Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 15. (Read 13314 times)

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Uzun zamandır içeriden challenge öncesi bilgi sızdırıldığı ve bazı hesapları bu şekilde zengin ettikleri konuşuluyordu. Dün geceki paket satışı ise tam fiyasko oldu. Sistematik bir hata mıdır yoksa ceplerini doldururken mi yakalandılar bilmiyorum ama herkesin hesabında kaç para olduğu, kime ne zaman ne satıldı görülebilen bir sistemde böyle bir salaklık yapmaları da ilginç.
İçeriden bilgi sızdırmak ayrı, en değerli momentleri bir hesaba toplamak ayrı. Bakiye yüklemeleri iyi olmuş en azından olumsuz bir görüşte olmayacağız Smiley
challangeları sızdırsalar bısı olmazkı zaten ogun oynanan mactakı oyunculardan bırılerı cıkıyor. mesela suan aktıf  haftasonu challange ı var 9 momenttan 6sı bellı dıger 3 ununde kımler olacagı oynanacak maclarda bellı olucak. bu gece en cok sayı yapacak asıst yapacak oyuncuyu tahmın edebılıosan zaten bahıs sektorunun kralı olursun.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Sonunda düzeltecekleri sorunuları ellerine yüzlerine bulaştıracak şekilde saçma sapan işlere imza atmaya başladılar. Rast gele dağıtılacak olan değerli momentleri bilinçli bir dağıtımla bizleri söğüşleme çabası seziyorum. Başlamadan biten satışlar. Kurmaya çalıştıkları hırsızlık alt yapısında sorun çıktığını gösteriyor. Bakalım pazartesi bu saçmalıklara devam edecekler mi.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Uzun zamandır içeriden challenge öncesi bilgi sızdırıldığı ve bazı hesapları bu şekilde zengin ettikleri konuşuluyordu. Dün geceki paket satışı ise tam fiyasko oldu. Sistematik bir hata mıdır yoksa ceplerini doldururken mi yakalandılar bilmiyorum ama herkesin hesabında kaç para olduğu, kime ne zaman ne satıldı görülebilen bir sistemde böyle bir salaklık yapmaları da ilginç.
İçeriden bilgi sızdırmak ayrı, en değerli momentleri bir hesaba toplamak ayrı. Bakiye yüklemeleri iyi olmuş en azından olumsuz bir görüşte olmayacağız Smiley
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Sanırım farklı bir girişim içindeler iyi momentleri kendi hesaplarına çıkarmaya çalışıyorlar sanırım uzun zamandır paketlerden eli ayağı düzgün bir şey gelmedi diyebilirim ama çok şükür market al-sat yaparak güzel kâr yaptım. 9 dolarlık 150-200k paket satışarında genelde hata olmuyor böyle değerli paketlerde sorun oluyor nedense.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
10bın puan nasıl yaptınız? elite paket ıcın mın 10bın puan gerekıyordu ben 5500e ancak ulasabıldım.
dun satıs tam sacmalıktı paketlerı random verecek algorıtmaları sıcmıs. holoların hepsı arka arkaya paketlere sıralanmıs. 1 kısıye 5paketten 5 holo cıktı. nitekim o sıralarda paket alabilenlerin hepsi paket adedi kadar holo sahibi oldu. 5holo demek en az 25bın dolar demek.

Puanım zaten yüksekti bonuslar da gelince 10k yapmak zor olmadı. Series 2 base sette her moment 12 puan, 3-4 dolara toplayarak bile toplamda cüzi bir miktara yapabilirsiniz. CS artırmanın işe yarayacağını bildiğim için 2 dolara düştüğünden beri S2 momentları toplayıp tutuyorum. Hatta bazen challengelar sayesinde 10-15 dolara satabildiklerim oldu.
Geceki hatayı telafi olarak paket ücretlerini iade ettiler, 49$ balance eklenmiş. Neden NBATopShot'ın hala BETA aşamasında olduğu anlaşılıyor sanırım. Grin
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Dünki holo paketin nasıl bir çözümü olacak çok merak ediyorum bu paketler şuan flow ağında değilmi? o kadar  denemeler yapıyorsun ve hala hatalar oluyor. Hoş ben sadece standart paketleri alıyorum puan yapmayla uğraşmıyorum.

Ciddi bir hacmi olan firmanın böyle bir hata yapması tam bir saçmalık.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Elit paketlerin tamamı satıldı. Game Recognize Game momentı istediğim gibi çıkmadı ama yine de kâr ettirecektir, market açıldığı zaman satarım muhtemelen. Base seriden zaten para kazanılmıyor, koleksiyona yeni eklemeler yapmış oldum.
Standart paketten bir beklentim yok. Rare oranı çok çok düşük. Game Recognize Game momentı çıkma ihtimali de yaklaşık dört pakette bir. Tabi 135 bin paket satılacak, 4 tane alabileceğimizi sanmıyorum. Onun da bekleme odası kapılarını açtı.
10bın puan nasıl yaptınız? elite paket ıcın mın 10bın puan gerekıyordu ben 5500e ancak ulasabıldım.
dun satıs tam sacmalıktı paketlerı random verecek algorıtmaları sıcmıs. holoların hepsı arka arkaya paketlere sıralanmıs. 1 kısıye 5paketten 5 holo cıktı. nitekim o sıralarda paket alabilenlerin hepsi paket adedi kadar holo sahibi oldu. 5holo demek en az 25bın dolar demek.
hero member
Herkese bol kazançlar arkadaşlar. Bu satışlar insanların umutlarının değerlendirilmesini sağlıyor. Bir nevi kazı-kazan gibi düşünebilirsiniz. Paketi açıyorsunuz ya zarar ya kar. Herkese iyi momentler Smiley

Kazı kazan gibi olduğunu düşünmüyorum 100 TL kazı kazan alsanız 40-50 TL çıkar sonra onunlada alırsınız daha az çıkar bu şekilde paranız çöp olur gider. Burada paket alıp boş çıktığı olmuyor ki az çok bir şeyler çıkıyor genelde kazandıklarımızla aldığımız için arada ufak zararlarda olsa göz ardı ediliyor.

Akşamki Standart Paket 7 Şubata ertelendi.
hero member
Activity: 882
Merit: 879
Herkese bol kazançlar arkadaşlar. Bu satışlar insanların umutlarının değerlendirilmesini sağlıyor. Bir nevi kazı-kazan gibi düşünebilirsiniz. Paketi açıyorsunuz ya zarar ya kar. Herkese iyi momentler Smiley
legendary
Elit paketlerin tamamı satıldı. Game Recognize Game momentı istediğim gibi çıkmadı ama yine de kâr ettirecektir, market açıldığı zaman satarım muhtemelen. Base seriden zaten para kazanılmıyor, koleksiyona yeni eklemeler yapmış oldum.
Standart paketten bir beklentim yok. Rare oranı çok çok düşük. Game Recognize Game momentı çıkma ihtimali de yaklaşık dört pakette bir. Tabi 135 bin paket satılacak, 4 tane alabileceğimizi sanmıyorum. Onun da bekleme odası kapılarını açtı.
legendary
Ben de 2 paket alırım diye düşünüyorum, daha önce Wade paketinde olduğu gibi saçma bir şekilde zarar edeceğime o kadar eminim ki alaşım yok aslında Cheesy
Yine de denemeden kazanamayız diye düşünüyorum ve sıraya gireceğim. Ertelenmese iyiydi, uykusuz kalasım yok bu paket için hiç
hero member
Bugünkü standard ve elite KD Certified Pack satışları ikişer saat ertelendi. Bekleme odasına şu anda girebilirsiniz.
Özellikle Elite paket çok çekici duruyor, onun için birçok üye collector score artırdı, alabilenler çok şanslı çünkü sadece 22 bin paket var. Rare Jokic ve Durant çok para edecektir. Bana bu şansla anca common çıkar o da paket kalırsa. Yine de şansımı deneyeceğim.
Kaç kere puan yaptım paket çıkmadı çıkanlarda kar bırakmadı bu seferde fiyatı artanları satma kararı aldım paketi alamasamda kar yapmış oldum en azından karımı garantiledim 😅 standart paketten 2 tane alcağım bakalım ne çıkacak çok bir beklentim yok genelde 60k çıkıyor bana. Şöyle bir 4k çaylak gelirse süper olur. Herkese bol şans diliyorum sonuçlar 2 de açılacak artık 1-2 saat de bekleriz.
legendary
Bugünkü standard ve elite KD Certified Pack satışları ikişer saat ertelendi. Bekleme odasına şu anda girebilirsiniz.
Özellikle Elite paket çok çekici duruyor, onun için birçok üye collector score artırdı, alabilenler çok şanslı çünkü sadece 22 bin paket var. Rare Jokic ve Durant çok para edecektir. Bana bu şansla anca common çıkar o da paket kalırsa. Yine de şansımı deneyeceğim.
full member
Activity: 571
Merit: 113
UFC Strikeden kalan parayla standart paketten şansımı denemek istiyorum. Şansa bir tane rare falan çıkarırım belki. Yanlış hesaplamaıysam yarın gece 23.00'da olacak satış.
hero member
Momentlerin çıkma olasılıklarını ekliyeyim,

Standart pakette:

Limited Edition Common'ı çekme şansı %23.974
Rare Metallic Gold LE 2.554%
Holo Icon 0.079%

Elite pakette:

Limited Edition Common'ı çekme şansı 90.477%
Rare Metallic Gold LE 8.030%
Holo Icon 1.491%

Değerli moment çıkma olasılığı tabiki düşük, 10k yapmayacağım elimde olanlardan fiyatı yükselenleri satıp kar yaptım işimi şansa bırakmak istemedim. 2k puanım var 2 paket alırım muhtemelen.

Standart paketlerin %70 i zarar yazacak gibi görünüyor zarar etmesemde yeterli. Şansım iyi yok 4 momentte 60k çıkar büyük ihtimalle.

24 ocak itibari ile belirli setleri tamamlayanlarada hediye paketler verilecek ama ne hikmetse 20 ocakta WNBA common seti 847 dolardan 1 günde 100 dolar artmış yani birileri içerden haber aldığı çok belli.
legendary
İlgilenenler için KD paketleri satışa çıkıyor. Yarın akşam satışa çıkacak 2 paket mevcut, bunlardan birisi 19 dolarlık diğeri 49 dolarlık paket olacak.

19 dolarlık KD Certified Standard Pakette 4 moment çıkacak. Bunlardan 3 tanesi common, 1 tanesi common le, rare ya da legend olacak. Bu satışa katılmak için herhangi bir şart bulunmuyor, her collector score satın alabilecek. Fakat score ne kadar yüksekse o kadar çok paket satın alma hakkı verecek:

0 Collector Score: 1 Paket
1,000+ Collector Score: 2 Paket
3,000+ Collector Score: 3 Paket
5,000+ Collector Score: 4 Paket

___

49 dolarlık KD Certified Elite Pakette 5 moment var. 4 common, 1 adet de değerli moment çıkacak yine.

10,000+ Collector Score: 1 Paket
25,000+ Collector Score: 2 Paket
50,000+ Collector Score: 3 Paket
100,000+ Collector Score: 5 Paket

Markette 1 dolar harcama 1 collector score bonusu da devam ediyor. İlgilenenler alarmlarını kurabilir Smiley
hero member
İlk çıkan momentlerin şimdi elde tutma zamanı her gün bir etkinlik olduğu için genel olarak yükselişe geçiyorlar eskiden olsa hemen satmak genelde iyi oluyordu tabi karar sizindir. Market etkinlikler dolayısıyla ciddi hareketli ve momentlerde bu sebeple değerlerine değer kattı diye bilirim elimde tuttuğum momentleri etkinliğe girme ihtimali olduğu zaman bile satıyorum bazen %50-100 arta biliyor etkinliğe girme ihtimali bile fiyatlanmasına yetiyor. Tek momenti olan oyuncuların bazen %1000 bile çıktığı oluyor. Paket satışı sonrası fiyatları kısmen düşenleri topluyorum sonra 1-2 hafta sonra kârlı olarak satıyorum fiyatı çıkmayanı bekletiyorum Smiley
legendary
@xzone hocam geçen senin 440 a sattığında challenge olunca 700 doları geçti bazen erken satıyoruz güzel karlar gidiyor göz göre göre üzülüyorum. Kumingayı 2 hafta beklettim sattım sonra 2x yaptı Smiley

250 dolar kar etmek için bekleyip 400'e satmadığıma üzüleceğime 400'e satar tadını çıkarırım, 2 gün sonra bu momentin düşeceği fiyat 250 dolar olacak. Şu anda bile 360 dolara düştü. Kar cebe yakışır, sonra pişman oluyoruz. NBA'de hep terste kaldım düzgün kar yok 1 senedir paket alıp satıyoruz sözde Cheesy
Zaten elde tuttuğumuz ne varsa fiyatı düşer, sattığımız ne varsa fiyatı yükselir. Alıştık artık bu duruma, 250 dolarlık paketten aldığım şeyler 100 dolara satılmaz oldu Cheesy
hero member
Bismack geçenlerde challenge ile 65 ten satmıştım sonra düşünce 34 den tekrar geri almıştım. Challenge lar gerçekten markete güzel hareket kazandırdı, momentlerin çıkma ihtimali olsa bile fiyatlanıyor Furkan Korkmaz geçen challenge  girer gibi oldu 18 den 30 çıktı ben sattım 4-5 tane vardı elimde fiyat düştü 16 dan 1 tane almıştım fiyat bu gün 24 olmuş. Özellikle tek momenti olanları topluyorlar.

@xzone hocam geçen senin 440 a sattığında challenge olunca 700 doları geçti bazen erken satıyoruz güzel karlar gidiyor göz göre göre üzülüyorum. Kumingayı 2 hafta beklettim sattım sonra 2x yaptı Smiley
legendary
Bu gece de rebound challenge geliyor, yeni flash challenge sistemini sevdiğimi söyleyebilirim. Hem tahmin etmesi hem de gelebilecek challenge için önceden hazırlık yapmak eğlenceli.
Tabi hemen rebound alacak olan oyuncuların moment fiyatları sıçradı bile. Bismack Biyombo'nun momenti 30-35 dolar civarına satılıyorken şu anda 60 doları aştı, tahminen sabaha kadar 100 doları görürüz yine.
Şu anda sadece beklenti ile fiyatlandı, 100 kişi daha momenti satın almak istese zaten 90 doları bulmuş olacak fiyat Smiley
Pages:
Jump to: