Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 10. (Read 44094 times)

sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Bugünlük de böyle bir grafik paylaşayım.

O kadar düşüş kadıkızında da olur diyorum. Bi alan pişman bi almayan. Bi zamanında 1 dolardan satan bi de ozamanlar o fiyatlardan almayanlar.

Cuma günü dedim bi arkadaşa ver 5bin lira. Vermedi. Şu an o 5bin 12-13bin olmuştu... Ahh vahh ediyor şu sıralarda  Cool

member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
arkadaşlar merhabalar. ben bu kriptopara işlerinde yeniyim. hiçbir uzmanlığım yok bu konularda. basit bir alıcı ve araştırıcı ve meraklı biriyim Smiley

btc olayına kasım ortalarında daldım Smiley dalar dalmaz da bu siteyi tanıdım. ingilizce forumlardan yüzlerce istikbal vaat edeceği düşünülen altcoin hakkıda bir sürü şey okudum. apstore'dan proğramlar inidirdim. günlerce grafikler inceledim. 2 altcoinde karar kıldım. power ledger ve minexcoin. ikisi de uçuyordu o günlerde. biraz daha araştırdıktan sonra tercihimi (her zamanki gibi yanlış şıkkı işaretleyerek) powr'dan yana kullandım. kullanmaz olaydım. zınk diye durdu ilerleyişi. git gide de düştü fiyatı. ben powr aldığımda mnx fiyatı 9-10 dolar civarındaydı. her gün izleyip izleyip üzüldüm ilerleyişine. bugün artık dayanamadım ve biraz okuyunca buraları nasıl büyük bir balığı kaçırdığımı fark ettim. 9 dolardan almadığım mnx'ten 50 dolara iyi sayılabilecek bir miktarda aldım. ingilizce başlıklarda insanlar ciddi ciddi bitcoin'i geçebileceğini iddia ediyorlar (rabbimiz amin Smiley ). maksimum adetinin 19.000.000 olacak olması ve gidişatı beni de çok umutlandırdı bu konuda. bence acayip hızlı bir şekilde çok yakın zamanda acayip yüksek rakamlara ulaşacak bu altcoin. ve şimdi biraz paraya kıyıp alıp aralarda gaza gelmeden bekleten herkesi zengin edecek.

-arkadaşlar bir ricam var. eğer önceki sayfalarda geçtiyse peşinen özür dilerim. bu mnx'in iphone için uygulaması var mı? cep için? apstore'da bulamadım. sadece masaüstü sürümü mü var bunun cüzdanının?

-bu parking olayı nedir? diyelim 10 mnx'imiz var. onu bankaya yatırır gibi bu minexbank'a mı yatırıyoruz?mnx cinsinde faiz mi veriyor bu?

-bunları kullanan arkadaşlardan ricam, bana da öğretebilir misiniz bu işleri?

-son olarak, livecoin'e yeni üye oldum ve bugün satın aldım. withdrawal olayını 5 aralık'a kadar askıya aldık falan gibi bişey yazmışlar. yeni üye olduğum için mi bu kısıtlama? yoksa hesabımı yükseltmem mi lazım?

çok teşekkürler. herkese bol minex'ler Smiley

Hocam aklini peynir ekmekle mi yedin? Dün Telegram grubunda 1 dolara satilan bir kriptoparadir Minexcoin daha ne kadar yükselebilir çok riskli!

risk hepsinde var hocam. btc'nin 3 ay sonra 100 dolara inmeyeceğini hiç kimse garanti edemez. ama ben hissediyorum, bu mnx alıp başını gidecek... bu mesaj da burada dursun Smiley

1'e 65 katlamış bir kriptoparayla, sene başından beri 7'ye katlamış bir kriptoparayı karşılaştırıyorsunuz bence bu pek mantıklı bir karşılaştırma değil. Bana göre minexcoin birçok kişinin canı yanacak

1 e 65 değil yazıyorsunuz bari düzgün bilgi verin.

"Toplanan fon miktarı - - 287 BTC
Yatırımcı sayısı - 1981 kişi.
Kayıtlı ICO katılımcı sayısı 10 066 kişi
Şirketin Bounty'deki katılımcı sayısı 15 000 kişidir.
Minexcoin topluluğunun toplam sayısı 27 000'den fazladır.
Minexcoinin ortalama tahmini maliyeti 0.00230523 BTC idi." alıntıdır.

Bazı arkadaşlar piyasaya geç girdi diye 1 dolardan sattılar. Hatta bunda sizin gibilerinde etkisi fazla oldu. Burda sürekli 1 cent bile etmez bu coin çöp diyenler oluyordu. Size uyup satsam herhalde kafayı yerdim.
Birincisi 1 dolardan satanların çoğu zaten bounty ile bedava bu coinden elde edenler. İkinci etheryum bile anlık 300 dolardan 1 dolara fiyatı düşüp tekrar 230 dolar olması onun fiyatının x230 yaptığını değil 1 dolardan satanın mallığının göstergesidir. Bırakın artık şu minexcoin 1 dolardı safsatasını. 100 minex bounty ve icodan almıştım. 100 minex te minning yaparak çıkarmıştım. Bunu ana para olarak faize koyuyorum ve kazandığım faizleri her hafta satıyorum. Şu an için yaptığım yatırımdan fazlasını kazandım ama şuda bir gerçek fiyatları çok yükseldi bende bu fiyattan girmezdim ve kimseye bu fiyattan yatırım yapmasını önermezdim.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
arkadaşlar merhabalar. ben bu kriptopara işlerinde yeniyim. hiçbir uzmanlığım yok bu konularda. basit bir alıcı ve araştırıcı ve meraklı biriyim Smiley

btc olayına kasım ortalarında daldım Smiley dalar dalmaz da bu siteyi tanıdım. ingilizce forumlardan yüzlerce istikbal vaat edeceği düşünülen altcoin hakkıda bir sürü şey okudum. apstore'dan proğramlar inidirdim. günlerce grafikler inceledim. 2 altcoinde karar kıldım. power ledger ve minexcoin. ikisi de uçuyordu o günlerde. biraz daha araştırdıktan sonra tercihimi (her zamanki gibi yanlış şıkkı işaretleyerek) powr'dan yana kullandım. kullanmaz olaydım. zınk diye durdu ilerleyişi. git gide de düştü fiyatı. ben powr aldığımda mnx fiyatı 9-10 dolar civarındaydı. her gün izleyip izleyip üzüldüm ilerleyişine. bugün artık dayanamadım ve biraz okuyunca buraları nasıl büyük bir balığı kaçırdığımı fark ettim. 9 dolardan almadığım mnx'ten 50 dolara iyi sayılabilecek bir miktarda aldım. ingilizce başlıklarda insanlar ciddi ciddi bitcoin'i geçebileceğini iddia ediyorlar (rabbimiz amin Smiley ). maksimum adetinin 19.000.000 olacak olması ve gidişatı beni de çok umutlandırdı bu konuda. bence acayip hızlı bir şekilde çok yakın zamanda acayip yüksek rakamlara ulaşacak bu altcoin. ve şimdi biraz paraya kıyıp alıp aralarda gaza gelmeden bekleten herkesi zengin edecek.

-arkadaşlar bir ricam var. eğer önceki sayfalarda geçtiyse peşinen özür dilerim. bu mnx'in iphone için uygulaması var mı? cep için? apstore'da bulamadım. sadece masaüstü sürümü mü var bunun cüzdanının?

-bu parking olayı nedir? diyelim 10 mnx'imiz var. onu bankaya yatırır gibi bu minexbank'a mı yatırıyoruz?mnx cinsinde faiz mi veriyor bu?

-son olarak, livecoin'e yeni üye oldum ve bugün satın aldım. withdrawal olayını 5 aralık'a kadar askıya aldık falan gibi bişey yazmışlar. yeni üye olduğum için mi bu kısıtlama? yoksa hesabımı yükseltmem mi lazım?

Hocam aklini peynir ekmekle mi yedin? Dün Telegram grubunda 1 dolara satilan bir kriptoparadir Minexcoin daha ne kadar yükselebilir çok riskli!

risk hepsinde var hocam. btc'nin 3 ay sonra 100 dolara inmeyeceğini hiç kimse garanti edemez. ama ben hissediyorum, bu mnx alıp başını gidecek... bu mesaj da burada dursun Smiley

1'e 65 katlamış bir kriptoparayla, sene başından beri 7'ye katlamış bir kriptoparayı karşılaştırıyorsunuz bence bu pek mantıklı bir karşılaştırma değil. Bana göre minexcoin birçok kişinin canı yanacak
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291

legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Hayatımı kararrttırdı benim resmen 17 dolardan sattım şimdi pişmanım 100 dolar olursa kendimi sallandıracam şu konuyu uplamayın görmiyim arkadaş yok böyle bir şey. Embarrassed
yok artık hocam o akdar da olmaz. Cheesy inşallah..
düştü tekrar topladı kendini bravo valla.
şu an $63.81 ve 0.00540631 BTC bu değer 0.01 olur mu acaba. Cheesy satışa koymuşlar ama.
sr. member
Merit: 253
67 dolar oldu bu piyasa artık beni şüphelendiriyor, kimsenin elinde olmayan tokenler değerlenip herkesin satin aldigi biktirilana kadar yukselmiyor
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Hayatımı kararrttırdı benim resmen 17 dolardan sattım şimdi pişmanım 100 dolar olursa kendimi sallandıracam şu konuyu uplamayın görmiyim arkadaş yok böyle bir şey. Embarrassed
legendary
Activity: 1320
göz yaşlarımı gizlemem imkansız.  Cry Cry kaçlardan verdik kaçlara geldi. 2017 yılında milletin diline sakız oldu.

ama 2018 yılında yaptıkları geliştirdikleri proje üzerindeki işlemler merak uyandırıcı. bu tür gelişmeler ve yeni borsalara fiyatı nereye kadar taşıyacak acaba.. Cheesy
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Çok hızlı bir yükseliş var, düşüşler olduktan hemen sonra fiyat tekrar yukarı çıkıyor.
Büyün gözler Minex'in üzerinde Cheesy
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
12 dolardan satanlar derneği kurdum, gelin beraber üzülelim
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Minex bey ne yapıyorsunuz? Elimde az miktarda var arttığına sevinemiyorum hayatımın pişmanlığı oldu resmen. Dün %4.85 den parking yaptım bugün %4.51'e düşmüş parking hemen dengeliyorlar gittikçe aylık parking daha karlı hale gelecek bence.

member
Activity: 139
Merit: 10
23 dolarken alıcaktım biraz bittrex sağolsun onaylatamadım hesabı uçmuş gitmiş Smiley şans yok
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Bu gidişle Bitcoini falan geçecek sanırım benimde elimde biraz var açıkçası ama bekleyelim nasolsa dump falan yemez bu coin.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Aklıma Open Trading Network geldi o da aynı borsada işlem görüyor. 1.8 dolarla piyasaya girmişti girmeye cesaret edememiştim 55 dolarları gördü sonra sert bir düşüş en son 15 civarındaydı. Minexcoin aynısını yaşar mı bilemem görelim.
legendary
Activity: 1424
50 doları geçip Coinmarketcap'te 60. sıraya yerleşti. Etkileyici bir yükselişi var ve hacimli yükseliyor. Faiz oranları biraz düştü ama hala çok kârlı oranlar veriyor. Daha geçen hafta 12 dolardan işlem görüyordu, çok hızlı bir 4x yaptı.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
46 doları geçti neler donuyor bilen varmı yahu satsakmıki artık sanki biraz abardı galiba
sr. member
Merit: 255
Presale starts on 28th of April!
ICO su başarılı geçenler sürünüyor , ICO su kötü geçenler uçuyor. Bu işte bir terslik var.
full member
Activity: 386
Merit: 178
dusucek dedikce artti ve 32 dolar oldu bence dususu cok kotu olacak
full member
Activity: 420
Merit: 100
Yav ben biliyordum bu coinin böyle zıplayacağını ama cesaret edemedim işte arkadaş şimdi de arkasından bakakaldık pişmanım ama yapacak bir şey bu dakikadan sonra
full member
Activity: 336
Merit: 100
Çok enteresan ne ara 30'un üstüne çıktı parking olayı çok etkiliyor sanırım ancak başka borsalara girme durumu olup hacim büyürse fiyatta düşme ve dengelenme olur diye düşünüyorum.
Pages:
Jump to: