Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 7. (Read 44098 times)

sr. member
Activity: 883
Merit: 262
Hem bounty hemde ICO suna katılmadığım için en çok üzüldüğüm kampanya neblio diyebilirim.Üstüne düşmemiştik o zman projeyi incelemedim bile şimdi çok pişmanın.inşallah böyle fırsatlar yakalayabiliriz bundan sonra.bountyciler saberdip satmadıysa emekli olmışlardır artık

hatırlarsanız neblio takımı sadece 2 kişiydi, herkes sıradan bir proje olarak görmüştü neblioyu. o yüzden fazla para toplayamamışlardı. önemli olan ders çıkarmak. demekki proje takımı o kadar da önemli değil, proje lideri takımdan daha önemli.
full member
Activity: 420
Merit: 100
Hem bounty hemde ICO suna katılmadığım için en çok üzüldüğüm kampanya neblio diyebilirim.Üstüne düşmemiştik o zman projeyi incelemedim bile şimdi çok pişmanın.inşallah böyle fırsatlar yakalayabiliriz bundan sonra.bountyciler saberdip satmadıysa emekli olmışlardır artık

yalnız değilsiniz   Cry
full member
Activity: 490
Merit: 193
newbie
Activity: 30
Merit: 0
merhaba arkadaşlar ,
umarım yıl içerisinde 100 $ seviyelerini görürürz. benimde görüşüm o yönde çüünkü daha projenin yarısındayız. umarım parkingler elimizde kalmaz. Cheesy

İlk girdiği zaman iyi sıçrama yaptı o gün bugündür çok fazla bir şey olmadı ama bana göre kullanıcısını sevindirdi çıkarmı sanmıyorum ama belli olmaz. Wink
aynen çook iyi kazandırmış adamlara baksana. bountyciler üzülmüştür. sattık diye. sirkülasyon neden değişmiyor ilk günden beri aynı kalmış.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
merhaba arkadaşlar ,
umarım yıl içerisinde 100 $ seviyelerini görürürz. benimde görüşüm o yönde çüünkü daha projenin yarısındayız. umarım parkingler elimizde kalmaz. Cheesy

İlk girdiği zaman iyi sıçrama yaptı o gün bugündür çok fazla bir şey olmadı ama bana göre kullanıcısını sevindirdi çıkarmı sanmıyorum ama belli olmaz. Wink
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
merhaba arkadaşlar ,
newbie
Activity: 51
Her geçen gün direnç noktasını biraz daha yukarı çekiyor. Hayırlısıyla duyuldukça daha çok rağbet görecektir. Nasıl smartcash kendini ilk 40’a attıysa minexin sırasıda yakındır. Her şeyden önce borsa tabiki gereklidir ama kendi platformlarını oluşturacaklar diye kanım kaynadı bunlara. Benim amacım öyle ya da böyle bunu 1 sene elimde tutcam. Whitepapera ne kadar Sadık olduklarını görünce daha iyi olacağına inanıyorum. Tabiki borsa önemli ancak öncelik whitepaper. bana biraz tembelleşmiş gibi geliyor ama yapınca temiz yapıyorlar. Geç olsun güç olmasın Smiley
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
bende parking için aylık tercih ettim fakat zamanla parking yüzdesi düşecek yıllık %70 parking öneriyor aylık devam etmek daha mantıklı geldi tek dezavantajı sadece tek borsada işlem görüyor olması (  livecoin ) daha fazla borsa yer almaması önündeki tek engel
1-2 ay sonra yeni borsalara girmeyi düşünüyorlarmış. telegramda yazışmıştır bir ara. mart ayına kadar güzel gelişmeler olacağını düşünüyorum bende.
sonuçta ilk başlarda bittrex in popüler zamanlarında. o borsayada girmek hedeflerimizde demişlerdi.

coininiz bol olsun.
newbie
Activity: 152
bende parking için aylık tercih ettim fakat zamanla parking yüzdesi düşecek yıllık %70 parking öneriyor aylık devam etmek daha mantıklı geldi tek dezavantajı sadece tek borsada işlem görüyor olması (  livecoin ) daha fazla borsa yer almaması önündeki tek engel
sr. member
bende bu gün biraz aldım ve parking e başladım 1 aylık yaptım. Smiley bakalım bir ay sonra fiyatı ne olacak.

coininiz bol olsun. Smiley
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
şu anda 60 dolarlardan satmayan çok pişman keşke elimizde olsaydı şu anki fiyattan verseydik çok belirsizdi bunun olayı erken çıkış yaptık malesef hayırlısı olsun ne diyelim.

60 dolar seviyelerini geçtim ben yakın bir süreç içerisinde MinexCoin'in 100 dolar seviyesini geçecğeini düşünüyorum sadece biraz daha zaman gerekiyor onun dışında hiçbir şey gerekmiyor

Aynen dostum. Mal coskuda satılır fiyatlar zirvede islem hacmi kabarmısken. En gec 6 ay icinde bir dump daha yaşarız nasıl olsa biz o esnada parkingden kasılmaya devam edelim  Cheesy
member
Activity: 64
Merit: 10
şu anda 60 dolarlardan satmayan çok pişman keşke elimizde olsaydı şu anki fiyattan verseydik çok belirsizdi bunun olayı erken çıkış yaptık malesef hayırlısı olsun ne diyelim.

60 dolar seviyelerini geçtim ben yakın bir süreç içerisinde MinexCoin'in 100 dolar seviyesini geçecğeini düşünüyorum sadece biraz daha zaman gerekiyor onun dışında hiçbir şey gerekmiyor
full member
Activity: 448
Merit: 100
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
50-70 doalr arasında biryerden kar satışı yapabilmiş olmayı isterdim. Büyük fırsat kaçtı doğrusu. Parking rateleri yükselmeye başlamadan fiyatta geri yükselmeyecek anlaşılan.   Huh
full member
Activity: 266
Merit: 242
Adamlar kendi borsalarını kendi bankalarını falan açacaktı topyekün kendi kuçuk dunyalarını yaratacaklardı, ne oldu da şimdi başka borsalarada dadanıyorlar beceremediler herhalde bu işleri. Gerçi degerine deger katacak binance ama ben yınede kendı borsalarını gormek ısterdım
member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
Binance oylama ile coin ekliyecekmiş. detaylar linkte https://support.binance.com/hc/en-us/articles/115003646731 . ico ve bounty kampanyalarıyla yatırdığımın çok daha fazlasını kazandırttı bu proje bana ve çalışanları gerçekten birşeyler yapmaya çalışıyor. Bu yüzden bizde destek olarak hep beraber bu projeyi hakkettiği yerlere taşıyabileceğimize inanıyorum. Sadece coini alarak değil sosyal medyada paylaşarak daha çok kişinin bu projeden haberi olmasını sağlayabiliriz. Geçen attığım oylamayıda son anda minexcoin kazanmış mesela çok mutlu oldum. Bence bu projenin en önemli eksiği şu an fazla duyulmamıs olması ve gerçekten iş yapan bir exchange de yer almaması.
full member
Activity: 280
Merit: 103
Uzun vadeli elimde tutmayı düşünmediğim için60 $ a çıktığında satmıştım bende,  aslında uzun vadede değerlendirilebilecek bir coin
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
minexcoinlerı çok ucuza sattık nasıl boyle hata yaptık bilmiyorum forumda elınde bınlerce adet olanlar vardı her sekılde ıhya oldular, artık uğramazlar buralara arkadaşlar
sr. member
2018 de parking oranları azaldıktan sonra ve parking edilen tokenler serbest kaldıktan sonra tekrar pumplama yapılabilir.

bir süre sonra yeni borsalarda da haberler çıkınca yükselişe geçeçcektir.

2018 de ilk 20 ve bittrex borsası hedefleri arasında olduğunu okumuştum bir blog yazısında. ne kadar doğru önümüzdeki aylarda göreceğiz. Smiley

coininiz bol olsun.

Pages:
Jump to: