Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 21. (Read 13314 times)

hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Rare moment için challenge gelmese iyiydi Cheesy

Ucuza bulduğumuzu toplayalım diyoruz ama ucuzlar bu aralar hiçbir işe yaramıyor. 2-3 dolara seri 3 base moment toplayalım challenge gelir diye bekledik geldiği yok. Yeni paket satışı gelmeden bir challenge yapmış olsalar ve eldekileri çıkartabilsem yeni satışta en üst limitten paket almayı düşünebilirdim ama şu anda 10 tane base moment paketi de cazip değil.

Collector scoreların değişeceği konuşuluyor, en çok onu merak ediyorum. Umarım bizim işimize yarar bir şey olur ve bahaneyle puanımız artar Smiley

Para parayı çekiyor rare moment challenge yapanlar az oluyor ve verilen momentlerde ona göre değerli oluyor. Genelde bu tarz etkinliklere katılamıyoruz.

WNBA Fandom momentlerin cs puanı 15 den 30 a çıkarıldı, bence seri 3 momentlerde en az 10 olmalı yoksa toplamanın pekte bir anlamı kalmıyor gibi. Uygun fiyat buldukça WNBA moment topluyorum genelde daha çok etkinlik oluyor hem cs 20-30 olması tercih sebebi oluyor.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Rare moment için challenge gelmese iyiydi Cheesy

Ucuza bulduğumuzu toplayalım diyoruz ama ucuzlar bu aralar hiçbir işe yaramıyor. 2-3 dolara seri 3 base moment toplayalım challenge gelir diye bekledik geldiği yok. Yeni paket satışı gelmeden bir challenge yapmış olsalar ve eldekileri çıkartabilsem yeni satışta en üst limitten paket almayı düşünebilirdim ama şu anda 10 tane base moment paketi de cazip değil.

Collector scoreların değişeceği konuşuluyor, en çok onu merak ediyorum. Umarım bizim işimize yarar bir şey olur ve bahaneyle puanımız artar Smiley
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
O challenge için 5 tane rare moment istiyor en ucuzu markette 260 dolarda, sırf bu challenge için alıp yapacak çok kişi yoktur. Vereceği fandom moment bu yüzden düşük numaralı ve değerli olur. Elinizde 3-4 tane rare moment varsa kalanı tamamlamak mantıklı ama sıfırdan bunu yapmanın bir anlamı yok, challenge bitince momentların fiyatı ciddi şekilde düşüyor.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Son donemlerde cikan challangelari burdan kimse yapmaz. En ucuz moment 150 dolarlik falan. Kontrol etmedim
Ama bu challange icin min 1000 dolarlik moment lazim  ortalamasi 200 dolar falandir diye tahmin ediyorum
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
yeni bir etkinlik gelmiş arkadaşlar

ödül olarak kawhi leonardın bir smacı veriliyor galiba

5 adet run it back momenti showcase yapmanız gerek istediği basketçiler bunlar :

Tim Duncan, Chauncey Billups, Dwyane Wade, Tony Parker, Paul Pierce, Dirk Nowitzki, LeBron James, Andre Iguodala, Kevin Durant, or Giannis Antetokounmpo.

Takip eden arkadaşlar başarılar ve bol kazançlar

https://nbatopshot.com/challenges-and-quests/showcase-quests/nba-vintage-vibes-showcase-challenge-4

Bende bunu yazacaktım şimdi hocam siz benden önce davranmışsınız 5 gün içerisinde yapılabilir ama series 1 momentler istediği için benim işime yaramadı series 2 momentlerden archive etkinliği bekliyordum ben ama öyle bir şey gelmedi daha series 1 olduğu ve hepsi de finaller mvp si seçilen oyuncular olduğu için biraz pahalı bir etkinlik olacak bence
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
yeni bir etkinlik gelmiş arkadaşlar

ödül olarak kawhi leonardın bir smacı veriliyor galiba

5 adet run it back momenti showcase yapmanız gerek istediği basketçiler bunlar :

Tim Duncan, Chauncey Billups, Dwyane Wade, Tony Parker, Paul Pierce, Dirk Nowitzki, LeBron James, Andre Iguodala, Kevin Durant, or Giannis Antetokounmpo.

Takip eden arkadaşlar başarılar ve bol kazançlar

https://nbatopshot.com/challenges-and-quests/showcase-quests/nba-vintage-vibes-showcase-challenge-4
hero member
Nisan'da çıkan Luka Doncic 80 dolardı şu anda livetoken'da 11 dolar gözüküyor. Martta gelen Zion ise 40 dolar civarıydı o gün satsam ama şu anda 9 dolar. Geçen 9 dolarlık paketten aldığımız Dwayne Wade ise 4 dolar. Bunlar hiç değerlenecek mi merak ediyorum. Geldiği gibi satmak daha mantıklı duruyor. Gene de ben harcadığım paranın iki katı kar yapmış durumdayım satıp. Bu yazdıklarımı da satsaydım keşke.
Momentleri ilk kazandığınız zaman yada 3-5 gün içerisinde satmak daha kârlı oluyor sonradan fiyatlar genelde düşüyor. Paketi açar açmazda satmayın ilk gün piyasa oturmadığı için bazen çok düşük fiyattan satabilirsiniz. En son 19 dolarlık Archive Paketinden Shaq çıkmıştı bana market açıldığında 60 dolardan satılıyordu Shaq'ın daha değerli bir moment olduğunu bildiğim için hemen satmadım sabah baktığımda 100-105 dolardan satılıyordu, paketten çıkar çıkmaz düşecek diye herkes satmak için listeliyor 1 dolar ucuza koyayım önce benimki satılsın diyerek iyice fiyat kırılıyor arkadaşım 40-45 dolarlardan satıldığını görmüş.

Momentin değerini az çok biliyorsanız bazen hemen satmak kazançlı oluyor, uzun süre beklettiğim hiç bir momenti yüksek satmadım iyi momentler ilk hafta değerleniyor sonra tekrar düşmeye başlıyor, nadirende olsa sattığım sonradan değerlenen 1-2 momentim oldu ama genel olarak bekletmeden satmak daha kârlı duruyor.

Play-off zamanı paketten Lebron James çıktığında piyasası 60 dolara kadar düşmüştü sonra yavaş yavaş 100-120 dolarlara çıktı daha sonra Showcase yapıldı 175 dolara çıktığını gördüm şimdi 99 dolardan satılıyor. Sadece marketten al-sat yaparak kazanmakta mümkün en düşük fiyatı 4 dolara satılan bir momenti ele alalım marketi takip ederek 3 dolara satan olduğu zaman hızlı davranıp hemen alabilirseniz 4 dolardan satışa koyabilirsiniz. Bu şekilde günlük 10-20 moment satılarak 15-20 dolar kazanılabilir.
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
Nisan'da çıkan Luka Doncic 80 dolardı şu anda livetoken'da 11 dolar gözüküyor. Martta gelen Zion ise 40 dolar civarıydı o gün satsam ama şu anda 9 dolar. Geçen 9 dolarlık paketten aldığımız Dwayne Wade ise 4 dolar. Bunlar hiç değerlenecek mi merak ediyorum. Geldiği gibi satmak daha mantıklı duruyor. Gene de ben harcadığım paranın iki katı kar yapmış durumdayım satıp. Bu yazdıklarımı da satsaydım keşke.
hero member
Markette 2 dolara gördüğünüz momentları almanız çok zor, en az 100 tane denedim daha bir tane bile alamadım. Aynı şekilde Series 2 için 3 dolara koyulan momentlar da anında satılıyor onlardan birkaç tane yakaladım ama yakalama oranı yine düşük. Livetokene girdikten sonra ilk 70-80 saniye aldırmıyor zaten o arada gidiyor. Eğer satılmamışsa çok ufak bir şansınız oluyor.
Bununla uğraşmak yerine biraz daha yüksek fiyatlı, iyi oyuncuların düşük seri nolu momentlarını yakalamaya çalışmak daha mantıklı. Bir dolar fazla verip iyi seri no denk getirmek de mümkün.

Livetoken'da bazen sorun oluyor, bazen direkt aldırıyor ama bazen henüz moment satışa açılmamış oluyor. Eğer o hatayı alıyorsam çok fazla denemiyorum, genelde benden önce başkası sepete eklemiş oluyor. Ama özellikle Amerika saatine göre uyudukları zamanda moment yakalanabiliyor. Daha önce 2 dolara topladığım momentler oldu ama oran gerçekten çok düşük, bizden daha önce alabilecek hızlı interneti olan insanlar ve botlar var Smiley

Bir de bazen challenge bitiş anına denk geliniyor. 15 dolarlık moment 7-8 dolara satılıyor sanıyorsunuz ve hemen balık gibi atlıyorsunuz üstüne. Ama challenge bittiği için herkes elinden çıkartmaya başlamış oluyor, Livetoken'da eder fiyatı henüz düşmediği için fırsat sanıyorsunuz. Boşuna 5 dolarlık momenti 10 dolara satın alıp kitlenip kalıyorsunuz Cheesy

Aynen challenge bitişlerini ve hangi momentlerin kullanıldığını bilmek gerekiyor yoksa balıklama atlayınca zarar edebilirsiniz.
https://momentranks.com/topshot/marketplace?costBasis=24&limit=25&priceRange=1&priceRange=250000&serialRange=1&serialRange=40000&series=
Kendi marketleri üzerinden de alım yapılabiliyor ekrana düşer düşmez hızlıca tıkladığınız zaman alınabiliyor fakat en düşük fiyattan 2-3 dolar daha düşüğe satılıyorsa bunları almayı başaramadım ödeme yapıyorum ama sonunda işlem onaylanmıyor. İyi yazılmış botlarla alım yaptıklarını düşünüyorum
legendary
Markette 2 dolara gördüğünüz momentları almanız çok zor, en az 100 tane denedim daha bir tane bile alamadım. Aynı şekilde Series 2 için 3 dolara koyulan momentlar da anında satılıyor onlardan birkaç tane yakaladım ama yakalama oranı yine düşük. Livetokene girdikten sonra ilk 70-80 saniye aldırmıyor zaten o arada gidiyor. Eğer satılmamışsa çok ufak bir şansınız oluyor.
Bununla uğraşmak yerine biraz daha yüksek fiyatlı, iyi oyuncuların düşük seri nolu momentlarını yakalamaya çalışmak daha mantıklı. Bir dolar fazla verip iyi seri no denk getirmek de mümkün.

Livetoken'da bazen sorun oluyor, bazen direkt aldırıyor ama bazen henüz moment satışa açılmamış oluyor. Eğer o hatayı alıyorsam çok fazla denemiyorum, genelde benden önce başkası sepete eklemiş oluyor. Ama özellikle Amerika saatine göre uyudukları zamanda moment yakalanabiliyor. Daha önce 2 dolara topladığım momentler oldu ama oran gerçekten çok düşük, bizden daha önce alabilecek hızlı interneti olan insanlar ve botlar var Smiley

Bir de bazen challenge bitiş anına denk geliniyor. 15 dolarlık moment 7-8 dolara satılıyor sanıyorsunuz ve hemen balık gibi atlıyorsunuz üstüne. Ama challenge bittiği için herkes elinden çıkartmaya başlamış oluyor, Livetoken'da eder fiyatı henüz düşmediği için fırsat sanıyorsunuz. Boşuna 5 dolarlık momenti 10 dolara satın alıp kitlenip kalıyorsunuz Cheesy
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
legendary
Bugün dwayne wade fandom momenti 2 dolardan satışı gördüm yakalayamadım 2 dolara düşerse tekrar alım yaparım genelde gördüğüm gece 4-5 gibi 4 dolara wnba momentleri düşüyor ve satın alınabiliyor onun dışında bu internet hızımızla ttnet sağolsun satın alma ihtimalimiz çok zayıf bende wnba momenti topluyorum yavaş yavaş bir showcase gelirse değerlenir ister sat istersen showcase yap fazladan biriktirirsek satma ihtimalinde karlı çıkma durumumuz daha çok olur
hero member
NBATopshot konusunda aklıma bazı düşünceler geldi.Bunları sizinle de paylaşıp mantıklı-mantıksız şeklinde düşüncelerinizi paylaşmanızı isterim.Bana mantıklı geldiği için bu ihtimalleri düşünüp, ona göre moment toplayabiliriz.

Hepinizin bildiği üzere aslında yeni sayılan bir platform.Series 1 Common NFT’ler 33$ en düşük fiyatla satılırken, Series 2’de bu 3-4$ aralığına düştü.Daha yeni Series 3 paketler açılmasına rağmen gerek az CS vermesi, gerekse LeBron gibi oyuncuları vermemesi ayrıca arzın 60K üstüne çıkması sebebiyle 2$’dan alışlar mümkünken, 1$ bile bence bize göz kırpıyor.

Oyunun NFT’ler için farklı seçenekler getirebileceği ortada -ki Showcase Challenge’lar bunu gösteriyor.-Tek amacı sıraya girip Pack açmak olan bir siteden daha fazlası olmak için çabalayacaklar.Geçen gün bir yenilik olması için NBA’in 75. Yılı dolayısıyla, her serideki #75 seri numaralı NFT’ler işaretlendi.

Sitenin hala BETA sürümünde olduğunu unutmamak lazım.Şimdi aklıma gelen şeylerden birazca bahsedip, ona göre erken moment toplayıp gelebilecek yenilikler veya Showcase gereksinimlerine ucuzdan alıp, pahalıdan satarak bir Nev’i ticaret yapabiliriz bence.

Aklıma gelen bazı eklenebilecek şeyleri söylemek istiyorum :

1- Showcase Challenge’da belirli seri aralıkları arasında Momentler istenebilir.Örneğin 30K-33K arası en az 4 moment gibi bir farklı durum olabilir.Böyle bir durumda düşük serial’li NFT’ler de o haftalık değerlenecektir.Bu konuda yapabileceğimiz tek mantıklı şey 1-2$ gibi fiyatlardan biraz depolamak olacaktır.

2-Kobe, MJ gibi efsanevi oyuncuların Fandom Momentleri gelebilir ve bunlar için gereksinimlerde bence Kobe için Lakers oyuncularından 3-4 adet isteyecektir.Bu yüzden ucuz momentlerden Lakers oyuncularını kenarda 3-5 adet bulundurabiliriz.MJ için de Chicago Bulls oyuncuları isteyebilir.Bunlara ait bir Fandom olabileceğini düşünüyorum.

3-Archive serisi gibi Record serisi gelebilir.Bu Record serisinde geçmişte ve günümüzde NBA rekorlarını elinde bulunduran -bkz. Asist rekortmeni John Stockton 15.806 asist, ikinci Jason Kidd, üçüncü Chris Paul.Aynı şekilde sayı rekortmeni Kareem Abdul-Jabbar 38.387 sayı ardından Karl Malone gibi.- bu oyuncuların fandomları yapılabilir.

4-Avrupalı veya diğer kıta oyuncuları için ayrı bir Challenge yapılabilir sonuçta NBA geneli Amerika kökenli oyuncuların yer aldığı bir lig.Bu anlamda Türk basketbolcularımızdan Mehmet Okur, Hidayet Türkoğlu gibi eskiden oynayanların Momentlerinin ödül olarak verileceği ancak gereksinimlerde şimdiki oynayan Cedi, Furkan, Alperen gibi oyuncularımızın momentlerinin isteneceği bir etkinlik olabilir.Buna neden katılsınlar demeyin; unutmayın Fandomlar yapan kişi kadar üretiliyor eğer 2000-3000 kişi yaparsa size iyi kazandırabilir.

Bunların olabilme ihtimallerini düşündüm.Sizce olabilir mi?Olursa nasıl yenilikler bekliyorsunuz?

Nba ekibide aslında ne yapacağını tam olarak bilmiyorlar çünkü referans alacakları başka bir platform yok bazı çalışmaları güzel bazı çalışmalarıda iyi değil gerçi şuan beta aşamasında olduğu için çok görmüyorum. Elinde moment ve belli bir CS puanı yapanlara iyi paketlerde öncelik tanıyacakları bu sebeple uzun vadede CS puanı yapmak faydalı olacaktır.

Düşük fiyatlı momentleri satmamak lazım olası showcase gibi etkinliklerde değerlenen momentleri satmak daha kazançlı olacaktır. Daha öncede dediğim gibi WNBA momentleri fandom olanlar 15 puan common olanlar ise 20 puan dolayısıyla CS puanı yapmak için en mantıklı seçenek gibi görünüyor hem puan hem showcase zamanı fiyatı artarsa yüksek fiyattan satıp kârda elde edilebilir. 5-6 dolardan bütçem dahilinde WNBA momenti alıyorum.

Sadece çoklu alım ve arzları doğru bulmuyorum piyasada aşırı moment çoğalıyor buda fiyatların aşırı düşmesine sebep oluyor.
legendary
Bunların olabilme ihtimallerini düşündüm.Sizce olabilir mi?Olursa nasıl yenilikler bekliyorsunuz?

Jordan, Kobe gibi oyuncuları şu anda piyasaya sürüp harcamayacaklardır. Biraz daha orta vadeli bir plan dahilinde gerçek efsanelere erişmek mümkün olur. Bunun için de base momentler değil de gerçekten sağlam bir şeyler isterler ve paket fiyatı da yüksek olur gibi geliyor.

Uygulama dediğiniz gibi henüz beta aşamasında. Ben önünde çok uzun yıllar daha olacağını düşünüyorum. Ama bu süre içerisinde sadece paket alıp satmak gibi bir durum yerine geliştirilebilir ve sürdürülebilir bir sisteme geçeceklerdir. Şu anda challengeların tek olayı düşük fiyata toplanan momentlerin fiyatları yükselince satmak, bu da çok sürdürülebilir gibi gelmiyor. Ekip içerisinde challenge geleceği planlanan oyuncuların bilgilerinin dışarı sızdırılması gibi saçma söylentiler bile varken bu uzun yıllar götüremez durumu.

Avrupa oyuncularını toplama, rekorlar serisi, buzzer beater serisi, en iyi asistler serisi vb. gibi çeşitlendirmeler bence gelecektir. Bu tür kategorilerin her biri uzun yıllara yayılmış bir uygulamada güzel seçenekler olarak karşımıza çıkar Smiley
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
NBATopshot konusunda aklıma bazı düşünceler geldi.Bunları sizinle de paylaşıp mantıklı-mantıksız şeklinde düşüncelerinizi paylaşmanızı isterim.Bana mantıklı geldiği için bu ihtimalleri düşünüp, ona göre moment toplayabiliriz.

Hepinizin bildiği üzere aslında yeni sayılan bir platform.Series 1 Common NFT’ler 33$ en düşük fiyatla satılırken, Series 2’de bu 3-4$ aralığına düştü.Daha yeni Series 3 paketler açılmasına rağmen gerek az CS vermesi, gerekse LeBron gibi oyuncuları vermemesi ayrıca arzın 60K üstüne çıkması sebebiyle 2$’dan alışlar mümkünken, 1$ bile bence bize göz kırpıyor.

Oyunun NFT’ler için farklı seçenekler getirebileceği ortada -ki Showcase Challenge’lar bunu gösteriyor.-Tek amacı sıraya girip Pack açmak olan bir siteden daha fazlası olmak için çabalayacaklar.Geçen gün bir yenilik olması için NBA’in 75. Yılı dolayısıyla, her serideki #75 seri numaralı NFT’ler işaretlendi.

Sitenin hala BETA sürümünde olduğunu unutmamak lazım.Şimdi aklıma gelen şeylerden birazca bahsedip, ona göre erken moment toplayıp gelebilecek yenilikler veya Showcase gereksinimlerine ucuzdan alıp, pahalıdan satarak bir Nev’i ticaret yapabiliriz bence.

Aklıma gelen bazı eklenebilecek şeyleri söylemek istiyorum :

1- Showcase Challenge’da belirli seri aralıkları arasında Momentler istenebilir.Örneğin 30K-33K arası en az 4 moment gibi bir farklı durum olabilir.Böyle bir durumda düşük serial’li NFT’ler de o haftalık değerlenecektir.Bu konuda yapabileceğimiz tek mantıklı şey 1-2$ gibi fiyatlardan biraz depolamak olacaktır.

2-Kobe, MJ gibi efsanevi oyuncuların Fandom Momentleri gelebilir ve bunlar için gereksinimlerde bence Kobe için Lakers oyuncularından 3-4 adet isteyecektir.Bu yüzden ucuz momentlerden Lakers oyuncularını kenarda 3-5 adet bulundurabiliriz.MJ için de Chicago Bulls oyuncuları isteyebilir.Bunlara ait bir Fandom olabileceğini düşünüyorum.

3-Archive serisi gibi Record serisi gelebilir.Bu Record serisinde geçmişte ve günümüzde NBA rekorlarını elinde bulunduran -bkz. Asist rekortmeni John Stockton 15.806 asist, ikinci Jason Kidd, üçüncü Chris Paul.Aynı şekilde sayı rekortmeni Kareem Abdul-Jabbar 38.387 sayı ardından Karl Malone gibi.- bu oyuncuların fandomları yapılabilir.

4-Avrupalı veya diğer kıta oyuncuları için ayrı bir Challenge yapılabilir sonuçta NBA geneli Amerika kökenli oyuncuların yer aldığı bir lig.Bu anlamda Türk basketbolcularımızdan Mehmet Okur, Hidayet Türkoğlu gibi eskiden oynayanların Momentlerinin ödül olarak verileceği ancak gereksinimlerde şimdiki oynayan Cedi, Furkan, Alperen gibi oyuncularımızın momentlerinin isteneceği bir etkinlik olabilir.Buna neden katılsınlar demeyin; unutmayın Fandomlar yapan kişi kadar üretiliyor eğer 2000-3000 kişi yaparsa size iyi kazandırabilir.

legendary
@Zekibeyy sizden görüp 19 dolarlık paketi aldım açtım O’neal yazısını görünce yüreğim bir hop hop etti ama Shaquille değil Jermaine O’neal çıktı paket parasına tekrar satışa koydum heyecan yaptık en azından Grin
hero member
Çok paket satıp seri numarası da çok olunca üstelik cs puanı 2 olunca neden elde tutasınız ki bildiğin çöp almış olduk Smiley 1-2 arkadaşım az paket alıp 4 bin serilikten güzel fiyata satmış. Puan yapmak için bence WNBA momentlerinden 5-6 dolardan toplamak iyi olacaktır common olanlar 20 cs fandom olanlar 10-15 cs veriyor şöyle bir geriye bakarsak WNBA momentlere etkinlik daha çok yapılıyor cs puanı için alırsınız etkinliklerde değerlenen olursa satarsınız ben bu şekilde yapıyorum (YTD) Smiley

Bu arada 5 paketten az alanlar için Booster Archive Paketi eklenmiş 19 Dolar bunu almanızı tavsiye ederim en kötü paket parası kadar moment çıkıyor bazende 50-100+ dolarlıklarda çıkabiliyor.
https://nbatopshot.com/listings/pack/archive-set-s21-r1

Başlangıç starter pack paketi yenilenmiş 60 bin seriler eklenmiş paket  detay linkini bırakıyorum bakmak isteyen olursa inceleyebilir.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vSg8FtcQd_yIiIiSVBL19emuLYGAe37qVzxXPY81LGro4ahcv2UvGAXtXevRAb_6F5vv6Wtq0VIcjqz/pubhtml?gid=262681509&single=true

Son olarak haftaya cuma günü seri 3'ün 2 paketi satılacak ve yine 10 pakete kadar alınabilecek bu paket ile birlikte seri 3 momentler 1-2 doları görebilir diyorum.
https://nbatopshot.com/listings/pack/base-s3-r2
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Series 3 pack için 60k üstü bir sıralama olduğu için paket alımı yapamadım.Ancak buna üzüldüğümü söyleyemeyeceğim.Genel olarak bakarsak zararlı bir paket satışı oldu.Ayrıca Series 3 oyuncuların genellikle 60k üstü üretilen momenti olduğu için şimdiden 2$’a satılan momentler olduğunu görüyoruz.

Sanırım NBATopshot, biraz daha ticket üstünden yakımı amaçlayan işlere girişmeye karar vermiş gibi görünüyor.Collector Score bile 2 olan Series 3’ün çok Holderi çıkmayacak bence.

İlk pack açılımı sonrası en değerli görülen moment ise Evan Mobley momenti oldu.Hem 4000 adet üretilmesi, hem de çaylak olarak potansiyeli olan ilk momenti olmasıyla Holder tabir edilen moment koleksiyonerleri Evan Mobley’i cüzdanına kattılar.

Ayrıca 2. Release 12 Kasım’da olacak.Detaylar daha sonra duyurulacak.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Çoğunluk moment bana göre çöp diye bilirim bu gün markette gördüğüm manzara ise 2 dolara moment satılması... 3 seri momentlerin collector puanı 2 olunca elde tutmanın bir anlamıda kalmıyor bu kadar bol keseden piyasaya moment arz etmeleri piyasanın düşmesine sebep olacaktır. Önceden 9 dolarlık bir paket aldığımızda en düşük moment 4 den satıldığı için verdiğiniz kadar geri almış oluyordunuz zarar olmuyordu. Bu tarz paketlerden alım yapmayı düşünmüyorum.

Nedense içimden bir his bu seri 3 lerin csleri 2 puan oldu diye 12 puanlık seri 2 lerin önemi artacak diyor bir yandan da 3-4 dolara topla diyor bir showcase olursa puan arttırmalık değerlenebilir belki ayrıca 60 bin mint akıl karı değil hep kar ettiren paketler ben girince zarar ettirmeye başladı sorun sizde değil hocam ben NBA top shota girdim ondan Grin
seri 2 yı degerlendırmek ıcın bence yaptılar. sımdı bırde yakım aktıf olursa tahmınım mıllete sezon 3u yaktıracaklar
legendary
Çoğunluk moment bana göre çöp diye bilirim bu gün markette gördüğüm manzara ise 2 dolara moment satılması... 3 seri momentlerin collector puanı 2 olunca elde tutmanın bir anlamıda kalmıyor bu kadar bol keseden piyasaya moment arz etmeleri piyasanın düşmesine sebep olacaktır. Önceden 9 dolarlık bir paket aldığımızda en düşük moment 4 den satıldığı için verdiğiniz kadar geri almış oluyordunuz zarar olmuyordu. Bu tarz paketlerden alım yapmayı düşünmüyorum.

Nedense içimden bir his bu seri 3 lerin csleri 2 puan oldu diye 12 puanlık seri 2 lerin önemi artacak diyor bir yandan da 3-4 dolara topla diyor bir showcase olursa puan arttırmalık değerlenebilir belki ayrıca 60 bin mint akıl karı değil hep kar ettiren paketler ben girince zarar ettirmeye başladı sorun sizde değil hocam ben NBA top shota girdim ondan Grin
Pages:
Jump to: