Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 145. (Read 59359 times)

member
Activity: 126
Merit: 28
diwtoken.com
hdac için ımzaları kaldıranlara sıfır stake verırım dedı adam sız neden kaldırıyorsunuz arkadaşlar, bence hemen tekrar yerıne takın ımzaları

hdac imza kampanyasindan ne gelecek bize? bitcoin mu gönderecekler hdac mi? bitcoin adresimizi aldilar ondan soruyorum? ben tekrar ekledim imzami nolur nolmaz. ödemeleri yapsalarda yeni imza koysak
member
Activity: 378
Merit: 11
hdac için ımzaları kaldıranlara sıfır stake verırım dedı adam sız neden kaldırıyorsunuz arkadaşlar, bence hemen tekrar yerıne takın ımzaları
full member
Activity: 280
Merit: 103
Edit: Kampanya sahibi : ExtraCredit ICO - Official Bounty

Kampanya linki: https://bitcointalksearch.org/topic/new-bounty-extracredit-ico-hot-bounty-2638233

Kampanya katılım şartları:

Hero/Legendary members: 6 stakes
  Senior members: 4 stakes
  Full Member: 2 stakes
  Member: 1 stakes
  * Kullanıcılar avatarlarını da eklerler ise haftada + 1 stake

Haftalık 20 post ve minimum 70 karakter sınırı var

Postlar Alternatif kripto paralar bölümünde olmalıdır, local ksımında ise yine alternatif kripto paralar bölümüne yazılmalıdır

hdac imza kampanyasi bitti diye biliyorum. ben imzami kaldirdim. stake coinlar sayilmis.

evet sayıldı ancak bounty şartlarında ico bittikten sonra 1 hafta daha bize müsaade edin imzanızı kaldırmayın yazıyordu. Ben 4-5 gün daha kaldırmayı düşünmüyorum
member
Merit: 28
diwtoken.com

Kampanya linki: https://bitcointalksearch.org/topic/new-bounty-extracredit-ico-hot-bounty-2638233

Postlar Alternatif kripto paralar bölümünde olmalıdır, local ksımında ise yine alternatif kripto paralar bölümüne yazılmalıdır

hdac imza kampanyasi bitti diye biliyorum. ben imzami kaldirdim. stake coinlar sayilmis.
full member
Activity: 602
Merit: 120
Arkadaşlar bende uzun arayışlar sonu şuan ki kampanyada karar kıldın. 2 3 ay bir kampanyada kalmayı sevmiyorum ben eth tabanlı olup 3 4 haftalık kampanyaları tercih ediyorum ki eğer çöp çıkarsa zamanım çok boşa gitmiş olmasın. Centra ilk imza kampanyaydı 252 ctr almıştım hala duruyor 1363 wrc duruyor 3.2 btx 40 altcom . Eninde sonunda bunlar bana para kazandıracak gibi..
full member
Activity: 280
Merit: 103

full member
Activity: 420
Merit: 108
INS in imzası yarın bitiyor.Yeni bir imza bulmanın vakti geldi. Smiley
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
Konu birçok kişinin derdine derman olur umarım, şu anki imzamı seçene kadar bir sürü araştırma yapmak zorunda kaldım.
Bu imza yakında sona erecek, sonrasında yeni imza için kesinlikle buradan fikir alacağım  Smiley
full member
Activity: 210
Merit: 100
Konu çok faydalı olmuş birbirimizle yardımlaşmak açısından aslında kendi araştırmalarımız daha sağlıklı sonuçlar verir bana göre ama hepsini tek tek araştırmak zor gelebilir
member
Activity: 490
Merit: 16
Ilk imza kampanyama katilmak istiyorum tecrubeli arkadaslardan yorum bekliyorum sizce imza secilirken neye dikkat edilmeli proje vs tamam haklisiniz ama mesela kafama gore proje cikmadi 1 2 hafta imzasiz kalmak mantikli midir guzel bir proje bekleme suresince?
sr. member
Activity: 602
Merit: 256
Tavsiye edebileceğiniz imza kampanyası var mı?? Ben puergesteydim o da bitti mi ne oldu anlamadım Smiley)) Kalayım mı başka imzaya mı geçeyim Smiley
full member
Activity: 406
Gladius var buaralar dikkatimi çeken ve yöneten bizim local kampanya yöneticilerinden biri, yetişirsem ona girme düşüncem var INSden sonra.
newbie
Merit: 0
Uzun uzadıya yazamıyacam arkadaşlar ama John Mcafee'yi bileniniz vardır ben bu adam reklamını yapıyor  diye girdim imzasına, bence bu adam için yatırım yapan çok kişi olacaktır.

İmzaya bakınca bile adamın ismi var, bence adam kendi reklamını yapıyor, projenin destekçisi değil Smiley
full member
Activity: 179
Augmented Reality World Discovered
Güzel fikir diğer arkadaşın banlanması gerçekten kötü olmuştu.Sayesinde bountyleri takip ediyorduk ne güzel umarım sürekli güncel kalır bu konuda artık buradan takip ederiz
member
Activity: 504
Merit: 12
imzalar çok aslında işte iyi ekibi olan bir ico bulursak makbule geçecektir ins iyiydi oda kendini bozu  iyi araştırmak lazım
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2460111.600 bu imza kampanyası dikktimi çekti arkadaşlar ilgilenmek isteyen varsa.. Sylon yönetiyor.

sylon local kabul etmezdi normalde bu kampanya icin kabul etmis yalniz süresi cok uzun ona dikkat edin.
martta ico yapilacak tokenlerin dagitimi nisani bulur en iyi ihtimalle.

Stockus PreICO dates: 22nd January to 22nd February
Stockus ICO date: March 2018

O kadar uzun süre beklemeyi göze alacak kimse yoktur diye düşünüyorum. İnsanlar göze alsa bile pre-ico ile ana ico' nun kampanyalarının birbirinden ayrılmamış olması kötü. Yine de sadece sylon olduğu için girilebilir. Genellikle kendi yönettiği projelerde tokenler kampanya bitiminde bekletilmeden dağıtılıyor.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
İns projesi iki güne bitiyor önerilere bakma zamanı geldi. İyi kazandıracağını düşündüğüm birkaç projeyi incelemeye aldım. Konu başlığının sahibi arkadaş bir excel tablosu oluştursaymış iyi olurmuş. Bu şekilde konu dağılacak ve istenilen verim sağlanamayacaktır.
full member
Activity: 490
Merit: 193
Benim girdiğim imzanın ödül oranı biraz yüksek ama proje iş yapar mı yapmaz mı araştırmanız lazım çevirisinide ben yaptım hatta.Genelde beklenti olmayan projeler daha iyi kazandırıyor gibi bi kanı oluştu bende son zamanlarda.o yüzden pek bilinmedik bi proje tercih ettim
member
Activity: 756
Merit: 17
Şuan bulunduğum imza kampanyası sona eriyor benim de yeni bir kampanya bakmam lazım ama artık bu imza kampanyaları şans işi oldu ve hiç kazandırmıyor mesela herkes Ins bilmem kaç dolar kazandıracak derken önce ekip 500k token dağıtmaktan vazgeçti şimdi ödeme tarihini erteliyor.İyice kuşa döndü ödül biraz şans da lazım.
member
Activity: 504
Merit: 12
bu adam neymiş arakdaş  her yerde çıkıyor Smiley bende takibe aldım bakalım kazandıracak mı bize arada coin paylaşımı yapıyormuş bizde kervana katılalım umarım sorun olmaz
Jump to: