Pages:
Author

Topic: Kripto piyasasına girince yapılmaması gereken şeyler - page 5. (Read 2264 times)

newbie
Activity: 43
Merit: 0
Birileri ya bu proje uçucak diyince girmeyin hemen kaçmaz diyince hiç bakmadan alım yapmayın. Genelde elinizde patlar
newbie
Activity: 70
Tecrübeler ve kazıklar geçmiş olsun bize de ders olsun Cheesy
newbie
Activity: 5
Bir tane de ben ekleyeyim: zarardaysaniz ve o paraya acilen ihtiyaciniz yoksa, zarar ettiginiz seviyeden satmayiniz. bitcoin dusunce degil, dustugunde satinca zarar edersiniz.
newbie
Activity: 40
elinize sağlık iyi düşünmüşsünüz.
jr. member
Activity: 630
Merit: 1
Aramizdaki bircok kisi keske bu yaziyi daha once gorseydim diyordur eminim. Tabi bunlardan biride benim. Ilk zamanlar tamamen koru korune al sat yaptik. Ne yaptigimiz hakkinda hicbir fikrimiz yoktu. Hatta aldigimiz kripto paranin neyi temsil ettigini bile bilmiyoduk. Neyseki fazla iceri girmeden konuyla ilgili arkadaslar buldukda onlar zarar etmemizi onledi. Siz siz olun once okuyun beyler.
jr. member
Activity: 280
Merit: 4
hocam bu piyasaya girince bence ilk yapılması gereken soğuk kanlı olmaktır diye düşünüyorum bence oldukça faydalı bir öneri
member
Activity: 574
Merit: 14
en çok kazandıranı her zaman olduğı gibi hold. yapılmaması gerekenleri arkadaş yazmış ama bazen akıl size oyun oynar. tüm kuralları unutacağınız ve disiplinden kopacağınız zamanlar gelir işte o en tehlikeli yatırımlar. kuralların da ne kadar mantıklı olduğunu sorgulamak gerek.
jr. member
Activity: 131
kripto piyasasına giren birinin bolca sabrı olması gerekir tezcanlı bir insan bazen kazansa da çoğunlukla kaybetmeye mahkum kalacaktır tecrübeyle sabit Sad
newbie
Activity: 98
kesinlikle çok sabırlı olmak gerekli ve iyice anlamak öğrenmek lazım dıştn kolay para kazanmak gibi gelse de riskleri çok büyük ve ben şimdiye kadarda şunu anladım kesinlikle az az yatırımla ilerlemeli kişi ani bir kayıp risk yaşadığında psikolojik olarak olumsuz etkilenmemeli.
newbie
Activity: 98
Asında olayın özeti çevrenizdeki insanlara dikkat edin. Çoğu kendi küçücük kazancı için sizin büyük kayıplarınızı bile umursamayacaktır. Çok güvenmediğiniz insanların tavsiyelerinin altında kesin kendi çıkarları vardır
newbie
Activity: 3
güzel konulara değinmişsiniz hocam sağolun
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
sabırlı olun, panik satışı yapmayın. en önemlisi bu.
newbie
Activity: 40
Burdan çıkmamalıyız.. Bütün bilgiler burda!
jr. member
Activity: 196
Güzel tavsiyeler teşekkürler özellikle ref'e odaklanmışsın haklısın da, başkaları sırf kendi menfaatleri uğruna bize ne olacağını hiç düşünmeden bize yatırım yaptırmaya ya da biyerlere kaydetmeye çalışıyorlar. Uzak durmak lazım
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Kesinlikle her maddesi çok doğru tespitler var. Başlığı birden fazla kez baştan okudum. Bana soru soran arkadaşlara linkini veriyorum okuyun diye. Özellikle Türk paylaşımlarında hep aynı şey. Bir çok kez şahit olduğum üzere, blog yorumlarında, mediumda, twitterda, redditte herkes sürekli bir karalama yürütüyor. LTC alınmaz, XRP şöyle, TRX Scam, NCASH dolandırıcı vs. vs... Sorsan projeleri var mı doğrumu yanlışmı kimse araştırmaz. Ben demiyorum ki bu yazdıklarımda dahil hepsi çok iyi projeler. Ama karalamak doğru değil. Bilip bilmeden başkalarını yanlış yönlendirmek doğru değil. Evet bazı projeler SCAM ve bunlar riskli ama böyle SCAM olduğu aşikar olan bir çok token/coin bir çok insana para kazandırabiliyor. Diyeceksiniz ki kaybeden de oluyor. Evet zaten işin özü de bu. Doğru yerde alım-satım yapmak marifet. Çok büyük görülen adı ilk aklınıza gelenlerden bile SCAM olanlar var bence. Ama çıkıpda o alınmaz bu alınmaz demek doğru değil. Yükselme potansiyeli olunan her coin alınabilir, satılabilir. Düşerse yapacak bişey yok. Sanki herkes her ticaretinden kar ederek ayrılıyor. Zihniyetimiz yanlış, mantıklı yorumlar yapılırsa hepimiz için iyi olur. Birbirine sataşmak, bence böyle demekten daha zor. Yorumunu koy, karşındakinin yorumuna da saygı duy. Bu kadar basit.
member
Activity: 280
Merit: 10
önceden kripto piyasasına girince kesinlikle panik yapmayın panik satışlardan uzak durun diye konuşmalar yapılırdı. sanırım son zamanlarda yaşanılan hırsızlık olaylarından sonra herkesin elindeki yatırımları sağlam tutması daha öncelikli hale geldi sanırım. güvenmediğiniz emin olmadığını hiçbir işlemi yapmayın. Allah korusun o kadar çalışıp emek sarfettiğiniz tüm yatırımlar bir anda uçup gider...
newbie
Activity: 36
Teşekkür ederim faydalandım, bol bol forumda okumak lazım
newbie
Activity: 96
Kar oranı belirleyip satmak lazım, bekleyeyim daha fazla artsın dediğin an çöküş başlıyor morphy kanunları gibi al kar'ını sonrasında zaten başka coinlerden kazanç elde edilir yaptım biliyorum  Roll Eyes
newbie
Activity: 85
Güzel açıklama. Başkalarının lafı ile radıkal karar almamak lazım
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Piyasaya yeni girmenin hevesiyle bundan herkese bahsetmek isteyebilirsiniz fakat herkes sizin gibi olumlu görüşlere sahip değil maalesef bunun için herkese bahsetmemenizi öneririm
Pages:
Jump to: