Pages:
Author

Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası - page 3. (Read 129556 times)

full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader
Paribu yine Twitter'da trend olmuş konu ise her zamanki gibi hareketli zamanlarda çökmesi. Grin Grin

Bu kadar kötü bir site hala piyasada nasıl tutunabiliyor tabi ki paranın kokusunu alıp gelen küçük balıklar sayesinde. Akıllanan diğer borsalara geçiş yapıyor.

Küçük balık değil gelenler köpekbalığı eğer paribuya kullansan ne dediğimi anlardın.Gelen köpekbalıkları Ravencoin-Holotoken-Battoken-chiliz de özellikle maniplasyonun kralı var yani piyasanın fazla fiyatına coin alınıp satılıp doge de bu işin içinde işte o kadar çok yeni gelen olunca site göçüyor dün gece gene dondu sabah sağlamdı.şimdi Saat 13.00 de gene göçtü site donuyor dikkat edin site açık ama farkı anlayan oldumu olmadı ise ben uyarını yapayım.
Sabah 10 da 3 emir girdim XLM de sonra sildim tek emir girdim satış için işte saat de olan olay şu sistemi benim anladığım geri yüklediler çünkü 1-1,saat evvel tek emir girdim dedimya o  emir yok eski 3 emir çıktı Grin
Ve fiyatlarda işte saat 10 daki fiyatlar Grin
Bakiyelerinizi kontrol edin derim.kolay gelsin.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Paribu yine Twitter'da trend olmuş konu ise her zamanki gibi hareketli zamanlarda çökmesi. Grin Grin

Bu kadar kötü bir site hala piyasada nasıl tutunabiliyor tabi ki paranın kokusunu alıp gelen küçük balıklar sayesinde. Akıllanan diğer borsalara geçiş yapıyor.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
10 dk da gelen çekim 3 saati geçmesine ragmen hala beklemede.
inşallah sorun yoktur paribuda.
hero member
Activity: 1400
Merit: 536
February 25, 2021, 10:25:31 AM
Paribu benim sonradan kullandigim yerli borsa olsa da daha sonra hic degistirmedim, acikcasi islem yapma kolayligi ya da zorlugu nedir bilmiyorum, genelde banka hesabima tl gondermek icin kullaniyorum, daha once de dile getirmistim, genel olarak islemlerin ozetlerini gormek imkansiz, teker teker o kriptonun islemlerini gormek mumkunken ,genel yapilmis islermleri gormuyorum, ayrica paribu son donemde arayuz degisikligine gitti.
full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader
February 24, 2021, 11:25:58 AM
piyasa düşmeye başladı ve tahmşn edin paribu gene tırtladı borsa tahtalar kapalı sitedeyiz anladığım gene eldekileri kaktırıyorlar.alım emirlerine bolbol eldekileri pompalayın.adet oldu artık amk
full member
Activity: 322
Merit: 101
February 21, 2021, 09:42:50 AM
Btctürk tamamen iptal arkadaşlar hiç bir şekilde alım satım yapacak bir ortam bırakmadılar. Para kazanılacak her noktada sistem kilitleniyor. Alım satım dahi yapılamıyor.

paribu kullananlar var ise yorumlarınıza göre oraya geçeceğim gibi duruyor ?
çok yoğun zamanlarda çöküyor, genelde binance çöktüğünde paribu da çökmüş oluyor. onun harici ufak tefek şeyler harici pek sorun yok.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
February 21, 2021, 05:42:49 AM
Donma falan yapıyor mu arkadaşlar uzun süredir kullanmıyorum Paribu'yu ? Hacim nasıl ?

Kullanan arkadaşlar memnun mu acaba ??

Paribu da olan bir coin pump yediği zaman hemen bakıma geçer. Geçen gün raven coin olayında aynısı oldu. Twitter'da millet veryansın etti.
Ben paribudan hep memnun kaldım. Şimdiye kadar hiç çekim sorunu yaşamadım.
legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
February 14, 2021, 01:49:04 PM
binance TR yi deneyin oranın serveri bunlardan iyidir herhalde
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
February 14, 2021, 12:30:46 PM
Btctürk tamamen iptal arkadaşlar hiç bir şekilde alım satım yapacak bir ortam bırakmadılar. Para kazanılacak her noktada sistem kilitleniyor. Alım satım dahi yapılamıyor.

paribu kullananlar var ise yorumlarınıza göre oraya geçeceğim gibi duruyor ?
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
February 14, 2021, 10:10:36 AM
Donma falan yapıyor mu arkadaşlar uzun süredir kullanmıyorum Paribu'yu ? Hacim nasıl ?

Kullanan arkadaşlar memnun mu acaba ??
sr. member
Activity: 2044
Merit: 398
February 08, 2021, 04:22:30 PM
diğer borsalarda bitcoin adresi değiştirmek gibi bir imkan varken bu borsada olmaması bi dezavantaj oluşturuyor. eğer böyle bir şey mümkünse en yakın zamanda eklemeleri gerekiyor bence.
member
Activity: 454
Merit: 37
February 08, 2021, 12:10:21 PM
kullanmayın su toke cocuklarını ...   token atıyoruz saatlerce gecmıyor
sr. member
Activity: 1442
Btc , buralarda sakin kalırsa paribu sorun çıkartmaz ama olur da 40 bine doğru yeniden giderse ve bu fiyatlardan btc alanlar satmaya geçerse işte o zaman paribu hemen cortu çeker.
Çünkü hep bana hep bana zihniyeti burada da hâkim.
Hemen bir bakım olayına geçerler.
member
Activity: 756
Merit: 17
Paribu borsası bu aralar çok kötü durumda ya. Sistemde çökmeler, bir coin gönderirsin gerekli onay üstü blok bulur onaylanmaz. Sıktı bu durumlar bir çekidüzen vermeleri gerekiyor bence kendilerine. Eğer böyle hantal ve çökme sorunları devam ederse çok problem olacak ve müşteri kaybı yaşayacak.
Paribu bir aralar en iyi borsa olma avantajını kullanamadı. Rakiplerinden çok geri kaldı. Şu anda birçok alternatifi varken paribu kullanmayı tercih etmem.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Paribu borsası bu aralar çok kötü durumda ya. Sistemde çökmeler, bir coin gönderirsin gerekli onay üstü blok bulur onaylanmaz. Sıktı bu durumlar bir çekidüzen vermeleri gerekiyor bence kendilerine. Eğer böyle hantal ve çökme sorunları devam ederse çok problem olacak ve müşteri kaybı yaşayacak.
sr. member
Activity: 2044
Merit: 398
paribu nun neden api geliştirmediğini anladım sanırım. Sahibi kendi botu ile trade yapıyor hatta arbitraj yapıyor dolayısıyla bot ile giren biri ona rakip olacak, dolayısıyla istemiyorlar hatta el ile işlem yapan bir arkadaşı arayıp işlemleriniz bot gibi diye uyarmışlar, ama borsada yüklü emir hareketleri ve bot benzeri işlemler görülüyor yani bot var ama kendi botları, gerçi ben frontend bot yapmayı da biliyorum ama adamların bot istemiyor oluşu riski artırıyor, zaten böyle böyle kendini eritiyor. Sonuçta sahibinin kendi inisiyatifi birşey diyemeyiz. Koinim gibi sonları olmaz umarım.  Undecided
bunu yapan adam yüksek volatile olan günlerde sistemi manipüle edip tüm karı cebe de indirebilir. server kaldırmıyor vs'de bahanesi olur. açıkçası böyle bi şey varsa paribuya bi daha hiç bulaşmam.
member
Activity: 170
Merit: 11
Paribu'nun müşteri ilişkileri politikasını https://bitcointalksearch.org/user/paribu-951560 bu sayfadan anlayabilirsiniz arkadaşlar. Senede bir girip bakıyorlar galiba. Aslında bunun nedeni galiba büyüme gibi bir dertleri yok. Zaten para basıyor, mevcut hacim ve müşteri sayısı da tatmin edicidir onlar için.

O hesabı da başka biri borsanın adını kullanıp açmasın diye açmışlar zaten. Bir işe yaradığı yok
full member
Activity: 195
Merit: 111
Paribu'nun müşteri ilişkileri politikasını https://bitcointalksearch.org/user/paribu-951560 bu sayfadan anlayabilirsiniz arkadaşlar. Senede bir girip bakıyorlar galiba. Aslında bunun nedeni galiba büyüme gibi bir dertleri yok. Zaten para basıyor, mevcut hacim ve müşteri sayısı da tatmin edicidir onlar için.
sr. member
Activity: 602
paribudaki aksaklıklar hiç bitmiyor sanırım. Emir veriyorsun bir bardak çay içip gel Smiley)) Emir hala düşmemiş. İptal ediyorsun emrin gerçekleşmiş bile Smiley)

member
Activity: 454
Merit: 37
s... yapacagınız işi dogecoın atıyoruz 3 kurus kar yapacaz dıye 30 onay alıyor hesaba  gecmıyor.1 degıl 2 degıl yeter .düzeltın su sorunları
Pages:
Jump to: