Pages:
Author

Topic: Kripto piyasasına girince yapılmaması gereken şeyler - page 8. (Read 2265 times)

jr. member
Activity: 33
Merit: 1
Create Your Decentralized Life
araştırma yapılmadan grafiğe bakılmadan ath'den balıklama dalınılmaması gerekiyor.
newbie
Activity: 83
Merit: 0
pump yiyen piyasa,coin yada token'a ath'e yakın yerden girmemek temel kural olmalı.
member
Activity: 280
Merit: 13
Yapılmaması gereken değilde yapılması gerekenler; TA öğrenmek, öğrendiklerinle yetinmeyip daha da üstüne koymak.
newbie
Activity: 189
Kimseyi dinlemeyin kendi araştırmanızı kendiniz yapın. Tavsiye olarak verilen coinleri ayrıca detaylı araştırın. Kafanıza yatar ise alımı parça parça yapın. Satışı da aynı şekilde part part yapın.. Pişmanlığınız azalır.
full member
Activity: 434
Merit: 112
Kripto parayı bilmeden girmek yapılan en büyük hata olsa gerek. Sadece parayı katlıyor çok kazandıriyor diye giriyorsa o parayı unutsun yok olur o para.
newbie
Activity: 5
güzel siralamissin hocam ellerine saglik
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
Kripto piyasasına girmemek, girdiysen yapılması gereken derhal çıkmak, ben önce girdim o yüzden şunu diyeceğim, kim 100x yapmış bir şeye güvenerek para yatırır? Ben olsam bugün 100 tl bile yatırmam, hype milletin kafasını bozmuş.
newbie
Activity: 30
kendi yazmadığınız botu kullanmayın. eğer kod yazmaktan anlıyorsanız açık kaynaklı bot kullanın kodlarını iyice inceleyin. api key'inizi her yere vermeyin.
newbie
Activity: 34
öncelikle uzulmeyeceğiniz para miktarı ile girin.Sonra kriptoların alt yapısını öğreni[Suspicious link removed]ojeleri neler vs...Bir suru cöp koin var piyasada.Ince eleyip sık dokuyun.Stop loss u mutlaka öğrenin ve uygulayın Wink
newbie
Activity: 16
Abi bu isyan tarzında içlemenle bu konuyu açman çok iyi olmuş.
Cidden bunun bir borsa ve yenilik hamlesi olduğunu anlasın millet.
Kimsenin lafıyla değil kendi bilinciyle hareket etsin.
En büyük tavsiye nasibine inan ve durmadan öğrenmeye çalış.
newbie
Activity: 30
Parayı kitleyin mesela 2 kuruş kâr edince hemen çekiveriyonuz sonra. Sabır işi bu
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Kripto para piyasasına girdikten sonra yapılması gereken en önemli şey yakın çevrenden kimseye bu borsaya girdiğini söylemeyeceksin.Yoksa ilerleyen zamanlarda başına dert açıyorlar.Her gün soru bombardımanına tutulmaktan sıkıldım açıkcası.
newbie
Activity: 12
7 büyük günahtan biri de tempo düşürmek bana göre. Tempomuzu yüksek tutun.
Ne kadar enerji o kadar para.
newbie
Activity: 5
güzel siralamissin hocam ellerine saglik
newbie
Activity: 196
Bitcoinin artışıyla birlikte benim gibi piyasaya yeni giren insanların sayısı oldukça fazla, ne kadar okursak okuyalım deneyimlemeden birçok şeyi öğrenemiyoruz.
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Türkiye de her insanın en az bir fikri vardır. Konu ile alakası olsun olmasin mutlaka yorum yapabilir. O yüzden sen araştır oku ki onların söylediği seyin doğru olmadığını ayırt edebil.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
İşin özü şu birsey yapacaksan en az iki kere düşün. Çünkü yeni gelenler için çok karışık biryer ve insanlar seni dolandırmak ister. Dikkatli olalım ve araştırıp iyi düşünelim
full member
Activity: 616
Merit: 118
yapılmaması gereken en büyük şey yerel borsalardaki grafiklere göre hareket etmemek bu borsalar dünya 7/24 çalışıyor ve tüm dünyaya hitap ediyor bunu unutmamak gerekli.
member
Activity: 518
Merit: 10
evet, Wink hiç bilmiyorsan sor araştır, kafanda bir fikir oluşur zamanla, ondan sonra kafana göre takıl 
member
Activity: 322
Merit: 16
5. Çok doğru bir tesbit olmuş. Hiç yapmadığımiz birşey bu araştırmak okumak. Neye yatırım yapıyoruz ne yapıyoruz biz paramızı nereye koyuyoruz. Hiç bilmeden kulaktan dolma ile iş yapıyoruz.
Pages:
Jump to: