Pages:
Author

Topic: NEO mu Ethereum mu? - page 5. (Read 3230 times)

full member
Activity: 322
Merit: 100
July 28, 2018, 10:20:18 AM
Neo çok ucuz şu an baya toplamak lazım o yüzden ben neo topluyorum en az 250 dolar olacaktır neo bu yüzden sabırla beklemek lazım
full member
Activity: 378
Merit: 100
July 28, 2018, 09:26:00 AM
tabiki ethereum almak daha mantıklı. NEO'nun daha çok uğraşması lazım. ama onunda geleceği var. neo sıçrama yapabilir ama çok sabırla beklemek lazım.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
July 28, 2018, 08:43:28 AM
Neoda halen iyi haberler gelmiyor. Etherium ise sağlam temeller üzerine kurulmuş bir coin. Etherium şu an düşüşte ancak,kısa sürede toparlanacaktır. Elbette neo da kötü değil.Bir miktar neo elde tutmak da mantıklı olur elbette..

Ne gibi haber bekliyorsun acaba NEO'dan?

yav birbirinizin yazdıklarını hiç dikkate almayın.
forum tamamen copluk.bir satır bilgiye ulaşmak imkansız.
zaten kimse ustteki mesajı bile okumuyor sadece imzası için sacmalıyor 2 satır gidiyor.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
July 28, 2018, 08:34:21 AM
Neoda halen iyi haberler gelmiyor. Etherium ise sağlam temeller üzerine kurulmuş bir coin. Etherium şu an düşüşte ancak,kısa sürede toparlanacaktır. Elbette neo da kötü değil.Bir miktar neo elde tutmak da mantıklı olur elbette..

Ne gibi haber bekliyorsun acaba NEO'dan?
member
Activity: 588
Merit: 22
July 27, 2018, 04:19:15 PM
member
Activity: 208
Merit: 10
July 27, 2018, 02:20:33 PM
Gelecek adına NEO derim fakat şu anda önümüzü görene kadar kısa vadede ETH. Çünkü dolaşımdaki miktarlar ve hacimlere bakınca NEO'nun ETH'yi geçmesi belki uzun zamanlar alacak
hero member
July 27, 2018, 10:33:46 AM
Ben NEO tercih ederdim veya onlara ayırdığım sermayeyi %70 NEO 30 ETH olarak alırdım. NEO bence daha genç bir çocuk gibi büyümeyi bekliyor. Yakın zamanda ETH 2k yapınca NEO kendini daha fazla katlayacaktır

Boğa piyasasına girildiği zaman her iki seçeneğin de fiyatının çok daha değerli olacağına inanıyorum bende. Ethereum için güncel olarak x8 gibi bir beklentim var fakat NEO için bu oran minimum x10 civarında. Tabii ki bu tahminlerimin gerçekleşmesi için geçtiğimiz sene gibi bir boğa piyasası yaşamak gerekiyor. Sonuç olarak uzun vade içerisinde her iki projenin de çok daha iyi konumlara geleceği kaçınılmaz bir gerçek.
full member
Activity: 630
Merit: 102
July 26, 2018, 02:20:08 PM
Ben NEO tercih ederdim veya onlara ayırdığım sermayeyi %70 NEO 30 ETH olarak alırdım. NEO bence daha genç bir çocuk gibi büyümeyi bekliyor. Yakın zamanda ETH 2k yapınca NEO kendini daha fazla katlayacaktır
member
Activity: 378
Merit: 11
July 26, 2018, 01:37:55 PM
Bende kesinlikle ethereum neoda potansiyel var ama bir ethereum olmasına çok uzun süre var ve o arada ethereum pos a geçerek farkın açılmasını sağlayabilir.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
July 26, 2018, 01:33:45 PM
portföy oluştururken yatırım çeşitlerini artırmak mantıklı bir seçenek olur. tek bir para yerine farklı yatırım enstrümanlarına yatırım yağmayı tercih edeceğim. Neo ve Ethereum yatırım yapmak için, gelecekte para kazanmak için seçilmeli.
hero member
July 26, 2018, 12:29:25 PM
İlla seçmek gerekliyse neoyu seçerdim fakat ben ikisi arasında bir seçim yapmıyorum, hem eth hem neo alıyorum alabildikçe ve yatırdığım yatırım miktarı ortalama olarak yakınlar birbirine.

En doğru portföy oluşturma yöntemi sizin de yaptığınız gibi seçeneklerin oranlarını %50 veya %50'ye yakın olarak belirlemektir. Tabii ki seçenek sayısı arttıkça bu oran düşecektir fakat portföy içerisindeki seçenekler ne kadar çok olursa olsun en doğru oran seçimi her zaman en iyi kazancı da sağlayacaktır. O sebeple tek bir tercih yerine iki seçeneği de değerlendirmek kesinlikle doğru bir davranış. Bu konu içerisinde ise öğrenmek istediğimiz tek nokta eğer ki tek seçenek yapma zorunluluğunuz olsa bu hangisi olurdu?
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
July 26, 2018, 04:22:26 AM
neo piyasa değeri etherin yüzde beşi olduğu için daha fazla potansiyele sahip ama ether neo'ya göre daha az riskli. bu ayi sezonunda neo'nun kafasina çok vurdular. sadece neo değil tüm neo tabanlı projeler yerlerde sürünüyor. umarım tez zamanda toparlanma olur.
full member
Activity: 406
Merit: 158
July 26, 2018, 03:43:07 AM
İlla seçmek gerekliyse neoyu seçerdim fakat ben ikisi arasında bir seçim yapmıyorum, hem eth hem neo alıyorum alabildikçe ve yatırdığım yatırım miktarı ortalama olarak yakınlar birbirine.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
July 25, 2018, 06:46:11 PM
yalnız ilk başlarda ankette neo açık ara öndeydi, şimdi ibre ethereum'a dönmüş sanki Smiley her ikisi de boğa döneminde güzel kazandıracaklar diye umuyorum, paritede fazla bir oynama olmadı 0.05 ve altında ethereum'dan neo'ya geçilirse daha kazançlı olur 0.1 üstünde tam tersi..
full member
Activity: 392
Merit: 107
July 24, 2018, 05:24:56 PM
ikisi de ayrı bir dert. yani yanlış anlaşılmasın bolca alamadığımız için ayrı bir dert diyorum. kıyaslanacak bir durum yok. portfoyunuzde ne kadar çok neo ve ether varsa o kadar güçlüsünüz demektir.  kıyaslayarak hangisinin iyi olduğuna mı karar veriyorsunuz. e bunu bilmeyen yoktur heralde.herkes ether daha iyi der. neo kötü mü oluyor . hayır o da iyi. hangisi iyi deseniz. ikisi de iyi Smiley yani biraz kafa karıştırıcı olabilir ama  böyle dev projeleri birbirleriyle kıyaslamak yanlış olur diye düşünüyorum. ben ikisinden de olabildiğince amaya çalışıyorum. bütçe meselesi. uzun vadeli düşünenler için en iyi ikili kombinasyon olur ether ve neo.
full member
Activity: 364
Merit: 102
July 24, 2018, 02:26:08 PM
katlamak istersen neo tabiki ama kullanılabilirlik hayata entegre vs dersen ethereumdan şaşmam Cheesy çok güzel yerlere geleceğni de düşünüyorum eth'nin
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
July 24, 2018, 02:03:03 PM
Gelecek,teknoloji ve popülaritesi olarak tabikkide ethereum
hero member
July 24, 2018, 12:11:08 PM
Sonuçlar giderek bir birine çok yaklaşıyor. Anketin açılmış olduğu ilk dönemler NEO bir miktar önde gidiyordu fakat zamanla Ethereum iyi bir destek almayı başardı. Bakalım, daha uzun vadeli olarak ne sonuç alınacak?
hero member
July 23, 2018, 10:57:17 AM
Ben NEO'ya daha çok güveniyorum ve onu holdluycam uzun süre gerekirse senelerce..

NEO Hold her şekilde kazandırıyor, beklediğiniz süre içerisinde de GAS kazanabilirsiniz. Smiley
newbie
Activity: 98
Merit: 0
July 22, 2018, 10:25:20 PM
Ben NEO'ya daha çok güveniyorum ve onu holdluycam uzun süre gerekirse senelerce..
Pages:
Jump to: