Pages:
Author

Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası - page 75. (Read 129556 times)

sr. member
Activity: 756
Merit: 290
Şu anda paribuda ki 24 saatlik hacim 127.17 BTC iken konimde 223.84. Yeni açılmış bir site için bana yüksek geldi. Sizce hacim gerçek mi yoksa botların al sat yapmasıyla ya da başka türlü olarak mı yükseltilmiş?
normal cunku koinime yeminli kullanmayan üyeler var. Sahsen ben paribu kullanıyorum. 100btc bence normal

yeminli nedir?
newbie
Activity: 2
Merit: 0
Vakit ayırıp cevap veren herkese teşekkür ederim.
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
Üye olduktan sonra cebe gereksiz mesajlar gondiyorlar mı yoksa sadece güvenlik amaçlı mı mesajlar geliyor?

Mesajlar, hesap hareketlerinizdeki işlemler hakkında, bilgilendirme amaçlı.
sr. member
Activity: 588
Üye olduktan sonra cebe gereksiz mesajlar gondiyorlar mı yoksa sadece güvenlik amaçlı mı mesajlar geliyor?

Hiç o şekilde rahatsız edici mesaj falan yollamadılar. Spam yapmıyorlar. Adamlar çok profesyonel. Tabii Devlet işin içine girerse anca bozulabilir bu durum.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Hesapta yaptiginiz islemlerle alakali, reklam gelmiyor. Ornegin para cekme talebi verdiniz. Btc cekme talebiniz onaylandi vs vs
newbie
Activity: 2
sr. member
Minumum bitcoin çekim 0,01. 40 tl yatırsak çekemiycez. çekimler artık serbest olmalı.

Mutlaka Paribu desteğe bu isteklerinizi yazın.
newbie
Activity: 20
Minumum bitcoin çekim 0,01. 40 tl yatırsak çekemiycez. çekimler artık serbest olmalı.
member
Activity: 103
Merit: 10
Az önce siftah yaptık paribu ile bakalım hesaba geçmesini bekliyoruz söylenen kadar hızlımı bir görelim Smiley

edit. 15 dk önce geldi gayet iyi.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Umarım bozmazlar. Güvenli ve hızlı bir site büyük ihtiyaç.
sr. member
Şu anda paribuda ki 24 saatlik hacim 127.17 BTC iken konimde 223.84. Yeni açılmış bir site için bana yüksek geldi. Sizce hacim gerçek mi yoksa botların al sat yapmasıyla ya da başka türlü olarak mı yükseltilmiş?

Elbette bot işlemler var.

Fakat hacim kadar önemli olan bence "Son İşlemler" kısmı.

Hem Koinim hem de Paribu son işlemler kısmı ekleyip şeffaflaşmalı.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
normal cunku koinime yeminli kullanmayan üyeler var. Sahsen ben paribu kullanıyorum. 100btc bence normal
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
Fikirlerimi daha önce yazmıştım. Hala gayet güzel gidiyorlar.
Gördüğüm eksiklikleri ve tavsiyelerimi yazayım, müşteri memnuniyetinin gelişmesi açısından:

1-SMS mesajları çok aşırı, en azından seçenek koyun. Evvelki gece saat 00:00 civarı işlem yaptım. Gece 3 te geldi SMS mesajı.
Bu SMS firmasından kaynaklanabilir ancak, bayağı kızdırdı açıkçası.

2- TL yatırma-çekme işlemi yapılırken, formu doldurmadan önce banka hesaplarının görünmesi lazım. Formu doldurduktan sonra geliyor. Misal 7/24 finansbank kullanıyormuşsunuz formu doldurmadan bilemiyoruz, boşa form doldurup iptal etmenin gereği yok.

3- BTC depoziti yaparken onaylı hesaplarda 1 onay olması yeterli olmalı(tavsiye). misal polo'da bile bu şekilde.

4- Market sayfasında yapılan son işlemleri yani işlem geçmişini göstermeniz gerekli.

sr. member
Sadece Finans bank ile mi çalısıyorlar. Bende sadece vakıfbank var .

EFT yaparsın.
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
Sadece Finans bank ile mi çalısıyorlar. Bende sadece vakıfbank var .
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
Google Auth kesinlikle şart, hem kolaylık hem de bir şekilde sms onayı kadar prestij simgesi haline geldi.
Sms'e harcanacak masrafıda al-sat komisyonundan düşerek fark yaratılabilir.
full member
Activity: 126
Merit: 100
Bugün deneme imkanım oldu, ilk işlem için şunu söyleyebilirim.

Gerçekten hızlılar, ancak çok fazla sms geliyor:)
Her işlem için sms geliyor, evet güzel güvenlik açısından ancak fazla gibi geldi bana.

Hızlı bir şekilde, hesap onayı, para yatırma, btc çekimi yaptım.

Onun dışında, market ekranı çok kullanışsız, son işlemleri göstermesi gerekli market geçmişinin.

Eğer kendisini biraz daha geliştirirse, sağlam bir yer edinir piyasada. Başarılar dilerim.

Katılıyorum, Giriş sırasında gönderilen SMS ve email 'ler bir süre sonra rahatsız edici hale geliyor, TL yatırma/çekim işlemi gerçeklşince gelebilir sadece.

Google Auth 'a en kısa zamanda geçilmeli , login uyarı mesajları almak isteğe bağlı hale getirilebilir. Son işlemler siteye eklenmeli.

En kısa zamanda günlük hacminizin 500 'ü geçmesini dilerim.
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
Uzunca bir inceleme sürecinden sonra Paribu ekibinin işlerini son derece özveriyle yapan kaliteli bir ekip olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Miner fee'in bakiye yeterliyse gönderiden değil de kalan bakiyeden çekilmesi hakkındaki görüşüme anında geri dönüş yaparak bu konuda bir iki gün içerisinde bir güncelleme yayınlayacaklarını bildirdiler.

Başarılarının devamını diliyorum.
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
kimlik onayi olmadan 500 TL lik bitcoin alabiliyoruz degil mi?

Onaylanmamış Hesap   günlük 500 TL aylık 3.000 TL
Pages:
Jump to: