Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 147. (Read 59431 times)

full member
Activity: 196
Merit: 100
DIWtoken.com
HDAC ve INS kampanyları aynı anda bitecek bakalım konuyu takibe aldım neredeyse 500 kişi belki daha fazla yeni kampanya araıyışına girecektir. Bakalım buradan çıkacak mı bi imza kampanyası Smiley
full member
Activity: 463
Merit: 107
Kampanya linki:https://bitcointalksearch.org/topic/--2621058

Jr. Members : 10 stakes
    Members : 20 stakes
    Full members : 50 stakes
    Senior members : 60 stakes
    Hero members : 70 stakes
    Legendary members : 100 stakes

Şartlar: Hafta 20 mesaj, en az 60 karakter olacak
Marketplace; Off-topic; Archival; Marketplace (Altcoins) konularındaki mesajlar geçersiz sayılacak.Cuma günleri postlarınız hesaplanacak

Şu kullanıcıya https://bitcointalksearch.org/user/ffffound-1362189 Aşağıda ki bilgileri içeren bir pm atıyorsunuz mesajın başlıığı şöyle olacak "Momenteum Signature Campaign Application";

Code:
                #JOIN

Bitcointalk username:
Forum rank: (must be atleast Jr. Member)
Posts count:  (including your registration post)
ETH address:

Hocam sanırım binance yani exchange eth adreslerini kabul etmiyor. bunlar için nereden eth adresleri edinelim? ERC-20 tam olarak nedir ya da?
full member
Activity: 280
Merit: 103
Kampanya linki:https://bitcointalksearch.org/topic/--2621058

Jr. Members : 10 stakes
    Members : 20 stakes
    Full members : 50 stakes
    Senior members : 60 stakes
    Hero members : 70 stakes
    Legendary members : 100 stakes

Şartlar: Hafta 20 mesaj, en az 60 karakter olacak
Marketplace; Off-topic; Archival; Marketplace (Altcoins) konularındaki mesajlar geçersiz sayılacak.Cuma günleri postlarınız hesaplanacak

Şu kullanıcıya https://bitcointalksearch.org/user/ffffound-1362189 Aşağıda ki bilgileri içeren bir pm atıyorsunuz mesajın başlıığı şöyle olacak "Momenteum Signature Campaign Application";

Code:
                #JOIN

Bitcointalk username:
Forum rank: (must be atleast Jr. Member)
Posts count:  (including your registration post)
ETH address:
member
Activity: 238
Merit: 30
En son VIU imzasina katilmistim... Katilimci sayisi 50 civari mi neydi... Yönetici Sylon... 2-3 ay sürdü kampanya... O zamanlar daha Sr. Member rütbesi ila aktifim. Katilimci sayisi az olunca bana düsen coin sayisi 2 milyon üzeriydi... Su an coin birim fiyati 2ct.

Artik sadece projeye bakmiyorum imza kampanyalarinda... Proje, kampanyaya katilan kisi sayisi ve kampanya sürecine bakiyorum... Iyi proje + az katilimci + profesyonel bir kampanya süreci = bol kazanc demek. Her zaman tutmayabilir ama genelde bu sekilde daha verimli ve olumlu gececegine inaniyorum.

Aktüel CEDEX kampanyasindayim. yine katilimci sayisi cok degil, Sylon yönetici... 3 ay sürecek, 1 ayi gecti, kaldi 2 ay. Bu kampanyadan da ayni verimi alirsam isi gücü birakip sadece imza kampanyalarindan karnimi doyururum:) Hadi hayirlisi...
üstadım bundan şöyle bir mantık çıkarmı sylon'un yönettiği kampanyalar genelde saglam duruyo spectre gibi misal hemde imzaya iyi pay ayırıyor sylon imza işnde sylonu mu takip etsek?
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
En son VIU imzasina katilmistim... Katilimci sayisi 50 civari mi neydi... Yönetici Sylon... 2-3 ay sürdü kampanya... O zamanlar daha Sr. Member rütbesi ila aktifim. Katilimci sayisi az olunca bana düsen coin sayisi 2 milyon üzeriydi... Su an coin birim fiyati 2ct.

Artik sadece projeye bakmiyorum imza kampanyalarinda... Proje, kampanyaya katilan kisi sayisi ve kampanya sürecine bakiyorum... Iyi proje + az katilimci + profesyonel bir kampanya süreci = bol kazanc demek. Her zaman tutmayabilir ama genelde bu sekilde daha verimli ve olumlu gececegine inaniyorum.

Aktüel CEDEX kampanyasindayim. yine katilimci sayisi cok degil, Sylon yönetici... 3 ay sürecek, 1 ayi gecti, kaldi 2 ay. Bu kampanyadan da ayni verimi alirsam isi gücü birakip sadece imza kampanyalarindan karnimi doyururum:) Hadi hayirlisi...
full member
Activity: 602
Merit: 120
Arkadaşlar hepinize katkılarından dolayı teşekkür ederim böyle bir yardımlaşma konusu bizim hepimizin için faydalı olmaktadır.. Fikir ve bilgilerinizi saklamadığınız için teşekkürler.
member
Activity: 213
Merit: 11
Arkadaşlar şu cahile bir açıklasanız Stake tam olarak nedir ?

Yani terim olarak alınan pay demek. Bazıları mesela SIRIN açıklamış açıkça  1 stake = 30 SIRIN demiş. SRN fiyatını da vermiş ok (Bu arada Jr.Member için haftada 57 tl gibi düşük bir rakama denke geliyor benim için şimdilik gerek yok). Ama çoğu kampanyada Jr = 1 stake , Member = 3 stake filan deyip bırakıyor. Burada 1 stake'in kaça tekabül ettiğini nasıl anlayacağız ? Toplam verilen ödülü bölüp hesaplamak gibi bir işlemi biz hesaplamayız heralde. Velhasıl 1 Stake nedir ? ya da nasıl hesaplanır ?

stake sana verdiği puan demektir en basit anlamıyla. diyelim ki haftalık 1 stake veren kampanyada 10 hafta kaldın ve 10 stake topladın.ödül oranıda toplam 555 Xyz token olsun.tüm üyelerin stake toplamıda 133 olsun.
token sayısı stake miktarına bölünür yan 555/133=4,17 bu rakam stake başına düşen token sayısıdır.sen 10 stake topladığına göre 10*4,17=41,7 token kazandın hayırlı olsun.
dahada anlamayan varsa itihar falan etsin

Teşekkürler gayet açık anlatmışsın ustad. Yalnız bir sürü yerde stake nedir diye soranlar olmuş, cevap gelmemiş. Forumu da araştırdım stake diye arattım , senin şu yaptığın açıklamayı başka yerde görmedim. Yani bu forumda ilk rastladığım açıklama , yoksa daha önce stake le ilgili açıklama görmüş olsaydım intihar ederdim Smiley

Bu arada bu şekildeki bir durumla 1 stake de alacağın değer kampanyaya giren sayısına göre azalıp artabiliyor demektir. Peki bu durumda SIRIN LABS nasıl oluyorda 1 stake 30 SRN diye sabitliyor , onunda değişmesi lazım. Neyse çokta önemli değil sonuçta genel manasıyla anlaşıldı Huston.

Bu arada imzamdaki ilk girdiğim kampanya 2 gün oluyor. Her türlü sıkıntı mevcut gözüküyor, 72 saat , kampanya modu..v.s.. İlk kampanyadan patladık sanırım..İmza ilk öncelik değil gerçi önce borsaydı ama , şans..
full member
Activity: 1358
Merit: 193
sanki özellikle önerilmeyen kampanyalara yönelmek lazım gibi. önerilenlere fena doluşma oluyor pay dip yapıyor. konu çok faydalı bu arada.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000

Yani terim olarak alınan pay demek. Bazıları mesela SIRIN açıklamış açıkça  1 stake = 30 SIRIN demiş. SRN fiyatını da vermiş ok (Bu arada Jr.Member için haftada 57 tl gibi düşük bir rakama denke geliyor benim için şimdilik gerek yok). Ama çoğu kampanyada Jr = 1 stake , Member = 3 stake filan deyip bırakıyor. Burada 1 stake'in kaça tekabül ettiğini nasıl anlayacağız ? Toplam verilen ödülü bölüp hesaplamak gibi bir işlemi biz hesaplamayız heralde. Velhasıl 1 Stake nedir ? ya da nasıl hesaplanır ?

stake sana verdiği puan demektir en basit anlamıyla. diyelim ki haftalık 1 stake veren kampanyada 10 hafta kaldın ve 10 stake topladın.ödül oranıda toplam 555 Xyz token olsun.tüm üyelerin stake toplamıda 133 olsun.
token sayısı stake miktarına bölünür yan 555/133=4,17 bu rakam stake başına düşen token sayısıdır.sen 10 stake topladığına göre 10*4,17=41,7 token kazandın hayırlı olsun.
dahada anlamayan varsa itihar falan etsin
member
Activity: 213
Merit: 11

full member
Activity: 910
Merit: 105
İmza şans işi tabii ama şimdi Hdac olsun ins olsun ne kadar bırakacak göreceğiz. Işığı gören gitti çünkü Smiley
Geçen gün paylaşıp sildiğim konuda 11 kişinin katıldığı WISH kampanyasından 1 Legendary'nin aldığı ücreti tekrar yazıp mesele çıkarmak istemiyorum.
Asıl böyle az tercih edilen ve yavşaklık yapıp parayı vermeyen ya da kısmayan bir ekibe denk gelinirse çok güzel para kazanılır.
Ben WISH'ten bu elemanın aldığı parayı alsaydım bir daha imzadan bir kuruş almasam da olurdu. Ömürlük imza attı adam resmen Smiley
full member
Activity: 448
Merit: 157
Önerileri takip etmeye başladım bile. İmzamdaki kampanya bitmek üzere bu sebeple yeni imza arayışına gireceğim. En yeni başlayan imzalar veya bitmesine bir kaç hafta kalanları tercih edeceğim. Öncelikle projeleri iyi okumak gerekiyor. Projesi iyi olan imzanın katılımcı sayısına bakmak gerekiyor. Gözüme en çok çarpanlardan birisi Hdac, diğeri ise yeni başlayan SIRIN bakalım kararımı imza bitişinde vereceğim.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ben titanium projesini beğendim pek ilgi göremedi ama bounty için ayrılan dilim satılan tokenlerin %5 i ve ımzayada %40 ayrılmış su an softcap yapmak uzere, tr çevirmeni konuyu sureklı guncel tutuyor ben beğendim projeninde zatn çalışan bır fırması varmış ve bunları yenı kuracakları zıncıre aktaracaklarmış cloud üzerine kurulan bır ico
full member
Activity: 206
Merit: 100
Bende sirinlabsin sonuna yetişebildim ama şu sıra cok fazla ico yok yada görmüyormuyuz anlamadım hep aynı icoları görüyorum etrafta
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Hangi ödül kampanyasına girerseniz girin eğer şans sizinle değilse hiçbir şekilde karşılığını alamıyorsunuz. Biz Hyundai Dac'a girdik ama ödül için değil tamamen projeyi uzun vade düşündüğüm için saklamak için girdim, bozdurmayı düşünmüyorum zaten genelde elimdeki kriptoparaları bozdurmam ben.
Şans kesinlikle çok önemli bir faktör.
Worldcore güzel projeydi başına gelmedik kalmadı mesela. Amatör ve saçma davrandı hem bounty manager, hem ekip.
Şimdi pundix'teyim ne olacak göreceğiz.

Pundix çok yanlış bir seçim olmuş, satılan tokenlerin %2'sinin ödül programında dağıtılacağı söyleniyor ayrıca kampanya yöneticisi Colorless yani muhtemelen yine hakkın yenecek uyarmadı deme de...
Pundix projesine güveniyorum da Coloress sorun haklısınız. Bakalım girdik bir kere yapacak bir şey yok, biraz daha durur çıkarım belki.
Hdac vardı gözüme kestirdiğim, ona da geç kaldık sanırım.
member
Activity: 490
Merit: 10
Valla bende hdac'a katıldım ama imza kampanyasında sanırım sadece ingilizce forum geçerli. O yüzden hiç stake alamadım. Allahtan twitter ve facebook var 3 - 5 birşey verir sanırım. Bende satmayı planlamıyorum artık hdac bittikten sonra yeni bir kampanyaya bakarım.
member
Activity: 560
Merit: 12
Yakında ico balonu patlayacak benden demesi. Adam çıkarmış eth tabanlı bir token millete fahiş fiyattan satıyor. Getirdiği yenilik yaptığı birşey var mı ortada yok.
member
Activity: 504
Merit: 12
10 tanesine girersiniz1 tanesi hardcap yapsa iyi kazanabilirsiniz iyi takip etmek lazım etn ye katılanlar iyi kazandı mesala bazıları birkaç hesap kullanıyor onlar için zaten kebap zaten hesap çok olması artık kayıtlarda sıkıntı çıkıyo
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Arkadaşlar imza işinde araştırma/şans kadar sabır da önemli, ben ilk imzam olan Neblio'dan aldığımı iyi para etti diye ilk günden satmayıp kenara atsaydım (ilk imza acemiliği, normalde gayet sabırlı bir insanım), şimdi yaklaşık 10X olmuştu. Eğer imzasına girdiğiniz projeye biraz güven de duyuyorsanız açıktan gelen para, airdrop vb muamelesi yapmayın, yatırım gibi düşünün.
4.500 TL cazip geldi bozdurdum, şimdi 40.000TL, hem de çok süreden değil, topu topu 3,5 aydan bahsediyoruz.
newbie
Activity: 16
Merit: 0
pundix e girilmez ya süre çok uzun, başka kısa süreli olanlara bakın bence
Jump to: