Pages:
Author

Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası - page 77. (Read 129556 times)

sr. member
Activity: 308
Merit: 253
Bazı sıkıntılardan bahsederek e-mail gönderdim. Bu hafta yeni bir güncelleme yapacağız dediler.
legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
Session timeout süresi çok düşük 1-2 saat içinde logout oluyor.
Halbuki koinimde günlerce login kalabiliyorsunuz bence seçenek verilmeli isteyen günlerce login kalabilmeli.
Bütün gün piyasayı takip edecek birisi defalarca giriş yapmak zorunda kalıyor.
legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
Detaylı işlem geçmişi yok. Bugün yaptığım bir işlemi düşükten satış yazdım daha yüksek alışlar olmasına rağmen altta düşük fiyattan sattınız yazıyor. Detay olursa bir çok işlemin arasından neyi kaça satmışız görebiliriz.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
3-4 kez btc gonderdim 10a yakın cıkıs yaptım 1 kere tl cıkısı yaptım aksam mesai saati dısı olmasına rağmen yarım saatte hesabıma yansıdı.
Şuan için hersey olumlu görünüyor.
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
* Girdi-çıktı yapıldı, yeterince hızlı.
* 7/24 TL yatırma ve çekme (HAVALE) işlemi yaptım, bu çok önemli bir artı.
* Komisyon Binde 3(piyasa yapıcı) ve Binde 4; kademeli düşen bir sistem olsa, hadi olmadı Binde 2(piyasa yapıcı) sabit olsa çok güzel olur.
* Destek istek mesajlarıma kısa sürede dönüş yapıldı. (Siteyi çökerttiğiniz gün hariç  Cheesy  )
* BOT var mı, bence VAR, ama bu işin özünde var bu.

* Kullanıcı ara yüzü çok sade.

* Kullanıcının bekleyen emir değerlerindeki değişim anlık olsa çok daha iyi olur.
* Her kullanıcıya ait bir hacim göstergesi de iyi olur. (Elbette komisyon buna bağlı olsa çok daha iyi).

Komisyon için şöyle bir tarife getirmişler.

30 günlük alış satış hacmi (TL)   Piyasa yapıcı(Maker)   Piyasa alıcı(Taker)
0 – 500,000                                         %0.3                    %0.4
500,000+                                            %0.25                  %0.25

* Bir telegram kanalı açılabilir.
* Yöneticiler kendilerini tanıtırsa çok daha iyi olur; kimin nesi, neyin fesi belli olur !!

* En fazla 5 adet BTC adresi üretmenize izin veriyor (BTC yatırmak için), böyle bir sayı sınırı olmamalı !!

Sistem kullanım açısından çok kolay, fakat elbette güvenlik her şeyden önce gelir. Şimdiye kadar çekme yatırma sıkıntısı yaşanmamış olması iyi bir şey ama iki düşün...

!! Bu yazdıklarım site ile ilgili kişisel deneyimdir. Kesinlikle YATIRIM YAP, KULLAN, ÇOK SEV tavsiyesi değildir.

Destekten gelen cevap,

Paribu   
Paribu (Paribu)
2 Mar 13:37 AST

xxxxx Merhaba

Öncelikle Destek ve Önerileriniz için Çok Teşekkür Ediyor ve Tüm Önerileri Dikkate Aldığımızı Bilmenizi İstiyoruz.

Şuan cüzdan limiti 10 adet ile sınırlı ve cüzdan numaralarınızı silebilmeniz için yazılım ekibimiz çalışmalara devam ediyor, ilk güncelleme ile birlikte siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunulacaktır.
Kişiye ait hacim bilgisi talebinizi ve hacme göre azalan komisyon talebinizi de ilgili ekibe değerlendirilmesi üzere gönderiyorum.
Market sayfasının Alış Satış Emirleri panelinin hemen altında Benim Emirlerim bölümü bulunmakta olup, burada BEKLEYEN VE GERÇEKLEŞEN işlemlerinizi ve BEKLEYEN işlemlerinizin içinde aynı zamanda kısmi gerçekleşen işlemleriniz de takip edebilmeniz mümkündür.

Ana ekran günlük hacmi 24 saati kapsamaktadır.

İlginize Tekrar Teşekkür Ederiz. Tüm soru görüş ve önerileriniz için lütfen destek paneline yazmaktan çekinmeyiniz.
Paribu Ekibi
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
Şimdiye kadar 55,989.21 TL çekim yapıldı.
Sistem güzel, komisyon oranları BTCTürk'ün bir benzeri, yani kısaca kötü. Uzuncası azalan komisyon yüzdesi için gerekli işlem hacminin, günlük ve aylık para çekme limitleriyle orantılı olması daha iyi olur. Yoksa bir borsada yüksek hacimlerde uzun süre para tutulması hoş değil.
Gerçekleşen emirler/yarım gerçekleşen emirler hakkında daha detaylı bilgi, geçmiş fiyat grafikleri vb. eklentiler olursa daha iyi olur.
Başlığı takip etmek amacıyla yazıyorum, yoksa Türkçe forum ile ilgili görüşlerimi bilenler bilir.

Uyarı: Bu mesajın, Paribu'nun bundan sonraki faaliyetleri için bir garanti teşkil etmediğini, herkesin kendi risklerinden sorumlu olduğunu, diğer borsalarla da olduğu gibi şirketimiz ile Paribu arasında herhangi bir ortaklık bulunmadığını lütfen dikkate alınız.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Bu sitenin arkasındaki isim kimdir?
Bilen var mı?
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
February 28, 2017, 04:27:10 PM
btc türk ü çok andırıyor sonu aynı olmaz umarım.
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
February 28, 2017, 03:44:29 PM
hızlı olduklarını ben de tecrübe ettim onayladım  Cheesy
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
February 28, 2017, 12:27:39 PM
çekim talebinin gelmesi sadece 5 dakika sürdü gayet iyi gözüküyor.
hero member
Activity: 644
Merit: 502
February 28, 2017, 04:11:12 AM
Dün 16:37'de parayı eft yaptım 16:42' de paribu ya düştü para. Adamların sistemleri hızlı.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
February 28, 2017, 03:18:49 AM
Bir sorum olacaktı arkadaşlar ben dün saat 16:00 da işlem yapmıştım 500 TL lik. Bugün işlem yapmam için 16:00 ımı beklemem lazım.
24 saat içerisinde dediği için öyle olması gerekiyor. siz yinede bir sansınızı deneyin ama buyuk ihtimalle 4 ten önce işlem yapamayacaksınız
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
February 28, 2017, 03:07:34 AM
Bir sorum olacaktı arkadaşlar ben dün saat 16:00 da işlem yapmıştım 500 TL lik. Bugün işlem yapmam için 16:00 ımı beklemem lazım.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
February 27, 2017, 02:02:39 PM
Para çekme talep eden var mı ? Yaklaşık 1 saattir onay almadı talebim

Edit:Eft saatlerinin dışında olduğu içinmiş.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
February 27, 2017, 09:13:20 AM
benzer borsaların artması dileğiyle umarım uzun süreli olur.
newbie
Activity: 5
Merit: 1
February 27, 2017, 08:37:58 AM
Değerli Arkadaşlar Merhaba,

Açıldığımız günden bu yana çeşitli kişi ve gruplar tarafından site trafiğimizi yavaşlatmaya yönelik kitleler halinde saldırılar yapılmaktadır. Bu saldırılar site trafiğini yavaşlatmak amaçlı olup, birikimleriniz ile ilgili herhangi bir güvenlik problemi bulunmamaktadır.

Faaliyete geçtiğimiz günden bu yana aldığımız tedbirlerle bu saldırıları engelliyoruz ve engellemeye devam edeceğiz. Ancak an itibari ile oldukça yüksek bir boyuta ulaşmış olan bu saldırılar zaman zaman bağlantımızın aksamasına sebep olmaktadır. En hızlı şekilde çözüm üretmek için ekibimizle birlikte çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Yaşanan aksaklık için özür diliyoruz.

Saygılarımızla,
newbie
Activity: 32
Merit: 0
February 27, 2017, 08:02:41 AM
Tam giriş ekranı geldi diye sevimdim, meğer Cloudflare ekranıymış.

This page (https://www.paribu.com/) is currently offline. However, because the site uses Cloudflare's Always Online? technology you can continue to surf a snapshot of the site. We will keep checking in the background and, as soon as the site comes back, you will automatically be served the live version. Always Online? is powered by Cloudflare | Hide this Alert
newbie
Activity: 32
Merit: 0
February 27, 2017, 07:52:37 AM
Merhaba,

Sitenize TL yükledim, ama BTC almak ölüm oldu. Sürekli "HTTP Error 503 – Service Unavailable" veriyor. Ancak 10 dk denedikten sonra alabildim.

Şimdi de aldığım bitcoin'i kendi cüzdanıma gönderemiyorum, site yine aynı hatayı vererek çalışmıyor.

Bu devirde, yani yük dengeleyicilerin, cluster yazılımlarının, istediğiniz kadar instance açabildiğiniz bulut ortamlarının olduğu bir devirde, bir finans kurumu olarak gün ortasında basit bir sunucu sorunu ile hizmet veremez durumda olmanız altyapı konularını çok savsakladığınızı gösteriyor kusura bakmayın.

Alper
member
Activity: 64
Merit: 10
February 26, 2017, 04:37:45 AM
@navigo

hocam, koinimin kullanici sozlesmesini ve privacy policy yi okudunuz mu ? okuyun bir bakalim bastan sonra, ne tur maddeler var. BTCturkude okuyabilirsiniz. Hala duruyor sitesinde. Bunlara gore islem yapacaksak sadece tr de degil, dunyanin hic bir yerinde islem yapamayiz.
---------------------------------------------------------------------

yanlislikla koinimin oldugu yere gondermisim ustteki mesaji.

Tamam da koinim en azından fatura kesiyor. Paribu kesmiyor ben kendi açımdan söyledim sonuçta kimseyi etkileniyorum.
Nasıl fatura kesiyorlar faturada ne yaziyor. Faturasını alan varsa paylaşabilir mi?
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
February 25, 2017, 12:22:41 PM
bu maddelerde ben sıkıntı görmüyorum. Bankalara hesap acarken kredi kartı alırken kullanıcı sözleşmesini okuyun neler neler var.
Pages:
Jump to: