Pages:
Author

Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası - page 7. (Read 129556 times)

legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Son zamanlarda televizyondaki reklamları dikkatimi çekmeye başladı. İlk kullandığım borsalardan biridir Paribu. Önemli bir sorun yaşamadım şimdiye kadar... Eskiden yoğun dönemlerde takılmaları olurdu, artık düzeltmişlerdir diye düşünüyorum. Coin/token seçeneklerini biraz daha artırsalar iyi olacak şu sıralar.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
ne site kullanılıyor ne de uygulama kullanıyor böyle borsa olmaz
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
Neredeyse her gun yapiyorum, sorunsuz geliyor.
newbie
Activity: 164
Merit: 0
Paribu'dan yakın zamanda TL çekimi yapan var mı ?
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
Piyasanın hali ortada...Crex üzerinden buraya bugün bir miktar dogecoin yollandı.Ve ara ara arada yollanıyor.Normalde 5-10 dakikada hesaba yansıyan dogeler yaklaşık 45 dakika oldu tık yok.Kontrol ediyoruz dogechain den hesapta ama hesaba yansımaması manuelemi aldılar işlemi anlamadım?
Siteden ticket açtık ordanda cevap yok.Geçen biri konu açmıştı paribu su kaynattı diye harbiden su kaynatmış..
İşi acil olan biri olsa kanser olur ben söyleyeyim.
Ve mesajı yazarken cepten sms sesi geldi yani hesaba para 55 dakikada yansıdı.Anladığım para gelişine onay veren arkadaş var sanırım oda motoru bozmuş olmalı haliyle cırcır olduğu için tuvalette garibim sanırım 40-50 dakika kadar takıldı geldi baktı para yatırma emri yığılmış demek artık tektek manuel onay verdi anlaşılan hadi hayırlısı. Grin
Para yatırma çekme işleminde bu üstte anlatılan olayı dikkate alarak sinir harbi yaşamadan sabırla ve inatla bekliyoruz. Cheesy
full member
Activity: 475
Merit: 127
February 21, 2020, 01:43:46 AM
Sorunda 36. Saat içindeyim halen coinler yatırılmadı.
member
Activity: 328
Merit: 11
February 20, 2020, 05:27:03 PM
paribu zaten teknik destek açısından çok zayıf bu krizi yönetememeleri gayet normal basit bir blok incelememi bile 24 saatte yapmıs bir firma btcturk ise canlı destegiyle sorunları anında çözüyor yani diyecegim o ki bu teknik destek ile isleri zor
full member
February 20, 2020, 05:03:06 PM
Krizi iyi yönetemediler paribuda yönetim sıkıntısı var bu ara bana merdiven altı hissiyatı veriyor. Bakalım bu yaptıkları hatanın telafisini yapma gibi bir girişimleri olacakmı cimrilerin.

ne gömdün be reis btctürk kullan kurtul madem Grin

gomulmeyi hak ediyorsa gomulur guzel kardesim, dunden beri sureci takip ediyorum. sorun cozmeleri kamyon hizinda. bu sebebten arkadasa hak veriyorum..

bu platformda sen borsa isen eger, en basta saglaman gereken sart guvenilirliktir.

kamyon mu? ciddi misiniz? 24 saat içinde tum cüzdanlari yenileyip yeni işleme başladi bu borsa. Hem btcturk hem de paribu onca teknik sikinti ve saldiriya rağmen iyi cozumlerle karsimiza geliyorlar. bir sey olduysa bile sadece hot wallete olmuştur o da toplam rezervin %2-3’une bedel oluyor. Bence iyi bir hiz, paralari da korudular, islemleri durdurdular. Her sey olmasi gerektigi gibi.

Tek sıkıntı koskoca Bitcointalk'a bir bilgilendirme bile göndermemiş olmamaları. Bu yüzden de Paribu kullanılmayı haketmiyor.

24 saat oldu hala coinlerim yatmadı. Paribuda sadece bugün sorun yaşamadım durduk yere kötülemiyorum iyi o zaman hep birlikte paribuyu tebrik edelim kusursuz olacakki borsa kendisine laf söylettirmeyecek. Paribuda 17 şubatta olanları benden başkası gördümü hayır görmedi görsen burda zaten bu şekilde yazmazdın.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
February 20, 2020, 04:32:55 PM
Paribu'dan tamamen çıktım. Bu konuda tavizim yok. Aynı şekilde Binance borsasında da işlem yapmıyorum.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
February 20, 2020, 04:24:56 PM
Krizi iyi yönetemediler paribuda yönetim sıkıntısı var bu ara bana merdiven altı hissiyatı veriyor. Bakalım bu yaptıkları hatanın telafisini yapma gibi bir girişimleri olacakmı cimrilerin.

gomulmeyi hak ediyorsa gomulur guzel kardesim, dunden beri sureci takip ediyorum. sorun cozmeleri kamyon hizinda. bu sebebten arkadasa hak veriyorum..

bu platformda sen borsa isen eger, en basta saglaman gereken sart guvenilirliktir.

kamyon mu? ciddi misiniz? 24 saat içinde tum cüzdanlari yenileyip yeni işleme başladi bu borsa. Hem btcturk hem de paribu onca teknik sikinti ve saldiriya rağmen iyi cozumlerle karsimiza geliyorlar. bir sey olduysa bile sadece hot wallete olmuştur o da toplam rezervin %2-3’une bedel oluyor. Bence iyi bir hiz, paralari da korudular, islemleri durdurdular. Her sey olmasi gerektigi gibi.

Tek sıkıntı koskoca Bitcointalk'a bir bilgilendirme bile göndermemiş olmamaları. Bu yüzden de Paribu kullanılmayı haketmiyor.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
February 20, 2020, 04:08:14 PM

legendary
February 20, 2020, 03:20:41 PM

full member
February 20, 2020, 03:17:24 PM
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
February 20, 2020, 03:08:41 PM
BTC yatırma ve çekme işlemleri devreye alınmıştır. Diğer kripto para birimlerine dair işlemler de sırayla aktif hale getirilecek ve konuyla ilgili bilgilendirmelerimiz devam edecektir.

tam olarak ne olduğunu açıkladıkları hala yok bakalım sırada açıklamaları ne olacak.
legendary
February 20, 2020, 01:21:25 PM
17.26
ETH, XRP, LINK, HOT, BAT, CHZ, USDT (ERC20), TRX, BTT, XLM yatırma ve çekme işlemleri devreye alınmıştır. Paribu marketinde yer alan diğer kripto birimleri de sırayla işleme açılacak ve bilgi verilecektir.

diye duyuru gecmisler. sorun cozulmus saniyorum,

islem yapan var mi?

İşlemler yapılıyor: https://etherscan.io/address/0xfb90501083a3b6af766c8da35d3dde01eb0d2a68
full member
February 20, 2020, 01:06:53 PM
17.26
ETH, XRP, LINK, HOT, BAT, CHZ, USDT (ERC20), TRX, BTT, XLM yatırma ve çekme işlemleri devreye alınmıştır. Paribu marketinde yer alan diğer kripto birimleri de sırayla işleme açılacak ve bilgi verilecektir.

islem yapan var mi?

Bu kadar saattir neyin bakımı acaba nası bi çözüm bu arkadaş borsayı baştanmı yazıyorlarki halen btc başta bir çok işlem yapılamıyor.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
February 20, 2020, 01:03:41 PM
17.26

islem yapan var mi?
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
February 20, 2020, 06:45:32 AM
https://twitter.com/ParibuCom/status/1230376240705568768

twitterdan açıklama yapmışlar.bu siteye zaten uğrayan yok
full member
Activity: 322
Merit: 101
February 20, 2020, 06:15:11 AM
paribu desteği zaten şaka gibi ya. tek 2fa kodunu bütün işlemlerde kullanılabilmesinin ne kadar tehlikeli olduğunu ve tek kullanımlık olması gerektiğini anlattım, saçma sapan cevaplar verdiler muhtemelen pek siklemediler. bu sim kopyalama olayından önce de millet 2fa diye bağırıyordu siklemediler, sonrası malum.
full member
February 20, 2020, 06:11:44 AM
Paribu
@ParibuCom
Beklemede olan TL yatırma işlemleri kullanıcılarımızın Paribu hesaplarına yansıtılmıştır. TL çekim işlemleri ve diğer hizmetlerimiz sırayla devreye alınacak ve düzenli güncellemelerle paylaşılacaktır.

Destek taşak geçiyor halen bu işin sonu kötü muz gibi soyulduğumu hissediyorum sanki  Cry

3 4 gündür paribuya saldırı var fakat dikkate almadı paribu umarım kayıp yoktur.  Tüm parası içeride olanlara geçmişolsun umarım kayıpsız çıkarız.
Pages:
Jump to: