Pages:
Author

Topic: NEO mu Ethereum mu? - page 8. (Read 3230 times)

newbie
Activity: 15
Merit: 0
July 18, 2018, 05:29:13 AM
uzun vadede saniyedeki işlem sayısını düzeltirse eth yi daha iyi yerlerde görebiliriz diye düşünüyorum. Neo-Çin bağlantısı da göz ardı edilmemeli..
full member
Activity: 602
Merit: 118
July 18, 2018, 04:43:58 AM
Neo yu neotracker da tutunca gas alabiliyoruz. Neo yu ledger de tutunca gas alabiliyor muyuz. Var mı bu konuda bilgisi olan arkadaş. Cevaplarsa sevinirim. Eğer gas vermiyorsa boşu boşuna ledgere Neo lari atmayayim
binance da tutuyorum veriyor cüzdana almadım ben

hocam cüzdan da tutmanın farkli avantajları da oluoyr. nep5 tokenleri gelebiliyor. o bakımdan ben cüzdanı tercih ettim. ara ara cüzdanın kontrol edince değişik tokenlerin geldiğini gördüm. neotracker.io kullanımı da kolay.
newbie
Activity: 44
July 17, 2018, 07:31:10 PM
Neo yu neotracker da tutunca gas alabiliyoruz. Neo yu ledger de tutunca gas alabiliyor muyuz. Var mı bu konuda bilgisi olan arkadaş. Cevaplarsa sevinirim. Eğer gas vermiyorsa boşu boşuna ledgere Neo lari atmayayim
binance da tutuyorum veriyor cüzdana almadım ben
member
Activity: 560
Merit: 12
July 17, 2018, 07:27:51 PM
Çok kötü bir şekilde düşmüş durumda iki coinde.Ve ikiside birbiriyle benzer özelliklere sahip İki coin.fakat ben oyumu neo dan  yana kullanıyorum. hem daha yenilikçi ve eth içineodan kazanç elde etmek daha iyi. ssuanki değerinin 3-4 kat aşağısına dümüş durumda.
full member
Activity: 602
Merit: 118
July 17, 2018, 04:18:59 PM
full member
Activity: 490
Merit: 105
July 17, 2018, 03:24:21 PM
şu anda İkisi de uygun aslında Yatırım için hangisi yapılırsa fark etmez oğa sezonunda İkisi de iyi para kazandıracak potansiyele sahip.
full member
Activity: 378
Merit: 103
July 17, 2018, 01:33:09 PM
yatırım olarak neo'yu seçerim ben şahsen amacımız para kazanmak oldugğu için neo'nun katlaması daha olası. ethereum ico problemini aşmadıkca sürüneceğini düşünüyorum.
newbie
Activity: 274
July 17, 2018, 01:25:33 PM
Ben ethereumu daha iyi buluyorum ve her zaman neonun önünde olacağını düşünüyorum ama parayı katlama olarak bakarsak neo kısa vadede çok daha fazla yükselebilir.
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
July 17, 2018, 11:12:09 AM
Ethereumun hala gidecek yolu olduğuna inanıyorum ve bunun yanında piyasanın neredeyse her döneminde kendini yeniden ispatlar durumda olması yadsınamaz. Neo’yu da beğendiğim için bence ona da şans verip neler olacağını görmek gerekiyor.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
July 17, 2018, 10:22:35 AM
Bence kısa vadede kesinlikle Neo, ama uzun vadede garanti kazanç amaçlı hold yapacaksan Ethereum'dan şaşmamak lazım. Ethereum'un yatırımcılarını hiçbir zaman için üzeceğine inanmadım açıkçası. Gayet istikrarlı rakamlara hareket ediyor. Neo ise ona nazaran küçük rakamlarda anlık al sat ile kazanç sağlama açısından daha mantıklı, adet fazla sonuçta

NEO'nun yakın zamanda Ethereum gibi şahlanacağını düşünüyorum. Özellikle son dönemlerde ICO projelerinde de kullanılmaya başlaması NEO'ya olan talebi artıracaktır ve bu talep de fiyata olumlu olarak yansıyacaktır. Ethereum ile fiyat olarak aynı seviyelerde seyreder mi tartışılır fakat çok daha değerli bir konuma geleceğini düşünüyorum. Boğa dönemi bizi yanıltmazsa 3-4 ay sonra bu düşüncelerimin doğruluğunu test etmiş olacağız.
newbie
Activity: 56
July 16, 2018, 12:01:31 PM
Bence kısa vadede kesinlikle Neo, ama uzun vadede garanti kazanç amaçlı hold yapacaksan Ethereum'dan şaşmamak lazım. Ethereum'un yatırımcılarını hiçbir zaman için üzeceğine inanmadım açıkçası. Gayet istikrarlı rakamlara hareket ediyor. Neo ise ona nazaran küçük rakamlarda anlık al sat ile kazanç sağlama açısından daha mantıklı, adet fazla sonuçta
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
July 16, 2018, 11:37:38 AM
Vitalik'in direkt projenin başında olması Ethereum için çok büyük artı bu her durumda onu önde kılıyor eth kendini çoktan ispatladı. Neo için hala çok gidilecek yol var.
hero member
July 16, 2018, 10:41:42 AM
ethereum sanki daha bilinen daha kullanılına bir coin gibi geliyor insanların kulağına çünkü daha çok lafı geçiyor ama neo da ethereum gibi yerini koruyor sürekli görüyoruz

Ethereum en büyük işlem hacmine sahip ikinci kripto para ve birçok ICO projesinde kullanılan bir birim. O sebepledir ki adı hem daha çok duyuluyor hemde artan talep nedeni ile fiyatı çok daha değerli bir konuma taşınmış oluyor.
newbie
Activity: 196
July 15, 2018, 05:51:11 AM
ethereum sanki daha bilinen daha kullanılına bir coin gibi geliyor insanların kulağına çünkü daha çok lafı geçiyor ama neo da ethereum gibi yerini koruyor sürekli görüyoruz
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
July 15, 2018, 05:27:45 AM
NEOda risk daha yuksektir ama getiri daha yuksek olabilir(buda riske dahil) Ethereum nispeten daha guvenli yatirimdir kenidini kanitlamistir ve kullanicisi coktur.
hero member
July 15, 2018, 04:53:34 AM
Neo yeni ve ilk çıktığından beri ethereumun yerini alacak olarak lanse edilen başarılı bir coin. Ama bir türlü beklenen sıçramayı yapamadı. Bence Ethereum’la kıyaslanamaz  bile çünkü Neo Ethereumu bir kaç adım arkadan takip eden bir coin ve her zaman Ethereum’un bir adım gerisinde olacak.

NEO altyapısı kullanılarak oluşturulan ICO projeleri arttıkça NEO'nun hak ettiği değerlere ulaşacağını düşünüyorum. Ethereum üzerinden örnek vermek gerekirse talep ICO nedeni ile çoğaldığı zaman değer de o oranla artacaktır. Özellikle bu tarz projelerin boğa dönemi içerisinde gerçekleşmesi durumunda fiyat yönünde de çok büyük sıçramaların görülebileceğini düşünüyorum.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
July 15, 2018, 01:56:06 AM
En çok düşenlerden birisi NEO bu sebepten ve yeni çıkan düzgün coinlerin NEO yu seçmesinden dolayı ben NEO yu tercih ediyorum yatırım olarak.
full member
Activity: 462
Merit: 100
July 15, 2018, 01:24:45 AM
Neo yeni ve ilk çıktığından beri ethereumun yerini alacak olarak lanse edilen başarılı bir coin. Ama bir türlü beklenen sıçramayı yapamadı. Bence Ethereum’la kıyaslanamaz  bile çünkü Neo Ethereumu bir kaç adım arkadan takip eden bir coin ve her zaman Ethereum’un bir adım gerisinde olacak.
member
Activity: 476
Merit: 75
July 14, 2018, 07:16:33 PM
Neo yada başka bir proje ethereumun mevcut hakimiyeti ile mucadele edebilir durumda değil ama belki gelecekte daha iyi işler çıkarabilirler şuan böyle bir sinyal dahi yok doğru dürüst.
newbie
Activity: 43
July 14, 2018, 05:30:36 PM
Ikiside tabiki iyi kripto paralar. Benim görüşüm Ethereum isim olarakta bir marka değeri olarakta bir tık tabiki  önde neodan. Ikiside Çin destekli. Olurya çinliler ethereumdan çeksin parasını Neo 'ya yatırsın Neo bir anda marka olur daha çok değerlendir.
Pages:
Jump to: