Pages:
Author

Topic: NEO mu Ethereum mu? - page 7. (Read 3230 times)

full member
Activity: 434
Merit: 111
Hydax Global Bounty Program
July 19, 2018, 07:36:10 PM
bence ethereum bir çok konuda kendini kanıtlamış bir blok zincir, hatta ve hatta bir işletim sistemi
member
Activity: 280
Merit: 10
July 19, 2018, 05:51:26 PM
ben neo yu başarılı bir proje olarak görüyorum hocam, taze kan her zaman iyidir mantığı
newbie
Activity: 84
Merit: 0
July 19, 2018, 04:47:53 PM
bu biraz yapacağınız yatırım hacmine bağlı. ünlü yatırımcılar yatırım yapacak kişilere her şeyden önce bir bitcoin almasını öneriyor malum sebeplerden. bu nedenle küçük bir yatırımcıysanız önce eth almak daha mantıklı olabilir aynı mantıkla.
newbie
Activity: 70
July 19, 2018, 12:40:56 PM
Neonun şu anda daha çok tercih edilmesi kısa zamanda daha fiyatının ethereum'a oranla düşük olması sebebiyle daha çok kazandıracağı düşünülmektedir diye ben düşünüyorum en azından Smiley sağlam ekipleri var projeleri var ikisinde.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
July 19, 2018, 12:27:10 PM
Ben ethereumcuyum aga, vitalik akıllı adam, boşa kürek çekmiyor. Vitaliğin olmasa da, bizim yeni hedef birinciliktir, sonra da bu piyasa hızla büyüyecek.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
July 19, 2018, 12:16:22 PM
Oyumu Ethereum dan yana kullanıyorum. Almış başını gitmiş bir platform. Güncelleme, sorun giderme mevcut. Ekip çalışıyor. Neo nun daha olmadığı bir çok borsa var. Kat etmesi gereken çok yolu var. Ha derseniz ki ether den daha çok kazandırır orasına evet diyebilirim.

Ekibin çalışması kısmına şiddetle katılıyorum, kesinlikle çok başarılı bir proje ve bu projenin başında bir o kadar başarılı bir isim olan Vitalik Buterin bulunuyor. Fakat her ne olursa olsun NEO'nun da küçümsenmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca NEO taraftarı olduğumu da belirtmek istiyorum, önceki yorumlarımı okuyan arkadaşlar iki yüzlü demesin. Cheesy
full member
Activity: 378
Merit: 102
July 19, 2018, 08:11:51 AM
Riskin daha az olması sebebiyle ben de ethereuma daha çok güveniyor ve yatırımı daha çok yapıyorum, neo'ya da yatırımım var belki de daha fazla kazandırcak diye düşünüyorum fakat eth daha güvenli liman benim için.
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
July 18, 2018, 06:42:40 PM
Oyumu Ethereum dan yana kullanıyorum. Almış başını gitmiş bir platform. Güncelleme, sorun giderme mevcut. Ekip çalışıyor. Neo nun daha olmadığı bir çok borsa var. Kat etmesi gereken çok yolu var. Ha derseniz ki ether den daha çok kazandırır orasına evet diyebilirim.
full member
Activity: 386
Merit: 178
July 18, 2018, 06:21:11 PM
her ikisine de yatırım yapılabilir diye düşünüyorum, benzer özeliklere sahip platform ikiside.
member
Activity: 350
Merit: 10
July 18, 2018, 04:06:28 PM
Ethereum ulaşacağı noktalara ulaştı altyapı bakımından NEO onu yakalayıp geçer bence, boynuz - kulak misali...
newbie
Activity: 82
July 18, 2018, 04:02:35 PM
Bence şu an da ikiside yatırım yapılabilecek seviyedeler. İkisinin de geleceği açık diye düşünüyorum.
full member
Activity: 518
Merit: 100
July 18, 2018, 03:20:12 PM
Hangısı daha fazla kaar bırakır dersenız tabıkı neo hangısı daaha saglam daha baba dersen btcden sonra eth dıyebılırım tabı uzun vadede eth kazandırır
full member
Activity: 392
Merit: 107
July 18, 2018, 03:19:19 PM
bir kıyaslama yapacak olursak tabiki ethereum ön plana çıkıyor. ulaştığı teknolojik gelişmişlik açısından. ama daha çok ne kazandırır orta vadede deseniz. neo kazandırır derim. bu topluluğa kendilerini kanıtladılar. iyi de talep gördüler. yaptığı ath yi unutmuyoruz neonun. elbet bir ath yapacaktır önümüzdeki süreç içersinde. bu durumda yatırım açısından neo alınabilir gibi görünüyor. ama az risk bol kazanç derseniz sağlam ve güvenli liman olarak etherumun önde olduğunu bilmenizi isterim. eşşeği sağlam kazığa bağlamak lazım. bu yüzden btc ve ether dışında herşeyde risk vardır uzun vadeli düşünenler için.
jr. member
Activity: 126
Merit: 1
July 18, 2018, 02:48:47 PM
Yükseliş zamanlarında Neo nun daha çok kazandıracağını düşünüyorum ancak Ethereum benim için her zaman güvenli bir liman konumunda.
Son düşüş neo'ya olan güvenimi sarstı açıkçası.. Bu nedenle uzun vadede ethereum'u tercih ederim.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
July 18, 2018, 02:47:58 PM
Aslında çok illa biri daha demeye gerek yok diye düşünüyorum. İkisi de platform olarak oldukça iddialılar tabi Ethereum seviye olarak çok daha üst seviyelerde geziyor. Blockchain teknolojisi olduğu sürece de bu böyle devam edecektir. NEO'da peşinden onu takip ediyor.
newbie
Activity: 179
July 18, 2018, 02:47:13 PM
Neo henüz yolun başında olduğu için bir sure daha yerinde sayacak. Kisa vadede ethereum un tahtını sallayamaz. Ama yeni projelerin neo'da daha çok kazandirdigi da bir gerçek. Ethereum uzun bir süre daha tahtını koruyacaktır
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
July 18, 2018, 02:40:02 PM
ethereum daha iyi bana göre neodan
full member
Activity: 406
Merit: 158
July 18, 2018, 01:35:23 PM
Ben biraz ethereum tutsam da neo'ya daha çok yatırım yapıyorum artık, neodan kazanılcak oranın daha fazla olduğunu düşünüyorum eth da çok ucuz ondan da alıyorum fakat neoya yatırımım daha fazla.
member
Activity: 539
Merit: 20
July 18, 2018, 09:09:45 AM
Neo henüz çok yolun başında. Neo tabanlı icolar artıp güzel işler yapmaya başlayınca fiyata olumlu yonde etkileri olacaktır. Ethereumun tahtının sallanabileceğini düşünüyorum yinede eth'nin gelecekte neler yapacağını hangi işlere gireceğini bilemiyoruz. ama şunu diyebilirim ki olası bir boğa sezonunda neo eth den daha çok kazandıracaktır.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
July 18, 2018, 07:31:07 AM
Benim görüşüm ihtimal dahilinde ether 2 yıl içininde çöküş yaşayabilir, teknoloji olarak değil fiyat olarak yaşanabilecek çöküşü mümkün görüyorum. Neo'ya bakarsak dipte olduğunu söyleyebiliriz sorun çıkmazsa çöküş yerine yükselişi bekliyoruz doğal olarak.
Pages:
Jump to: