Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 67. (Read 222925 times)

legendary
Activity: 1874
Merit: 1394
The Last Cryptocoin Burner
August 20, 2016, 05:59:04 AM
Btcturk Kapanınca bunlara gün doğdu bakalım aynı problemi yaşayacaklar mı?
Yoksa fırsatı değerlendirip dürüst bir şekilde mi gidecekler göreceğiz, bankalar sıkıntı çıkarıyorsa bunlarında sıkıntı yaşaması lazım.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
June 28, 2016, 11:39:27 AM
Koinime saldırı filan yok kendileri manupule ediyor. Alısa yada satısa olan emri girince normalde hemen gerceklesmesi gerekirken ne hikmetse olmuyor. O yuzden işlem gecmişi gostermiyorlar. Dusuk emir girilince eger işlerine geliosa kendileri alıyor. Yada yuksek satısta kendileri satıyor. Vepiyasa hareketlenincr kendileri siteyi down ediyor. Tahmin ettiğim forumdan bikac kişide işin icinde. Suan 1875.96da alıcı var, satıcı 1875.95 te var ve emir gerceklesmemiş . Acıp bakabilirsiniz.
bence kendileri yapmıyorlar , çünkü site düzgün bir şekilde çalışsa btcturk gibi sağlam para kaldırırlar , şurda şahsi btc alıp satmalarından çok daha iyi kar getirir.günde 3-5 btc yi kendi alıp satıp ne yapacak yazılımcı adamlar.btcturk te bin btc dönüyor sadece komisyondan 3-5 kaldırıyor.Buna oynamak varken kendi işyerlerini baltalamak istediklerini hiç sanmıyorum.Ddos atağını da anca rakibi yapar yada kullanıcı şifrelerini ele geçirmek isteyen hackerlar araya kaynamaya çalışıyordur.
sonuçta kapasite meselesi ataklardan sıyrılıp güçlü bir server ile ayakta kalmaya çalışıyorlar gibi.
benim asıl merak ettiğim niye kendi açtıkları konuya artık hiç cevap vermiyorlar Smiley
Koinim ilk acıldıgından itibaren kullanmaya basladım. Hatta ilk acıldıgında komisyon sıfırdı. Kullanıcı cekmeye calıstılar ama olmadı. Uzun suredirde aralarda al sat yapıyordum ama net hatırlamamakla beraber son 1 yıldır sıkıntılar olmaya basladı. Son 2-3 ayda ise bu sıkıntılar inanılmaz arttı. Rakamları farazi vericem. Btc 2000 tlyken örnegin 1900 e alım koyuyorum. Sonra o rakama satan cıktıgında ne hikmetse alıstada satıstada aynı rakamlar kalıyor. Ve emirler gerceklesmiyor. Nede olsa gerceklesir diye beklerken aradan 10-15 dk geciyor hala gerceklesmemiş. Daha sonra bakıyorum o emir kaybolmus. Tam tersinide yaptım. Ben almaya calıstım hatta sole soliyim btc 2000 ken ben 2010 a kadar olan emirleri komple toplamak icin 2010 a emir girdim. 2010 ve altını alması gerekirken benim emir yarım saat durdu. En sonunda yine ben alamamısım ama baskası almıs. Onuda son işlem ve en yuksek en dusuk işlemdeki rakamların deismesinden anlayabildim. Birde ne hikmetse ne zaman karlı bir işlem icin alım yada satım girsem site cöküyor. Destege mesaj atıncada ddos yiyoruz diyorlar. Ama isin ilginc tarafı ben emri girene kadar hic birsey yok girince site paket 1-2 kere olsa rastlantı derim. Gece 3 te denedim sonuc aynı. Dahada var soleyebilceğim seyler ama gerek yok. Bence hacim olusturamayınca kendileri para kazanamaz hale geldiler sonrasıda bu sekilde hareket etmeye basladılar. Hareketli piyasanın oldugu gunşerde bazen koinimden alıp btcturkte satmak bile 4-5 bin tl bırakıyor.bu kaymagıda kendileri yiyorlar.
benimde başıma birkaç kez gelmişti , sanırım haklılık payın var bi .bnelik dönüyor olabilir, kendi alıp satmalarında sorun yok ama milletin emrini bloke edip işlem yapmaları .bnelik resmen.Bana da 2-3 defa oldu sadece server yavaş işlem yapıyor herhalde demiştim hala da ihtimal veriyorum ama dediğini yapma ihtimaline de katılıyorum.Öyle bir durumda buraya cevap yazmamaları da normal.
Bende aynen senin gibi dusunuyordum. Sonra site catır catır calısırken emir girip gerceklesmemesi sonra sitenin biranda yavaslayıp hata vermesi sonucu kesin kararımı verdim. Birde asagı yukarı cok hareket ettiğinde komple fisi cekip emirleri kitliyorlar. Örnegin dump baslasın o dump bitene kadar ne hikmetse site gelmiyor. Sonra ger geldiğinde emirlere satılmıs oluyor. Guzel tezgah. 
legendary
June 28, 2016, 11:30:50 AM
Koinime saldırı filan yok kendileri manupule ediyor. Alısa yada satısa olan emri girince normalde hemen gerceklesmesi gerekirken ne hikmetse olmuyor. O yuzden işlem gecmişi gostermiyorlar. Dusuk emir girilince eger işlerine geliosa kendileri alıyor. Yada yuksek satısta kendileri satıyor. Vepiyasa hareketlenincr kendileri siteyi down ediyor. Tahmin ettiğim forumdan bikac kişide işin icinde. Suan 1875.96da alıcı var, satıcı 1875.95 te var ve emir gerceklesmemiş . Acıp bakabilirsiniz.
bence kendileri yapmıyorlar , çünkü site düzgün bir şekilde çalışsa btcturk gibi sağlam para kaldırırlar , şurda şahsi btc alıp satmalarından çok daha iyi kar getirir.günde 3-5 btc yi kendi alıp satıp ne yapacak yazılımcı adamlar.btcturk te bin btc dönüyor sadece komisyondan 3-5 kaldırıyor.Buna oynamak varken kendi işyerlerini baltalamak istediklerini hiç sanmıyorum.Ddos atağını da anca rakibi yapar yada kullanıcı şifrelerini ele geçirmek isteyen hackerlar araya kaynamaya çalışıyordur.
sonuçta kapasite meselesi ataklardan sıyrılıp güçlü bir server ile ayakta kalmaya çalışıyorlar gibi.
benim asıl merak ettiğim niye kendi açtıkları konuya artık hiç cevap vermiyorlar Smiley
Koinim ilk acıldıgından itibaren kullanmaya basladım. Hatta ilk acıldıgında komisyon sıfırdı. Kullanıcı cekmeye calıstılar ama olmadı. Uzun suredirde aralarda al sat yapıyordum ama net hatırlamamakla beraber son 1 yıldır sıkıntılar olmaya basladı. Son 2-3 ayda ise bu sıkıntılar inanılmaz arttı. Rakamları farazi vericem. Btc 2000 tlyken örnegin 1900 e alım koyuyorum. Sonra o rakama satan cıktıgında ne hikmetse alıstada satıstada aynı rakamlar kalıyor. Ve emirler gerceklesmiyor. Nede olsa gerceklesir diye beklerken aradan 10-15 dk geciyor hala gerceklesmemiş. Daha sonra bakıyorum o emir kaybolmus. Tam tersinide yaptım. Ben almaya calıstım hatta sole soliyim btc 2000 ken ben 2010 a kadar olan emirleri komple toplamak icin 2010 a emir girdim. 2010 ve altını alması gerekirken benim emir yarım saat durdu. En sonunda yine ben alamamısım ama baskası almıs. Onuda son işlem ve en yuksek en dusuk işlemdeki rakamların deismesinden anlayabildim. Birde ne hikmetse ne zaman karlı bir işlem icin alım yada satım girsem site cöküyor. Destege mesaj atıncada ddos yiyoruz diyorlar. Ama isin ilginc tarafı ben emri girene kadar hic birsey yok girince site paket 1-2 kere olsa rastlantı derim. Gece 3 te denedim sonuc aynı. Dahada var soleyebilceğim seyler ama gerek yok. Bence hacim olusturamayınca kendileri para kazanamaz hale geldiler sonrasıda bu sekilde hareket etmeye basladılar. Hareketli piyasanın oldugu gunşerde bazen koinimden alıp btcturkte satmak bile 4-5 bin tl bırakıyor.bu kaymagıda kendileri yiyorlar.
benimde başıma birkaç kez gelmişti , sanırım haklılık payın var bi .bnelik dönüyor olabilir, kendi alıp satmalarında sorun yok ama milletin emrini bloke edip işlem yapmaları .bnelik resmen.Bana da 2-3 defa oldu sadece server yavaş işlem yapıyor herhalde demiştim hala da ihtimal veriyorum ama dediğini yapma ihtimaline de katılıyorum.Öyle bir durumda buraya cevap yazmamaları da normal.
twn
legendary
June 28, 2016, 11:20:41 AM
legendary
June 28, 2016, 10:51:52 AM
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
June 26, 2016, 04:19:47 AM
Site tıkır tıkır çalışıyor diye bir şey demiyorum. Bazı arkadaşlar pasif - agresif, "Aslında laf sokuyorum ama çaktırma, espri yapıyorum gibi görünsün" edasında çocukça mesajlar atmış.
Komik geldi, güldüm. "Espriye" değil de, o "espriyi" yapan arkadaşın muhtemelen 30 yaşından büyük biri olduğu düşüncesi, annelerimizin deyimiyle "eşşek kadar olmuş" fakat halen bu seviyede espriler yapan insan modeli kıkırdamama sebep oldu.
Allah da sizi güldürsün. Davanızda başarılar dilerim.

Öyle senaryolar yazılıyor ki şurada, yok adamlar kendileri yapıyor, yok yazılım öyle akıllı ki, site istemezse sana işlem yaptırmıyor, o an siteyi donduruyor ki kendileri işlem yapabilsin.
Zaten bot da kendilerinin, hep kendi istedikleri fiyattan işlem yaptırıyor.
Adamlar AI ustası zaten, bitcoin borsası değil, arka planda çalışacak ve google ile yarışacak bir yapay zeka geliştirmişler.
Sırf biz bitcoin satamayalım diye, satmaya çalışırken zarar edelim ya da satamayalım diye bizi taklaya getirmeye çalışıyor bot.
Bazen mesela direk siteye girmemizi engelliyor böyle, kapıyı kapatıp "You shall not pass!" diyor falan..
bot varmı var bana piyasa fiyatından işlem yaptırıyormu yaptırmıyor,  ani fiyat hareketlerde site pert oluyormu oluyor, botun amacı zaten kendi fiyatından hacimsiz piyasada at koşturmak değilmi ha bunu site yapıyor diyenler olabilirmi oda olabilir gayet normal ddosların zamansız rastgele olduğu iddia edilebilir mi edilemez peki bunların neresi hayal gücü ben bitcoin almak istiyorum mesela 50 lira attım girdim siteye btcturke bakıyorum fiyat 2000 lira koinime bakıyorum fiyat 2500 lira neyse deyip 2000 e emir koyuyorum şaak bot anında 2000,01 e üstüme emir koyuyor şimdi nedir bu botun yaptığı budamı hayal gücü bu kadar memnunsanız mevcut alış fiyatına bırakın tüm bitcoinlerinizi ne güzel hunharca gülmekten alıkonulmamış olursunuz
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
June 26, 2016, 03:52:52 AM
Site tıkır tıkır çalışıyor diye bir şey demiyorum. Bazı arkadaşlar pasif - agresif, "Aslında laf sokuyorum ama çaktırma, espri yapıyorum gibi görünsün" edasında çocukça mesajlar atmış.
Komik geldi, güldüm. "Espriye" değil de, o "espriyi" yapan arkadaşın muhtemelen 30 yaşından büyük biri olduğu düşüncesi, annelerimizin deyimiyle "eşşek kadar olmuş" fakat halen bu seviyede espriler yapan insan modeli kıkırdamama sebep oldu.
Allah da sizi güldürsün. Davanızda başarılar dilerim.

Öyle senaryolar yazılıyor ki şurada, yok adamlar kendileri yapıyor, yok yazılım öyle akıllı ki, site istemezse sana işlem yaptırmıyor, o an siteyi donduruyor ki kendileri işlem yapabilsin.
Zaten bot da kendilerinin, hep kendi istedikleri fiyattan işlem yaptırıyor.
Adamlar AI ustası zaten, bitcoin borsası değil, arka planda çalışacak ve google ile yarışacak bir yapay zeka geliştirmişler.
Sırf biz bitcoin satamayalım diye, satmaya çalışırken zarar edelim ya da satamayalım diye bizi taklaya getirmeye çalışıyor bot.
Bazen mesela direk siteye girmemizi engelliyor böyle, kapıyı kapatıp "You shall not pass!" diyor falan..
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
June 24, 2016, 08:51:10 AM
arkadaslar, hem sikayet ediyorsunuz, hem de oradaki 3 kurusluk bitcoin ile islem yapmaya calisiyorsunuz ya benim aklim onu almiyor.

yaw btcturk bile tam oturmamisken, islem hacmi oranin bile diplerdeyken, koinim ile islem yapmaya calismak cok absurd.
sıkıntı surdan kaynaklanıyor. btcturkte ornegin 2000tl den btc satıcısı var sonra bir bakıyorsunuz btcturkte 1700den satan var. hemen girip alayımda 3-5 kurus kazanayım diyorsun. sonra kufrederek cıkıyorsun. sonra 1 ay 15gun ugramıyorsun sonra kasınıosun bıdaha bakıyosun yine fırsat var alıyım belkı duzelmıstır dıyorsun yıne olmuyor kufredıp cıkıyorsun.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
June 24, 2016, 08:48:37 AM
Bir eşcinsel hakları savunucusu anti-feminist pro anarko-liberteryen olarak şurada yazılanları okudukça gülüyorum.
Hayal gücümüz çok kuvvetli millet olarak. Smiley

Koinim pişmanlıktır.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
June 24, 2016, 08:46:55 AM
arkadaslar, hem sikayet ediyorsunuz, hem de oradaki 3 kurusluk bitcoin ile islem yapmaya calisiyorsunuz ya benim aklim onu almiyor.

yaw btcturk bile tam oturmamisken, islem hacmi oranin bile diplerdeyken, koinim ile islem yapmaya calismak cok absurd.
twn
legendary
June 24, 2016, 08:46:35 AM
Hepimiz bir inceptionin icine girdik hepimiz birbirimizin ruyasindayiz. Aslinda catir catir calisiyor.
Yarim saat al sat islemleri birbirini karsilamasina ragmen gerceklesmemesinin nedenide illuminati, amerika izin vermiyo basgan
legendary
June 24, 2016, 08:43:08 AM
koinime olan ddos atakları ne hikmetse mesai saatinde baslıyor ve bitiyor.simdi ulaşılabiliyor. ddos saldırısını yapan kişiler memur heralde

Sadece gündüz değil geceleri de çoğu zaman kapalı, geçen gece 3-4 saat kapalı kaldı. Küçük borsada büyük manipülasyon dönüyor. Neyse ki TL çekimlerinde sıkıntı yok. Son kez paramı çekip kurtuldum. Bir daha sitenin linkine bile tıklamam.
yok öyle bir şey hayal gücü onlar  Grin
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
Follow me to the Profitland.
June 24, 2016, 08:27:56 AM
koinime olan ddos atakları ne hikmetse mesai saatinde baslıyor ve bitiyor.simdi ulaşılabiliyor. ddos saldırısını yapan kişiler memur heralde

Sadece gündüz değil geceleri de çoğu zaman kapalı, geçen gece 3-4 saat kapalı kaldı. Küçük borsada büyük manipülasyon dönüyor. Neyse ki TL çekimlerinde sıkıntı yok. Son kez paramı çekip kurtuldum. Bir daha sitenin linkine bile tıklamam.
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
June 24, 2016, 08:13:04 AM
Bir yazilim muhendisi olarak surada yazilanlari okudukca guluyorum.
Hayal gucumuz cok kuvvetli millet olarak. Smiley
twn
legendary
June 23, 2016, 02:39:44 PM
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
June 23, 2016, 11:25:52 AM
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
June 23, 2016, 10:44:20 AM
Evet aynen ulaşılamıyor an itibari ile
hero member
Activity: 629
Merit: 508
June 23, 2016, 06:52:09 AM
Bu site bana dial-up dönemindeki internet deneyimini yaşattı resmen. Şu paramı bi kurtarıyım da içerden bi daha işim olmaz. Bulaşmayın diyenler haklıymış malesef.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
June 23, 2016, 06:23:16 AM
zamaninda denemek icin biraz para yatirmistim, kotu niyetli olduklarini dusunmuyorum, para yatirma/cekme islemleri hizli sayilabilecek bir surede gerceklesiyor, paranizin da icerde kalacagini sanmiyorum ama ellerindeki musteriyi kacirmak icin her yolu denemek uzerine kurulmus bir sistemleri var, fiyat az biraz dusse site aninda kitleniyor zaten genelde fiyatlari cok ucuk kirk yilda bir fiyat dusuyor onda da siteye ulasmak mumkun degil, buyuk paralarla yatirim yapilacak bir yer kesinlikle degil. en rahat adami stres sahibi yaparlar bir haftada. piyasanin 10$ bile altina dustugunde 1-2 saat kapali kaldigini gormustum, simdi baktim siteye tekrar ulasilamiyor, demek ki pek bir sey degismemis.
legendary
June 23, 2016, 04:13:04 AM
Bir bakayım dedim 1800 de hem alıs hem satıs var. Gunluk 3btc hacmi gecince site kaldırmıyor. Hayvan gibi sii yapıonuz. 46 btc hacim olmus. Tabi kaldırmaz. Potansiyelleri ve vizyonları belli.
onun hacimle alakası yok botu taklaya getirmek isteyenler bitcoindeki ani hareketlerde ddos çekiyor botun emirlerini kitliyor avantajlı fiyattan topluyor geçenki ddosta tesadüfen 1 saniyeline girebilmiş ve botun 300 lirasına çökmüştüm Grin ettiğimiz küfürlere değdi ama koinime bulaşmamak en iyisi .
Hahah bende sansına girmişim simdi denedim koinim ucmus. Adamlar 1800 luk emre satmak icinmi ddos cekiyor ilginc valla 1 btc bile degildi emir
yok şuan hacim düşük ama satış pozisyonuna geçildiğinde 10 12k tl arası emirler oluyor genelde ne kadarını toplasa kar diğer borsada %40 avantajlı satabilme imkanı doğmuş oluyor ama şans işte binde bir denk gelir sitedeki erişim sorunlarının zamanlamalarına dikkat ederseniz olayı daha iyi anlarsınız
Pages:
Jump to: