Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 8. (Read 44094 times)

member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
Hodl a yeni bir bakış açısı getirdiler. Pakr Smiley Diğer banka projeleri gibi kopyala yapıştır bir ET20 token oluşturabilirlerdi uğraştılar mineable kendilerine has coin yaptılar üstelik ekran kartını yüzde yüzde kazım emri versen bile ısınmıyor eski ekran kartlarıyla bile iyi kazımlar elde ediyorsun. (Fiyatı arttığından diffucult çok arttı. Coin çıkartmak çok zorlaştı. ) Çoğu mining proglarımlarına bin basan GUI arayüzlü mining programları var. ICO da çok az yatırım aldıkları halde sürekli yeni bir şey çıkaran düzgün bir takıma sahipler. Benim katıldığım bountyler arasında en iyisiydi. Öyle excelle her hafta kaç beğeni yaptığını raporlamakla uğraşmıyordun. Otomatik sistemleri her beğenini bounty hesabına ekliyordu. Bu coin şu an binanceye girse 300 dolarları görür eminim ve hakkediyor. Beyler telgramlarda twiterda bizde çaba gösterip binance ye sokmaya çalışalım Çünkü cidden çok güzel bir çalışma. İlk 50 coin arasında olmayı kesinlikle hakkediyor. https://twitter.com/moonstatscom/status/943403655935426560 burda oyama var mesela.
newbie
Activity: 39
Merit: 0
Minex için yapılan bounty ya da airdroplar var mıdır acaba? Elimde bir miktar vardı fakat bu kadar değerleneceği aklıma gelmemişti :S
yoktur artık hocam.. önceden çok toplanmış 1 dolarlardan yazılanlara göre. Wink
member
Activity: 168
Merit: 10
Minex için yapılan bounty ya da airdroplar var mıdır acaba? Elimde bir miktar vardı fakat bu kadar değerleneceği aklıma gelmemişti :S
newbie
Activity: 51
Satan pişman, satmayan ayrı pişman çünkü bir ara 60 doların üstünü görmüş bir coindi. Ben bu kadar yüksek enflasyonla 30 dolarda tutunabileceğini düşünmüyorum, herkes parking yapıyor ama satmaya başladıkları anda fiyat dibe iner.

Düşünceniz güzel ama aynı şey hepsi için geçerli. Şu anda tek amacım 1000e kadar sabır etmek. Tek bir borsayla 100m hacme ulaşmış. Özellikle 1 şubattan sonra merak ediyorum kendi borsası açılınca kendi market ve platformları açılınca ne tepki verecek .

Bence MinexSystem güzel yerlere gelicek.
full member
Activity: 344
Merit: 100
Satan pişman, satmayan ayrı pişman çünkü bir ara 60 doların üstünü görmüş bir coindi. Ben bu kadar yüksek enflasyonla 30 dolarda tutunabileceğini düşünmüyorum, herkes parking yapıyor ama satmaya başladıkları anda fiyat dibe iner.
newbie
Activity: 84
minexcoin ciddi manada ilgimi çekiyor. güzel bir proje kampanyaları da güvenli ve işe yarar.
newbie
Activity: 39
Zamanında elimdekileri artırmadığıma çok ama çok pişmanım.

Ben de sistemi ilk bountyleri dağıttıklarından beridr kullanıyorum. Eskiden daha iyiydi tabi parking olayı. Şimdi akmasa da damlıyor tabi. Elimdekinin 40-50 katı daha coin olabilirdi şu an cüzdanımda ama işte göremedik geleceğini. Bundan sonra ölümüne HODL ve parking. Exchange ve marketleri de açıldıktan sonra ilk 30'a gireceğini düşünüyorum MNX'in...
evet yeni borsalardan sonra yükselecektir. bende başarılı olacaklarını düşünmüyoprdum ama şimdi kıskançlık var biraz doğru söylemek gerekirse. Cheesy
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Zamanında elimdekileri artırmadığıma çok ama çok pişmanım.

Ben de sistemi ilk bountyleri dağıttıklarından beridr kullanıyorum. Eskiden daha iyiydi tabi parking olayı. Şimdi akmasa da damlıyor tabi. Elimdekinin 40-50 katı daha coin olabilirdi şu an cüzdanımda ama işte göremedik geleceğini. Bundan sonra ölümüne HODL ve parking. Exchange ve marketleri de açıldıktan sonra ilk 30'a gireceğini düşünüyorum MNX'in...
newbie
Activity: 51
Haftalık 8 tane bişi geliyor. 213 ile başladım 233 tane oldu. O değilde paraya herkes artsın artsın diye bakıyo ben birazcık daha 1000e kadar bu şekilde olsun diye bakıyorum  Grin

MinexSystem tepeden tırnağa kalite kokuyor. İleride değeri gerçekten anlaşılacak.
member
Activity: 154
Bende de az bir miktar var parking yapıyorum eskiden haftalık parking diğerlerine göre baya avantajlıydı şu an günlük-haftalık ve aylık arasında çok fark kalmadı dengelendi.
full member
Activity: 336
Merit: 101
merhaba arkadaşlar. parking sistemini kullan var mı halen? bende livecoinden satın almayı düşünüyorum.
2018 de farklı bir pump daha gelirse üzülmek istemiyorum.

forumda kaç kişiyiz acaba?

teşekkürler.

ben de kullanıyorum nereye kadar bilmiyorum da şimdilik akmasa da damlıyor. faiz oranı başladığımda 5 küsür civardaydı şimdi 3lere kadar geriledi.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
merhaba arkadaşlar. parking sistemini kullan var mı halen? bende livecoinden satın almayı düşünüyorum.

teşekkürler.

ben kullanıyorum ama elimde çok az mnx olduğundan fazla bir şey kazandırmıyor. mobil uygulamasını indirdim, gayet başarılı.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001

teşekkürler.
member
Activity: 152
ImmVRse | Disrupting the VR industry
Bi ara bountycilerin elinden ödülleri toplamışlardı ucuz fiyattan satanlar şu anda bin pişmandır heralde

Toplamdılar adamlar kendiler satılığa çıkarıyordu elindekiler, nasıl olsa bounty ne gelirse kardır mantığıyla hareket ettiler ama bin pişman olular sonra tabi.bana yinede çok uçuk geliyor fiyat bu kadar nasıl değerlendi anlayamıyorum,bi parking olayı yüzünden bu kadar primlenecek hali yok heralde.şişirme gibi fiyatı
full member
Activity: 322
Merit: 112
Bi ara bountycilerin elinden ödülleri toplamışlardı ucuz fiyattan satanlar şu anda bin pişmandır heralde
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
MinexCoin (MNX) : 0.00173037BTC

sanırım 150k-200k satoshi arasında büyük bir destek oluşturdu. tam bir banka hissesi gibi. eğer minexbanktaki parking olayı gibi market ve exchange de  farklı ilgi çekici bir platform olursa önü açık diyebiliriz.  Cool Cool
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Minexbank algoritmasından sanırım. Sürekli biniyorlar tepesine MNX'in. Bırakmıyorlar ki azcık tırmansın yukarılara doğru. 0.002lere düştü...0.0021den biri alım yapsa hemen altına 0.00200999'dan başka bi satış koyuyor sanırım minexbank sistemi otomatik olarak....

BTC'nin bu kadar yükselmesinin de etkisi vardır, eskisi kadar işlem hacmi de yok artık. Başka 1-2 borsaya daha açılması gerekli. Livecoinden bu kadar...

bu tamamen borsalardaki balinaların ve botların uyguladığı strateji ile ilgili bir durum. ayrıca market cap verilerine göre BTC olarak 8x oranında bir artış sağlamış ve bunu son 2 ay içerisinde yapmış. buda tepesine pekte binmediklerini gösteriyor. tabi fiyattaki artışa bunların parking politikası da etkili.
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
Minexbank algoritmasından sanırım. Sürekli biniyorlar tepesine MNX'in. Bırakmıyorlar ki azcık tırmansın yukarılara doğru. 0.002lere düştü...0.0021den biri alım yapsa hemen altına 0.00200999'dan başka bi satış koyuyor sanırım minexbank sistemi otomatik olarak....

Bunun minexbank ile bir alakası yok. Borsalardaki botlar o işlemleri yapıyor. Siz de kendi botunuzu kurup işlem yaptırabilirsiniz. Tüm borsalarda bu botlardan bulunur.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277

BTC'nin bu kadar yükselmesinin de etkisi vardır, eskisi kadar işlem hacmi de yok artık. Başka 1-2 borsaya daha açılması gerekli. Livecoinden bu kadar...
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
hocam söylediklerinizi tahmin ediyorum da. nerede bu private key?

Private keye ihtiyacın yok cüzdanı zaten kopyalamışsın. Ama private keyini görmek istersen Minexcoin-QT'yi aç, konsola gir, dumpprivkey Minex_Adresini yaz. Yalnız private keyin birinin eline geçerse coinlerini harcayabilir. Dikkat et.
Pages:
Jump to: