Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 17. (Read 13314 times)

hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Yeni challengelardan kolay olan gerçekten kolaymış, hiç moment almadan tamamladım. Medium olan için iki rare gerekiyor, ödülü düşününce alınabilir. Ortalama değerinden 10 dolar artmış rare fiyatları. Hard olan ise gerçekten zor. Zamanında bu tip challengelarda kullanmak üzere neredeyse her oyuncudan birer moment tutma kararı almıştım, şimdiye kadar çok işe yaradı.

Moment tutmak iyi elbette ama fiyatları sürekli düşünce ister istemez satmak istiyorsunuz Smiley bu challange yapan kişi sayısı fazla olunca verilen moment değersiz olabiliyor ve eldeki momentlerin fiyatı düşünce bir nevi zarar yazıyor. Farklı strateji geliştirmek ve bir miktar birikim tutmak daha faydalı olacaktır. Eğer buradan kazanç elde etmek istiyorsanız belli bir cs puanı yapmak gerekiyor düşük fiyattan moment satmamak gerekiyor, challange takip edip fiyatı artanı satmak çok daha kazançlı oluyor.

Tavsiye verecek olursam zamanı olanlar için sıcak satışları takip ederek hızlı satılan momentlerden al sat yapabilirler özellikle etkinlik zamanı sirkülasyon fazla oluyor ve markette satıcı az ise fiyatıda ona göre yükselebiliyor.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Yeni challengelardan kolay olan gerçekten kolaymış, hiç moment almadan tamamladım. Medium olan için iki rare gerekiyor, ödülü düşününce alınabilir. Ortalama değerinden 10 dolar artmış rare fiyatları. Hard olan ise gerçekten zor. Zamanında bu tip challengelarda kullanmak üzere neredeyse her oyuncudan birer moment tutma kararı almıştım, şimdiye kadar çok işe yaradı.
hero member
adamların kolay challange dıye koydugu momentların ortalama toplama degerı 300 dolar falan
valla bu ıs turkler ıcın cok pahalı olmaya basladı

Hocam kolay challange 90-100 tutuyor.

-Lebron James 45-50
-James Harden 11-12
-Giannis Antet.  4-5
-Patty Mills      22-25
-Steph Curry     9-10

Etkinlik bittiği zaman bu moment fiyatları 30-50 dolar arası düşüş gösterebilir ayrıca verilecek moment sayısı çok olursa fazla değerli olmayacaktır. Bence bu kolay etkinliği yeni hesap açıp kimlik doğrulaması yapabilenler yaparsa çok daha kazançlı çıkar en azından bir etkinlik daha yaptıkları zaman ekstra 100 dolar kazanacaklar.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
adamların kolay challange dıye koydugu momentların ortalama toplama degerı 300 dolar falan
valla bu ıs turkler ıcın cok pahalı olmaya basladı
hero member
Ben toplu alım satıma karşıyım,  eğer öyle olursa balinalara yem oluruz. Örnek 122 serilik fandom diana taurasi.
122 tane olan bir moment için balina olmayada gerek yok set yapan bir çok kişi var mecburen seti tamamlamak için her çıkan sete dahil momenti alıyorlar bu durum birazda gelir seviyesi ile alakalı bizim 100 TL miz onların 10 doları böyle olunca rahatça alabiliyorlar. 2022 de yeni gelecek bazı paketlerde WNBA fandom seti yapanlar öncelikli olacak diye duymuştum. Bundan sonraki paketlerin alınması da zor oluyor şartları oluyor belki ilerleyen zamanlarda daha fazla şart gelecek.
jr. member
Activity: 32
Merit: 7
Ben toplu alım satıma karşıyım,  eğer öyle olursa balinalara yem oluruz. Örnek 122 serilik fandom diana taurasi.
hero member
@Zekibeyy, dostum 2$’dan marketten moment savaşına girmek sonucunda alıp 3$’a satmak için uğraştığınız vakit için boş bir gününüzün olması lazım.Yoğun çalışma temposunda -hele ki evliyseniz, çocukta varsa- çok imkan bulamıyorsunuz buna.Dediğiniz doğru, güzel kazançlar var ancak piyasa biraz daha sakinken -tavsiyem 9$ common paketi satışı sonrası- düşük fiyatlardan o momentleri toplayıp, 350 ticket kampanyasında satabilmek.

Bol kazançlar.Umarım emeğinin karşılığını alırsın.

9 dolarlık paket geldiğinde marketten 2 dolara topluyorlardı sonra baktılar ticket paketi gelmiyor 2 dolara satış açan çok kişi oldu hatta 1 dolara bile satan oldu, paket açıklanıncaya kadar rahatça 2 dolardan alabiliyordunuz paket gelince markette 2 dolarlık moment toplama yarışı başladı Smiley hesaptaki nakit bitene kadar aldım elimdekiler ile beraber tam 200 tane olmuş aslında 350 adete tamamlayıp paket alabilirim tabi 500 kişi arasına girebilirsem Smiley tabi giremezseniz bir sonraki paketi beklemek durumunda kalıyorsunuz. Evli olunca birde çocuk varsa hiç kolay olmayacaktır Smiley ben çok uğraşmadım yaklaşık 1 saatte 150 adet alabildim.

@ cabsav toplu alım yapılsa aslında dertler hallolur yada dapper bakıyesı olanlar tek tıkta alabılse. ama her momenti almak mınımum 2 dakıka alıyor ınsanı bayıyor buda

Toplu alım yok belki ileride böyle bir seçenek eklenir, ama toplu olarak tickete çevirme seçeneği mevcut.  Hızlı alabilmek adına alacağım momentleri yeni sekmede açıyorum 10-20 tane sonra seçip satın al diyorum dapper'a yönlenirken beklemiyorum bir sonrakinin işlemine başlıyorum sonra bir sonrakine sonrada geri dönerek dapper sayfasından onaylıyorum bu sayede hızlı alıyorum satış yaparken de aynı sıralama ile satışa koyuyorum.

Bazıları çok hızlı alabiliyor yada bir program aracılığı ile mi yapıyorlar yoksa internet ve bilgisayarlarımı iyi bilemiyorum bu gün markette gezinirken bir baktım Lebron James en düşük 32 dolar olan momentini 6 dolara koymuşlar gördüm tesadüfen gördüm tıkladım ödeme yaptım ama onaylanmadı 25 dolar kâr yapılırdı gitti Smiley
legendary
toplu alım yapılsa aslında dertler hallolur yada dapper bakıyesı olanlar tek tıkta alabılse. ama her momentı almak mınımum 2 dakıka alıyor ınsanı bayıyor buda
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
@Zekibeyy, dostum 2$’dan marketten moment savaşına girmek sonucunda alıp 3$’a satmak için uğraştığınız vakit için boş bir gününüzün olması lazım.Yoğun çalışma temposunda -hele ki evliyseniz, çocukta varsa- çok imkan bulamıyorsunuz buna.Dediğiniz doğru, güzel kazançlar var ancak piyasa biraz daha sakinken -tavsiyem 9$ common paketi satışı sonrası- düşük fiyatlardan o momentleri toplayıp, 350 ticket kampanyasında satabilmek.

Bol kazançlar.Umarım emeğinin karşılığını alırsın.
hero member
Daha öncede yazdığım gibi artık cs puanı olanlar iyi paketleri alabiliyor belki ileride daha yüksek puan ve şartlar getirecekler imkanı olan ucuzladığı zaman WNBA Fandom (30), WNBA Common (20)ve Playoff Common (20) toplamak mantıklı oluyor. Uzunca bir süre premium paket satışı olmadığı için yakında yaparlar diyerekten 2 bin 65 dolar para gönderdim dapper'a ve gün içinde WNBA fandom moment topluyordum 5-6 dolardan 500 dolar kadar toplamıştım sonra paketler açıklanınca 6-7 dolardan alabildiğim kadar aldım aslında amacım 10k puan yapmaktı ama pazar günü yayınlanan istatistikte 10k üzeri 20-25 bin kişi olduğu ve çıkma şansının %1,55 olduğu yazıyordu oranın çok düşük olması çıkmaz diye düşündüm ve ucuzdan aldıklarımı 8-9 dolar aralığında sattım daha öncesindede bazı momentleri al-sat yapmıştım. Şuan satılacaklar ile birlikte 89 dolarlık pakette dahil 2500 dolar görünüyor. Bir tane Lebron çıksa şahane olacaktı Smiley

Bazen al-sat ile çok güzel kazanç yapılabiliyor takip etmek lazım bu ara paketler pek kazandırmıyor en azından bana Smiley

Tabii ki al/sat ile kazanç mümkün hocam.Sizi tebrik ederim güzel bir strateji ile kâr yapmayı başarmışsınız.Paket alıp almadığınızı yazmamışsınız muhtemelen almayıp ucuzdan aldıklarınızı yüksekten sattınız.Bu da bir şekilde kâr şekli.Önemli olan neyi nasıl yaptığınız.

Paketler için konuşacak olursak ; 9$’dan satılan ve 10’ar adet alınabilen Common Packs hiç bir avantaj taşımıyor.Bunda sizin de dediğiniz gibi 60k mintlenen Series 3 Common momentlerin anlamsızlığı var.Ekip bir şekilde Common 3’lere müdahale etmez ve böyle devam ederse 1-2 $ seviyelerinden uzun süre devam edecek gibi görünüyor.Bu durumda da o pack satışına girmek mantıksız gibi görünüyor.En güzeli sizin gibi al/sat yapmak.

9 dolarlık paketlerdende aldım 89 dolarlık rare paketide alabildim 9 dolarlık paketleri 5+5 aldım her seferinde aldım genelde hep kötü geldi bazı arkadaşlarıma 4 bin serilerden iyi momentler geldi ama bana bir kez olsun bu 9 dolarlık paketlerden 4 bin serili momentlerden çıkmadı Smiley gerçi en kötü ticket paketi geldiği zaman 3 dolardan satarım diyerekten şansımı denemek istedim ama şansız olduğumu bir kez daha görmüş oldum Smiley

Bu arada 350 Ticket paketi geldi şuan 2 dolardan toplayıp pakette alınabilir yada 3 dolardan satışta yapılabilir biraz yorucu olabiliyor ama 2 den alıp  3 den satmak 0,85 dolar bırakıyor yani 10 TL. 150-200 civarı alım yaptım bu ticket sayesinde markette 60k serilerden ciddi azalma oluyor ilk 350 ticketlik paketi 1500 kişi yapmıştı bu sefer 2000-3000 olur diye düşünüyorum ama 500 kişinin paket alabiliyor olması pek iyi değil sayı biraz daha arttırılsa güzel olurdu.

Detaylı bilgi için: https://nbatopshot.com/listings/pack/610035ce-d8cf-4bc3-8577-56695762f809
copper member
Daha öncede yazdığım gibi artık cs puanı olanlar iyi paketleri alabiliyor belki ileride daha yüksek puan ve şartlar getirecekler imkanı olan ucuzladığı zaman WNBA Fandom (30), WNBA Common (20)ve Playoff Common (20) toplamak mantıklı oluyor. Uzunca bir süre premium paket satışı olmadığı için yakında yaparlar diyerekten 2 bin 65 dolar para gönderdim dapper'a ve gün içinde WNBA fandom moment topluyordum 5-6 dolardan 500 dolar kadar toplamıştım sonra paketler açıklanınca 6-7 dolardan alabildiğim kadar aldım aslında amacım 10k puan yapmaktı ama pazar günü yayınlanan istatistikte 10k üzeri 20-25 bin kişi olduğu ve çıkma şansının %1,55 olduğu yazıyordu oranın çok düşük olması çıkmaz diye düşündüm ve ucuzdan aldıklarımı 8-9 dolar aralığında sattım daha öncesindede bazı momentleri al-sat yapmıştım. Şuan satılacaklar ile birlikte 89 dolarlık pakette dahil 2500 dolar görünüyor. Bir tane Lebron çıksa şahane olacaktı Smiley

Bazen al-sat ile çok güzel kazanç yapılabiliyor takip etmek lazım bu ara paketler pek kazandırmıyor en azından bana Smiley

Tabii ki al/sat ile kazanç mümkün hocam.Sizi tebrik ederim güzel bir strateji ile kâr yapmayı başarmışsınız.Paket alıp almadığınızı yazmamışsınız muhtemelen almayıp ucuzdan aldıklarınızı yüksekten sattınız.Bu da bir şekilde kâr şekli.Önemli olan neyi nasıl yaptığınız.

Paketler için konuşacak olursak ; 9$’dan satılan ve 10’ar adet alınabilen Common Packs hiç bir avantaj taşımıyor.Bunda sizin de dediğiniz gibi 60k mintlenen Series 3 Common momentlerin anlamsızlığı var.Ekip bir şekilde Common 3’lere müdahale etmez ve böyle devam ederse 1-2 $ seviyelerinden uzun süre devam edecek gibi görünüyor.Bu durumda da o pack satışına girmek mantıksız gibi görünüyor.En güzeli sizin gibi al/sat yapmak.
hero member

copper member
sıra 7540geldi gece 1de sinirlenip yattım sabah baktıgımda lısteleme bıttı dıyordu.sanırım uyanık kalsamda alamıcaktım paketı. dun alabılen oldumu? 6500 paket te tahmınım sıra 100-200 ılerı atmıstır.

8k ile bana sıra gelmedi neredeyse kuyruğa giren herkes aldı ve herkes paket içeriğinden çok memnundu. Şanssızlık oldu diğer paketlerde sıra gelir inşallah.
CS artırıp öncelikli sıra almak lazım premium paketlerde yoksa işimizi şansa bırakırsak böyle kaçırabiliyoruz.

Ben, gerekli şartlara bile haiz olamadım Smiley sıraya girmeyi bir kenara koyalım, istedikleri CS puanları çok yüksek.Bu sene içerisinde bir kaç premium pack satışı daha olacak bildiğim kadarıyla.Onlara kadar Series 2 ve WNBA momentlerden biriktirip -ucuz fiyattan piyasadan toplayıp- Collector Score yükseltmek lazım.

Çıkanlara hayırlı olsun.Çıkmayanlar için çok bir şey kaybedildiğini düşünmüyorum.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
sıra 7540geldi gece 1de sinirlenip yattım sabah baktıgımda lısteleme bıttı dıyordu.sanırım uyanık kalsamda alamıcaktım paketı. dun alabılen oldumu? 6500 paket te tahmınım sıra 100-200 ılerı atmıstır.

8k ile bana sıra gelmedi neredeyse kuyruğa giren herkes aldı ve herkes paket içeriğinden çok memnundu. Şanssızlık oldu diğer paketlerde sıra gelir inşallah.
CS artırıp öncelikli sıra almak lazım premium paketlerde yoksa işimizi şansa bırakırsak böyle kaçırabiliyoruz.
legendary
6691. sıradan alabildim Raggi Jacson geldi paket fiyatı 89 dolar momentin fiyatı 92 dolar diğerleri 60k çöp. 89 rare paket yapıyorsunuz içinden çıkan momentler hayal kırıklığı böyle saçmalamaya devam ederlerse hiç paket almayacağım sadece al-sat kovalayacağım. Seri 3 paketler geldi geleli bana doğru düzgün hiç bir moment gelmedi resmen soğudum diyebilirim.

2022 yine böyle devam ederlerse momentlerin hepsini satıp çıkarım şartsız paket olursa ancak öyle alım yaparım.
size gelmesi normal. zaten 6500 paket vardı 7000ustune sarktımı acaba? 4-5tane ıyı basketcı vardı bu pakette lebron cıksa en kotu 1250 dolar edıyor. lonzo wagner davis bunlarda en kotu 250-300dolardan baslıyor. harıcınde ama malesef sırası ıyı dıılse ancak paketın malıyetını kurtarıyor yada bi tık kar ettırıyor
hero member
6691. sıradan alabildim Raggi Jacson geldi paket fiyatı 89 dolar momentin fiyatı 92 dolar diğerleri 60k çöp. 89 rare paket yapıyorsunuz içinden çıkan momentler hayal kırıklığı böyle saçmalamaya devam ederlerse hiç paket almayacağım sadece al-sat kovalayacağım. Seri 3 paketler geldi geleli bana doğru düzgün hiç bir moment gelmedi resmen soğudum diyebilirim.

2022 yine böyle devam ederlerse momentlerin hepsini satıp çıkarım şartsız paket olursa ancak öyle alım yaparım.
legendary
hero member
Ben şahsen artık kar göremediğim için eldekileri tasfiye yoluna gidiyorum eldekileri çıkarttıktan sonra tekrar girer miyim NBA top shota bilmiyorum ancak tabi şimdilik eldekileri satmanın bir yolunu bulmak lazım 1 dolardan momentler satılıyor aklım almıyor bu fiyatlardan neden satar bir insan durduk yere

Yakında ticket paketi gelir diye bekliyorum o zaman 3 dolardan okuturum seri 3 60k olanları. 1 dolardan alamıyorum eğer siz alabiliyorsanız almanızı tavsiye ederim burada acele ederseniz zarar edersiniz ama zamanını gelince satarsanız çok daha kazançlı çıkarsınız. 60k paketler şuan çok fazla var ve markette bence kirlilik yoğunluk oluşturuyor cs puanı neredeyse vermiyor bu sebeple kimse elde tutmak istemiyor. Ticket paketi geldiğinde hepsini satmayı düşünüyorum veya ticket yapıp paket almayı deneyebilirim. 60k olan momentleri sıfırlar isem bir daha 9 dolarlık s3 paketinden almayacağım sizlerde almayın paket içeriğinden iyi bir moment çıkma olasılığı oldukça az. 9 dolarlık 100 e yakın paket açtım ama nafile iyi bir şey denk gelmedi, bunun dışında paket sayısı az olan 14 dolar ve üstü paketler alınabilir zarar ettirmez tahmini olarak kazançlı olup olmayacağını burada paylaşıyorum durum genel hatları ile böyle...

Eğer buradan kazanç sağlamak istiyorsanız puan yapıp iyi paketleri almaya bakın artık iyi paketleri daha çok cs puanı olanlara öncelik veriyorlar. Bir diğer kazanç yolu çok satılan momentleri takip edip al sat yapabilirsiniz düşük numaraları uyguna alabilirseniz çok daha kazançlı oluyor. Saat 01.00 gibi 89 dolarlık paket sırasına gireceğim 6500 kişi alabilecek %20 gibi sıra gelme olasılığı var bu paket içeriği en kötüsü 150 dolar eder diye düşünüyorum gelecek oyuncu ve numarasına göre bir kaç bin dolarda yapabilir bakalım bir Lebron gelirse çok şahane olur Smiley
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Ben şahsen artık kar göremediğim için eldekileri tasfiye yoluna gidiyorum eldekileri çıkarttıktan sonra tekrar girer miyim NBA top shota bilmiyorum ancak tabi şimdilik eldekileri satmanın bir yolunu bulmak lazım 1 dolardan momentler satılıyor aklım almıyor bu fiyatlardan neden satar bir insan durduk yere
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Son dönemde yaptıkları satış şeklinden dolayı NBATOPSHOT epey kan kaybetti. Çekiliş ve sonrası açılan paketlerden verdiğin miktarı alman mucize durumuna geldi. Aldığını satışa koyunca zarar yazmaya başladı. Çok sayıda momenti piyasaya sürünce moment yakarak alınan paketlerin orantısızlığından kar hayal oldu. 4 moment yakıp bir paket alıyorsunuz sonuç yaktığınız değersiz 4 paket yerine değersiz 3 paketiniz oluyor. Bu yapılan alış veriş toplamından @ZekiBeyy hocamın söylediği %5 iade gelir ise bu da satış anında yapılan kesintinin geri verilmesi olur. Kazanç olmadığı gibi komisyon yüksek durumda. Hep NBATOPSHOT'a çalışır olduk. Elimdekiler satılsın burayı boşlayacağım.
Pages:
Jump to: