Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 18. (Read 13311 times)

hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
17 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında yeni üye olup kimlik doğrulaması yaparak 2 tanede etkinliğe (Showcase) katılan üyelere paket ve moment alımında kullanılabilecek 100 dolar cüzdana bakiye yüklenecek yeni başlayacaklar için güzel bir fırsat gibi duruyor.

https://blog.nbatopshot.com/posts/2022-the-road-ahead
-------------------------------------------------------------------

15. aralık öncesi alım satım arasındaki farka görede cüzdana iade yapıldı yani bunun şartı kısaca dışardan yüklediğiniz para ile moment alıp satmadıysanız bunun karşılığı olarak %5 iade yapıldı. 15 Aralık 2021 öncesi 2 bin dolar atmıştım puan yapmak adına yavaştan WNBA moment topluyordum yaklaşık o zaman 550 dolar harcamışım bana 30 dolar iade geldi eğer 2-3 gün sonra yapılsaydı 90-100 dolar iade alabilecektim Smiley

10k cs puanı yapıp Legendary paketi almak istiyordum ama açıklanan istatistiklere göre 10k cs olan çekilişin çıkma ihtimali %1,5 civarında ihtimalin düşük olmasından dolayı ucuzdan aldığım momentleri 1-3 dolar kârı ile satmayı planlıyorum yaklaşık 220 moment satışı yapacağım tahmini kazanç 300-400 dolar olacak en azından azda olsa kazanmış oluyorum eğer paket için sıra numarası gelmezse 400-500 kardan zarar etmiş olacağım bu yüzden satmak daha mantıklı geldi.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
Markete girip bakayım dedim de bir sürü 1 dolara moment satan arkadaşlar var. satın aldıkları paket 9 dolar kendileri 3 momenti 3 dolara satıyorlar gerçekten bunu yapan kişinin boş beleş kişi olduğunun tasdik edilmesi gerekir. paket satışlarında kar etmek artık mümkün değil. rare ve legendary paket alabilen kar eder. common paketler çöp
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
BASE SET (SERIES 3, RELEASE 5) - 16 Aralık

Fiyat: 9$
Adet Sayısı: 200.000
Alım Sınırı: 5 + 5

Seri 3'te şu ana kadar çıkan momentlere ekstra 19 moment daha eklenecek. Tam taban fiyat yeniden 3 dolara çıkıyor derken yeni bir paket satışı geliyor ve fiyatlar 2 dolara geri düşüyor. Pek karlı olacağını düşünmesem de yine katılacağız, seviyoruz paket açma işini Smiley
Belki bu sefer şansımız döner de para edecek bir seri numarası çıkarabiliriz
Hocam tam dediğiniz gibi oldu ve bana şans güldü. Benim de umudum yoktu ama maliyeti çıkaracak ve ufak bir kar elde ettirecek kadar bir gelir elde ettim. Ama gene de genel olarak moment'ların fiyatları çok çok düşük. Bu kadar olmamalıydı, NBA bence dünyanın en kaliteli spor olayı. Ekonomisi de muhtemelen en büyük ilk 3'tedir tüm sporlar içinde. Keşke bu momentlar bir şekilde ileride çok değerlense de emeğimizin karşılığını güzel alabilsek.
hero member
Sonunda beklediğimiz Premium paketlerin ilki geldi. Çok büyük bir paket değil 89 dolar fiyattan satışa çıkıyor ve katılım için minimum 2500 CS (collector score) gerekiyor. Öncelikli sıra içinse 7500 CS istiyor ama normal sıradan alabiliriz diye düşünüyorum. Kullanıcı başına 1 paket alma hakkı var.
Paketten çıkacak MGLE en kötü 100 doların üzerinde fiyatlanacaktır, iyi oyuncu çıkarsa güzel paralar kazandırabilir. Kötü oyuncu çıksa bile market açılışı sonrası en kötü dediğim fiyatlara gider zarar etmezsiniz.

8 bin puana yakın bir puanım var 10 bin puan yapmayı hedefliyorum ve 999 dolarlık paketi almak istiyorum 10 bin puan aralığında 200 paket verilecek çıkma şansı biraz düşük ama yinede şansımı denemek istiyorum 1000-1200 dolar kadar daha borsadan para gönderip kalan puanı tamamlayacağım ilk hedefim 999'luk paket sonrasında 89 dolarlık olan paket. Legendary paketlere daha önce 2 kez katıldım ama ikisindede sıra gelmedi alamadım maalesef bakalım belki bu sefer 200 sıranın içinde yerimizi alırız.

89 dolarlık paketti 6500+6500 kişi alacak paket sayısı daha fazla çıkma şansı daha yüksek gibi duruyor bu iki paketin zarar ettireceğini düşünmüyorum iyi bir oyuncu ve jersey gelirse efsane kazançlı olacaktır.
legendary
Activity: 2492
Merit: 1505
Sonunda beklediğimiz Premium paketlerin ilki geldi. Çok büyük bir paket değil 89 dolar fiyattan satışa çıkıyor ve katılım için minimum 2500 CS (collector score) gerekiyor. Öncelikli sıra içinse 7500 CS istiyor ama normal sıradan alabiliriz diye düşünüyorum. Kullanıcı başına 1 paket alma hakkı var.
Paketten çıkacak MGLE en kötü 100 doların üzerinde fiyatlanacaktır, iyi oyuncu çıkarsa güzel paralar kazandırabilir. Kötü oyuncu çıksa bile market açılışı sonrası en kötü dediğim fiyatlara gider zarar etmezsiniz.
hero member
DECK THE HOOPS: 2010S PACK

Paket Fiyatı: 999$

1. Satış 25.000 CS Puanı olanlar için 270 Paket verilecek

2. Satış 10.000 CS Puanı olanlar için 200 Paket verilecek

Paket İçeriği:

1-#55 Legendary Moment,  2- #749 Metalik Gold Rare Moment,  3- 7 Tane 4k - 60k Base Set Momenti Toplam: 9 Moment verilecek

https://blog.nbatopshot.com/posts/deck-the-hoops-2010s

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PREMIUM PACK FACTS SERİES 3

Paket Fiyatı: 89$

1. Satış 7.500 CS Puanı olanlar için 6500 Paket verilecek

2. Satış 2.500 CS Puanı olanlar için 6500 Paket verilecek

Paket İçeriği:

1 #749 Metalik Gold Rare Moment,  2- 5 Tane 4k - 60k Base Set Momenti Toplam: 6 Moment verilecek

https://blog.nbatopshot.com/posts/premium-packs-series-3?utm_source=social&utm_medium=organic&utm_campaign=premium%20packs

Paket satışı 21 Aralık 2021 Salı günü şimdiden bol şanslar dilerim.

legendary
Activity: 2548
Merit: 1480
BASE SET (SERIES 3, RELEASE 5) - 16 Aralık

Fiyat: 9$
Adet Sayısı: 200.000
Alım Sınırı: 5 + 5

Seri 3'te şu ana kadar çıkan momentlere ekstra 19 moment daha eklenecek. Tam taban fiyat yeniden 3 dolara çıkıyor derken yeni bir paket satışı geliyor ve fiyatlar 2 dolara geri düşüyor. Pek karlı olacağını düşünmesem de yine katılacağız, seviyoruz paket açma işini Smiley
Belki bu sefer şansımız döner de para edecek bir seri numarası çıkarabiliriz
hero member
1 paket alma hakkı var ama aldıktan sonra yeniden sıraya girip paket kalırsa alım yapabiliyorsunuz. Toplam 166.665 paket satılacak, ikinci tura kalması zor gibi görünüyor.

Burada tekrar sıra gelmeyebilir demiştim ama 3 paket aldım hatta dördüncü için de sıra geliyordu. Bu sete pek ilgi olmadı zaten çok önemli momentlar yoktu içinde. Yine de zarar ettirmeyen bir paket satışıydı. Bunların yanında üst üste açıklanan showcaseler ile birçok yeni fandom moment sahibi olduk. Yakın zaman için duyurulan yeni bir paket satışı yok ama artık yüksek CS isteyen pahalı paketlerin çıkma vakti geliyor yavaş yavaş.

Puanlı tabanlı satılan nadir paketler genelde daha iyi kazandırıyor artık cs puanı yapmak için moment topluyorum kazandıklarımı moment olarak puan artırmak için kullanıyorum. Elinizde çeşitli ve fazla moment olduğu zaman Showcase etkinliğine katılmasanız bile artan fiyattan satarak kazancınızı arttırmayı deneyebilirsiniz. Gördüğüm kadarıyla bazı arkadaşlar 50-100 dolar yapınca hemen parayı çekme yoluna gidiyorlar bence yanlış yapıyorlar 50-100 dolar çekmek sizi zengin etmez ama yatırımınızı böylelikle cs puanı artırarak daha iyi paketler alma şansı yakalayarak daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz birazda şansınız varsa çok daha fazla kazanacağınıza emin olabilirsiniz.
legendary
1 paket alma hakkı var ama aldıktan sonra yeniden sıraya girip paket kalırsa alım yapabiliyorsunuz. Toplam 166.665 paket satılacak, ikinci tura kalması zor gibi görünüyor.

Burada tekrar sıra gelmeyebilir demiştim ama 3 paket aldım hatta dördüncü için de sıra geliyordu. Bu sete pek ilgi olmadı zaten çok önemli momentlar yoktu içinde. Yine de zarar ettirmeyen bir paket satışıydı. Bunların yanında üst üste açıklanan showcaseler ile birçok yeni fandom moment sahibi olduk. Yakın zaman için duyurulan yeni bir paket satışı yok ama artık yüksek CS isteyen pahalı paketlerin çıkma vakti geliyor yavaş yavaş.
hero member
WNBA Showcase Challenge 11

- Atlanta Dream
- Chicago Sky
- Connecticut Sun
- Indiana Fever
- New York Liberty
- Washington Mystics

Takımların birer momenti ile vitrin oluşturarak Betnijah Laney Fandom Momenti kazanabilirsiniz.

https://nbatopshot.com/challenges-and-quests/showcase-quests/wnba-showcase-challenge-11

Etkinliklerinde çok bir cazibesi kalmadı gibi duruyor, güzel etkinlik ve paketler gelirse hareketlilikte başlamış olur. Ben kazandıklarımla moment alarak cs puanı yapıyorum, iyi paketlerde puan şartı olduğu için alması daha kolay olacaktır. Hepinize kazançlı günler.

legendary
25 dakika önce Fresh Threads paketi satışa çıktı. 14 dolardan satılan pakette üç base moment bir de 11.111 adetle sınırlı Fresh Threads moment çıkıyor. 9 dolarlık base paketlere göre daha kârlı olacaktır. 1 paket alma hakkı var ama aldıktan sonra yeniden sıraya girip paket kalırsa alım yapabiliyorsunuz. Toplam 166.665 paket satılacak, ikinci tura kalması zor gibi görünüyor.
legendary
Activity: 2100
Merit: 1040
FRESH THREADS PACK
Drop Tarih ve Saati: 29 Kasım Pazartesi TSI 22:00

Paket Miktarı: 130,000 - Fiyat: $14

Paket başına moment sayısı: 4

İçerik: 1Adet 11,111 LE Fresh Threads, 3 adet 4K-60K+ Base Set

5 Collector puanı olanlar katılabilecek, en azından bu paketten zarar etmeyiz diye düşünüyorum ayrıca kişi başı 1 paket alınabilecek.

https://nbatopshot.com/listings/pack/633b0e19-7ba8-4806-b5cf-45a90e3d998e

Şöyle iyi sıralamalı bir fresh çıkarsa iyi olur en kötü ihtimalle verdiğimiz parayı geri alırız bence denenebilir ayrıca paket 1 adetle sınırlı olması da güzel olmuş 10 10 alanları engeller biraz
hero member
FRESH THREADS PACK
Drop Tarih ve Saati: 29 Kasım Pazartesi TSI 22:00

Paket Miktarı: 130,000 - Fiyat: $14

Paket başına moment sayısı: 4

İçerik: 1Adet 11,111 LE Fresh Threads, 3 adet 4K-60K+ Base Set

5 Collector puanı olanlar katılabilecek, en azından bu paketten zarar etmeyiz diye düşünüyorum ayrıca kişi başı 1 paket alınabilecek.

https://nbatopshot.com/listings/pack/633b0e19-7ba8-4806-b5cf-45a90e3d998e
legendary
Benim de dünkü satışta şansım yaver gitmedi hepsi çöp 30 da 0 o yüzden geçen paketin telafisi oldu diyebilirim geçen pakette çıkan 28 payton bu serinini de parasını çıkardı hepsini 3 dolardan satışa çıkardım satılsın gitsin inşallah çok bekletmezde satılır şu 30 kasım ticket paketi muhabbetine
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
toplamda locker paketlerı dahıl serı 3 heralde 30 paket uzerı actım
1 tane 4000 lık serı cıkarabıldım gerısı alayı cop 90da 1 dıyelım yani
hero member
Bu akşam olacak satışta artık talihsizliğimi yıkıp rookie çıkartmak istiyorum inşallah bu sefer rookie çıkar telegram grubunda 10 pakette 2 rookie çıkaranları görünce şanssızlığıma daha çok üzülüyorum bugün satış geçen haftaya göre daha az ikinci 5 li paketi alamayabilirim satışta olacak herkese bol şanslar
Seri 3 60000 lik paketlerden bir daha almam hep zarar yazdı seri 3 paketler ne kadar çöp varsa çıkıyor millete jersey ilk 100 bana gelince 45-59 bin. Bundan sonra bu paketten asla almam.
legendary
Bu akşam olacak satışta artık talihsizliğimi yıkıp rookie çıkartmak istiyorum inşallah bu sefer rookie çıkar telegram grubunda 10 pakette 2 rookie çıkaranları görünce şanssızlığıma daha çok üzülüyorum bugün satış geçen haftaya göre daha az ikinci 5 li paketi alamayabilirim satışta olacak herkese bol şanslar
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bu akşam satışlar olacak tekrar. Geçen sefer zarar etmiştim küçük miktarda. Bu sefer kar ederiz inşallah

Ticket paketi getirdikleri için en düşük 3 dolardan satılıyor gibi görünüyor hatta @lockerroom nba hesabı bile 3 dolardan moment satın alıyor en kötü 3 momenti 9 dolardan satsanız paket başına 0,45 dolar zarar etmiş olursunuz yani bu kadar az zarar ile daha iyi moment yakalama şansı bence gayet iyi bir teklif gibi duruyor. Eğer ticket paketi olmasaydı piyasa çok düşük olduğu için zararda daha çok oluyordu eğer ticket paketi olmasaydı 1 paket almayı düşünüyordum şimdi 5 paket alabilirim. Bol şanslar...

Sizin hesabınızla doğru ancak ben hepsini ikinci gün 2 usdye sattığım için benim için zarar yazan bir satış oldu bakalım bugün sıra gelirse ne gelecek allahtan çok değil hepi topu 90 usd zarara giriyoruz en fazla bunun da 60-70 i geri dönüyor şans denemeye değer.
hero member
Bu akşam satışlar olacak tekrar. Geçen sefer zarar etmiştim küçük miktarda. Bu sefer kar ederiz inşallah

Ticket paketi getirdikleri için en düşük 3 dolardan satılıyor gibi görünüyor hatta @lockerroom nba hesabı bile 3 dolardan moment satın alıyor en kötü 3 momenti 9 dolardan satsanız paket başına 0,45 dolar zarar etmiş olursunuz yani bu kadar az zarar ile daha iyi moment yakalama şansı bence gayet iyi bir teklif gibi duruyor. Eğer ticket paketi olmasaydı piyasa çok düşük olduğu için zararda daha çok oluyordu eğer ticket paketi olmasaydı 1 paket almayı düşünüyordum şimdi 5 paket alabilirim. Bol şanslar...
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Pages:
Jump to: