Pages:
Author

Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası - page 73. (Read 129556 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
su an birikmis yaklasik 50.000 onaylanmamis islem var blockchain de, ve giderek artiyor, gunduz 4500 adetti. spam baslamis yine, onaylanmasi bayaa bir uzun surebilir(24-48 saat), hatta geri bile donebilir, o kadar dusuk fee ile.

tx id nedir?

hero member
Activity: 756
Merit: 500
Ben bu kadar rezil bı borsa görmedim madenci ücretinden cimrilik yapmak nedir
Madenci ücretinde cimrilik olayı yok hocam standart Fee veriyor adamlar hangi borsada işlem yapsanız aynı durum ile karşı karşıya kalırsınız bu günlerde ağ çok saçmalıyor. 1 saate blok bulunmuyor işlem birikiyor filan o yüzden hardfork olayı tartışılıyor zaten.

Bayt başı 18 sat standart değil bence. Hala onay almadı
hero member
Activity: 532
Madenci ücretinde cimrilik olayı yok hocam standart Fee veriyor adamlar hangi borsada işlem yapsanız aynı durum ile karşı karşıya kalırsınız bu günlerde ağ çok saçmalıyor. 1 saate blok bulunmuyor işlem birikiyor filan o yüzden hardfork olayı tartışılıyor zaten.
hero member
sr. member
Activity: 371
Merit: 250
bir yere kimlik fotokopisi verirken üstüne ne için verildiğini fotoşopla %50 opak yazı ile her yerine gelecek şekilde yazın başkası alıp kullanamaz sadece verdiğiniz yer kullanır ben her siteye bu şekilde üye oldum.

iyi de karşı taraf da photoshop yaparsa ve yazdıklarımızı silerse ne olacak? neticede aynı imkanlara onlar da sahip.

bilgilerinizin doğru karşılığını bilen herkes onu sanal ortamda istediği gibi düzenleyip nizami bir belge haline getirebilir fotokopi anlamında.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
O değilde hardfork olunca bizim BTU lar nolcak?
hero member
BTC çekiminde 50k fee almislar ama 7k ile 3 kişinin gönderimini yapmışlar byte başı 17sat odemisler 2 saattir onay bekliyorum
sr. member
Activity: 419
Merit: 255
ben türk bitcoin borsalarını kullanmayı çok istiyorum ama istedikleri belgeleri vermeyi gerçekten saçma buluyorum. adam benim kimliğimin fotokopisini ya da en kritik bilgilerimi istiyor. bunları devlet dairesine veya bankaya verirken bile şüpheyle yaklaşan biriyseniz bu macera size hala çok uzak. tıpkı benim gibi. bu adamlara hiçbir şekilde güvenemezsiniz. kimi arkadaşlar da zaten her yere verdik diyor pek takmıyor, saygı duyuyorum
bir yere kimlik fotokopisi verirken üstüne ne için verildiğini fotoşopla %50 opak yazı ile her yerine gelecek şekilde yazın başkası alıp kullanamaz sadece verdiğiniz yer kullanır ben her siteye bu şekilde üye oldum.

bir örnek verebilirmisiniz herhangi bir resim üzerine veya boş sayfaya basılmış olarak mesela paribu/koinim için.
member
Activity: 91
Merit: 10
ben türk bitcoin borsalarını kullanmayı çok istiyorum ama istedikleri belgeleri vermeyi gerçekten saçma buluyorum. adam benim kimliğimin fotokopisini ya da en kritik bilgilerimi istiyor. bunları devlet dairesine veya bankaya verirken bile şüpheyle yaklaşan biriyseniz bu macera size hala çok uzak. tıpkı benim gibi. bu adamlara hiçbir şekilde güvenemezsiniz. kimi arkadaşlar da zaten her yere verdik diyor pek takmıyor, saygı duyuyorum

İyi fikirmiş hocam hiç aklıma gelmemişti, ben kabak gibi gönderdim isterlerse sahte kimliğimi bile çıkarabilirler Roll Eyes
legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
hero member
Activity: 532
Paribu yetkilileri bir etkinlik düzenlemeyi planlıyordu onun hakkında bir gelişme var mı? Yada sanal adres kullanmak yerine yerleşik adrese geleceklerdi onunla ilgili bir gelişme.
newbie
Activity: 54
Merit: 0
yeni hesap açmaya çalıştım ancak sms msjı bir türlü gelmedi. nasıl yapmak gerekiyor onu ?
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Pari bu yetkilileri bu mesajı okuyor ise onaysız hesaplarda en azından 750 yapın şu limiti günlük.
legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
ben soruma cevap alamadım, ileride kullanmak isterim tekrar düşünürüm.
başarılar, birden çok borsa olması kaliteyi arttırır.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Özellikle eski ve çok mesaj sayılı, deneyimli üyelerin yorumlarını dikkatle takip ediyorum. Sanırım site fena bir yolda ilerlemiyor, takipteyim.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Deneme yaptım, görünüşe göre iyi gibi..  Olumlu.. tabii güvenlik konusunda ne kadar iyi bilmiyorum onu yazılımcı arkadaşlar daha iyi bilir.
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
İşbankasından 500 EFT ayptım öğle arası 5 dk hesabımdaydı.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
para yatirirken gecikme yaşayan varmi ziraatten eft yaptim yarım saat oldu gecmedi hala paribu hesabıma

edit : sorun çözüldü sıkıntı yok teşekkürler
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Yeni güncellemeler gerçekten çok iyi olmuş şu onaysız hesaplar için limiti biraz daha artırırsanız çok iyi olur
Pages:
Jump to: