Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 6. (Read 44098 times)

legendary
Activity: 1320
Merit: 1001

Gerçek DEX geliyor!
Minexsystems takımı, Minexcoin çalışma ağları ve test arasında atomik takas işlemlerini başarıyla gerçekleştirdi.

Pazartesi günü MinexDEX ve 2018 yol haritası güncelleme hakkında daha fazla haber olacak!

Tweet bağlantısı: https://twitter.com/minexcoin/status/959778624273559553
full member
Activity: 448
Merit: 100
aklım hala 1 dolardan toplayanlarda iyi kazandılar uyanıklar bizde bir cacık olmaz deyip sattık yaptıgımız en büyük hata sanırım biraz daha sabırlı olmak gerekiyormuş.
member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
Merhaba Pakrcılar işte bomba gibi bir haber   Shocked Shocked Shocked
https://medium.com/minecoin-blog/minexbank-update-algo-upgrade-fb37c7160653

Linkten okuduğuma göre özetle,

Algoritmada iyileştirmelerde bulunmuşlar.
Yaklaşık olarak bu ayın sonunda Minexcoin, Bitcoin, Litecoin ve Decred blok zincirleri arasında atomik işlemler yapacaklarını söylemişler.
Borsanın resmi yayın tarihi Mart 2018'dir. Bununla ilgili birkaç gün içinde yayınlayacaklarını güncellenmiş yol haritasınada bakmamızı tavsiye etmişler.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Şu anki seviye bile çok iyi bence uzun yıllar beklemeye gerek varmı bilemiyorum bu coini dikkatli olunması lazım.
Dikkat derken Minexcoin ile ilgili özel bir durumu mu kastediyorsunuz, yoksa piyasayı kastederek uzun yıllar ifadesinin biraz abartılı olması nedeniyle genel anlamda mı konuşuyorsunuz?
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Şu anki seviye bile çok iyi bence uzun yıllar beklemeye gerek varmı bilemiyorum bu coini dikkatli olunması lazım.
newbie
Activity: 51
Merit: 0
Bir sene boyunca bir tane bile satmayacağım bakalım ne olacak.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Arkadaşlar, minexbankta parking olayının başında günlükler kardaydı diğer vadelere göre, sonra haftalıklar karlı hale gelmeye basladı, su andada aylık parkingler en karlı. Daha ileride yuzde 70 olan yıllık parking yuzdelerinin yükseleceğini veyahutta günlük haftalık aylık parking rate in cok düşürülüp yıllık yüzdenin karlı hale getirileceğini düşünüyorum. Adamlar bizi hodl manyagı yapmak istiyor zorla kazandıracaklar sanırım ))
yani adamlar coinleri tutmak istiyorlar parking üzerinde. bu sayede zaten volatilitenin önüne geçmeyi amaçlamışlardı.

kendi borsa ve marketinden sonra sanırım bu parkingleri bile göremeyeceğiz. farklı platformlarda park yapma imkanı sağlayabilir. adeti çok az çünkü.

fiyat tahminleri var aşağıdaki linkte arkadaşlar. 1 yıl sonra 140 dolar diyor. Cheesy neden olmasın.
https://walletinvestor.com/forecast/minexcoin-prediction

Büyük ihtimal sirkülasyondaki çoğu coin private yatırım bahanesiyle kendileri tutuyor. Parking faiz sistemi sayesinde volatilite önüne geçiyorlar daha ne olsun? Adamlar isterse marsa bile gönderirler fiyatını Smiley
Verdiğin linkteki analiz çok tutarlı muhtemelen olacak.
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Major borsalara girmediği sürece fiyatında hiç bir değişiklik olmaz . Coinexchange.io exchangewar' da 32 sırada olan dandik bir borsa sonuçda .
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Icodan yatırım yapanlar belki btc bazında şu an zarardadırlar ya da başa baştır. Kazanan ilk çıktığında borsadan ucuza toplayanlar oldu bende bir miktar parking yapıyorum bakalım nerelere gelecek.
Aynen öyle, ben minexcoine icodan girdim ve şu şahlanmış haliyle bile btc bazında ancak başa baş noktasına geldi, dolar olarak yükselmesinin bir anlamı yok, btc yükseltti dolar bazında fiyatları.
member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
Coinexchange.io ya eklenmiş bugün gerçi buraya eklenmesi pek birşey değiştirmez gibime geliyor küçük bir exchange.
member
Activity: 189
Merit: 10
Icodan yatırım yapanlar belki btc bazında şu an zarardadırlar ya da başa baştır. Kazanan ilk çıktığında borsadan ucuza toplayanlar oldu bende bir miktar parking yapıyorum bakalım nerelere gelecek.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Arkadaşlar, minexbankta parking olayının başında günlükler kardaydı diğer vadelere göre, sonra haftalıklar karlı hale gelmeye basladı, su andada aylık parkingler en karlı. Daha ileride yuzde 70 olan yıllık parking yuzdelerinin yükseleceğini veyahutta günlük haftalık aylık parking rate in cok düşürülüp yıllık yüzdenin karlı hale getirileceğini düşünüyorum. Adamlar bizi hodl manyagı yapmak istiyor zorla kazandıracaklar sanırım ))
yani adamlar coinleri tutmak istiyorlar parking üzerinde. bu sayede zaten volatilitenin önüne geçmeyi amaçlamışlardı.

kendi borsa ve marketinden sonra sanırım bu parkingleri bile göremeyeceğiz. farklı platformlarda park yapma imkanı sağlayabilir. adeti çok az çünkü.

fiyat tahminleri var aşağıdaki linkte arkadaşlar. 1 yıl sonra 140 dolar diyor. Cheesy neden olmasın.
https://walletinvestor.com/forecast/minexcoin-prediction
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Duyumlar gelse dahi çok fazla bir yükseliş beklemeyin ilk zamanlardaki gibi olmaz bana göre ama yinede ara ara atak yapacaktır diye farz ediyorum.
jr. member
Activity: 83
Merit: 7
abartmayın arkdaşlar alt tarafı paranızı faize yatırıyorsunuz. herhalde volatilitesi az olacak. Smiley yeni haberler gelmedikçe mnx lerin fiyatı stabil kalır. Smiley zaten düşük volatilite ön planda değil mi!!
newbie
Activity: 21
aynen arkadaşlar ya. en iyi duran coinlerden birisi adamlar kaybettirmedi daha da kazandırdı gibi bir şey bence bu düşüşten sonra çoğu kişinin dikkatini çekmeyi başardılar. parking çok işe yaradı. Cheesy
aynen hocam bu parking olayı çok iyiymiş. keşke bende de olsa. Smiley
newbie
Activity: 39
aynen arkadaşlar ya. en iyi duran coinlerden birisi adamlar kaybettirmedi daha da kazandırdı gibi bir şey bence bu düşüşten sonra çoğu kişinin dikkatini çekmeyi başardılar. parking çok işe yaradı. Cheesy
newbie
Activity: 51
Yüksek faiz oranlarından dolayı coinler hep parkta dolayısıyla dump yemiyor. Aksine artıyor. Altlar coşmaya başladığında park feeleri düşürüp o sıra bir düzeltme yaptırırlarsa bu sıkıntılı altcoin günlerini cok verimli bir şekilde atlatırlar.
hedef fiyatınız nedir sizin? 100 dolar olur mu denildiği gibi. yoksa en fazla 50 doları mı görür.
teşekkürler.
100 dolar benim gözümde bir değeri yok. Minex’in şu 2-3 günde nasıl kale gibi durduğunu gördünüz. Bir söz vardır Smiley gördüklerimiz göreceklerimizin temennisidir diye Smiley daha Allah’ın izniyle çok günler göreceğiz Smiley
newbie
Activity: 19
Yüksek faiz oranlarından dolayı coinler hep parkta dolayısıyla dump yemiyor. Aksine artıyor. Altlar coşmaya başladığında park feeleri düşürüp o sıra bir düzeltme yaptırırlarsa bu sıkıntılı altcoin günlerini cok verimli bir şekilde atlatırlar.
hedef fiyatınız nedir sizin? 100 dolar olur mu denildiği gibi. yoksa en fazla 50 doları mı görür.
teşekkürler.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Pages:
Jump to: