Pages:
Author

Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası - page 78. (Read 129556 times)

hero member
Activity: 854
Merit: 500
February 25, 2017, 10:45:42 AM
@navigo

hocam, koinimin kullanici sozlesmesini ve privacy policy yi okudunuz mu ? okuyun bir bakalim bastan sonra, ne tur maddeler var. BTCturkude okuyabilirsiniz. Hala duruyor sitesinde. Bunlara gore islem yapacaksak sadece tr de degil, dunyanin hic bir yerinde islem yapamayiz.
---------------------------------------------------------------------

yanlislikla koinimin oldugu yere gondermisim ustteki mesaji.

Tamam da koinim en azından fatura kesiyor. Paribu kesmiyor ben kendi açımdan söyledim sonuçta kimseyi etkileniyorum.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
February 25, 2017, 10:44:01 AM
@navigo

hocam, koinimin kullanici sozlesmesini ve privacy policy yi okudunuz mu ? okuyun bir bakalim bastan sonra, ne tur maddeler var. BTCturkude okuyabilirsiniz. Hala duruyor sitesinde. Bunlara gore islem yapacaksak sadece tr de degil, dunyanin hic bir yerinde islem yapamayiz.
---------------------------------------------------------------------

yanlislikla koinimin oldugu yere gondermisim ustteki mesaji.

hero member
Activity: 662
Merit: 501
February 25, 2017, 10:14:42 AM
Paribu kullanıcı sözleşmesini okudunuz mu bence tek taraflı yazılmış gibi duruyor kafamda çok büyük soru işaretleri oluştu geçici olarak paribu yu kullanmayı bıraktım.
Okumadım biraz anlatırmısnız ne gibi dezavantajları var ?
3.4. Site’nin kullanımından doğan veya doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Paribu yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
3.8. Paribu, kullanıcıların yaptıkları para transferlerini hiçbir gerekçe göstermeksizin reddetme ve gerçekleştirmeme hakkına sahiptir. Paribu’nun bu eylemi dolayısıyla hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.
Ozman benim içinde bitmiştir paribu , teşekkürler iyi farketmişsiniz ^^

https://bitcointalksearch.org/topic/m.17974442

Arkadaşlar hangi exchange sitesi tüm sorumluluğu üzerine alır bu işler üzerinde onca oyun döner iken..Her sorumluluğu üzerine alabilen bir sistem varsa orda işlem yapalım ee olmadığına göre açın bir site sorumluluğu üzerinize alın sizin sitenizde işlem yapalım..Smiley
newbie
Activity: 11
Merit: 0
February 25, 2017, 09:33:52 AM
1 Haftayı geçti kullanıyorum her şey iyi hoşta ben her transferi farklı adrese yapıyorum bu cüzdanları silmenin bi yolu varda ben mi bulamadım...yeni cüzdan eklememe izin vermiyor..

bir iki gün önce aynı sorunu yaşadım hemen desteğe yazdım bütün cüzdanlarımı silmek istiyorum yenilerini eklemem lazım diye... isteğim üzere sildiler bide yakın zamanda bu durumu çözeceklerini güncelleyeceklerini söylediler bakalım... Güncelleme gelene kadar istersen destekten yada telefondan talep et çözerler..

Bide Maker emri girdiğimde alım satım olursa blink çlink bi ses çıksa güze olabilir ama isteyen açsın isteyen kapatsın..

eyv. kardeşim. dediğin gibi destek attım hallettiler... güncelleme hemen gelse iyi olur...
ses çıkmasıyla alakalı fikir benimde hoşuma gitti +1 diyorum Cheesy
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
February 25, 2017, 06:36:56 AM
Paribu kullanıcı sözleşmesini okudunuz mu bence tek taraflı yazılmış gibi duruyor kafamda çok büyük soru işaretleri oluştu geçici olarak paribu yu kullanmayı bıraktım.
3.4. Site’nin kullanımından doğan veya doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Paribu yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
3.8. Paribu, kullanıcıların yaptıkları para transferlerini hiçbir gerekçe göstermeksizin reddetme ve gerçekleştirmeme hakkına sahiptir. Paribu’nun bu eylemi dolayısıyla hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.
teşekkürler iyi farketmişsiniz ^^
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
February 25, 2017, 06:31:41 AM
1 Haftayı geçti kullanıyorum her şey iyi hoşta ben her transferi farklı adrese yapıyorum bu cüzdanları silmenin bi yolu varda ben mi bulamadım...yeni cüzdan eklememe izin vermiyor..

bir iki gün önce aynı sorunu yaşadım hemen desteğe yazdım bütün cüzdanlarımı silmek istiyorum yenilerini eklemem lazım diye... isteğim üzere sildiler bide yakın zamanda bu durumu çözeceklerini güncelleyeceklerini söylediler bakalım... Güncelleme gelene kadar istersen destekten yada telefondan talep et çözerler..

Bide Maker emri girdiğimde alım satım olursa blink çlink bi ses çıksa güze olabilir ama isteyen açsın isteyen kapatsın..
hero member
February 25, 2017, 06:27:33 AM
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
February 25, 2017, 06:21:08 AM
newbie
Activity: 11
February 25, 2017, 06:03:11 AM
hero member
February 25, 2017, 05:06:47 AM
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
February 24, 2017, 09:46:33 AM
paribu- btc çekmeyi deneyen oldu mu? btc adresi kaydedilemedi uyarısı alıyorum.

edit: anlık bir sorun-muş sanırım. Problem yok şimdilik. Ayrica bir miktar TL çekim talebim 20dk. Icinde enpara hesabima yatirildi. Acikca btcturk ten sonra gerek sms ile bilgilendirilme gerekse site dizayni olsun kanim şimdiden ısındi. Eger sirketin sahipleri biraz medya yada cesitli ropörtaj vs. ile kendilerini halka açarlarsa eminim yeni btcturk olmasi içten bile degil.
hero member
Activity: 784
February 24, 2017, 08:25:27 AM
chrome ve cepteki mozilla da çalıştı. ama ie, opera ve mozilla da çalışmıyor.chrome da https yok gibi görünüyor.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
February 24, 2017, 06:40:30 AM
safariden dün akşamdan beri surekli kullanıyorum. Ben baya ısınmaya başladım buraya. Daha işlem 1 kez yaptım ancak siteyi ve özellikle uyarı smsleri hosuma gitti.
member
Activity: 91
Merit: 10
February 24, 2017, 06:37:32 AM
Chrome kullanıyorum hocam, bir de Chrome ile deneyin.
hero member
February 24, 2017, 06:22:06 AM
firefox tan giriyorum .hala sorun var ben de. sizin browser nedir?
member
Activity: 91
Merit: 10
February 24, 2017, 06:13:29 AM
ben ulasamıyorum. siz de de sorun var mı? yine ddos saldırısı mı var? checking your browser da takıldık kaldık.

Ulaşılabiliyor şu anda.
hero member
February 24, 2017, 06:08:40 AM
ben ulasamıyorum. siz de de sorun var mı? yine ddos saldırısı mı var? checking your browser da takıldık kaldık.
hero member
Activity: 644
Merit: 502
February 24, 2017, 02:14:13 AM
Dün saat 11 lerde 500 Tl lik almıştım. Bugün deniyorum limitinizi aştınız diyor . Ama Günlük limit 24 saati mi baz alıyor yoksa gece 00:00 ı geçmesimi baz alıyor.
newbie
Activity: 1
February 23, 2017, 11:26:57 PM
100 dolarlık btc yatırdım 10 saat önce. şimdi satmak için gireyim dedim. giriş için olan sms gelmiyor. güzel sistem yapmışlar bir de çalışsa.
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
February 23, 2017, 04:40:04 PM
paribuyu kullandım ben. kaliteli bitcoin saticisi
Pages:
Jump to: