Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 34. (Read 13321 times)

full member
Activity: 546
Merit: 154
@flipme dertleri maçların yapılmadığı dönemdeki zararı çıkartmak yoksa bu şekilde moment mi satılır  az olan değerlidir değilmi? bunar kafayı yemiş durumda neyse artık umrumda değil alacağımızı aldık birkaç kere daha dener içerideki parayı bitirir  getiren getirir getirmeyeni kople satar bu sayfayı kapatırım.

motogplerdende aldık ama hala ses seda yok

haklısın hocam alacağımızı aldık zaten, benim de içerde tuttuğum momentler var onlar da dursun, belki ilerde değerlenir, şu an satmanın bir anlamı yok zaten, motogpleri ben de bekliyorum, onlara da mayıs ayında açılacak paketler demişlerdi ama henüz bir gelişme yok, ordan aldıklarımız ilk paketler olduğu için kar etme şansımız var, yeter ki kullanıma açılsın platformları.

Sizin de dediğiniz gibi bende NBA in bu satışlarından sıkılmaya başladım böyle iş mi olur habire satış var ama degersizlestirdiler olayı iyice hiç cazip gelmiyor artık bana .

Motogp de saliyorsa salsın artık paketleri bu nedir yahu onuda beklemekten bıktık . Yok ozaman yok buzaman gelemedi birturlu zaman.
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
Kesinlikle yeni bir sistem gelmesi gerekiyor bu moment işlerine.

1- Bence Moment sayılarını azaltmaları gerekiyor örneğin 1 momentten 35k olmamalı bunda sınırlama olmalı maximum olacağı 3-5k hadi 8k olsun.
2- Satışa katılım için şartlar getirilmeli örneğin elinde 10 normal moment tutacaksın 1 tanede özellikli moment tutacaksın.
3- Her hafta satış yapmasalar daha iyi olur  minimum 15 günde bir yapmaları gerekiyor.
4- Salak saçma momentleri koymasınlar göze hitap etsin içi dolu olsun momentlerin çoğunun içi boş.

Bu yukarıda saydıklarımda bir değişiklik yaparlarsa hem millet memnun kalacak hemde kendilerine olan ilgi azalmayacak.
burn ozellıgı getırılmelı. ozel paketler yapıcaklar bu paketlere 100 moment burn yapanlar gırebılcek mesela. bak o zaman ne oluyor fıyat

İşte yenilikler getirilmeli bu böyle piyasaya devamlı moment salarsan fiyatlar devamlı düşmeye devam eder, millet neden alsın kimse para kazanmayacağı şeye yatırım yapmaz bunlar çok geç olmadan anlasalar bari.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150

1- Bence Moment sayılarını azaltmaları gerekiyor örneğin 1 momentten 35k olmamalı bunda sınırlama olmalı maximum olacağı 3-5k hadi 8k olsun.
2- Satışa katılım için şartlar getirilmeli örneğin elinde 10 normal moment tutacaksın 1 tanede özellikli moment tutacaksın.
3- Her hafta satış yapmasalar daha iyi olur  minimum 15 günde bir yapmaları gerekiyor.
4- Salak saçma momentleri koymasınlar göze hitap etsin içi dolu olsun momentlerin çoğunun içi boş.

Bu yukarıda saydıklarımda bir değişiklik yaparlarsa hem millet memnun kalacak hemde kendilerine olan ilgi azalmayacak.
burn ozellıgı getırılmelı. ozel paketler yapıcaklar bu paketlere 100 moment burn yapanlar gırebılcek mesela. bak o zaman ne oluyor fıyat
legendary

hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
@flipme dertleri maçların yapılmadığı dönemdeki zararı çıkartmak yoksa bu şekilde moment mi satılır  az olan değerlidir değilmi? bunar kafayı yemiş durumda neyse artık umrumda değil alacağımızı aldık birkaç kere daha dener içerideki parayı bitirir  getiren getirir getirmeyeni kople satar bu sayfayı kapatırım.

haklısın hocam alacağımızı aldık zaten, benim de içerde tuttuğum momentler var onlar da dursun, belki ilerde değerlenir, şu an satmanın bir anlamı yok zaten, motogpleri ben de bekliyorum, onlara da mayıs ayında açılacak paketler demişlerdi ama henüz bir gelişme yok, ordan aldıklarımız ilk paketler olduğu için kar etme şansımız var, yeter ki kullanıma açılsın platformları.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282

legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Sonunda benim withdrawım da onaylanmış. Bir sonraki pakete de reserve yaptırdık ama alıp almamak arasında çok kararsızım geçenki paket komple zarar yazınca biraz üzüldüm açıkcası. 1 dolara satıldı bana çıkan momentler 9 dolara alınan paket 3 dolar getirdi Cheesy
hero member
bunlar bu kafa ile yakında bırak momenti paket satacak adam bulamazlar iyice soğudum zaten kedileride cıvıdı bir paketten aynı kişiye ait sadece nuarası farklı iki moment çıkar mı? bunu engellemek bu kadar mı zor olabilir? küçük bir bot yazdır en ucuza geleni toplat paketten daha ucuza moment almış oluyorsun ne anlamı kaldı?

Zaten satacak adam bulamıyorlar hocam artık, son paketin satışı kaç gündür devam ediyor ama hala 80bin paket satılmamış, olduğu gibi duruyor, umarım bir şeylerin farkına varırlar da artık paket satışını iyice sınırlandırırlar.
member
Activity: 448
Merit: 88
Ben kazanabildiğimi kazandım diye düşünüyorum. Şimdilik aldıklarımı satmayacağım. İnsanlara ellerindeki tutmak için sebep vermeleri gerekiyor ve ekip bunun için çalışıyor bence. Biraz bekleyelim bakalım
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
bunlar bu kafa ile yakında bırak momenti paket satacak adam bulamazlar iyice soğudum zaten kedileride cıvıdı bir paketten aynı kişiye ait sadece nuarası farklı iki moment çıkar mı? bunu engellemek bu kadar mı zor olabilir? küçük bir bot yazdır en ucuza geleni toplat paketten daha ucuza moment almış oluyorsun ne anlamı kaldı?
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Başta aldığımız paketleri satıp çıkacaktık Smiley Kabak tadı vermeye başladı. Şu an için zarar yok ama ilerde bunlar düşer de düşer zaten daha öncede bunu söyleyenler oldu. Gerçi ben uzun vadeci adamım. Son bakiyem ile de alım yapmıştım. Bir daha para yatırmam buraya. Belki bir kaç sene sonra satar çıkarım.
full member
lamelo ball cıktı bana 50 dolar o edıyor. son 2 pakette zarar etmedım ama artık paket alırken sunu bilin %80 zarar yazacaksınız.

Sansliymissiniz hocam kâr a geçmişsiniz bizde işler öyle yürümedi ama buna bi duzeltme getirmeliler.
member
Activity: 522
Merit: 13
son 9 dolarlık paketi son anda almaktan vazgeçtim sanırım şu an itibariyle kardayım Smiley zaten para eden tüm momentleri satıp 3-4 dolarlıkları bıraktım düşerse düşer çıkarsa çıkar
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
lamelo ball cıktı bana 50 dolar o edıyor. son 2 pakette zarar etmedım ama artık paket alırken sunu bilin %80 zarar yazacaksınız.
full member
Her yeni satışla birlikte satışta olanların değeri düzenli düşüyor. Yakında elinde tutanların pek işine yaramayacak. Bu günkü paketten çıkanların tamamına bakınca verdiğimiz 9 doları kurtarmıyor. Çünkü komisyonu düşünce zararına almış olduk.

son satılan 9 dolarlık paketten çıkanların değeri 7 dolar, satış fiyatına bile gelmiyor, işin bokunu çıkardılar, bu ladar paket satarsan olacağı buydu zaten.

Sormayın hocam verdik 9 doları aldık 7 dolarlik momentleri bu ara zarar yazmaya başladı. Bu satışlari neden cilki çıkana kadar yapip değerini düşürüyorlar anlam veremedim .
hero member
Her yeni satışla birlikte satışta olanların değeri düzenli düşüyor. Yakında elinde tutanların pek işine yaramayacak. Bu günkü paketten çıkanların tamamına bakınca verdiğimiz 9 doları kurtarmıyor. Çünkü komisyonu düşünce zararına almış olduk.

son satılan 9 dolarlık paketten çıkanların değeri 7 dolar, satış fiyatına bile gelmiyor, işin bokunu çıkardılar, bu ladar paket satarsan olacağı buydu zaten.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
BCH ile ödeme yaparken yanlışlıkla 9 dolarlık yerine 15 dolarlık ödeme yaptım ve fazlası hava oldu paranın. Bİzimle iletişime geçin dediler geçtim ama parayı geri verirler mi bilmiyorum.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
1 ay önceki hesap değerimin neredeyse yarısı kadar hesap değerim var. Bu arada belki 4-5 tane paket almışımdır, biri 100 dolarlık hem de. Bu durum böyle devam ettiği sürece kimse base paketleri bile almaz, 9 dolar para verdik içinden çıkanları satsak 6 dolar etmiyor. Gerçi suç burada ekibin değil, aldığı fiyatın altına moment koyan malların bence.
Adamlar için para değil, 9 liraya aldım şansımı denedim 5 liraya satayım diye düşünüyorlar ama göz göre göre de insan zarar etmek istemiyor. Böyle devam ederse ben de sıradaki paketleri almadan beklemeye geçeceğim
legendary
Bu sabah bana da mail atmışlar kyc doğrulaması için hemen yaptım artık en azından istediğim zaman paramı çekebilme lüksüm var .
Herşeyde bir hayır vardır dedikleri bu olsa gerek akşam çok sinirlenmiştim çok uğraştım bekledim sorun çıktı yok saat otelendi vs derken anlamamıştım alan arkadaşlar zarar yazdı diyince bir hayır varmış demekki diyorum şuan.

KYC onaylanmasından sonra tek sıkıntı var hocam diğer arkadaşlarda oldumu bilmiyorum ama kripto çekim talebi verdikten sonra hesabınıza minimum 24 saatte yansıyor  şahsen ben 1.5-2 gün bekledim hesabıma gelmesi için, bu durumu göz önünde bulundurun.
Pages:
Jump to: