Pages:
Author

Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası - page 8. (Read 129556 times)

full member
Activity: 322
Merit: 101
February 20, 2020, 06:02:34 AM
Paribu
@ParibuCom
Beklemede olan TL yatırma işlemleri kullanıcılarımızın Paribu hesaplarına yansıtılmıştır. TL çekim işlemleri ve diğer hizmetlerimiz sırayla devreye alınacak ve düzenli güncellemelerle paylaşılacaktır.
member
Activity: 301
Merit: 22
libertas veritas aequitas
February 20, 2020, 05:40:21 AM
Taşınana adreslerin bazıları

https://neoscan.io/address/AbVuFBNpbHiow12dTVkw4AzehCYiSZUpWh

https://etherscan.io/address/0xfb90501083a3b6af766c8da35d3dde01eb0d2a68

eos ta anormal hareketler yok.

xrp xlm adreslerine ulaşamadım. sitedende mevcut adreslerimiz silinmiş ve kayırlı olanlarda.

yatırma çekme kapalı.

Sadece bu iki cüzdan 15m dolar yapıyor umarım sıkıntı yoktur.

edit: https://blockchair.com/ripple/account/rHWcuuZoFvDS6gNbmHSdpb7u1hZzxvCoMt

xrplerde bu adrese taşınmaya başlamış 18 saat önce
full member
February 20, 2020, 05:27:14 AM
trade açık, yatırma çekme hala yok.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
February 20, 2020, 05:22:11 AM
son durum nedir simdi,

trade acik gorunuyor. kripto yatirma/cekme normal duzene girebildi mi?

resmi kanaldan yeni bir aciklama yok gozukuyor
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
February 20, 2020, 02:53:54 AM
paribu cidden bu sefer sıçmış sanırım bugün başlamışlar ama btc de düşüş gerçekleşti ve insanlar ciddi zarar etti bu durum paribu ya çok ciddi müşteri kaybı yaratacaktır. insaf sorun varsa birkaç saatte bul çöz bu nedir böyle.
full member
Activity: 475
Merit: 127
February 20, 2020, 02:33:04 AM
19 Şubat Çarşamba akşam saatlerinde tespit edilen güvenlik ihlali nedeniyle müşteri varlıklarının güvenliği için cüzdanların etkileşimi geçici olarak durdurulmuş, güvenlik prosedürleri devreye alınarak duruma müdahale edilmiştir. İncelemelerin tamamlanmasını takiben bekleyen yatırma ve çekme işlemleri de dahil olmak üzere tüm hizmetlerimiz en kısa sürede normale dönecektir.

Bu süreçte kullanıcılar sisteme giriş yaparak alım satım işlemlerine devam edebilir. Transfer aksaklığı yaşanmaması adına kullanıcılarımızın bir sonraki duyuruya kadar yeni kripto para ve TL yatırma çekme işlemleri yapmamalarını önemle rica ederiz.

Güvenlik prosedürleri gereği konuyla ilgili açıklama ilk incelemenin tamamlanmasının ardından yapılmıştır. Paribu, şeffaflık ilkesi gereği gelişmeleri kamuoyuyla paylaşmaya devam edecektir. Konuyla ilgili yalnızca resmi sosyal medya hesaplarımızdan ve web sitemizden yapılan açıklamalara itibar edilmesini rica ederiz.

Saygılarımızla

https://destek.paribu.com/hc/tr/articles/360011924140

Rezil insanlar bunlar yapsana bu duyuruyu akşam herkese yatırttı coinleri zarar ettirdi. 2 gün önce belliydi söyledim üstün körü dalga geçtiler. Simgelere saçma sapan resimler atılıyordu.
full member
February 20, 2020, 02:26:19 AM
19 Şubat Çarşamba akşam saatlerinde tespit edilen güvenlik ihlali nedeniyle müşteri varlıklarının güvenliği için cüzdanların etkileşimi geçici olarak durdurulmuş, güvenlik prosedürleri devreye alınarak duruma müdahale edilmiştir. İncelemelerin tamamlanmasını takiben bekleyen yatırma ve çekme işlemleri de dahil olmak üzere tüm hizmetlerimiz en kısa sürede normale dönecektir.

Bu süreçte kullanıcılar sisteme giriş yaparak alım satım işlemlerine devam edebilir. Transfer aksaklığı yaşanmaması adına kullanıcılarımızın bir sonraki duyuruya kadar yeni kripto para ve TL yatırma çekme işlemleri yapmamalarını önemle rica ederiz.

Güvenlik prosedürleri gereği konuyla ilgili açıklama ilk incelemenin tamamlanmasının ardından yapılmıştır. Paribu, şeffaflık ilkesi gereği gelişmeleri kamuoyuyla paylaşmaya devam edecektir. Konuyla ilgili yalnızca resmi sosyal medya hesaplarımızdan ve web sitemizden yapılan açıklamalara itibar edilmesini rica ederiz.

Saygılarımızla

https://destek.paribu.com/hc/tr/articles/360011924140
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
February 20, 2020, 01:22:17 AM
Bir saldırı değil de, neredeyse saldırı alacakken paçayı kurtarmışlar gibi görünüyor. Bu işin sonu olumlu biter.

2 gün önce paribuya mesaj attım altcoinlerde sorun olduğunu siteye saldımı var dedim. Altcoinlerin simgeleri değişmişti keşke ss alsaydım destek browser kaynaklı sorun yok demişti XRP simgesi değişti LTC simgesine reynmen resmi vardı TRX bi kaç coin simgesi daha değiştirildi hatta ben yazdıktan sonra desteğe düzeltip birşey yok yenileyin dediler.

İlginç.
full member
February 20, 2020, 01:16:13 AM
2 gün önce paribuya mesaj attım altcoinlerde sorun olduğunu siteye saldımı var dedim. Altcoinlerin simgeleri değişmişti keşke ss alsaydım destek browser kaynaklı sorun yok demişti XRP simgesi değişti LTC simgesine reynmen resmi vardı TRX bi kaç coin simgesi daha değiştirildi hatta ben yazdıktan sonra desteğe düzeltip birşey yok yenileyin dediler.
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
February 20, 2020, 01:08:00 AM
altcoin cüzdanlarını sıfırlamışlar. geçmiş olsun.

Paribu 1 ve Paribu 2 cüzdan adresleri borsa sitesi kapatıldıktan altı saat sonra güvenlik önlemi için farklı bir cüzdana aktarılmış gibi görünüyor. Bu adreslerde gördüğünüz 15 milyon dolar değerindeki kağıtlar saldırıdan kurtulmuş. Yapılan transferler parçalı ve güvenli bir şekilde yapılmış ki bu transferlerin borsa sahibi tarafından yapıldığı anlamına gelir. Şu an için içiniz rahat olsun.
legendary
February 20, 2020, 12:55:10 AM

Kaynak nedir?
full member
February 20, 2020, 12:51:28 AM
legendary
February 19, 2020, 05:46:48 PM
Paribu an itibarı ile ne coin yatırıyor ne çektiriyor. Destek ekibinde 1 kişi otomatiğe bağlamış aynı sözleri söyleyip duruyor. İnsan bi duyuru yapar paribuya yatırım yapacakların dikkatine.

Bilgilendirme için teşekkürler.
Son withdrawal yaptığınız Bitcoin ve Ethereum TXIDlerini paylaşırsanız borsanın cüzdanını blockchain üzerinden inceleyebiliriz.
Bir fikir verir ne olup olmadığına dair.
full member
February 19, 2020, 05:31:44 PM
Paribu an itibarı ile ne coin yatırıyor ne çektiriyor. Destek ekibinde 1 kişi otomatiğe bağlamış aynı sözleri söyleyip duruyor. İnsan bi duyuru yapar paribuya yatırım yapacakların dikkatine.

sebebi neymis?

son zamanlarda cok sikayet okuyorum bu borsa ile ilgili olarak

Bütün coin yatırım çekimleri durmuş durumda yatırılan coinleride hesaba geçmiyorlar. Entegrasyonda sorun olduğunu söylüyorlar ilgilenen yok.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
February 19, 2020, 05:25:03 PM

sebebi neymis?

son zamanlarda cok sikayet okuyorum bu borsa ile ilgili olarak
full member
February 19, 2020, 05:00:00 PM
member
Activity: 229
Merit: 10
February 16, 2020, 02:09:21 PM
paribu candır  Wink
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
February 15, 2020, 12:12:28 PM
CHZ'yi eklemelerine şaşırdım. Gayet iyi yapmışlar. Demek ki Türkiye'den de ilgi fazla. Geçen günkü haberlerden ve yükselişten sonra duymayan kalmamıştır artık bu tokeni.
Altcoin borsası olma yolunda gayet iyi gidiyor Paribu. Tasarımda değişiklik yapmaması da güzel. Binance'nin yeni tasarımına halen alışamadım mesela. Kullanıcıların alıştığı bir noktada büyük değişiklikler yapılmamasından yanayım.
full member
February 14, 2020, 02:40:05 AM
destek ekibinizi sıradan bir botla değiştirmeyi düşündünüz mü? zaten hali hazırda belli keywordleri gördüklerinde yazılanı tamamen okumayıp standart cevapları yapıştırıyorlar, en azından 3 kuruşa kodlatır maaş falan vermezsiniz.
Pages:
Jump to: