Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 146. (Read 59431 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 250
İns projesi iki güne bitiyor önerilere bakma zamanı geldi. İyi kazandıracağını düşündüğüm birkaç projeyi incelemeye aldım. Konu başlığının sahibi arkadaş bir excel tablosu oluştursaymış iyi olurmuş. Bu şekilde konu dağılacak ve istenilen verim sağlanamayacaktır.
full member
Activity: 490
Merit: 193
Benim girdiğim imzanın ödül oranı biraz yüksek ama proje iş yapar mı yapmaz mı araştırmanız lazım çevirisinide ben yaptım hatta.Genelde beklenti olmayan projeler daha iyi kazandırıyor gibi bi kanı oluştu bende son zamanlarda.o yüzden pek bilinmedik bi proje tercih ettim
member
Activity: 756
Merit: 17
Şuan bulunduğum imza kampanyası sona eriyor benim de yeni bir kampanya bakmam lazım ama artık bu imza kampanyaları şans işi oldu ve hiç kazandırmıyor mesela herkes Ins bilmem kaç dolar kazandıracak derken önce ekip 500k token dağıtmaktan vazgeçti şimdi ödeme tarihini erteliyor.İyice kuşa döndü ödül biraz şans da lazım.
member
Activity: 504
Merit: 12
bu adam neymiş arakdaş  her yerde çıkıyor Smiley bende takibe aldım bakalım kazandıracak mı bize arada coin paylaşımı yapıyormuş bizde kervana katılalım umarım sorun olmaz
sr. member
Activity: 1134
Merit: 342
Uzun uzadıya yazamıyacam arkadaşlar ama John Mcafee'yi bileniniz vardır ben bu adam reklamını yapıyor  diye girdim imzasına, bence bu adam için yatırım yapan çok kişi olacaktır.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
İmza aradım ancak adam akıllı hiç imza bulamadım . Proje mi yok nedir .
full member
Activity: 378
Merit: 102
6-7 haftalık imzalar çok uzun denmiş ama normal aslında, 3-4 haftalık imzalar çok kısa ne kazandırcak sanki, proje ve takım iyiyse scam çıkma ihtimalleri de azalıyor çıkarsa da şansa tabi. INS yakında bitmek üzere, sonrasında neye girmemi önerirsiniz arkadaşlar genel bir karar var mı buaralar iyi diye araştırılan.
member
Activity: 238
Merit: 10
emeği geçen herkese teşekkürler bu şekilde bizim gibi yeni üyelere imza konusunda bilinmeyenlerin öğrenilmesini sağlıyorsunuz emeğinize sağlık.
RTE
full member
Activity: 294
Merit: 103
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2460111.600 bu imza kampanyası dikktimi çekti arkadaşlar ilgilenmek isteyen varsa.. Sylon yönetiyor.

sylon local kabul etmezdi normalde bu kampanya icin kabul etmis yalniz süresi cok uzun ona dikkat edin.
martta ico yapilacak tokenlerin dagitimi nisani bulur en iyi ihtimalle.

Stockus PreICO dates: 22nd January to 22nd February
Stockus ICO date: March 2018

Kesinlikle 6 veya 8 hafta üzeri olan imzalar epey uzun sürüyor üstünede bekleme süreleri eklenince bekledur birde tutmaz scam olursa vay halimize.
hero member
Activity: 1316
Merit: 623
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2460111.600 bu imza kampanyası dikktimi çekti arkadaşlar ilgilenmek isteyen varsa.. Sylon yönetiyor.

sylon local kabul etmezdi normalde bu kampanya icin kabul etmis yalniz süresi cok uzun ona dikkat edin.
martta ico yapilacak tokenlerin dagitimi nisani bulur en iyi ihtimalle.

Stockus PreICO dates: 22nd January to 22nd February
Stockus ICO date: March 2018
full member
Activity: 602
Merit: 120
member
Activity: 364
bende düzgün bir imza kampanyası aramaktayım ama bulamıyorum
full member
Activity: 602
Merit: 120
Bende son imza kampanyamdan çok fazla memnun kalmadım verdikleri tutarı haftada bir sanıyordum amam megersem iki haftada mıyş. İki hfta kaldık alacağım 45 dolar bende yeni proje arıyorum önerisi olan var mı ?
member
Activity: 476
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Bence çok bilinen kampanyalara değil az bilinenlere geçin.Az toplasalarda ödül miktarı fazla olacaktır. Çok topladı diye herkes ona giriyor sonra elinize birşey gelmiyor.Şurda paylaşılamayan çok güzel projeler var araştırın.
member
Activity: 490
Ne yaptım ne ettiysem hdac imza kampanyasına katılamadım. kaydım var ama sayılmıyor nedense attığım mesajlar. ki günde 3 saat en az foruma ayırıyorum. 1 mesaj bile saymamış toplam mesaj sayım 130 civarı.

Şu anda bu kampanyadan çıkmak daha mantıklı sanırım benim için.
member
Activity: 112
En son VIU imzasina katilmistim... Katilimci sayisi 50 civari mi neydi... Yönetici Sylon... 2-3 ay sürdü kampanya... O zamanlar daha Sr. Member rütbesi ila aktifim. Katilimci sayisi az olunca bana düsen coin sayisi 2 milyon üzeriydi... Su an coin birim fiyati 2ct.

Artik sadece projeye bakmiyorum imza kampanyalarinda... Proje, kampanyaya katilan kisi sayisi ve kampanya sürecine bakiyorum... Iyi proje + az katilimci + profesyonel bir kampanya süreci = bol kazanc demek. Her zaman tutmayabilir ama genelde bu sekilde daha verimli ve olumlu gececegine inaniyorum.

Aktüel CEDEX kampanyasindayim. yine katilimci sayisi cok degil, Sylon yönetici... 3 ay sürecek, 1 ayi gecti, kaldi 2 ay. Bu kampanyadan da ayni verimi alirsam isi gücü birakip sadece imza kampanyalarindan karnimi doyururum:) Hadi hayirlisi...
Hocam ben de buna katılmayı düşünüyorum.Türkçe yazılan mesajlar kabul ediliyor mu?Bununla ilgili bir uyarı yok gibi
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
Bir çok imza kampanyasını geziyorum ama tokenleri ne zaman dağıtmaya başlayacaklar anlayamıyorum. Bu sebepten haftalık 20-40 dolar arası BTC ile ödeme yapan kampanyalara bakıyorum ama onlar da hep dolu..
Tokenları ne zaman dağıtılacağı genelde yazmaz, ico biter 2-3 hafta hesaplar sürer sonra dağıtılır. Genel süreç normalde bu şekilde işler. Bazen bikaç hafta gecikmeler olduğu vesaire olabilir, normal şartlar altında ico sonrası 2-3 haftaya tokenlarını almış olursun.
member
Activity: 1256
Merit: 43
Bir çok imza kampanyasını geziyorum ama tokenleri ne zaman dağıtmaya başlayacaklar anlayamıyorum. Bu sebepten haftalık 20-40 dolar arası BTC ile ödeme yapan kampanyalara bakıyorum ama onlar da hep dolu..
legendary
Activity: 2072
Merit: 1137
ben de girdim sonunda birine güç bela, telegramda iki soru sorduk diye attılar gruptan ki telegramı da tam bilmiyorum Cheesy dur bakalım olacak mı kabul etcekler mi bounty'e, her şeyi doğru yapmışımdır inşallah Huh

edit: kabul edilmişim hayırlı olsun  Smiley
telegramdaki arkadaşlar başınızı ağrıttıysam kusura kalmayın ama çevremde bu işlerden anlayan yardımcı olabilecek kimsem yok. tek tabanca da bir yere kadar be yaw  Wink
alınmadım gücenmedim, hepinizin bahtı açık olsun

zipper için ana konu https://bitcointalksearch.org/topic/annbounty-zipper-turn-your-smartphone-into-a-blockchain-powerhouse-2584916

türkçe sayfa https://bitcointalksearch.org/topic/annpresale-zipper-akll-telefonunuzu-blockchain-ilem-merkezine-donuturun-2616450
member
Activity: 378
Merit: 11
Benım gırdıgım ımza kampanyası guzel gıbı ben projesını begendım bırde ımzada cok az kısı var ve hıc kımse kuralları yerıne getırememıs, o yuzden basarılı olursa jr. olmama ragmen ıyı stake alabılırım
Jump to: