Pages:
Author

Topic: NEO mu Ethereum mu? - page 3. (Read 3230 times)

full member
Activity: 770
Merit: 103
August 13, 2018, 05:42:28 PM
mukayese dahi edilmemez benim fikrimce. bence açık ara ethereum. ben neonun nasıl kendine yer edindiğini de çok iyi hatırlıyorum. zamanında çin devletinin yaptığı btc yi yasaklayacaz vb saçmalıkları sonrası bildiğin neo yu pumpladılar. geçmişini bildiğim için ethereum ile mukayese dahi etmem
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
August 13, 2018, 04:44:40 PM
Bugünkü fiyatlar üzerinden konuşacak olursak kesinlikle neo şimdi alan asla zarar etmez gibi gözümüyor neodan piyasaya boğa girince 150-200 dolarlar hayal değil neo için
full member
Activity: 378
Merit: 103
August 11, 2018, 04:31:00 PM
bence neo amacımız para kazanmak ise neo'nın daha fazla katlayacağını düşünüytorum ama şöyle bir durum da var btc bu seviyelerde kaldıkça ne neo ne eth hepsi elimizde patlar
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
August 11, 2018, 04:16:32 PM
Oylamanın gidişatı şaşırtıcı ben Ethereum'un açık ara önde olacağını tahmin ediyordum. Resmen kafa kafaya. İlginç
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
August 11, 2018, 03:21:20 PM
Anlık fiyatından Neo almayı bir kez daha düşünün, kısmen ya da iyi bir çıkış havası pazarı tetikledi. Ethereum her daim ilk tercihler arasında, Neo ve Eos Ethereum'un rakipleri arasında olup değerlendirilmeli.
member
Activity: 364
Merit: 20
August 05, 2018, 08:53:06 AM
Bitcoinden sonra ethereum en cazip gelen coin. NEO'ya herhangi bir yatırımım yok ama yatırım yapmayı düşünmüyor değilim. hele bu dönemde aşırı düştü ciddi alım fırsatı sağladı.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
August 05, 2018, 08:51:30 AM
Yaygınlık konusunda Ethereum seçilir ama Neo bana daha sempatik geliyor. Şuan yatırım yapacak olsam bu dip fiyatla Neo'yu tercih ederim çünkü yükselme şansı daha fazla gibi geliyor bana.
member
Activity: 518
Merit: 10
August 05, 2018, 08:48:24 AM
ben Ethereum u tercih ediyorum yakında bitcoini de gecicek bundan eminim

Kripto para denilince akla ilk gelen Bitcoin. Ethereum nereye geçecek nasıl geçecek. Şaka yaptın galiba.
full member
Activity: 616
Merit: 100
August 05, 2018, 08:30:19 AM
Projeleri incelediğimizde alım satım işlemlerinde en fazla tercih edilen para birimi Bitcoin ve Ethereum.  Dolayısıyla Ethereum. Neonun yeri ayrı ama  Grin
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
August 05, 2018, 06:54:22 AM
Ethereum'un kalitesine bir şey söyleyemeyiz. Bence daha da geleceği olan artış yaşayacak bir proje. Fakat para kazanma açısından düşünürsek NEO daha çok fırsat barındırıyor. Eth %100 bile yapsa 900 dolara çıkıyor (ki nerdeyse yeni bir ath yapcak kadar). Fakat NEO henüz o denli artış yaşamadı boğa sezonunda rahat 3x-4x bırakabilir. YTD

Kar marjı olarak bende aynı düşüncedeyim, uzun vadeli olarak NEO'nun daha fazla kazandırma potansiyeli var. Bu oranları boğa sezonu içerisinde göreceğimizi düşünüyorum fakat boğa döneminin ne zaman geleceğini kestirmek hiç mümkün değil günümüz piyasasında. Umarım uzun süreli bir durgunluk içerisine girilmez ve kısa vade içerisinde hepimiz kazanırız.
full member
Activity: 630
Merit: 102
August 04, 2018, 04:49:24 AM
Ethereum'un kalitesine bir şey söyleyemeyiz. Bence daha da geleceği olan artış yaşayacak bir proje. Fakat para kazanma açısından düşünürsek NEO daha çok fırsat barındırıyor. Eth %100 bile yapsa 900 dolara çıkıyor (ki nerdeyse yeni bir ath yapcak kadar). Fakat NEO henüz o denli artış yaşamadı boğa sezonunda rahat 3x-4x bırakabilir. YTD
newbie
Activity: 81
Merit: 0
August 04, 2018, 03:58:30 AM
Neonun kendine has özellikleri var ama elinizde 1 neo yoksa borsadan withdraw bile edemiyorsunuz işlemlerinizi 1'in katlarına göre yapabiliyorsunuz bunu düzeltirlerse çok şahane bir coin gelecekte coin kodlaması gelişince değeri daha da artıcak
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
August 04, 2018, 03:54:57 AM
bence ethereum daha sağlam bir koin, fakat bir türlü artmadı gitti fiyatı

Peki, neden böyle düşünüyorsun açıklar mısın? Sırf mesaj olsun diye yazdığın çok belli, açıklama bekliyorum neden bu şekilde düşündüğünü.
jr. member
Activity: 34
Merit: 10
August 02, 2018, 02:30:03 AM
bence ethereum daha sağlam bir koin, fakat bir türlü artmadı gitti fiyatı
sr. member
Activity: 594
Merit: 252
August 01, 2018, 07:26:34 PM
Bir gün gelicek diyeceğiz ki "Vay be ne günlerdi arkadaş. Btc düşer ethereum düşerdi. Hatta ondan öncesinde vaktiyle btc düşer ethereum çıkardı. Yani ethereum Amma tersine amma düzüne korelasyonla bir hareket yapmak için btc nin gözünün içine bakardı."

Btc birinci sırada ethereum ikinci sırada. Önce btc gelir sonra diğerleri o sebeple ethereum ancak birkaç kat yükselir vs. bunlar geçici bir illüzyon. Hele Dünya çapında kripto para kullanımı belli bir noktaya gelsin o zaman görün bakalım btc kaçıncı sırada ethereum, neo vs. gibi büyük projeler kaçıncı sırada olacak ve kaç kat artacak.

Tabii mantık olarak ilk bakışta orta vadede önce neo almalı ethereuma göre ilk etapta daha yüksek kazanç potansiyeli vadediyor gibi görünüyor. Bu düşüncedeki arkadaşlar da düşüncelerinde mantıken haklı sayılır ama yine de belli olmaz orta vade kripto para dünyasında uzun bir zaman. Her şey çok hızlı değişiyor.

Görmüyor musunuz? ethereum altyapısı ile kaç bin tane proje geliştirildiğini. Neo projesi de koşmaya başladığında öyle olacak. O mu? bu mu? değil ikisi de. Her ikisinde de olmak gerek.

"E ama btc rezerv para hep o önde olmalı matematiksel olarak?". Sadece borsalarda rezerv para. Artık btc ye hiç bulaşmadan ethereum vs alamıyor muyuz? alabiliyoruz. Demek ki konu başka. Kripto para kullanımı şu an itibari ile Dünya çapında yaygınlaşmadığı için, hacmin büyüğü sadece kripto para borsalarında kazanç amaçlı al/sat ile gerçekleştiği için ve borsalarda da rezerv para btc olduğu için, sistem şimdilik bu şekilde işletildiği için bu şimdilik böyle. Bunun sonucunda da btc en çok kullanıldığı için birinci sırada hepsi bu. Önümüzde oynatılan tiyatro sahnesinin karşısındaki illüzyonla hipnotize olmayıp, tüm manzaraya geriden, geniş bir perspektiften bakıp değerlendirirsek gelecek fırsatları bugünden görüp kazanca çevirebiliriz.
full member
Activity: 387
Merit: 186
August 01, 2018, 06:56:10 PM
Neo diyorum, fiyatı görüşüme göre ucuz, fiyatın x3 yapma şansı fazla, Çin Ethereum'u olarak lanse ediliyor. İleride Neo tabanlı ico sayısının artması muhtemel. Ethereum fiyatında hızlı yükselme olmuyor. Tercihim Neo.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
July 31, 2018, 02:20:55 PM
Önce EThereum satın alınır pazar istikrarı açısından ön planda, yatırımcıyı çok üzmez. Neo ikinci sırada gelir Ethereum'dan sonra. Neo olası pazar büyümesinden 3 kata kadar büyür, elde Neo tutmanın faydaları var.
full member
Activity: 624
Merit: 125
alcedoplatform.com
July 31, 2018, 01:24:45 PM
Neo Ethereum gibi büyüme potansiyeline ve popülerliğe sahip oldu. Neo ile Ethereum karşılaştırması için vakit henüz erken. Ethereum daha eski ve platform destek tanınma popülerlik hacim olarak kat be kat üstün.
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
July 31, 2018, 01:09:41 PM
NEO ve Ethereumu karşılaştırmak bence pek mantıklı değil.Ethereum tabiki NEOnun önünde.Ancak NEOyada ilerde bence baya bir talep olacak.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
July 31, 2018, 12:44:15 PM
ethereum çok popüler olduğu için bu fiyatta. neo teknoloji olarak daha iyi bence. ethereumdan önce neo çıksaydı piyasaya neo daha yüksek fiyatta olurdu. bu yüzden neo diyorum.
Pages:
Jump to: