Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 11. (Read 44098 times)

sr. member
Activity: 392
Merit: 250
35 doları geçtik bugün. Tutmaya ve haftalık park etmeye devam. Smiley
Bazı arkadaşlarımız haftalık faiz kazançlarını nakite dönüştürüp güzel bir pasif gelir kaynağı elde ettiler. Faizler bu şekilde kaldığı sürece kimse satmaya gönüllü olmaz.
sanırım onun için kendileri alım yapıyor gibi geliyor hocam. herkes olmasada küçükler 10 dolardan sattı ama şimdi büyüklerde parking de tutuyor parayı.

yeni borsalarda gelince sistem bambaşka olacak gibi. Cheesy şaka gibi 100 tane alayım desen 0,3 btc değerinde.

coininiz bol olsun.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
35 doları geçtik bugün. Tutmaya ve haftalık park etmeye devam. Smiley
Bazı arkadaşlarımız haftalık faiz kazançlarını nakite dönüştürüp güzel bir pasif gelir kaynağı elde ettiler. Faizler bu şekilde kaldığı sürece kimse satmaya gönüllü olmaz.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Ya 1 dolardan satan adamlar napıyodur acaba simdi 29 dolar olmus fiyat. Bu iste acıklanmayan birseyler varmıs gibi sanki veya parking olayına fena sardırdı millet. Talep almasına sasırmamak lazım. Bu tur parking olayı baska bir coinde söz konusumu acaba ?  Varmı bildigi olan
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Maliyeti 1 USD'lerde olan yüzlerce insan var hocam. Birilerine yükleseler bile o hesabı, bu insanlara koymaz bu saatten sonra. Zaten tekrar 1 doları görmesi imkansız da bence. 10dan bile aşağıya düşmez.

Bu da bugüne dair grafik. Bulunsun. Seneye bakıp ahh vahh ederiz hepbirlikte Smiley  Cool

full member
Activity: 364
Merit: 100
bu derenin suyu nerden akiyor beyler. bu kadar faizi kim vermiste bunlar veriyor. bugun tatli gorunen bu kolay para yarin birilerinin canini cok fena yakacak. bu fiyat burda durmaz. satip cikmanizi oneririm. birilerine fatura edeceklerdir bu yuku. bence yani.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
uzun zamandır takip etmiyordum şu an fiyatı 23$ şaşırttı açıkçası 7 dolardan satmıştım iyide miktar vardı.
sr. member
Activity: 361
Ya şimdi akıl var mantık var, faiz oranı çok yüksek dolayısıyla coin enflasyona uğruyor. Bu fiyatlara gelmesinin tek sebebi iyi yapılan bir hype ve insanlardaki Minexcoin artacak beklentisiydi, bu beklentinin sebebi ise düşük market kapasitesiydi. Şu an market kapasitesi düşük değil, enflasyonda bir hayli yüksek yani demek istediğim 26 dolar seviyesinde tutunamaz

aynen bu dusunce de bende sana sonuna kadar katiliyorum bu fiyatlarda tutunabilecegine bende imkan vermiyorum 20 dolar seviyesinin cok altina dusmesi gerekiyro bu enflasyonla
sr. member
Activity: 476
Minexbankta bir takım güncellemeler yapmışlar ayrıca minexbank android uygulaması gelecekmiş. Burada keşke aylık parking olsa diyenler vardı onu da eklemişler sisteme.

Kimse kullanmaz ki hocam. Aylık %8den vereceğine, haftalık katlaya katlaya %5 küsürden vermek çok daha mantıklı. Adamlar çalışıyor, güncelliyor, arkasında duruyr o ayrı ama kullanılmayacak, karlı olmayan bir yapısal değişimde hoş değil bence. Aylık yatıran olmayacaktır...

Şimdilik tabiki kimse vermez belki haftalık takip edemem diyenler verir ancak zamanla bu oranlar değişecektir ve aylık parking belki daha karlı olacak o zaman işler değişir.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Minexbankta bir takım güncellemeler yapmışlar ayrıca minexbank android uygulaması gelecekmiş. Burada keşke aylık parking olsa diyenler vardı onu da eklemişler sisteme.

Kimse kullanmaz ki hocam. Aylık %8den vereceğine, haftalık katlaya katlaya %5 küsürden vermek çok daha mantıklı. Adamlar çalışıyor, güncelliyor, arkasında duruyr o ayrı ama kullanılmayacak, karlı olmayan bir yapısal değişimde hoş değil bence. Aylık yatıran olmayacaktır...
sr. member
Merit: 257
Ya şimdi akıl var mantık var, faiz oranı çok yüksek dolayısıyla coin enflasyona uğruyor. Bu fiyatlara gelmesinin tek sebebi iyi yapılan bir hype ve insanlardaki Minexcoin artacak beklentisiydi, bu beklentinin sebebi ise düşük market kapasitesiydi. Şu an market kapasitesi düşük değil, enflasyonda bir hayli yüksek yani demek istediğim 26 dolar seviyesinde tutunamaz
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Hepimizin tahmin ettiği gibi Minexcoin büyük bir yükseliş yaşadı. Yeni hedefimiz 100 dolar artık. Smiley
Haftalık parkinge devam, bu devirde kimse kimseye -yatırım miktarı ne olursa olsun- haftada %5 üstü faiz vermez.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Aylık parking olayını eklemeleri cok iyi olmus. Bu parking olayıyla dolaşımda coin kalmaz yahu. Bu durum fiyatı ilginc yerlere tasıyabilirki bundan daha iyi reklamda olmaz.  Ben bu adamların maliyet odaklı bankacılık modelinin görebileceği yüksek taleple ilerde cok iyi noktalara gelebileceğini düşünüyorum.  Zamanla tecrübede kazanacaklar ve daha talep odaklı bankacılık servislerinede yer verebilirler. Bu isin sınırı yok gibi geliyor bana buda fiyatında sınırı olmaz anlamına geliyor. Ölümüne HODL Roll Eyes
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Minexcoin'in fiyatının 26 dolara kadar çıkabileceğini kimse tahmin edemezdi bundan dolayı ben dahil çoğu kişi elindekileri daha erken bozdurdu. Bu fiyatta tutunmasının hiçbir şekilde imkanı bulunmuyor.
sr. member
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
1 dolardan toplayanları cesaretlerinden dolayı tebrik etmek gerek elbet ama benim gibi icodan girenler bunların 7 ceddine sövse haklı. Icodan sonra o kadar rezil bir süreç yönettilerki c-cex denen dandik borsaya girmek için oy yardımı istiyorlardı.
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
Bugün iyi dumpladım, içimin yağları eridi =)

Yakında bir coin daha dumplayacağım, dumplamadan önce yazarım alternatif kriptoparalara Cheesy
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Benim çok az bir miktar vardı bende 17 Dolardan çıkış yaptım ama bu kadar yükseleceğini bilmiyordum açıkcası. Baya iyi bir şekilde pump oluyor aynı şekilde Live coin fee ücretleri'de çok yüksek.
hero member
Activity: 1890
Merit: 792
Kendi soruma kendim yanıt vereyim. Bounty den livecoin sitesine çekim emri verdim 9 gün sonra hesabıma geçtiler sanırım mail ile bildirdikleri gibi tek tek konrol ederek çıkış yapıyorlar bunun dışında benim için daha iyi oldu çok düşük seviyelerdeyken çekim emri vermiştim dün 24.5 dolardan satışım yaptım. bugün 26 dolara çıkmış yine olsun kardan zarar diyelim. livecoin den eth aldım ve kendi hesabıma çıkış yaptım ama 0.01 eth gönderim ücretini görünce gözlerim açıldı. bu nedir arkadaş valla resmen soygun yapıyorlar.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Rollbit.com Crypto Futures
Coinmarketcapte 86. sıraya yükseldi yeni hedef ilk 50'ye girmek. Bunun için 60 doları geçmesi gerekiyor. Smiley
Fiyat yükseldikçe faiz düşüyor dengelenme oluşuyor. Fiyat düşerse faizler artar tutanlar için yine kazançlı olur.
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
Ben çok riskli olduğunu düşünüyorum. Hem madencilikten para üretiliyor hemde faizden.
Pages:
Jump to: