Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 22. (Read 13314 times)

hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Çoğunluk moment bana göre çöp diye bilirim bu gün markette gördüğüm manzara ise 2 dolara moment satılması... 3 seri momentlerin collector puanı 2 olunca elde tutmanın bir anlamıda kalmıyor bu kadar bol keseden piyasaya moment arz etmeleri piyasanın düşmesine sebep olacaktır. Önceden 9 dolarlık bir paket aldığımızda en düşük moment 4 den satıldığı için verdiğiniz kadar geri almış oluyordunuz zarar olmuyordu. Bu tarz paketlerden alım yapmayı düşünmüyorum.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Sıra bu sefer geldi, 10 paket üst üste açılış yapmak keyifliymiş. Fakat içinden çıkıp da beni heyecanlandırdı diyebileceğim bir moment neredeyse yok. Hatta bazı momentlerden 3'er tane geldi. Zaten 48 momentlik seri olunca aynılarının çıkması da çok doğal 30 moment içinde Cheesy
İyi bir seri numarası yok, zaten hepsi 60.000 adet olanlardan geldi. Sadece 1 tane 9999'luk moment var. Belki 1-2 oyuncunun fiyatı diğerlerine göre daha iyi olabilir ama genel olarak beklentim yüksek değil. Market fiyatlarının nasıl olacağını çok merak ediyorum Smiley
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Bu puanla alamıcam sanırım. Bu hatayı duzeltmelerı lazım
edit: 10 paket alabıldım 30 momenttan hepsı 60k lık serı 4-5 momenttan 2-3 er tane cıktı.tum momentlar 40k ve uzeri daha kotusu olamazdı heralde.
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Banada sıra 50k üzerinde geldi 9 dolarlık paketlere bu kadar rağbet olmuyordu üstelik kişi başı 10 adete kadar alma hakkı vermesinden dolayı pek kârlı olacağınıda sanmıyorum sanırım ilk paket olması ve içindden 4 binlik seri momentlerinde çıkacak olması hype  yüksek olmasının sebebi sanırım.

Sıra gelirse alım yapacağım beklemedeyim ilk paket heyecanı var şimdiden bakalım herkese bol şanslar...
full member
Activity: 571
Merit: 113
Çok yüksek sıra geldi, herkes 2 paket alsa bile kalmıyor nerdeyse. Çok kârlı olmayacak bir pakete bu kadar hype nereden çıktı anlamadım, demek ki kitle baya genişlemiş. Çok kârlı olmadığını görenler ikinci pakette bu kadar kuyruk oluşturmaz herhalde. Eğer benzer bir durum olursa öncelikli sıra şart. Yeni gelen adam alıyor 5k CSli üye alamıyorsa sıkıntı başlar.
Checkliste bakınca en değerli moment Giannis olacak gibi görünüyor. Çaylaklara çok hakim değilim ama Cade Cunningham ve Jalen Green momentı olmadığı için Evan Mobley ve Jalen Suggs en değerlileri olabilir.
2000 li bir sıra geldi şansıma 10 adet aldım. Giannis dediğiniz momentten 1 adet çıktı sırası da güzel 726/60000+ Para eder mi dersiniz ? çok fazla anlamıyorum market açılınca bakacağım.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Çok yüksek sıra geldi, herkes 2 paket alsa bile kalmıyor nerdeyse. Çok kârlı olmayacak bir pakete bu kadar hype nereden çıktı anlamadım, demek ki kitle baya genişlemiş. Çok kârlı olmadığını görenler ikinci pakette bu kadar kuyruk oluşturmaz herhalde. Eğer benzer bir durum olursa öncelikli sıra şart. Yeni gelen adam alıyor 5k CSli üye alamıyorsa sıkıntı başlar.
Checkliste bakınca en değerli moment Giannis olacak gibi görünüyor. Çaylaklara çok hakim değilim ama Cade Cunningham ve Jalen Green momentı olmadığı için Evan Mobley ve Jalen Suggs en değerlileri olabilir.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
Sıraya girdim ben şu seri 3 momentleri için inşallah zarar etmeyiz sıra gelirse 10 paket almayı düşünüyorum 9 dolardan en azından hayatımız şenlensin biraz aksiyon yaşayalım paket parasını çıkarsam yeter fazlasında gözüm yok aslında var da en azından paket parası çıksın diyeyim  Grin
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
WNBA Challenge geldi arkadaşlar.NBATopshot ile ilgilenen arkadaşlarım Challengeları takip ediyor.

•1 adet Diana Taurasi Moment
•4 adet WNBA In Her Bag Legendary 3 Pointers Moments
•5 adet WNBA 3 Pointer Moments

Ödül : Diana Taurasi Fandom Moment.

Detaylar için bakınız :
https://nbatopshot.com/challenges-and-quests/showcase-quests/wnba-showcase-challenge-8
legendary
Seri 3 Collector scorelar ilan edilmiş arkadaşlar

Series 3 Non-Rewards
Common Base: 2
Fandom: 10
Common Non-Base: 2
Rare: 80
Legendary: 1000

Series 3 Rewards
Common Base: 10
Fandom: 15
Common Non-Base: 10
Rare: 120
Legendary: 1500

Series 3 Challenge Completion + Reward Owned
Common Base: 40
Fandom: 35
Common Non-Base: 40
Rare: 280
Legendary: 3500

Yeni girdiğim için çok fazla detayına hakim değilim ama herhalde common kartların 2 puan fandomların 10 puan rare kartların 80 puan Legendary 1000 puanlık katkıda bulunulması anlamını taşıyor bu

Alıntı https://blog.nbatopshot.com/posts/collector-score-for-series-3
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Akşam 21.00’de yeni bir paket satışı başlayacak.20.000 common series 3 paket satışıyla beraber series 3 momentler piyasaya giriş yapacak.Çoğu moment 60.000 mint şeklinde üretilmiş.Aralarında 4.000, 10.000 üretimli mint momentler de var.Ayrıca 60.000 Mintli monentlerden birisi Giannis Antetokounmpo momenti.

Bakalım alabilirsek çöp mü olacak, paramızı çıkarabilecek miyiz.Aramızda iyi bir moment çıkarabilen olursa forumda paylaşsın merak ediyorum iyi moment çıkaran olacak mı?
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Yeni sezon paketlerini bekliyorduk 10 tane alabilmemiz çok iyi oldu. Base set olduğu için priority açmamışlardır ama premium paketlerde mutlaka öncelikli sıra olacaktır. Bu seri momentlar üç doların altına düşmez diye düşünmeyin, olur da 1-2 dolara düşerse trade ticketa dönüştürmek için saldıracaklardır. Moment başı sirkülasyonu 100k+ yapmadıkları sürece hiçbir moment uzun vadede 1-2 dolarda kalmaz. Millet topladıkça series 2 moment flooru da yükseliyor.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
priority neden koymadılar anlamıyorum. 10 paket alma hakkı verıceksın ama herkese verıceksın. benım puanım 2bın ustu. bonusla 5bın ustu cıkıyor. ben belkı alamıcam bu paketı ama gıdıp multı acmıs bı herıf alabılecek.
member
Activity: 447
Merit: 88
amaç ne şimdi? geçen 9 dolar aldık  elimizde patladı  şimdi  bu kadar moment çıkartmak nedir? kimin ne işine yarar anca zarar yazacak bunu alacağımıza satışa çıktığında dipten 1-2 dolara toplasak kardır ki bu kadar momentin fiyatları mahvedeceğini düşünüyorum.

Collection Score kasmak için sanırım bu bol satışlar. Trade sistemini de daha aktif kullanmak için.
legendary
amaç ne şimdi? geçen 9 dolar aldık  elimizde patladı  şimdi  bu kadar moment çıkartmak nedir? kimin ne işine yarar anca zarar yazacak bunu alacağımıza satışa çıktığında dipten 1-2 dolara toplasak kardır ki bu kadar momentin fiyatları mahvedeceğini düşünüyorum.

Hocam bende 1-2 dolara düşeceğini düşünmüyorum paket fiyatının 9 dolar olması ve 3 moment çıkması sebebiyle 3 dolardan aşağı bir satış görmeyeceğini düşünüp en azından paket fiyatı çıkacak diye düşünüyorum bu yüzden sıra gelirse 10 paket almayı düşünüyorum bir de bu çaylaklardan birisi bu sezona damga vurursa ilk momentlerinin değerli olabilme ihtimallerini de düşünüyorum ben bakalım Alperen şengün paketlerde olacak mı
legendary

Seri 2 momentler devam edecek olsa haklısınız derdim ama artık yeni bir NBA sezonu başladı ve momentler de Seri 3 olarak çıkacak. Yani şu an çıkacak olan momentler henüz ilk olacak, Wade paketinde olduğu gibi engellenemez bir enflasyona sebep olmayacak.

Elbette fiyatlar düşebilir ama ben 3 doların altına düşecek bir fiyat göreceğimizi düşünmüyorum. Ayrıca 200 bin paket satılacak ve bir kişi 10 pakete kadar satın alabilecek, bu durumda olsa olsa 35 bine kadar sarkan bir sıra görürüz. Satışa katılacak kişilerin ortalama %40 civarının paketi satın alabilmesi demek olacak bu da. Geri kalan kesimde birçok kişi market açılınca uygun fiyata moment kapmaya çalışacaktır Smiley
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
legendary
NBATopshot duyurularından birisini de ben vereyim bari yeni takipçisi olarak. Series 3 NBA momentler 4 Kasım itibariyle satışa sunulacak

Kişi başı 10 paket 9 dolarlık alım yapılacak her pakette 3 moment olacak
NBA ilk hafta maçlarından sonra Rookies ( çaylaklar) ın momentleri olacak

200 bin paket satışı olacak
10 taneye kadar paket satın alınabilir
CS istemiyor

Daha detaylı bilgileri linkten inceleyebilirsiniz

https://nbatopshot.com/listings/pack/564c9199-73a1-4e6b-9191-7854707ad3da?utm_medium=organic&utm_source=social&utm_campaign=series3
legendary
2 adet yeni challenge geldi:

1. Challenge - Quavo’s NFT NYC Showcase Challenge:

Ödül olarak şehrinizdeki bir NBA maçında saha yanından 2 adet koltuk, 10 Holo Icon Series 2 Legendary packs ve 25 Premium Series 2 Rare packs veriliyor. Tamamlamak için hesabınızda 5 moment bulunması gerekiyor. Bu momentler şu takımlara ait olmalı:

5 momentten birisi New York Knicks takım oyuncularının Handles Momenti olacak.
5 momentten birisi Brooklyn Nets ya da NJN Momenti olacak.
5 momentten birisi Atlanta Hawks Momenti olacak.
5 momentten birisi NY Liberty Momenti olacak.
5 momentten birisi Atlanta Dream Momenti olacak.

Detaylar için link: https://nbatopshot.com/challenges-and-quests/showcase-quests/quavo-nft-nyc

2. Challenge - NBA Vintage Vibes Showcase Challenge 3:

Burada da hemen hemen herkese zarar yazan Wade momentlerimizi değerlendireceğiz. Ödül olarak Chris Bosh Fandom moment verilecek. Challenge'ı tamamlamak için hesabınızda 1 adet 2005-06 Vintage Vibes Dwyane Wade Moment, 2 adet Miami Heat ve 2 adet Toronto Raptors momenti tutmanız gerekecek. Çoğu kişi kolayca tamamladığı için ödülün çok değerli olacağını düşünmüyorum, 3 adet Wade alanlar zaten neredeyse bitirmiş oluyor Smiley

Detaylar için link: https://nbatopshot.com/challenges-and-quests/showcase-quests/nba-vintage-vibes-showcase-challenge-3

Her iki challenge için de son katılım zamanı cuma akşamına kadar. Herkese bol şans Smiley
legendary
Dwayne Wade momentleri 239 bin adet mintlendi dağıtımlar sona erdi ve şu an çok fazla alım satım yok 800 küsür satılan 800 küsür satılmış moment var ve en düşük 3 dolar gördüm benim tahminime göre eğer satanlar çoğalırsa fiyat tekrar 3 dolara düşebilir ayrıca elinde Wade moment tutana hediye gibi bir muhabbet dolanıyor ortalıkta bir başka sevindiğim şey ise 3 numaralı forma momenti Türk bir arkadaşa çıkmış
legendary
Dün gece ilk kez sıra bana geldiği halde paketi satın alamadım. Nedense Dapper cüzdan bağlantısı sırasında değişik bir hata oldu, önce cüzdana girdi ama satın alma ekranı çıkmadı sonra da sayfa yenileme ekranı gibi bir çember döndü durdu ve açmadı. 20 dakika sonra da sıranı kaybettin diye uyarı verdi ve sıra numarasında beni en sona attı. Destek ile iletişime geçeceğim bakalım, bir şey çıkacağını sanmıyorum ama belki yardım ederler.

Alan arkadaşlara hayırlı olsun, şu an fiyatların düşük olmasına takılmayın. Hesabın değeri 2 günde %15 düştü ama birkaç güne geri toparlayacaktır. 5 dolara satılan Archive Set momenti göreceğimizi tahmin etmiştim ve ucuza gelen her momenti toplamak için hazırım. Daha önce dediğim gibi Challenge geldiği anda 2’ye katlarlar en az Smiley
Pages:
Jump to: