Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 20. (Read 13314 times)

legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Dün geceki paketten de yine nur topu gibi 1 dolarlık momentlerimiz doğdu. Yine ne rookie görebildim ne de düşük seri numarası Cheesy
Seri 3 momentler için kullandıkları strateji farklı oldu. Çoğu kişi bu durumdan çok şikayetçi. 60k sayılı moment gelirse paket şu anda zarar yazıyor, kazı kazan oynar gibi bir hal aldı. Önceden de momentlerin 1 dolara düştüğü zamanlar olmuştu, şimdi yine benzerini yaşıyoruz. Eğer momenti elden çıkartmak istiyorsanız ve seri numarası biraz yüksekse 1 dolara koymanız gerekiyor Cheesy
Ticket işi bana hala cazip gelmiyor. Satmak ya da atmak yerine 1-2 dolarlıkları elde tutmak daha mantıklı
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Bir cazibesi olması lazım 9 dolarlık paketlerden 4-5 dolar moment çıkarsa bir esprisi kalmaz bunun sebebi bence paket sayılarının çokluğu ve seri numaralarının arttırılmış olması. 400 Ticket olayını bende duydum ama şuan 400 ticket en düşük 1 dolardan alsanız bile 400 dolar tutar ve karşılığında s1 moment ne kadar edecek bu kadar para bağlanır mı? şahsen ben bunun için para bağlamam.

Eskiden az sayıda olan paketlerden en kötü paket tutarı çıkıyordu umarım bu gidişi devam ettirmezler.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
10 paket açtım 29 tanesi çöp bir tek Gary Payton 28 numara geldi keşke forma numarası olsaydı o da tüm paket parasını çıkardı bir tane bile rookie çıkmadı artık şansımızı diğer paket açılımında kullanacağız bu arada 350 bin adet paketi yine satmayı başardılar bir anda 3.15 milyon dolarlık satış yaptılar ne kadar eleştirilse de alan çıkıyor
Alanlar bir umut rookie çıkar umuduyla alıyor 350 bin paketin satılması bana göre önemli değil bence sistemin ve marketin sürdürülebilirliği daha önemli şimdi markete baktığımda fiyatların 1-2 dolara düştüğünü görebiliyorum bu şekil olursa yeni kullanıcı sisteme dahil olmak istemeyecektir. Umarım bu şekil paket satmaya devam etmezler yada farklı bir çözüm üretilir yoksa sistemden çok kişi parasını çekip çıkabilir.

Vallaha hocam böyle devam ederse ben çıkacağım biraz geç farkına vardım genellikle önceleri girenler hep kazanmışlar yani sistemde hep kazanmak varsa çok avantajlı olmuyor aslında yapacakları şey de basit 40 bin minte sabitleyebilirlerdi 60 bin minte çıkardılar yeni seri 3 leri böyle olunca millet elinden çıkarmaya çalışıyor yine de 1 dolara denk gelirsem ben satın alırım ticket yaparım ileride s1 momentleri 400 ticket ile alınabileceği konuşuluyordu çünkü
hero member
10 paket açtım 29 tanesi çöp bir tek Gary Payton 28 numara geldi keşke forma numarası olsaydı o da tüm paket parasını çıkardı bir tane bile rookie çıkmadı artık şansımızı diğer paket açılımında kullanacağız bu arada 350 bin adet paketi yine satmayı başardılar bir anda 3.15 milyon dolarlık satış yaptılar ne kadar eleştirilse de alan çıkıyor
Alanlar bir umut rookie çıkar umuduyla alıyor 350 bin paketin satılması bana göre önemli değil bence sistemin ve marketin sürdürülebilirliği daha önemli şimdi markete baktığımda fiyatların 1-2 dolara düştüğünü görebiliyorum bu şekil olursa yeni kullanıcı sisteme dahil olmak istemeyecektir. Umarım bu şekil paket satmaya devam etmezler yada farklı bir çözüm üretilir yoksa sistemden çok kişi parasını çekip çıkabilir.
legendary
hero member
Paket sayısı fazla olan satışlardan pek bir şey beklemiyorum iyi moment sayısı çok az 1-2 kişi kazanır geri kalan 8-9 kişi zarar bile edebilir ben bu satışa girmedim bu tarz çoklu paketleri almayıda düşünmüyorum. Önceki paketler kazandırmasa bile zarar ettirmiyordu o bamımdan güzel oluyordu. Böyle yaparak market değerini düşürüyorlar insanları soğutuyorlar gibime geliyor.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Bir saat ertelenen satış için bekleme odası açıldı. Umarım TS ile alakası olmayan kişiler ilk satışta bunun çok kârlı olmadığını görüp bu sıraya girmez de daha az paket satılır almak isteyen herkes alabilir. Üçüncü serinin arzı talebe göre şekillenecekti, genel talep azalırsa momentlar daha düşük numarada kalır. İlk paketteki fiyaskodan sonra beş paket alıma düşürüldüğü halde yine sıra gelmezse boykot edecek çok koleksiyoner çıkar. Ama ben köpüğün büyük bölümünün gideceğini düşünüyorum.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bu akşam seri 3 release 2 moment satışı var arkadaşlar saat 21.00 de satış olacak muhtemelen yine saat 20.00 de sıraya alacak bizi geçen alımda ben alamamıştım bu alımlarda yine şansımı deneyeceğim bakalım ne olacak 10 paket alım yapabilirsem yapacağım umarım bir çaylak çıkar kazandırır yoksa seri 2 ler 3 dolara düşmüşken seri 3 lerin kimse yüzüne bakmaz 1 dolara falan düşebilir

Edit : satış saati değişmiş galiba bilgisi olan var mı?

Edit 2: telegramda saat 22 yazıyor

Bekleme odasına aldı beni 1 saat sonra sıra verecek herhalde. Kazançlı olup olmayacağını çok merak ediyorum.
legendary
Bu akşam seri 3 release 2 moment satışı var arkadaşlar saat 21.00 de satış olacak muhtemelen yine saat 20.00 de sıraya alacak bizi geçen alımda ben alamamıştım bu alımlarda yine şansımı deneyeceğim bakalım ne olacak 10 paket alım yapabilirsem yapacağım umarım bir çaylak çıkar kazandırır yoksa seri 2 ler 3 dolara düşmüşken seri 3 lerin kimse yüzüne bakmaz 1 dolara falan düşebilir

Edit : satış saati değişmiş galiba bilgisi olan var mı?

Edit 2: telegramda saat 22 yazıyor
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Biraz bakayım dedim buna. Bu işlerle ilgilenen bir arkadaşım tavsiye etti. Girdim baktım bana daha çok kasanın kazandığı bir sistem gibi geldi. En son satışta 9 dolardan 200 bin paket satılmış 1.8 milyon dolar yapar. Hepsi kapış kapış gitmiş. Üstelik çıkan momentlerin yüzde 90 civarı işe yaramayan ucuza giden momentler. Siz bir de bunları 2 dolardan satmak istediğinizde sistem yüzde 5 komisyon kesiyor. 200 bin paketin yüzde 90 ı 180 bin paket demek. Bu 180 bin paketi markette 2 dolardan satmak istediğinizde, kasa 9000 dolar daha durduğu yerden kazanıyor. Yani buradaki sistem biraz daha piyango sistemi. Ya tutarsa gibi bir şey.

Önceki alımları bilmiyorum bu son alımlar için konuşuyorum. Bugün de paket satışı varmış piyangoyu severim ilk defa arkadaşla beraber sıraya gireceğiz galiba 10 paket alımını 5 e düşürmüşler 45 doları çöpe atıp ne kadar geleceğine bakmak için yapıyorum. Herkese akşam olan satışta bol şans. Umarım piyango bizden birilerine vurur Grin
legendary
4 dandik moment verip 3 tane daha dandik moment almak kime neden mantıklı gelsin diyordum ama yapan arkadaşlarım var. Ellerindeki seri numaraları çok kötü olduğu için belki bir umut gelir diye bu saçma olaya girişiyorlar. Listede gördükleri 3-5 tane iş yapabilecek moment gelse para kazanacaklar ama onları da gören duyan olmuyor aslında Cheesy
Seri 3 sayısı ilerleyen zamanlarda ciddi sorun yaratacak gibi duruyor. Umarım market değerleri daha da düşmeden önlem alırlar
hero member
su locker room ıcın alınan momentları yakmaları lazım baska turlu olmaz bu ıs

O durumda şu an başlı başına saçma bir hal almış durumda 4 moment verip 4 ticket alacaksınız paket açıp 3 moment alacaksınız kısaca verdiğiniz 4 çöpe karşılık 3 çöp almak o zaman bunu neden yapsınlar ki Locker paketi çöp takasından başka bir şey değildir en azından önceden 3 verip 3 alıyorduk şansımızı deniyorduk bu sefer her bir pakette 1 moment kayıp yaşıyorsunuz zaten içinden değerlide çıkmadığına göre olan sizin 1 momentinize oluyor. Ya yakılmalı yada başka bir şey getirilmeli bir şekilde artan moment sayılarını azaltmak içinde bir şey yapılmalı.
mantıklısı su olur 4 moment verıp 1 serı3 paketı almak. hemde bunu hep yapabılırler. mesela 100bın paket bole satsınlar. otomatıkman 400 bın moment yakılmıs 300 bın moment alınmıs olucak yanı 100 bın moment azalmıs olucak

Dediğiniz gibi bir şey olmalı 4 de 2 de olabilir seri 1 ler daha değerli çünkü. Seri 3 leri bu şekilde bol kepçeden dağıtırlarsa market fiyatları aşırı düşer ve kullanıcılar sistemden bile çıkabilirler. İyi işleyen bir market yapısı korunamaz ise geleceği çok parlak durmuyor. 1 milyondan fazla yeni moment piyasaya çıkacak kontrolsüz şekilde hızlıca artması ve kullanıcıların satmak istemesi dolayısıyla 1 dolarları görecek gibi duruyor umarım bir an önce çok sayılı paket satışından kaçınırlar.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150

O durumda şu an başlı başına saçma bir hal almış durumda 4 moment verip 4 ticket alacaksınız paket açıp 3 moment alacaksınız kısaca verdiğiniz 4 çöpe karşılık 3 çöp almak o zaman bunu neden yapsınlar ki Locker paketi çöp takasından başka bir şey değildir en azından önceden 3 verip 3 alıyorduk şansımızı deniyorduk bu sefer her bir pakette 1 moment kayıp yaşıyorsunuz zaten içinden değerlide çıkmadığına göre olan sizin 1 momentinize oluyor. Ya yakılmalı yada başka bir şey getirilmeli bir şekilde artan moment sayılarını azaltmak içinde bir şey yapılmalı.
mantıklısı su olur 4 moment verıp 1 serı3 paketı almak. hemde bunu hep yapabılırler. mesela 100bın paket bole satsınlar. otomatıkman 400 bın moment yakılmıs 300 bın moment alınmıs olucak yanı 100 bın moment azalmıs olucak
hero member

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
hero member
Dediğim gibi 1-2 paketten fazla almayacağım böyle giderse hiç paket almam iyice saçmalıyorlar market fiyatlarını iyice düşürecek bu durum bunu göremiyorlar mı? Bu akşam 1 dolardan satılan momentlere şahitlik edebilirsiniz mevcutta market fiyatları iyice gerilemiş durumda 1-2 ay önce 50 dolara satılan Diana Taurasi momenti şimdi 23-27 dolar arası satılıyor. Bu paketlerden önce en düşük moment 4 dolardı ve bir cazibesi vardı şimdi 2 dolara alınabiliyor ya yarın ne olacak 1 dolardan satacaklar büyük numaraları, 10 kişiden 1-2 kazanacak 8-9 u kaybedecek. 4000 serilik momentler ve 1-2 haneli momentlerin dışında kalanlar genelde 1-2-3 dolardan satılacak maalesef.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Bu adamlar satışın cılkını çıkarmaya başladılar. Bir alan istediği kadar alabilir desinler de olsun bitsin. İlk seferde 5 pakete kadar alınabilecek. Eğer kalan olursa yeniden sıraya gir ve ikinci 5 li paketi al. piyasada çok bollaşınca gerçekten @Zekibeyy hocamın dediği gibi fiyatlar çakıla bilir. Ama olsun herkes yine sıraya girecek. Bu su akarken herkes testisini doldurmak isteyecek. Bol şans ve kazanç herkese.
hero member
Bu kadar çok paket olması bence iyi bir durum değil daha öncede 9 dolarlık yüksek adetli paketler satılmıştı o zamanlar herkes tek paket alabildiği için 120 - 150 bin arası satılabiliyordu. 350 bin paket demek x3 markete moment girecek diyebiliriz ve market fiyatlarını belki 1 dolarlara düşmesi anlamına geliyor. Ben 1-2 paketten fazla almayı düşünmüyorum çıkarsa 2 pakette de çıkıyor, bazende 10 paket alsanız hiç bir şey çıkmayabilir.

Bu platforma da önceden en düşük moment 4 dolardı ve sıfırdan bir kullanıcı 9 dolar verdiği verdiği zaman en kötü 9-12 dolar olarak momentlerini satabiliyordu. Şimdi artan moment sayısı düşen market hacmi dolayısıyla moment fiyatları daha da düşecek ve eski cazibesini yitirecek göreceksiniz.
legendary
5+5 şeklinde satış yapılacak olması iyi oldu, geçen sefer alamayan çok kişi olmuştu. Alanlar da elinde 10 paket birden olunca elimizden çıkartalım bari diyerek fiyatları düşürmüştü. Keşke geçen sefer de böyle bir yol izleselermiş.
Standart base momentler parayı anca kurtarır ama 6 çaylaktan birisi gelirse kar ettirir. Yine şansımı deneyip 5 paketi de alacağım, geçen seferki 10 paketten sonra biraz kar etmek lazım. Belki de bu satıştan sonra challenge gelir de kurtuluruz eldeki 2 dolarlık momentlerden Cheesy
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Yarın akşam gerçekleşecek üçüncü serinin ikinci satışında birçok değişiklik olmuş. Toplam 350 bin paket satılacak. Sırası gelen beş pakete kadar alım yapabilecek, daha sonra yeniden sıraya girip sıra gelirse beş paket daha alabilecek. İlk satışı da buna benzer yapmalılardı. Bu seride talebe göre paket çıkarılacaktı, satışlar yavaşlayınca paketleri azaltırlar.
Bu satışla beraber altısı çaylak debutları olmak üzere 36 yeni moment çıkıyor. Momentları buradan izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=bIP_MRDAAOg
Pages:
Jump to: