Pages:
Author

Topic: Kripto piyasasına girince yapılmaması gereken şeyler - page 4. (Read 2254 times)

jr. member
Activity: 560
Merit: 1
Her koyun kendi bacağından asılır, size ne kadar tavsiye verirlerse versinler mutlaka kendiniz geliştirin ve gireceğiniz paralrı iyi araştırın, ve acemi olarak warren buffet sözünü unutmayın 3 yıl tutmayı düşünmeyeceğiniz kağıdı almayın Smiley.
jr. member
Activity: 185
Bitcointalka üye olmuş biri bu dediklerinden çoğunu çoktan yaşamıştır. Bu bilgiyi başka şekilde yaymak lazım😅
jr. member
Activity: 98
Birçok kişi aynı durumları yaşamıştır, tecrübe edinmek gerçekten çok önemlidir, hayatta öyle degilmi birçok şeyi yaşayarak tecrübe edersin ve aynı hatalara dusmemeye çalışırsın...
full member
Activity: 336
Merit: 107
ETH: 0x1C829E7A1b5cA44cc381863e10448504e07f78e9
bu piyasada birçok coin var. önce sağlam borsada olan coinleri araştırıp yatırım yapmanızı öneririm. teknik analiz öğrenmenizi tavsiye ederim. temel analizi de yabana atmamanızı öneririm. işi bilen insanların da fikirlerini göz ardı etmeyin ama herkese de kulak vermeyin.
newbie
Activity: 3
Merit: 0
hodl çok önemli bence hodlyi hakkıyla yapıcaksın 1 2 yıl sonra zenginsin
jr. member
Activity: 252
valla bence yapılmaması gereken şeyler panik satıştır, panik satışı çok tehlikeli buluyorum
newbie
Activity: 23
Çok değerli tecrübeler teşekkür ederim paylaşım için, evet okuma tembelliğmiz var ama yine de Çok okumak lazım çok da o kadar çok bilgi kirliliği var ki neye nasıl ne zaman yatırım yapacağını ızgara tam manasıyla öğrenene kadar epey vakit geçiyor ya da fırsatlar kaçmış olabiliyor.. bence asıl sorun şu bilgi kirliliğnden kaçınıp doğru yerlerden ve kişilerden bilgi alabilmek
jr. member
Activity: 630
En onemli mevzu kaybettiginizde uzulmeyeceginiz para ile bu piyasalara girmek gerekir. Birde asla hergun alim satim yapmayin. Bu nedenle ekran basinda durup surekli izlemeyin.
Piyasayi once izleyin ve okuyup bilgilenin. Bilmeden yapacaginiz alimlar kotu sonuclar dogurur. Birde aceleci olmayin. Kimse kisa surede zengin olamaz.
jr. member
Activity: 308
Merit: 4
Benim için yapılmaması gerekenler;

Asla tüm paranı tüm coine yatırma,
Kaybetmeye katlanamayacağın miktar ile kripto piyasasına girme
Borç para ile kripto para asla alma.
Aç gözlü olma, bazan ufakta olsa karını alıp çıkmayı bil
Kendiz süzgecinden geçmeyen hiçbir bilgiye hiçbir kişiye körü körüne inanma, en ufak soru işatetini mutlaka araştır.
Projesinin gerçek hayatta yeri olmayan projelerin ICO suna asla girme.
Israrla ICO suna katılmanı talep eden mailler atan, yüksek kazanc vaadeden ICO lara on kat daha fazla şüphe ile yaklaş mümkünse hiç bulaşma.
Asla tüm BTC ni tüketme Smiley
Gas feede cimri olma akıllı ol, (Göndermeden önce gasstationdan durumu kontrol et)  30 cent az ödeyeceğim diye yüksek miktardaki gönderimlerinde gas fee'den kaçma Smiley
jr. member
Activity: 224
Ne yapılmamasını bilemeyeceğim fakat yapılması gereken şey üzülmeyeceğin bir miktarı atıp unutmak. Yükselirse illaki haberin olur bu şekilde her gün kontrol edince ne heves kalıyor ne bir şey.
member
Activity: 140
Merit: 10
kripto para ile duygusal bağ kurmayın yeter  Grin yoksa çok zarar ediyorsunuz.
Tabi birde kimseye güvenmeyin.

Sorma onu ben çok yapıom ya Cheesy resmen abartıyorum Cheesy evlen dese bi düşünürüm yani o derece Cheesy ama hep kaybettirio o bağı kurduğum coinler...
newbie
Activity: 65
kripto para ile duygusal bağ kurmayın yeter  Grin yoksa çok zarar ediyorsunuz.
Tabi birde kimseye güvenmeyin.
jr. member
Activity: 98
Kimseye guvenmeyeceksin kendi stratejini oluşturacaksin
newbie
Activity: 112
kripto piyasasına girince yapılması gerek en iyi yol bunun ne olduğunu bilmek için çok araştırma yapmak gerek ve deneyimli kişilerden internet yoluyla onların görüşlerini takip etemek ve her coin alınmayacağını bilmek ve en önemliside sabır, sabır, sabır ve tekrar sabır.......
newbie
Activity: 168
En önemli en çok yapılması gereken okumak araştırmak. Bilgi ve fikir sahibi olduktan sonra ama az ama çok her türlü para kazanabilirsiniz kripto aleminde.
member
Merit: 12
Yazmıs oldugunuz tecrübeler işime yarayacak. Ozelliklede ref konusu. Adamlar kendi çıkarları için yalan haberlerle ref kasmaya çalışıyorlar. Mesela diyor larki: kaydolun x kadar coin alacaksınız. Kaydoluyoruz x kadar coin vermiyor, niye? çünkü x kadar coini almak için refinizden birilerinin abone olması gerekiyormuş.... ve ref kasan arkadaşımız bu şartı bize söylememiş..  Şu kadar abone getirirsen x kadar coin vereceğim sana. Eee başta niye söylemedin??.
Refli üyeliklere güvendiğim insanlar haricinde girmiyorum.
Benimde acizane tecrübelerimi paylaştığım konum burada gözatmak isterseniz buyrun. https://bitcointalksearch.org/topic/yatrm-konusunda-kazandm-tecrubeler-3347471

Evet maalesef refli sistemlerde airdrop ve bounty de resmen bizleri kandırarak kullanıyorlar. 1000 token 100 dolar gibi saçma sapan söyleyip üye kasıyorlar .  Ama verdikleri 2 3 dolar fiyatını geçmiyor. O yüzden referanslı hiç bir yere üye olmamak en güzeli.

Paylaşım yaptığınız yazı için teşekkür ederim. Daha ayrıntılı ve faydalı bilgiler paylaşmışsınız yatırım dünyası ile ilgili en beğendiğim söz "2018 yılı ve sonrası: Paran olsa bile yatırmış olduğun sağlam coinin yükselme garantisi yok. Bu dönemde en çok kazananlar, alacağı coini iyi seçenler, alacağı coinin fiyat hareketlerini iyi takip edenler, aldıktan sonra yine aldığı coinin fiyat hareketlerini, aktivitelerini takip edenler ve tahminleri tutanlar para kazandı. Buda bilgi, tecrübe ve sabırla oluşuyor. "
Her zaman şans bizimle olur umarım.
member
Activity: 448
Merit: 33
Yazmıs oldugunuz tecrübeler işime yarayacak. Ozelliklede ref konusu. Adamlar kendi çıkarları için yalan haberlerle ref kasmaya çalışıyorlar. Mesela diyor larki: kaydolun x kadar coin alacaksınız. Kaydoluyoruz x kadar coin vermiyor, niye? çünkü x kadar coini almak için refinizden birilerinin abone olması gerekiyormuş.... ve ref kasan arkadaşımız bu şartı bize söylememiş..  Şu kadar abone getirirsen x kadar coin vereceğim sana. Eee başta niye söylemedin??.
Refli üyeliklere güvendiğim insanlar haricinde girmiyorum.
Benimde acizane tecrübelerimi paylaştığım konum burada gözatmak isterseniz buyrun. https://bitcointalksearch.org/topic/yatrm-konusunda-kazandm-tecrubeler-3347471
member
Merit: 12
Arkadaşlar eklemek istediğim birkaç şey daha var. Almadan önce lütfen coinmarket app girin ve hacimli tokenleri alın. Yoksa coin çöp olup gidiyor.
newbie
Activity: 266
3- paranız var birileri size piyasaya çıkacak bir projeye katılmanızı mi istiyor sakin ha kafaniza yatmadan almayın çünkü sizin aldığınız kadar tokenden kar payı alacaktır.

hocam bence bu madde oldukça önemli zaten amaçları da bu yani bunların
brand new
Activity: 0
Merit: 16
güzel bir paylaşım olmuş hocam, bence en büyük problemlerden biri, büyük kar hırsı ile piyasaya katılmak diye düşünüyorum ben
Pages:
Jump to: