Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 35. (Read 13321 times)

legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
9 dolarlık paket aldım içinden 8 dolarlık moment çıktı. Paketi alırken bu riskin farkındaydım ama insanda biraz şans olur. Tüm momentlar çok kötü numara geldi, oyuncular da iyi çıkmayınca doğal sonuç olarak 2 ve 3 dolar eden momentlarım oldu. Bu fiyatlara satmaktansa koleksiyonumda tutarım daha iyi.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Alım yaptım paketi ama zarar yazdı tabiki doğal olarak ahaha Cheesy

içinden çıkan momentler 2 dolar 3 dolardı maksimum fiyatı daha da alınmaz bu paketlerden mantıken.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
hardaway jr. 1 dolar olarak markette satılıyordu. almaya çalıştım hata verdi çünkü benden daha aç birisi daha hızlı davranıp kapmış. mk oldu olacak gift olarak dağıt pezevenk!

bugün 300 bin paket mi ne satışa çıkacaktı belki daha da fazlasıdır. bu paketlere insanların girmesinin tek sebebi belki şansa iyi bir basketbolcunun çok düşük seri numarası gelir de 20-30 dolara satarım fikri:)) çok iyi gelirse daha iyi fiyata gidebilir. onun dışında kalan kartlara verilen para 9 dolar. en iyi ihtimalle 7-10 dolar getirisi olacak. bir de komisyon var cızzz.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Bu akşamda 9 dolarlık paket satışı var sanırım artık her hafta olacak 9 usd ye alır 3 usdden satarız olduğu gibi zarar adamlar resmen müşterileri keriz yerine koymaya başladı birkaç aya bir düzeltme yapmadıkça moment satacak müşteri bulamazlar
legendary
Yeni garanti paket duyurusu yapılmış. Series 2, Release 36 için paketinizi rezerve edebilirsiniz.
https://nbatopshot.com/listings/pack/f8927bb1-760a-4360-9b39-e935f9bffe1e

Satış 21 Mayısta yapılacak. 9 dolarlık paketin içinden 3 adet base moment çıkacak.
full member
Activity: 546
Merit: 154
Bu sabah bana da mail atmışlar kyc doğrulaması için hemen yaptım artık en azından istediğim zaman paramı çekebilme lüksüm var .
Herşeyde bir hayır vardır dedikleri bu olsa gerek akşam çok sinirlenmiştim çok uğraştım bekledim sorun çıktı yok saat otelendi vs derken anlamamıştım alan arkadaşlar zarar yazdı diyince bir hayır varmış demekki diyorum şuan.
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
Ne zaman para çekme işlemlerini açtılar hemen KYC mi yaptım içerideki paramı çektim ve bu piyasadan çekildim çünkü artık adamlar haftalık paket satıyolar ve dolaşımda çok paket var.
Hiç bir ekstrası kalmadı bu olayın.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
common packlerde 9 dolar suan 1 moment 3 dolar yanı aldıgınız paketten ıyı bırsey cıkmazsa kar edemıceksınız artık.2 dolara ınerse momentlar zarar yazmaya baslar. 1 dolara ınecegını aylar oncesınden soylemıstım. rarelerde 50dolar altına ıner.
legendary
Son paketten kar eden yok buna bir düzenleme getirilmesi şart ama yapacaklarını sanmıyorum akılları fikirleri daha çok moment satarak bu zararlı yılı ciddi bir karla çıkartmak böyle gitmeye devam ederse pilini birtimi toplar nba ile olan bağı keserim. Paket alıp zarar mi edilir.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Son bir haftadır takip ettiğim bir platform. En basit paket için reservemi yaptırdım almayı bekliyorum, commonlar pek para etmiyor ama rare paketten çıkarabileceğiniz şeyler binlerce dolara kadar çıkabiliyor deli paralar var.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Beklediğimiz gibi oldu ve 150 dolara aldığım paketin rare momenti şu anda 115 dolar civarından satılıyor. Baseler zaten para etmiyor, 3-4 dolara satacağıma tutarım daha iyi. Bu sefer 1 tane LeBron base çıktığı için muhtemelen parayı ucu ucuna kurtaracağım, yoksa yine zarar yazacaktı.
Eğer elimdeki rare challenge momentlerinden birine dönmezse satın alan olacağını da sanmıyorum, geceden beri 20-30 tane anca satılmış zaten. Yine tam çöp oldu Smiley
legendary
Cashback 15%
3850 mi ne geldi sıra. gelen momentler bokun da ötesi. anlamadığım şey ise benim aldığım karta 150 dolar veren insanlar bunu 60-70 dolara satıyor! bunun olacağı belliydi ama hala bunun mantığını anlamaya çalışıyorum. multi hesaptan alıp elden çıkarmak isteler bile yine zarar. diğer 5 kartın toplamı 150 doları geçip belki o şekilde düşünüyor insanlar diyeceğim ama yok. dapper ekibi bu nbatopshot'a o kadar yoğunlaştı ki asıl çocukları flow bildiğin yetim kaldı.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
40bınden sıraya girdim 1 saatte sıra geldi. aldıgım en hızlı droptu. 3te paketı acmıs fıyatlarına bakmıs yatmıstım. commonların hepsı dandik cıktı. rare de dandik sayılır. 150 verdim max 250 dolar eder hepsi. 100 dolar kar icin değmez.

edit:benım rare 190a gitti. ama suan 75 dolara yuzlerce rare kart var satılık. 1 tane rare alıp kenara koyucam 70 dolardan. sanırım baya bır kısı zararına satmak ıstıyor.
legendary

Okudum ben de dün hemen dropu görünce. 20 moment ile 220 puanı yakalayamamışım. Şimdi bu 220'yi neye göre belirlediler? Neden 180 ya da 200 değil de 220? Ben bunu soruyorum. Önünü arkasını düşünmeden habersizce puanlama sistemini değiştirmişler. Haberimiz olsa buna göre kendimizi ayarlardık. Neyse alacaklara hayırlı olsun.

Bende puan varda ne oldu 88bininci siradaydim sabah kadar bunu almak için bekleyecek halde yok sonuçta sabah 6 civarı mail atmış sıra size geldi diye lan dedim manyakmisiniz ne boksunuz derdiniz ne saatlerce sitenin kapısında köle etmenin anlamı ne? Yapacakları ise başlarım dedim gece yattım.

Puanlama işide tam fiyasko baştan yapma aylar geçtikçe gotlerinden element uydursunlar
full member
Activity: 546
Merit: 154
Buseferki satış kesinlikle fiyasko. Puanım almaya yetiyordu sıraya girmek için tıklayınca puanım 0 görünmeye başladı . Genel bir sorun olduğunu öğrendik 2saat sonraya alındı satış . Bukez de sıra numaram çok yüksek geldi boşuna geçen uykusuz saatler sonuç 0 Sad
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Arkadaşlar ben bu sistemi tam çözemedim bana anlatır mısınız? Bu nft ler herhangi bir blok zinciri, coin vs bağlantılı mı şu anda yani proje aktif mi? Yoksa geçici olarak bir servis kullanıp coin interaction ı sonradan mı eklenecek. Tam nasıl çalıştığını anlasam ben de gireceğim de uzaktan bakınca basit bir koleksiyon kasma oyununun coinlisi gibi duruyor.
legendary

Okudum ben de dün hemen dropu görünce. 20 moment ile 220 puanı yakalayamamışım. Şimdi bu 220'yi neye göre belirlediler? Neden 180 ya da 200 değil de 220? Ben bunu soruyorum. Önünü arkasını düşünmeden habersizce puanlama sistemini değiştirmişler. Haberimiz olsa buna göre kendimizi ayarlardık. Neyse alacaklara hayırlı olsun.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482

Puan yetmiyor ki istesek de alamıyoruz. Neye göre belirledikleri belli değil o kadar işlemim o kadar momentım var 220 puan etmemiş. Saçma sapan iş yapıyorlar.

Paket de tam kumar bu arada para eden tek moment olacak o da dandik çıkarsa paket fiyatının altında kalabilir zarar ettirme ihtimali var. Daha önceki 250 dolarlık paketten baya zarar eden oldu. Rare momentlar 150 dolar anca ediyor.

https://blog.nbatopshot.com/posts/collector-score

Puan hesaplama şekli burada belirtilmiş. Diyorlar ki sen bugüne kadar ne kadar işlem yaparsan yap elinde moment tutmuyorsan ya da challenge tamamlamadıysan bizden sana iş yok. Yalnız benim dikkatimi çeken nokta Legendary Challenge Moment puanı oldu, 3000 yazmışlar. Önümüzdeki haftalarda 3-5 bin puan isteyen droplar yaparlarsa şaşırmam sadece büyük oyuncuların girebileceği Smiley

En mantıklısı fiyatlar düşmüşken Series 1 Base Momentlerden 8-10 tane atıp kenara beklemek. Tabi bu akşamki droptan sonra para kazanılmazsa bir daha riske girmem ve 9 dolarlık paketlerle oynar geçerim para yatırmadan, çoğu kişi de benimle aynı şeyi düşünüyor
legendary
Cashback 15%
puanı nasıl hesapladıklarını bloglarında yazmışlardı, bulursam eklerim buraya. bir şekilde multi katılımcıyı engellemeleri gerekiyor çünkü millet deli gibi salça oldu buraya. unutmazsam akşam ben de katılacağım. büyük ihtimalle çıkan moment bir yerlerime girecek ama seviyorum.
legendary
Bundan Sonraki paketlerin bu puanlama sistemi ile geleceği düşünüyormuş her ne kadar saçma bulsam da bir bakıma doğru olduğunu düşünüyorum bu şekilde Moment birim fiyatlarının düşüşunun bir miktar daha önüne  geçmiş olurlar
Pages:
Jump to: