Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 68. (Read 222925 times)

twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
June 23, 2016, 04:11:42 AM
Bir bakayım dedim 1800 de hem alıs hem satıs var. Gunluk 3btc hacmi gecince site kaldırmıyor. Hayvan gibi sii yapıonuz. 46 btc hacim olmus. Tabi kaldırmaz. Potansiyelleri ve vizyonları belli.
onun hacimle alakası yok botu taklaya getirmek isteyenler bitcoindeki ani hareketlerde ddos çekiyor botun emirlerini kitliyor avantajlı fiyattan topluyor geçenki ddosta tesadüfen 1 saniyeline girebilmiş ve botun 300 lirasına çökmüştüm Grin ettiğimiz küfürlere değdi ama koinime bulaşmamak en iyisi .
Hahah bende sansına girmişim simdi denedim koinim ucmus. Adamlar 1800 luk emre satmak icinmi ddos cekiyor ilginc valla 1 btc bile degildi emir
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
June 23, 2016, 04:05:14 AM
Bir bakayım dedim 1800 de hem alıs hem satıs var. Gunluk 3btc hacmi gecince site kaldırmıyor. Hayvan gibi sii yapıonuz. 46 btc hacim olmus. Tabi kaldırmaz. Potansiyelleri ve vizyonları belli.
onun hacimle alakası yok botu taklaya getirmek isteyenler bitcoindeki ani hareketlerde ddos çekiyor botun emirlerini kitliyor avantajlı fiyattan topluyor geçenki ddosta tesadüfen 1 saniyeline girebilmiş ve botun 300 lirasına çökmüştüm Grin ettiğimiz küfürlere değdi ama koinime bulaşmamak en iyisi .
twn
legendary
June 23, 2016, 03:58:11 AM
hero member
Activity: 714
Merit: 500
June 23, 2016, 02:43:55 AM
Aslında geç olsada işlemler yapılıyorsa yinede fırsatlar değerlendirilebilir. Herkesin şikayeti gördüğüm kadarıyla sistemin ve hizmetin ağır olmasından kaynaklanıyor. Tabi bu ağırlık fırsat kaçırtabilir de.
legendary
June 23, 2016, 01:59:10 AM
scam yakıştırması fazlasıyla acımasız geçen hafta kullandım transferlerim 1 saat olmadan aktarılmıştı ddos vb. sorunlarda yaşamadık değil zaten küçük hacim dolayısıyla kurnazlık yapmak isteyenlerin uğrak mekanı olmuş artık alt yapıyı güçlendirmiyorlar çünkü buna değecek kadar kazandıklarını düşünmüyorum
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
June 22, 2016, 08:57:59 PM
İlk açıldığı zamanlar gayet güzeldi.
Şimdi diz boyu şikayet görünüyor.
Aslında işlerini iyi yapsalar btctürk sevmeyenleri yavaştan çekip büyüyebilirlerdi.
İlginç.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
June 22, 2016, 07:48:30 PM
Scam        Scam     

Scam           Scam           Scam                Scam

Scam                 Scam                                     Scam              Scam

Scam                Scam        Scam
hero member
Activity: 629
Merit: 508
June 22, 2016, 07:04:41 PM
Bende btc gönderdim hala hesaba yansımadı . Hesap hareketleri'ne bakıyorum İşleniyor'da kaldı  Cry Huh Huh
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
June 22, 2016, 06:47:31 PM
2015'ten beri Koinim kullanmamıştım, bugün BTC attım ve sonuç hüsran. 2 saattir site açılmıyor. İnsanların neden artık Koinim kullanmadığı ortada. Koinim pişmanlıktır.
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
June 19, 2016, 05:06:35 PM
TR'de alternatif bir borsa istiyorsak biraz anlayışlı olmalıyız diye düşünüyorum.
Site'ye Ddos saldırısı vardı galiba ben de işlem yapamadım saatlerce ve birçok fırsat kaçırdım, binlerce TL'lik.

Fakat BTCTurk'ün 125.000TL'lik limitine takıldığımdan dolayı kaçırdığım binlerce TL'lik kârın hesabı yok. Her ayın ilk haftası BTCTürk'teki nakit çekim limitimi doldurduğum için işlem yapamaz hale geliyorum.
Aksi halde BTCTürkte param kalacak ve 3 hafta boyunca başka borsada işlem yapamayacağım..
Şu an 25.000TL'lik limiti kaldırsalar, 1 saat içerisinde 2500TL kârdayım, fakat BTCTürk'ü çekip çekiştirmiyorum..

Adamların sitesi küçük, hacimleri düşük, evet, belki acemiler. Fakat en azından abuk sabuk limitleri yok.
Yıkıcı olmaktansa yapıcı olsak, hacimleri yükselecek, belki daha düzgün servis vermeye başlayacaklar ve biz de işlem yapacak başka bir borsaya sahip olacağız.

tek soru:

tl limitine takilmissiniz, ancak btc cekiminde limit yok btcturkte, veya herhangi bir borsada.

neden paranizi btc olarak cekmiyorsunuz..

Cünkü bu paraya TR'deki banka hesabımda ihtiyacım var.
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
June 19, 2016, 01:04:47 PM
TR'de alternatif bir borsa istiyorsak biraz anlayışlı olmalıyız diye düşünüyorum.
Site'ye Ddos saldırısı vardı galiba ben de işlem yapamadım saatlerce ve birçok fırsat kaçırdım, binlerce TL'lik.

Fakat BTCTurk'ün 125.000TL'lik limitine takıldığımdan dolayı kaçırdığım binlerce TL'lik kârın hesabı yok. Her ayın ilk haftası BTCTürk'teki nakit çekim limitimi doldurduğum için işlem yapamaz hale geliyorum.
Aksi halde BTCTürkte param kalacak ve 3 hafta boyunca başka borsada işlem yapamayacağım..
Şu an 25.000TL'lik limiti kaldırsalar, 1 saat içerisinde 2500TL kârdayım, fakat BTCTürk'ü çekip çekiştirmiyorum..

Adamların sitesi küçük, hacimleri düşük, evet, belki acemiler. Fakat en azından abuk sabuk limitleri yok.
Yıkıcı olmaktansa yapıcı olsak, hacimleri yükselecek, belki daha düzgün servis vermeye başlayacaklar ve biz de işlem yapacak başka bir borsaya sahip olacağız.

tek soru:

tl limitine takilmissiniz, ancak btc cekiminde limit yok btcturkte, veya herhangi bir borsada.

neden paranizi btc olarak cekmiyorsunuz..
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
June 19, 2016, 12:21:38 PM

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
June 17, 2016, 01:52:01 PM
her 3-5 sayfada bir "artık koinim"e uğramam diyen bir kitle var, her defasında tövbe edip yine kullanıyoruz ama Grin Grin

kim kullanıyormuş kullanamıyoruz ki yavşağın biri koinimi tekeline almış %30 yukarı fiyat koymuş alışada bot yazmış ne yazarsan üstüne fiyat koyuyor kitleyip bırakıyor seni babasının borsasıya kendi fiyatından başkasına ne aldırıyor ne sattırıyor altını çiziyorum bu kadar küçük hacimli borsaya bile bot yazan yavşaktır aç gözlüdür en kısa sürede tüm bitcoinlerinin batması veya çalınması en büyük temennimizdir....

belki de bot, koinim.com un kendisidir, nereden biliyorsunuz ki..

beni bilenler bilir, btcturku yerden yere vururum islem hacmi konusunda vs falan ama, koinim ile bunlar kiyaslandigi zaman, biri uzay cagi digeri tekerlek gibi bir durum..

legendary
June 17, 2016, 01:16:30 PM
her 3-5 sayfada bir "artık koinim"e uğramam diyen bir kitle var, her defasında tövbe edip yine kullanıyoruz ama Grin Grin

kim kullanıyormuş kullanamıyoruz ki yavşağın biri koinimi tekeline almış %30 yukarı fiyat koymuş alışada bot yazmış ne yazarsan üstüne fiyat koyuyor kitleyip bırakıyor seni babasının borsasıya kendi fiyatından başkasına ne aldırıyor ne sattırıyor altını çiziyorum bu kadar küçük hacimli borsaya bile bot yazan yavşaktır aç gözlüdür en kısa sürede tüm bitcoinlerinin batması veya çalınması en büyük temennimizdir....
hero member
Activity: 840
June 17, 2016, 12:47:51 PM

ben kullanmiyorum, kullanmadim ve kullanmayacagim da..

site cok acemi..
legendary
Activity: 1274
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
June 17, 2016, 12:37:50 PM
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
June 17, 2016, 04:55:08 AM

Niye bu kadar fark var arkadaşlar. 11:04 itibarıyla iki siteden aldım bugün.
2000e o coini aldın diyelim bakalım cekebilcekmisin hadi cekme emrini verdin diyelim bakalım hesabına yatacakmı?bu sırada btc bakalım 2000tl olacakmı? arkadas yukarı dogru bir 10-20 mesaj okusan zaten nedenini anlıcaksın.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
June 17, 2016, 04:38:08 AM
btcturk daha kaliteli coin satiyor ondandir,

btcturkun coinleri iki kere parlatilmis, 10 kere yikanmis ve okunmus. nazardan muaf.
newbie
Activity: 20
Merit: 0
June 17, 2016, 04:05:59 AM
http://http://i.hizliresim.com/3opjJO.jpg

Niye bu kadar fark var arkadaşlar. 11:04 itibarıyla iki siteden aldım bugün.
twn
legendary
June 17, 2016, 02:44:01 AM
Btclerim yatmis ama %5 kaybim var. aksam gozgore gore akcirdigim firsatta var. koinime artik ugramam.
Pages:
Jump to: