Pages:
Author

Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası - page 9. (Read 129556 times)

hero member
Activity: 1666
Merit: 529
bu aralar çekimlerde sıkıntı var, baya bir bekletiyor,  ben de ilk çıktığında paribuya üye olmuştum, uzun süre kullandım hala da kullanılırım, iyi bir uygulaması var. fakat bazı işlerde btcturkten geride kalıyor yavaş kalıyor yani.

Hafta sonları çekim olmuyor ama papara ya çekim yapılabiliyor o gün desteğe yazarak hemen sorunu çözdüm paparaya anında çekim talebi yerine getirildi bu yönde hızlıca halletmeleri güzel. Tek havale-eft işleminde biraz geç oluyor o kadar oda hafta içi için ama sonunda geçiyor hesaba.

Hafta içi mesai saatlerinde yapılan çekimler en geç 1 saat içinde hep elimde oldu bugüne kadar...

Müşteri hizmetlerini de çok profesyonel buluyorum, hatta bir kez yanlışlıkla eskiden tanımladıkları ve sonra güncellemeyle değişen bir BTC adresine deposit gönderdim, ne olacak falan derken, "hesabınıza geçiriyoruz lütfen bundan sonra daha dikkatli olun sayın müşterimiz..." gibi bir yanıt geldi Smiley ve o deposit bile aynı gün içinde hesaba geçmişti, bence Türkiye'nin lider kripto borsası olmaya devam ediyor.

Aynen bende yanlışlıkla başka Bir banka hesabı IBAN numarası vermiştim daha sonrasında canlı destek mail attım o şekilde ulaştım iptal etmişlerdi hemen bana da Bir daha olmasın demişti Smiley

O yönde hakikaten çok iyiler son zamanlarda da aynı şekilde biraz hizlandirdilar para çekme işlemleri çok hızlı oluyor.
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
December 11, 2019, 12:47:50 AM
bu aralar çekimlerde sıkıntı var, baya bir bekletiyor,  ben de ilk çıktığında paribuya üye olmuştum, uzun süre kullandım hala da kullanılırım, iyi bir uygulaması var. fakat bazı işlerde btcturkten geride kalıyor yavaş kalıyor yani.

Hafta sonları çekim olmuyor ama papara ya çekim yapılabiliyor o gün desteğe yazarak hemen sorunu çözdüm paparaya anında çekim talebi yerine getirildi bu yönde hızlıca halletmeleri güzel. Tek havale-eft işleminde biraz geç oluyor o kadar oda hafta içi için ama sonunda geçiyor hesaba.

Hafta içi mesai saatlerinde yapılan çekimler en geç 1 saat içinde hep elimde oldu bugüne kadar...

Müşteri hizmetlerini de çok profesyonel buluyorum, hatta bir kez yanlışlıkla eskiden tanımladıkları ve sonra güncellemeyle değişen bir BTC adresine deposit gönderdim, ne olacak falan derken, "hesabınıza geçiriyoruz lütfen bundan sonra daha dikkatli olun sayın müşterimiz..." gibi bir yanıt geldi Smiley ve o deposit bile aynı gün içinde hesaba geçmişti, bence Türkiye'nin lider kripto borsası olmaya devam ediyor.
hero member
December 10, 2019, 05:16:54 AM
bu aralar çekimlerde sıkıntı var, baya bir bekletiyor,  ben de ilk çıktığında paribuya üye olmuştum, uzun süre kullandım hala da kullanılırım, iyi bir uygulaması var. fakat bazı işlerde btcturkten geride kalıyor yavaş kalıyor yani.

member
Activity: 380
Merit: 31
December 08, 2019, 02:29:41 AM
bu aralar çekimlerde sıkıntı var, baya bir bekletiyor,  ben de ilk çıktığında paribuya üye olmuştum, uzun süre kullandım hala da kullanılırım, iyi bir uygulaması var. fakat bazı işlerde btcturkten geride kalıyor yavaş kalıyor yani.

bayadır çekim yapmıyorum ama ne zaman denesem saat kaç olursa olsun 10 dk ya geçiodu akbanka siz hangi banka ile çekim işlemi gerçekleştirdiniz acaba ?
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
December 07, 2019, 02:38:37 PM
hero member
December 07, 2019, 05:08:23 AM
Paribu da papara ya çekim talebi verdim fakat hesabınızda yeterli bakiye yok diyor yalnız para da var bir sorunmu var acaba? Deneyen oldumu hiç havale eft için kuyruğa alıyor çünkü çok geç yatmaya başladı bu aralar çekimler.?
hero member
December 01, 2019, 07:45:21 PM
Paribuda bir şeyi farkettim bazen çok hızlı işlem olurken bazen de çok yavaş işlem olabiliyor mesela ltc yatırım işlemi geçen gün cuma günü 5-6 dakikada hesabıma geçti ama 3-4 gün daha öncesinde yeniden yatırım yaptım 1 saati buldu hatta onay aldığı halde belli olmuyor kısaca çekimlerde bazen çok hızlı yatarken bazen saatler sürebiliyor.

1 haftadır bazı blockzincir ağlarında sorun var. Sadece paribu değil binance ta aynı durumda.

Yok bu bayadır devam eden bir Problem aslında kendilerine söyledim ama daha yapılamadı sanırım. Bu her zaman olan bir problem değil ama ara ara denk geliyor genelde yakalamassak iyi oluyor yakalarsak çok fazla beklemek zorunda kalabiliyoruz.
legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
November 30, 2019, 11:56:37 PM
Maalesef en son geceki btc 3000 dolar artısında yapılan manipuasyonla kendi ayaklarına sıktılarç.

Paribuyu son zamnalarda sık kullanan çok seven gelişimlerini takdir edip güvenen biri olarak hayal kırıklığı yasadım.

Sen zaten komisyondan deli para kazanan bir kurumsun. senin gelirin komisyon 2 işleme 100 lira ödüyoruz 10 tane işlem açsak 1 milyar ödediğimiz komisyon.

yazık oldu . o usdt nin 5,20 ye çakılması. Kendi ayaklarına sıktılar. Biz yapmadık al sat öyle oldu deselerde şahsen bana inandırıcı gelmiyor.

Neyse . yapacak biş iyok. önümüze bakacağız

Tam olarak ne oldu anlatabilir misiniz? usdt yi mi dumpladılar?Zamanında koinim pek meşhurdu siteyi kilitlerler kendi kendilerne trade yaparlardı. Ani pump ve dump dönemlerinde koinimde açık orderı olanlar sıçardı.

btc 3000 dolar artıp 10binlere gelmesine rağmen paribuda fiyat oynamadı çünkü usdt yi 5,20 gibi bir fiyata çakdılar. ilk etapda şok oldum lan dedim dolar mı düşdü noldu trump mı öldü.

Verdikleri cevap biz karısmıyoruz al sat mğşteri ne emir verirse o oldu lakin ben yemedim.

Şurası bir gerçek içeride usdt de olanlar btc artınca panikle btcye geçmek için usdt satıcak ve btc alıcak die düşünebilirsiniz.

Lakin paribuda öyle büyük hacim yok o saatten o usdt yi o kdar düşürtecek kadar birysel usdt de kalmıs olupda satan adam oldugunu sanmıyorum.

Büyük ihtimal kendi emirleri ile yapdılar.

Neyse önemli değil. olan oldu...

Huobi girene kadar devam
gerçekten karışmıyorlar, arbitraj yapanlar o rakamdan kar ettiği için işlem yaptı , botlar otomatik alıp işlem yapmıştır kimse elle işlem yapmsa bile, koin piyasası bu şekilde çalışıyor,
5 yıl oldu hala fiyatlar için borsayı suçlayan adamlar var Smiley
member
Activity: 301
Merit: 22
libertas veritas aequitas
November 26, 2019, 05:59:38 AM
Paribuda bir şeyi farkettim bazen çok hızlı işlem olurken bazen de çok yavaş işlem olabiliyor mesela ltc yatırım işlemi geçen gün cuma günü 5-6 dakikada hesabıma geçti ama 3-4 gün daha öncesinde yeniden yatırım yaptım 1 saati buldu hatta onay aldığı halde belli olmuyor kısaca çekimlerde bazen çok hızlı yatarken bazen saatler sürebiliyor.

1 haftadır bazı blockzincir ağlarında sorun var. Sadece paribu değil binance ta aynı durumda.
hero member
November 24, 2019, 05:30:26 AM
newbie
Activity: 3
Merit: 0
November 20, 2019, 01:40:27 PM
 Değerli Valek o gün Türkiye' deki tüm piyasaları iyice kontrol ettin mi?
newbie
Activity: 22
Merit: 0
November 20, 2019, 03:21:45 AM
çok daha fazla altcoin ekleyebilirler
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
November 12, 2019, 06:12:47 AM
siteye erisebilen var mi?

saat 10.30dan bu yana erisim kapali gorunuyor?

destekte calismiyor.
destek cevap yazdi global servis saglayicilarinda problem varmis saatlerdir.EEE agzina yuzune sey yaptigimin paribusu ANASAYFAYA YAZ BUNU o zaman bende bunu gorup kripto yatirmam size.1 saat once yatirim yapti 40 50 conf oldu ama sagolsun paribu zortlamis.Feci guvenimi sarstilar yaziklar olsun bunlara.

bu arada ben siteye girebiliyorum yurtdisindayim ama hic bir islem tamamlanmadigi icin hic bir ise yaramiyor.Neyse yaticam gec oldu uyandigimda da banka saatleri gecer bi isim vardi halledemiyecegim sayelerinde.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
November 12, 2019, 05:45:08 AM
siteye erisebilen var mi?

saat 10.30dan bu yana erisim kapali gorunuyor?

destekte calismiyor.
member
Maalesef en son geceki btc 3000 dolar artısında yapılan manipuasyonla kendi ayaklarına sıktılarç.

Paribuyu son zamnalarda sık kullanan çok seven gelişimlerini takdir edip güvenen biri olarak hayal kırıklığı yasadım.

Sen zaten komisyondan deli para kazanan bir kurumsun. senin gelirin komisyon 2 işleme 100 lira ödüyoruz 10 tane işlem açsak 1 milyar ödediğimiz komisyon.

yazık oldu . o usdt nin 5,20 ye çakılması. Kendi ayaklarına sıktılar. Biz yapmadık al sat öyle oldu deselerde şahsen bana inandırıcı gelmiyor.

Tam olarak ne oldu anlatabilir misiniz? usdt yi mi dumpladılar?Zamanında koinim pek meşhurdu siteyi kilitlerler kendi kendilerne trade yaparlardı. Ani pump ve dump dönemlerinde koinimde açık orderı olanlar sıçardı.

btc 3000 dolar artıp 10binlere gelmesine rağmen paribuda fiyat oynamadı çünkü usdt yi 5,20 gibi bir fiyata çakdılar. ilk etapda şok oldum lan dedim dolar mı düşdü noldu trump mı öldü.

Verdikleri cevap biz karısmıyoruz al sat mğşteri ne emir verirse o oldu lakin ben yemedim.

Şurası bir gerçek içeride usdt de olanlar btc artınca panikle btcye geçmek için usdt satıcak ve btc alıcak die düşünebilirsiniz.

Lakin paribuda öyle büyük hacim yok o saatten o usdt yi o kdar düşürtecek kadar birysel usdt de kalmıs olupda satan adam oldugunu sanmıyorum.

Büyük ihtimal kendi emirleri ile yapdılar.

Neyse önemli değil. olan oldu...

Huobi girene kadar devam
hero member
Bot konusunda hepsi bir biri ile yarışır bana göre ama çekim ve yatırım konusunda bir tık daha ilerde bana göre paribu kesinlikle. Benimde zamanında baya bir işlem hacmim oldu çok sıkıntı çekmedim desem yeridir ama bir ara koineks de denedim bu durumu 1 gün sonra hesabıma para geçtiğini biliyorum.
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
Koineks çok kullandım.ve botları meşhurdur.Orda hangi coine dalsak alsanda satsanda hemen sen fiyatı girince zırt dakka 1 gol 1 bot devreye girerdi.
İşte paribuda coin çeşidi çoğaldı diye burayada ara ara girip bakıp duruma göre test atışı yapıyoruz sonuçmu burdaki botlarda koineksden aşağı değil geçen LTC de denemeye alım için göstermelik 0.5 LTC fiyatı girdim zırtttttttt hemen 1 değil 2 bot amk.Fiyatı siliyorum bir tık üstlerinde onlarda hemen aynısı senin fiyatın üstüne fiyat giriyorlar  bayağı sidik yarışı yaptık gerçi bunu anlatmamın sebebi sadece LTC de olmuştur değil  BCHde denedim ordada aynısı DOGE-ADA da aynısı  bazı alım satım  emirleride botlar  sayesinde  tahtayı izlerseniz lan ne oluyor amk diyor insan.. Grin
tahta lan lung değişim gösteriyor koineksde o  kadar ekran oynamıyor çaktırmadan oluyor burda ise değişim olan rakam dang dung der gibi değişim geçiriyor. Grin kısaca botlarla oynamaya devam görünen bu. Cheesy
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150

member

legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
Btctürkte yaşadığım cep numarası problemi yüzünden paribuya döneceğim sanırım Smiley Aslında açıkça koineksin terso bir durum yapmasını bekliyorum  şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım ama btctürk gibi olmasada ufak bir problem yaşarsam orayıda bırakıcam.Paribunun çalışanlarından korkuyorum bir ara 500 bin liralık bir hırsızlık yaşanmıştı.

Sanirsam ilk acildigindan beri uyeleriyim, ciddi bir miktarda islemim oldu ve her birinde BTCTurk'ten daha hizli, daha efektif bir hizmet aldim. Arayuzleri daha guzel, destekledikleri coin sayisi daha fazla. Tek eksisi belki kafasina gore islem yapan botlar sayilabilir, onun disinda kesinlikle oneririm. Turkiye'deki en iyi exchange olabilir. Bir de BTCTurk'te hesap gecmisime baktigimda moralim bozuluyor. 150-200 liraya Bitcoin satip almisim...
Pages:
Jump to: