Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 4. (Read 44098 times)

sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Güncellenmiş yeni yol haritasına göz attım biraz ;
https://medium.com/minecoin-blog/mnx-upgrade-roadmap-2018-ed9b01c258cf
Makalede yeni yılda dahi çalıştıklarından ve yaptıklarından biraz bahsedilmiş. Bana göre dikkat çekici çalışmalardan başlıcaları şöyle;
Akıllı saatler için Mİnexbank wear isimli bir uygulama sunulmuş. Ios cihazlar için kalibrasyonlar tamamlanmış. Coinexchange de işlem görmeyede başladı. Yakın bir zamanda açıklamayı düşündükleri bazı entegrasyonlar bulunuyor ama googledan olanca aramama rağmen bu konu ile ilgili dışarıya bir şey sızmamış gibi görünüyor. Yılın ikinci çeyreği dahada heyecanlı geçecek güncellenmiş yol haritasına göre; merkezsiz borsa ve debit kart çalışmasından başka web ve mobil cüzdan uygulamalarıda 2nci çeyrege konumlandırılmış. Ve birde Mİnexmerchant isimli ticari bir uygulamada (sonra açıklanacağı bahsedilen entegrasyonlardan biri bu olabilir) gene ikinci ceyrekte sonunda ortaya konacak. Minexcoin için heyecanlı ve hareketli geçeceği görülen bir çeyrege girmemize az kaldı hayırlı olsun yatırımcı arkadaşlara.

Edit: En eskilerden syaılabilecek ve son derece güvenli,popüler,  Appstore ve android google markette (Google playde 500k indirme sayısına sahip) multi Coinomi Wallet cuzdandada Minexi görebileceğiz. Yanlız 4950 kişiden ortalama 3.9 puan alabilmiş bir cuzdan uygulaması. Tek yıldız verenlere şöyle bir baktımda; Exchange fee leri kısmı eleştiri almış. Birkaç takas işleminde 30 doların üstünde para kaybettiğini yazmış bir kullanıcı cüzdan uygulamasıyla ilgili olarak. Tether desteklenmiyor diye eleşirilmiş. Bir diğeri adresine BHC yollayamadığı için düşük yıldız vermiş. 5 yıldız verende çok fazla zaten ortalama yıldız veren pek yok buda kullanıcı hatalarından dolayı kayıplar olabileceğini düşündürttü bana Coinomi ile ilgili olaraktan. Hemen her eleşiriyede geri dönüş yapmış hemen Coinomi. Bu uygulama hakkında bilgiye sahip arkadaşlar uygulamanın gözlerine çarpan pozitif/negatif yönlerinden bahsederse bizlerde bilgilenmiş oluruz.
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
biraz ara vermiştim şimdi halen popüler bu coin. anlayamadım gitti. Smiley helal olsun mobil ve face ident ve fingerprint tamamen bittiğinde demekki 50 dolar olacak. ascayip bir destek var.

coininiz bol olsun. Smiley
full member
Activity: 672
Merit: 110
bi ara fıyatı 0,003999 bıtcoıne kadar cıkmıs super bır durum bu .son gunlerde ıyı yukselıyor .ınsallah hep boyle devam ederse yatırımcılara uzmez yenı yatırımcılarıda cekebılırler fakat guzel bır borsaya gırse tadından yenmez.
sr. member
Gene geldi dayandı 30 dolarlı seviyelerine. Mobile dapp uygulamasında yeni devreye soktuğu face ident ve fingerprint gelişmeleride fiyata olumlu etki etmiş gibi. Parkingden dolayıda bildiğin satan yok. Kim veriyor yahu bugün ayda yuzde 13 ü. Devletler bile veremez. Ulan çok seviyorum şu minexi yahu )) Ne var ne yok basmak varmıs 20 dolarlardan
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
park avantajından faydalanmak için mnx almak isteyen alıcılar mevcut fiyatın en az %20 üstüne kadar çıkarak almak zorundalar çünkü satıcı çok az olanlarda yukarı order bırakıyor. tüm piyasa düşerken fiyatın sürekli yeşil kalmasının sebebi birazda bu durum. mevcut mnx sahipleri ise minexbank sayesinde aylık en az %10 amorti avantajına sahip olmuş oluyor

happy parking   Cool
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Türkiye de şu an 1 milyonun olsa aylık getirisi 10-15 bin lira arasında olur.
MNXbank parking sana 1000MNX ile bunu rahatlıkla çıkarıp aylık Livecoinden satabilirsin.

yaklaşık 9x sermaye farkı var arada. Smiley ilginç ama gerçek.

tabi bu şuan için geçerli 2 ayda oranların %40 düştüğünüde hesaba katmak lazım.
büyük bir borsaya girdiği an o oranlar %5 lerinde altını görür.
hocam doğru söylüyorsunda illa ki farketmişssin genel bir düşüş trendi var.

cmc geneli yüzde 10-15 düşüşte MNX 2-3 düşüyor. BTC karşısında da bu böyle. diğerleri BTC karşısında erirken hem dolar hemde BTC olarak sağlam tutunuyor.

bu oranlar düşecek illa ki çünkü sınırlı adet var. borsalara da girecek. tabiki bunlar olacak ama fiyatı aynı kalmayacak.

o yüzdendir ki;

şimdi 1000 mnx ve aylık %12 parking => 120X30$ = 3600$ yapar
ileri tarihte 1000 mnx  ve aylık %6 parking => 60X60$ =  3600$ yapar. (60 doları neye göre hesapladın dersen kaafama göre. Smiley yeni borsa ve kendi geliştirdiği yol haritasına sadık kalarak yapacağı geliştirmeleri düşünerek yazdım. )

yani parking ve fiyatı ters orantılı olacak illa ki. Smiley
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Panda defalarca aldırmaya calıstı ama ıcoda 10x vurup bıraktık. 2-3 ay daha boyle devam ederse cok guzel paralar kazananlar olacak
sr. member
Activity: 478
Merit: 250
Piyasaymış düşüşmüş hiç sallamıyorum fiyat hep sabit ve yukarı yönlü gözüküyor Smiley
Alıyorum faizi çatır çutur bozuyorum çoktan 10 defa amorti ettim üstüne uzun vadeli tutuyorum.
Şu piyasaya girdiğimden beri beni strese sokmayan tek yatırım minex oldu.

Valla ne yalan söyleyeyim piyasaya ilk girdiğinde gereksiz hype yapılan bir coin olduğunu düşünüyordum ama düşüş piyasasında bile değerlenmeye devam etmiş tek proje, helal olsun demekki gerçekten herifler işi biliyor aldıkları minicik yatırımla harikalar yarattılar.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Piyasaymış düşüşmüş hiç sallamıyorum fiyat hep sabit ve yukarı yönlü gözüküyor Smiley
Alıyorum faizi çatır çutur bozuyorum çoktan 10 defa amorti ettim üstüne uzun vadeli tutuyorum.
Şu piyasaya girdiğimden beri beni strese sokmayan tek yatırım minex oldu.
legendary
MNXbank parking sana 1000MNX ile bunu rahatlıkla çıkarıp aylık Livecoinden satabilirsin.

tabi bu şuan için geçerli 2 ayda oranların %40 düştüğünüde hesaba katmak lazım.
büyük bir borsaya girdiği an o oranlar %5 lerinde altını görür.
legendary
Bir balina olmasa da bunu tutan yunus arkadaşım var. Aylık park edip keyfine bakıyor çünkü uzun vadeli düşünüyor. Ben de bir ara böyle bir yatırım yapmayı düşünmüştüm ama bu tarz coinlerde o kadar sabredemiyorum.

legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Bir balina olmasa da bunu tutan yunus arkadaşım var. Aylık park edip keyfine bakıyor çünkü uzun vadeli düşünüyor. Ben de bir ara böyle bir yatırım yapmayı düşünmüştüm ama bu tarz coinlerde o kadar sabredemiyorum.
hero member
Activity: 910
Merit: 503
Bu herifleri zamanında iyi gömdük, fiyat düşer dedik, az yatırım aldı dedik fakat 680 küsür Bitcoin ile milyon dolarlık projelerin yapamadıkları yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar.. Parktaki enflasyon dışında şimdilik bir problem yok şu an için uzun vadede değerleneceğini düşünüyorum.
hero member
Activity: 854
Merit: 500
einc.io
Sapa sağlam fiyatı tutunuyor. Tabii bunun parking sistemi ile çok ilgisi var .
sr. member
Cok guzel haberler dogrusu. Düşüştende hemen hemen hiç etkilenmedi sayılır minexcoin. Bu arada mining ile ilgili bir havuzlarıının reklamınıda yapıyorlar sosyal medyada sanırım çok fazla kazan olmadığından. Bu durumda verimli olabilir.  https://t.me/mxpool   blok ödülü 2.5 mnx ve blok büyüklüğü 1mb

gpu mine da mümkün  https://medium.com/minecoin-blog/here-is-detail-instruction-how-to-mine-7be0d91ef5f0
legendary
minexbank mobil uygulamasına finger ve face id desteği geldi. şahsen eksikliğini fazlasıyla hissediyordum

fiyat ve park oranı öngörülerimiz de tuttu gibi görünüyor.  fiyatın stabilite sağlayarak yukarı seyri birlikte ile park oranları da 2 ayda %40'lık bir düşüş yaşadı. bu da yıllık sabit %70 oran ile park edenlerin neden enayi olmadığının en büyük kanıtı.
legendary
su yol harıtasında debitcard kısmı cok onemlı.gerceklestırebılırlerse ucar gıder dıye dusunuyoorum bu cok onemlı ınsallah kartı cıkartabılırler
hocam yanlış hatırlamıyorsam pre ico 1. fazda bir banka ile anlaşılmıştı.  eğer o banka batmadıysa ya da halen devam ediyorsa (gizli tutuluyordu) onun kartlarıyla bir entegrasyon içine girebilirler.

çok fazla beklenti içine girerek bu cümleyi ettim ama umarım tepki almam. arkadaşlar sadece benim şahsi görüşüm. bu işler ciddi sözleşmeler sonucunda açıklanacak resmi olması gerekiyor. teferruatı o kadar fazla ki. neden yazdm diye pişman olacak az kalsın. Cheesy
full member
Activity: 672
Merit: 110
su yol harıtasında debitcard kısmı cok onemlı.gerceklestırebılırlerse ucar gıder dıye dusunuyoorum bu cok onemlı ınsallah kartı cıkartabılırler
legendary
https://medium.com/minecoin-blog/mnx-february-report-promising-start-ce952674354e

2018 Şubat ayı raporu yayınlandı.

Bu da güncel 2018 yılı yol haritamız. Wink
legendary
En çok sorulan konulardan biri olan, "Minexbank mnx holderlarına ödediği bu coinleri nereden buluyor?" sorusunun cevabı için basit bir görsel hazırlanmış.

- Minexbank için kazılan premine miktar(1.5m mnx)
- Mining Block Ödülleri ve tx fee'ler minexbank'a aktarılıyor.

teşekkürler hocam aynen önemli bir detaydı neden bu zamana kadar bu kadar kolay bir açıklamayı bu şekilde anlatmadılar ki. Smiley
bu aralar fazla giremiyorum işler yoğun MinexCoin desteğe devam..  Allah parking yüzdelerimizi artırsın. Cheesy
Pages:
Jump to: