 PM
Koinim devam ediyormu yoksa budamı artık bazı sorunları var ben en son burdan çekmiştim paramı?
Koinim açık evet ama;
Düşük hacimli işlem yapacaksınız tavsiye etmiyorum: Forumda mesutcan'dan hızlıca halledebilirsiniz. Komisyonlar, miktar az olduğu için sizi etkilemeyecektir.
Yüksek hacimli işlem yapacaksınız yine tavsiye etmiyorum; Çünkü koinim'e güvenilmiyor. Zaten yeteri kadar hacim olmuyor çoğu zaman. Bu konunun eski sayfalarına bakarsanız çeşitli şikayetleri görebilirsiniz.
hero member
Merit: 507
August 27, 2016, 11:47:25 AM
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
August 24, 2016, 11:39:16 AM
koinim üzerinden işlem yapmaya başladım şuanda sıkıntısız gözüken bir işlem durumu yaşadım ama söz konusu şu ki

hacim çok az gerek bu forumdakiler gerekse

diğer forum btc kullanıcılara geçicide olsa koinimi kullandırmayı alıştırbilirsek

en azından hacim oluşturabiliriz.

adamlar ortalarda yok, insana hiç güven vermiyor, site açık ama kendi haline bırakmışlar gibi
foruma gelseler, sorulara cevap verseler, yada ne bikeyim twitterdan fln bir iki mesaj atsalar, az biraz güveniriz
hero member
Activity: 518
August 24, 2016, 09:42:04 AM
hacim önemli herkesin ortak düşüncesi gibi ama hacimleyecek olan bizler neden se öcü muamelesi yapıyoruz koimciye Cheesy

legendary
Activity: 1082
Merit: 1014
Bitcoin Trader
August 24, 2016, 07:34:33 AM
koinim üzerinden işlem yapmaya başladım şuanda sıkıntısız gözüken bir işlem durumu yaşadım ama söz konusu şu ki

hacim çok az gerek bu forumdakiler gerekse

diğer forum btc kullanıcılara geçicide olsa koinimi kullandırmayı alıştırbilirsek

en azından hacim oluşturabiliriz.
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
August 23, 2016, 09:59:42 AM
Koinim gunluk hacminin 50BTC'yi gectigini gormek guzel.
Biri yukarida islem hacminde degisiklik olmadi demis.

Gunluk hacim 10 katina cikti an itibariyle.

Bugun 4000TL civarinda islem yaptim. 9000TL daha var.
Sabah attigim EFT 1 saat icerisinde, oglen attigim EFT 30 dakika icerisinde hesaba gecti.

Alim / satim fiyatlari arasindaki farki azaltmak bizim elimizde.

Kullaniyorum, memnunum.
member
Activity: 103
Merit: 10
August 23, 2016, 07:30:27 AM
Ben bugün denemek için üye oldum tüm doğrulamaları 5 dk içinde yaptılar, biraz btc gönderdim hemen geçti hesaba biraz düşük fiyattan 1700 e bozdurdum tl yide bankaya gönderdim 15 dk içinde tüm işlemler bitmiş oldu şaşırdım. Tabi benim 65 tl lik bi olaydı henüz bilemiyorum büyük bakiyeler için tam güvenilirmi değilmi çünkü çok kötü yorumlar var burada.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
August 21, 2016, 03:35:45 AM
btcturkun durumu sonrası simdilik koinimi kullanımda bir artış görünmüyor. ancak eski sayfalara bakmaya üşenecekleri tekrardan uyaralım. koinim pişmanlıktır.
legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
August 20, 2016, 07:56:30 PM
Konu başında  @EAL belirtmiş zaten önermiyorum diye.  1.si bu zaten büyük bir eksi 

2.si  hesap onayı için kimlik (önlü arkalı)  ve malum diğer belgeler isteniyor. Tamam eyvallah, ama siz kimsiniz? Şirket misiniz, holding misiniz, adınız sanınız nedir? neredesiniz, yeriniz, yurdunuz nerededir? Ben şöyle bir göz atınca sitelerinde bu detayları göremedim.  Gören bilen varsa  burada  yazarsa sevinirim, iyi olur. Böyle hassas bilgi ve belgeleri vermek için insan karşısında erişilebilir kişi/kişiler arıyor. Ben arıyorum en azından.

3. Kendi sitelerinde, kendi kullanıcıları tarafından yapılmış bir sürü kötü yorum ve cevap verilmemiş destek mesajları var. Müşteriyi pek sallamıyorlar anlaşılan.

4. Alım satım kur farkı çok kazık. Resmen gel seni kertelim diyor.

Bu fiyatları ve kötü eleştirileri görünce BTC alıp satmaktan vaz geçtim bu sitede.  Eğer bu konuyu takip ediyor ise Koinim.com sahibi  ticari prensiplerinde bir devrim yapar ise şuan ki durumu kendi lehine çevirebilir.

insanlara güvenecekleri bir mekan lazım bu konuda.
full member
Activity: 145
Merit: 100
August 20, 2016, 04:48:42 PM
Gözler koinim de olabilir ama nasıl tabikide akıllı hareket ederlerse doğru adımlar atıp web sitelerine sunucularına yatırım yaparlarsa.
newbie
Activity: 8
August 20, 2016, 11:49:54 AM
Bitcoin piyasasını az da olsa ara sıra yoklarım. Bu site açıldıktan 4 ay sonra kullanmaya başladım. Uzun bir aradan sonra tekrar gireyim dedim, girmez olaydım. Altta resimde de göreceğiniz gibi çok fazla bir işlemim yok. 19 Ocak 2016 tarihinde bilgim dışında hesabımdan başka bir adrese bitcoin gönderilmiş ve kalan parayla da tekrar bitcoin alınmış. Sonuç olarak 0.5 BTC benden habersiz gitti ve alınan 0,07 BTC de sistemde gözükmüyor. Durum hakkında mail attım cevap bekliyorum  Undecided 

http://i64.tinypic.com/mhx5k2.jpg
Pages:
Jump to: