Pages:
Author

Topic: Kripto piyasasına girince yapılmaması gereken şeyler - page 3. (Read 2264 times)

member
Activity: 140
Merit: 18
Mesela evi arabayı satıp girmeyin pump gruplarına atlamayın şu uçacak bu kaçacak sözlerine itibar etmeyin twitterr da saçma sapan fenomen gibi görünen dızoları kaale almayın private key inizi isteyen site kişi kurum vs. kimseyle paylaşmayın piyasada vereceğiniz kararlar sadece kendinize ait olsun zira doğuracak kar/zarar sadece sizi etkileyecektir.. iyi forumlar bol kazançlar
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
Çok doğru bir konuya değinmişsiniz.Bu piyasada artık ünlü isimler kullanılır oldu.Uçacak kaçacak diye icodan aldırdılar millete adamlar herkesi dolandırıp kaçtı.Bu piyasada daima araştırmacı olmak gerekir,haberleri takip etmek gerekir, sabırlı olmak ve beklemek gerekir yoksa eldeki para yok olup gider.
jr. member
Activity: 98
Sabır kesinlikle gereken bişey lakin ölü bir coine yıllarca sabredenleri biliyorum önce projeyi iyi araştırmak ve kesinlikle kademeli alım ve satım yapan kazanır boşa hodl bı işe yaramaz...
newbie
Activity: 32
Merit: 0
aynen bu tür piyasaları iyi araştırmak lazım.
member
Activity: 182
Merit: 10
ilk önce küçük miktarlar ile trade yapıp kendinini deneyip sonra bu işe atılacaksın. Kaybetmekten korktuğun paraları asla yatırmayacaksın. Kulaktan dolma bilgiler değil kendin araştırma yapıp bu işe öyle atılacaksın.
member
Activity: 112
- Bir coin ya da tokenı yükselirken kesinlikle almayın çok pis ele veriyorlar ilk başladığımda başıam geldi bir kaç sefer. pump ve dump nedir onları öğrendim.

- Aynı şekilde düşerken de almak çok riskli.

- Ve en önemlisi sabır sabır daha çok sabır. Sabırsız davranırsanız kaybetmeye mahkumsunuz....
newbie
Activity: 41
kolay coin kazanmak gibi bir şey yok öncelikle ve sabırlı olmak lazım saygılar.
newbie
Activity: 700
jr member dım meritim yok Newbie olarak projelere katılamıyorum bana merit verebilirmisiniz paylaşımla geleceği yok meriti fazla olan lütfen beni desteklesin teşekkürler
newbie
Activity: 52
Kesinlikle Balıklama Atlamayın. İyice Araştırın.
member
Activity: 392
Bu piyasalarda başarılı olmak için araştırmak, araştırdığınız konuda karar vermek önemli.Bilgilerinize, şifrelerinize başkalarının ulaşma olasılığı degişik yöntemlerle dolandırılma gibi nedenler güven sorununu ortaya çıkarır.Ancak güven sorunu yaşamadığınızda rahat karar verebilirsiniz.
member
Activity: 392
Merit: 11
sabırsız olmak, her söylenene inanmak, araştırma yapmamak, fenomenlere aldanmak. bunları yaparsanız hayırlı olsun paranız gitti bitti.
jr. member
Activity: 316
bence bu piyasada en büyük olay sabır ve tabiki aptalca elindekileri savurmadan yavaş yavaş kazanabilmeyi düşünmek, tokenlerle bağ kurmaya çalışmamak, aldığın tokenin işlevselliğini ve geleceğini araştırmak, karının seni tatmin ettiği yerde olayı sonladırmak
newbie
Activity: 13
%90 zararda olan biri olarak söylüyoruym. yaptığım en büyük hata gaza gelmekti şubat ayında. 15 20 gün araştırma yapıp girmiştim herşeyi öğrendiğimi zannediyorum. Hatta youtube kanalı açıp havadan para kazanabilecek kadar iyi öğrenmiştim bu işleri,sonra bir baktım -%95 şimdi istemeden hodl öğreniyorum,isteyerek te proje vs inceliyorum sürekli.Pahalı bir ders oldu..
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
Panik satışı asla yapmayın. Zararına satış yapmayın. Çıkacağınız yeri belirleyerek girin. Fomo olmayın kendini 10'a katlamış coine gaza gelip girmeyin.
member
Activity: 249
Merit: 11
Ben bu piyasaya girmeden önce iyice araştırmıştım. Bu söz konusu hataları yapanların çok olduğunu gördüm. Elmden geldiğimce dikkat etmeye çalışıyorum.
jr. member
Activity: 108
analiz yapmayı öğrenirsek çok daha olumlu sonuçlar almaya başlarız.
member
Activity: 140
Merit: 18
ben baya bildiğin zenginim herhalde kaybede kaybede öğrendim piyasayı, 3-5 günde kaybettiğimi 3-5 ayda çıkarabildim zararım kalmadı şükür Cheesy tek söyleyeceğim balıklama atlamayın abi biraz araştrın grafiğini açın nerden yükselmiş ath si nerede en son nereden dönmüş, takımı projeye sahip çıkıyormu iyice bakın ondan sonra yatırım yapın benden tavsiye Cheesy herkese bol kazançlar
aly
full member
Activity: 312
Merit: 103
Beşiktaş.
Herkes bir çok şey yazmış olabilir fakat en önemli konuyu tekrar hatırlatmak isterim, okumak. Bu piyasaya özellikle yeni giren arkadaşlara tavsiyem okumaları yönünde olacaktır, araştırıp buldukları hemen her şeyi okusunlar.
jr. member
Activity: 308
Merit: 2
Konu Mart ayında açılmış; ödül kampanyalarından gelenleri satmayın diye öneride bulunmuş bazı arkadaşlar; o ödüller şimdi 1/20'ye düştü, burdan çıkacak sonuç yeterli kar ettiğinizi düşünüyorsanız satın, alttan tekrar alın.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Kripto piyasasında yeni isen her gördüğüne dalmayacaksın, her pump atlamayacaksın, en önemli kurallardan biri bu,  yoksa elinde ne var ne yok alırlar acımaazlar
Pages:
Jump to: