Pages:
Author

Topic: Merit Bağış Alanı - Unofficial - page 41. (Read 35902 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
January 25, 2018, 07:37:24 AM
sadece alıntılı mesajlarınızı paylaşınız

Fevri düşünüp hızlı hareket etmemek lazım bence. İllaki mağduriyetler giderilecektir ve bazı düzenlemeler yapılacaktır diye düşünüyorum. Sistem oturduktan sonra da hakeden hakkını alacaktır. Karşılıklı merit alışverişi ban sebebi olabilir biraz beklemek lazım. Rütbe atlamak iyice zorlaştı ama o kesin.

Zaten kaba bir hesapla Full member 5 ay gibi bir sürede oluyordu. Full member tam orta seviye hesap gibi görebiliriz.
Bence sistem çok sağlıklı değil hem bir kısır döngü söz konusu hem de zaten 5 ayda orta seviyeli bir hesaba ulaşabiliyoruz. Napsın millet orta seviyeli bir hesaba ulaşmak için 1 sene mi uğraşsın?

kalabalığı engellemek için mesajlarınızı silmek durumundayım. okumayı kolaylaştırmak için.

Bence yeni gelen arkadaşlarında desteklenmesi gereklidir nasıl bir sistem olur bilemiyorum ne bilim haftalık 10 merit kazanma fırsatı veren Konu açılarak içerisine 1 hafta öncesinden değerlendirme yapılması istenir / Btc ve altcoin borsalarında - hedef ise bilgilendirmek olabilir - mim. belirli konu başlıklarında kazanç merit değeri elde edilecek ufak etkinliklerle yeni üyelerinde ar-ge yapması istenebilir veya belirli bir teknoloji/Ico / Sistem analizleri istenebilir

Sırf merit kazanmak ve rank yükseltmek adına neler yapılabilir . sizin ki kıvılcım olsun birlikten güç doğar açıkcası elimize bilgi veren kim olursa baş tacı olacaktır.

göremediklerimizi görmek adına neler yapılır bu merit dalgasını bir tsunami değilde yapıcı şekilde değerlendirmek için sizde fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.

Her zaman olduğu gibi İçerik Kraldır. ( content is KING )

kesinlikle.

Yeni üyelere pek merit vermemde by rallier gibi eski üyelerin neredeyse rütbe atlayacakken merit sınırına takılması hoş olmadı. Bu başlığı faydalı bulduğum için bir miktar merit paylaşımında bulundum.

valla bende üzüldüm ama yapacak birşey yok, faydalı olacaksa forum için sıkıntı yok
full member
Activity: 560
Merit: 113
January 25, 2018, 07:32:16 AM
Merit'lerinizi bekliyorum. Bunu yazdığımda gup 0.2 dolardı 1.5 dolara kadar çıktı.

Bence Guppy bırak $1'ı çok daha fazlasını görecek. Buna adım gibi eminim. -Yatırım tavsiyesi değildir-
full member
Activity: 168
Merit: 106
Smart Micro-Insurance
January 25, 2018, 07:05:25 AM
Bence yeni gelen arkadaşlarında desteklenmesi gereklidir nasıl bir sistem olur bilemiyorum ne bilim haftalık 10 merit kazanma fırsatı veren Konu açılarak içerisine 1 hafta öncesinden değerlendirme yapılması istenir / Btc ve altcoin borsalarında - hedef ise bilgilendirmek olabilir - mim. belirli konu başlıklarında kazanç merit değeri elde edilecek ufak etkinliklerle yeni üyelerinde ar-ge yapması istenebilir veya belirli bir teknoloji/Ico / Sistem analizleri istenebilir

Sırf merit kazanmak ve rank yükseltmek adına neler yapılabilir . sizin ki kıvılcım olsun birlikten güç doğar açıkcası elimize bilgi veren kim olursa baş tacı olacaktır.

göremediklerimizi görmek adına neler yapılır bu merit dalgasını bir tsunami değilde yapıcı şekilde değerlendirmek için sizde fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.

Her zaman olduğu gibi İçerik Kraldır. ( content is KING )
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
January 25, 2018, 07:00:13 AM
Yeni üyelere pek merit vermemde by rallier gibi eski üyelerin neredeyse rütbe atlayacakken merit sınırına takılması hoş olmadı. Bu başlığı faydalı bulduğum için bir miktar merit paylaşımında bulundum.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
January 25, 2018, 06:38:46 AM
Olay daha yeni olduğu için ve kimsenin umursamadığı için buraya yapıştırıyorum.
Birileri bize hak versin ve yardımcı olsun artık.!!!!
gereği neyse o yapılsın.
Moralim çok bozulmuş durumda.

Bana iyi bakın..
Haftaya hero olabilecekken bu yeni gelen merit sistemi yüzünden kaç ay bekleyeceğimi siz hesap edin.
Bu arada benim gibi mağdur olmuş onlarca kişi gördüm.
Yeni sr member olmuş biri ile aynı merite sahip olmak insana koyuyor.
Bu kadar değerli bir forumun böyle adaletsiz bir dağıtım yapması beni gerçekten üzdü.
Bu konu hakkında yapılabilecek birşey varsa hep beraber yapmalıyız.
Ben kesinlikle sisteme karşı değilim.Sadece sistemin başında yapılan bu adaletsizlik çok gücüme gitti.
Kaç yıldır bu forumdayım isteseydim spamlarla cartla curtla çoktan legendary olmuştum.kaç kezde  hero olabilirdim.
Ama her zaman kaliteli içerikten yana oldum.
Spam ve kalitesiz içeriklerin son bulması için bu sistem gerekli ama önce ADALET!

hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
January 25, 2018, 06:27:01 AM
Daha öncesinde bu merit sisteminin bir nevi demosu bizim Türk forumunda yapılmıştı birbirlerine mbtcler gönderiyorlardı merit yerine  Cheesy

https://bitcointalksearch.org/topic/forum-ci-tip-gonderimi-927318
legendary
just in case
January 25, 2018, 06:23:18 AM
Like for like hesabi. Merit verene merit verilir  Grin
Siftah: https://bitcointalk.org/index.php?action=merit;msg=28513278
Benden sadece kaliteli postlara merit çıkar, mezarcı forumlardan gelmiş hesap kasan ergenler rüyasında görür Smiley

@alpsea mesajları şöyle ekleyelim, mesala linkini verdiğin yorumun şurada : https://bitcointalksearch.org/topic/m.28514063
Bunu doğrudan alıntı yapıp şu şekilde ekliyoruz;

Dikkat edilmesi gereken konu pump döneminde kesinlikte tepki vermemesidir ETC'nin. Dump döneminde normal olarak düşer, ölü taklidi yaptığı doğrudur anlamsız ve ansızın bir anda yükselebilir sürpriz olmaz benim için. Yinede elimde çok fazla tutmama taraftarıyım şuan için fiyatı yüksek seyrediyor..

Bilgilendirici öğretici yazıların bu alana yapıştırılması dileğim. Örneğin mantıklı ico tavsiyeleri verilebilir. yada çok önemli gelişmeler paylaşılabilir.

@cavsav sağolun hocam desteğiniz için kesinlikle kaliteli postları bekliyoruz.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
January 25, 2018, 06:17:36 AM
Bilgilendirici öğretici yazıların bu alana yapıştırılması dileğim. Örneğin mantıklı ico tavsiyeleri verilebilir. yada çok önemli gelişmeler paylaşılabilir.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
January 25, 2018, 06:06:32 AM
Like for like hesabi. Merit verene merit verilir  Grin
Siftah: Bahsi geçen EthereumClassic (ETC)
Her zaman dediğimiz gibi bir sonraki pump döneminde 50$ görecektir. İlerleyen zamanlarda rahatından 100$ olacaktır, tabii bu rakamlar zamanla oluşur kesinlikte ytd değildir. Yatırımlarınızı iradenize yapınız.
Benden sadece kaliteli postlara merit çıkar, mezarcı forumlardan gelmiş hesap kasan ergenler rüyasında görür Smiley
legendary
just in case
January 25, 2018, 06:01:19 AM
Duyurulduğu üzere,
bugün itibariyle (25 Ocak '18) yeni bir sisteme geçtik merit adında kaliteli mesajları ortaya çıkartan ve rütbe sistemine ek bir kontrol mekanizması olarak.
Dağıtılan merit puanlarının yarısı tekrar gönderdiğiniz kişilerce de başkasına merit gönderilerek sirkülasyon yaratmayı sağlamaktadır ve kaliteli mesajların ortaya çıkması beklenmektedir.

Forumda kaliteli mesaj yazan arkadaşları desteklemek ve motive etmek için bizde böyle bir girişim başlattık, hem merit kullanımının yaygınlaştırılması hemde gözden kaçan arkadaşlar varsa tespit edelim diye. Umarız hakeden herkes faydalanır.

AMACIMIZ

Ne yapacağız?
Eğer yazdığınız kaliteli yorumların gözden kaçtığını düşünüyorsanız, buraya daha önce hangi konuya yazdığınız yorum ise onu alıntılayarak yapıştırın sizlere ben ve bir kaç arkadaşım teşvik amacıyla insiyatifimiz doğrultusunda Merit Bağışı yapacağız.

Sadece biz mi bağış yapacağız?
Hayır, konuyu takip eden herkes bizimle beraber değerlendirebilirler yorum sahiplerini.

Dikkat edilmesi gereken?
Sadece merit puanı almamış yada 5'ten az almış yorumlarınızı yapıştırınız.
Bizlerinde hali hazırda limitli merit puanları var ama herkes motive olup bir kültür haline gelsin istiyoruz.
Merit puanlarınızı harcamaktan kaçınmayın çünkü bir gün dolaşip geri sizi bulabilir o puanlar, eğer biri merit puanı harcamayı düşünmüyorsa kazanamayacağınında farkında olsun Smiley

Sahip olduğum Merit'i ve Gönderebileceğim sMerit'i nasıl görebilirim?
Burada profilinze ait Merit ve sMerit bilgilerini bulabilirsiniz: https://bitcointalk.org/index.php?action=merit
Merit ve sMerit hakkında daha fazla bilgi almak için genel duyuru konusunu buradan inceleyiniz.

MERİT SAHİPLERİ

Bende merit dağıtmak istiyorum, nasıl yaparım?
Konuyu watchlist yani takip ettiğiniz konular listesine eklerseniz buraya gelen her yeni mesaj da haberiniz olur ve arkadaşları teşvik edebilirsiniz.
Yorumları / mesajları seçerken özgün içerik ve teknik içerik olmasına özen gösteriniz.

Bir yorumu beğendim Kaç merit basmalıyım?
Değerli (10)
Okunabilir (7)
Kıymetli (5)
şeklinde bir değerlendirme ile hepimiz için yorumun kalitesini değerlendirmiş oluruz. Öneri için @chickenfried12 'a teşekkür ederiz

YORUM SAHİPLERİ

Yorumu nasıl eklemeliyim?
Örneğin: Paylaşmak istediğiniz yorumunuzda "quoto" yani "alıntıla" butonuna tıklayarak verdiği içeriği buraya yeni mesaj olarak yapıştırınız. şurada ifade ettiğimiz gibi
https://bitcointalksearch.org/topic/m.28884545

Hangi yorumlar silinebilir?
Konu dışı, google lanarak bulunabilecek bilgiler.
Post kasmak için atılan mesajlar silinecektir.

Yorumları silmek şart mı?
Hayır değil. Fakat konuyu takip edenlerin, gereksiz mesajlara boğularak, asıl hedefimiz olan "kaliteli postların gözden kaçmasını" engellemenin dışına çıkmış oluruz. Bu yüzden sileceğiz.

Başkalarının yorumlarını da paylaşabilir miyim?
Güzellik eden güzellik bulsun. Tabiki başkalarının da kaliteli-bilgilendrici mesajlarının gözden kaçanlarını bizlerle paylaşabilirsiniz. Tüm forumu herkes her zaman okuyamayabiliyor. EFS

edit: Global forumda benzer bir konuda açmışlar benden bir gün sonra. Doğru bir iş yaptığımıza bir kez daha emin oldum: https://bitcointalksearch.org/topic/merit-system-upgrade-2827596
Pages:
Jump to: