Pages:
Author

Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası - page 81. (Read 129556 times)

sr. member
Activity: 628
Merit: 251
February 20, 2017, 02:13:55 PM
hesap onayı için nüfus cüzdanı istiyorsunuz. kaç saat yada kaç günde onaylanıyor?
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
February 20, 2017, 08:57:30 AM
Yurtdisinda ikamet ediyorum ve yurtdisinda telefonum var sadece. Fakat siteniz uyelik asamasinda telefon numarami kabul etmiyor. Yurtdisinda numaralari destekleyecek misiniz?
sr. member
Activity: 300
Merit: 250
February 20, 2017, 08:38:55 AM
Paribuda hesap onayı 1 saatten az bir sürede tamamlanıyor.Günlük sürekli yatırma / çekme işlemleri yapıyorum.Bir yeri kötülemeden önce, orayı bir deneyin.
Bir kişiyle tanıştığınızda onu sağdaki soldaki insanların kötü demesindenmi kötü olduğunu anlarsınız yoksa kendiniz tanıdıkça kötü veyada iyi olduğunumu anlarsınız ?
iş para konusu olduğunda, "dur şuraya 10000tl göndereyim bakalım güvenilir mi" diye birşey söylemeyeceğinizi biliyorsunuz değil mi?

Kendi yorumumda şuraya 10 bin tl atalım gibi birşey yazmadım.
Şimdi sen yeni tanıştığın birine, arabanın anahtarını verebilirmisin ?
aynı şey işte, yeni açılan bir siteye 10bin tl gönderir misin Smiley
newbie
Activity: 21
Merit: 0
February 20, 2017, 08:36:38 AM
Paribuda hesap onayı 1 saatten az bir sürede tamamlanıyor.Günlük sürekli yatırma / çekme işlemleri yapıyorum.Bir yeri kötülemeden önce, orayı bir deneyin.
Bir kişiyle tanıştığınızda onu sağdaki soldaki insanların kötü demesindenmi kötü olduğunu anlarsınız yoksa kendiniz tanıdıkça kötü veyada iyi olduğunumu anlarsınız ?
iş para konusu olduğunda, "dur şuraya 10000tl göndereyim bakalım güvenilir mi" diye birşey söylemeyeceğinizi biliyorsunuz değil mi?

Kendi yorumumda şuraya 10 bin tl atalım gibi birşey yazmadım.
Şimdi sen yeni tanıştığın birine, arabanın anahtarını verebilirmisin ?
sr. member
Activity: 300
Merit: 250
February 20, 2017, 08:34:07 AM
newbie
Activity: 21
February 20, 2017, 08:25:31 AM
newbie
Activity: 3
February 20, 2017, 08:05:10 AM
siteyi kullanan var mı arkadaşlar? güvenlimidir?
koinim sitesine hafta sonu onay resimlerini yolladım ama hala onay gelmedi şimdi de site çöktü. paribu 10 dk da onay işlemini verdi, çok değil 1500 tl lik btc satıp parayı tl ye çevirmek istiyorum ama şikayetvar da hesabımı sildiler diye yazı görünce buraya da yazayım dedim

koinim i bir kaç gün beklemelimiyim acaba?
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
February 19, 2017, 06:19:31 PM
https sertfikasi alinmasi guzel olmus, daha once yoktu yanilmiyorsam. merkezi istanbul olmasi biraz iyi olmus, erisebilirlik acisindan.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
February 19, 2017, 03:44:32 PM
Bilemiyorum, paribu.

https://www.sikayetvar.com/paribu-para-hesabima-yansimadi

Daha 3-5 günde paribu diye aratınca ilk üçte bu sayfaya ulaşmak beni tedirgin etti açıkçası.

bununla ilgili bir açıklama yapıldı mı ? merak ettim açıkcası.
hero member
Activity: 644
Merit: 502
February 19, 2017, 03:27:29 PM
Tasarım btcturk e benziyor umarim onun kadar iyi olur.
member
Activity: 64
Merit: 10
February 18, 2017, 05:30:51 PM
biraz geç gelen ama profosyonelce bir açıklama olmuş umarım koinimin yerini alır hesap aktivasyonsuz işlem yapabilmek çok büyük bir artı
newbie
Activity: 31
February 18, 2017, 05:23:35 PM
Bilemiyorum, paribu.

https://www.sikayetvar.com/paribu-para-hesabima-yansimadi

Daha 3-5 günde paribu diye aratınca ilk üçte bu sayfaya ulaşmak beni tedirgin etti açıkçası.
newbie
Activity: 5
Merit: 1
February 18, 2017, 04:22:37 PM
Değerli Arkadaşlar Merhaba;

Öncelikle tüm kullanıcılarımızın soru, görüş ve geri bildirimlerinin bizim için çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz. Bu nedenle paribu hakkındaki görüşlerinizi önemsiyor ve soru işaretlerini gidermek adına bu mesajı yayınlıyoruz.

Yorumlarda güzel dileklerini paylaşan ve bizi destekleyip daha güçlü bir motivasyonla çalışmamızı sağlayan tüm forum üyelerine teşekkür ederiz. Aynı şekilde soru işaretlerini/şüphelerini paylaşan tüm üyelere de, detaylı bir açıklama yapmamız ve konuyu aydınlatmamız hususunda farkındalık yarattıkları için teşekkür ederiz.

Paribu; 2006 yılından bu yana internet dünyasında yer alan, Ankara'da ve son 4 yıldır İstanbul'da bir çok projeyi hayata geçirip başarıyla sürdürmekte olan genç ve dinamik bir ekibin girişimidir. Şirket kuruluşu Bahçelievler'deki ofisimizde yapılmış olup, Paribu ekibi bağımsız bir adrese geçene kadar yazılımı ve tasarımı geliştirirken severek çalıştığımız Workinton'u yazışma adresi olarak kullanmayı uygun gördük. Bazı çekincelerinizi gidermek adına, ilerleyen zamanlarda arzu eden arkadaşlarımızla, belirli bir kontenjan dahilinde tanışma ve bilgi paylaşımı amaçlı yüz yüze bir toplantı organize etmeyi düşünüyoruz.

Bildiğiniz üzere Bitcoin pazarı geçmişte çeşitli suistimal gruplarının hedefi olmuş ve bunun kaçınılmaz bir sonucu olarak Bitcoin kullanıcılarında güven eksikliği yaşanmıştır. Paribu olarak yapmak istediğimiz; bu noktada oluşan eksikliği gidermek, kullanıcıların güven içerisinde ve en hızlı şekilde işlem yapmasını sağlayacak bir altyapıyı sunmaktır.

Bitcoin kullanıcısı olarak bu problemleri ve huzursuzlukları geçmişte tam da sizlerin bulunduğu noktadan tecrübe etmiş bir grup girişimci olarak bir yılı aşkın süredir çalışmalar yürütüyoruz. Ve ne mutlu ki bu çalışmalarımızı tamamlayarak Paribu'yu çok kısa bir süre önce hizmete açtık. Henüz planladığımız reklam tanıtım faaliyetlerinin hiçbirini başlatmamış olmamıza rağmen kullanıcılarımızın yoğun ilgisi bizi memnun etmektedir.

Telefon destek hattımız şimdilik hesabında olağandışı aktiviteler olduğunu düşünen kullanıcılarımıza en hızlı şekilde hizmet verebilmek için faaliyet göstermektedir. Bunun dışındaki konularda e-posta ya da yardım sayfası üzerinden mümkün olan en kısa sürede dönüş sağlamaktayız.

Elbette tüm ticari ilişkilerde olduğu gibi güven köprüsünün kurulması emek ve zamana ihtiyaç duyuyor. Paribu, yasal çerçeveler dahilinde faaliyet gösteren bir şirket olmasına rağmen, özellikle geçmişte bitcoin pazarında yaşadıkları olumsuz tecrübeler nedeniyle bunu yeterli bulmayan üyelerimiz olacaktır. Bu arkadaşlarımızın endişelerini de zaman içerisinde ortadan kaldırabileceğimizi biliyoruz. Bu amaçla yapacağımız bazı çalışmalarla ilgili ilerleyen dönemde bilgi veriyor olacağız.

Son olarak, yeterli bilgi edinilmeden, hiç bir şans tanınmadan, haksız ve üzücü ithamlar içeren yorumlar yazılmadan önce, hepimiz için kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunma gayreti içerisinde olan girişimimize karşı biraz daha duyarlı davranılmasını rica ediyoruz.

Geri bildirimlerinizle daha iyiye ulaşacağımıza inanıyor, keyifli alışverişler diliyoruz.

Paribu Teknoloji A.Ş.
hero member
Activity: 854
Merit: 500
February 18, 2017, 12:43:23 PM

Baglantı https değil...
Üye olursanız güncel borsalardaki şifrelerinizi kullanmayın.
Eğer kullandıysanız hemen tüm şifrelerinizi değiştirin.
Ne olur ne olmaz.
Zaten bağlantılı hiçbir sitede aynı şifreyi kullanmayın, kullanın bir şifre yöneticisi (önerim Keepass) kafanız rahat etsin.
aynen. korkulu rüya görmektense uyanık kalmayı tercih ederim. siteyi deneyen en üst rütbeli kim oldu? ben kaçırmış olabilirim mesajını deneyen olduysa.
Benden daha üst varmı yazan bilmiyorum ama ben 10 tl yükledim enpara ile ve 6 kez aşık satım yaptım içerde nasıl olaylar dönüyor kimler alıyor satıyor sana işlem mi dönüyor diye sanal değil gördüğüm kadarı ile sonra işte aradım santral servisi almışlar bir tane açıyor bant kaydı dinliyorsunuz sitedeki destek bölümüne yönlendiriyor. Neyse sitenin desteğe yazdım kimlik onayı için kimlikte ki tüm bilgiler açık mı olmalı dedim ben hepsini göstermek istemiyorum dedim evet hepsi açık olmalı diye cevap geldi.
Bu arada yükleme yaptıktan sonra hesaba geçince mesaj geldi hesaba para yüklendi diye.
Şimdi şöyle bir durum var ki siteye ben hala güvenemiyorum bir 1000 tl daha atayım alım satım yapayım biraz daha diyorum hazır altcoinler de hareket yokken ama güven olusturamadigi için ve ısrarla tüm bilgiler açık olacak şekilde onay istediği için şimdilik hala içerdeki 10 tl ile al sat yapıyorum en son 10.5 tl olmuştu. ☺
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
February 18, 2017, 10:09:59 AM

Baglantı https değil...
Ne olur ne olmaz.
Zaten bağlantılı hiçbir sitede aynı şifreyi kullanmayın, kullanın bir şifre yöneticisi (önerim Keepass) kafanız rahat etsin.
aynen. korkulu rüya görmektense uyanık kalmayı tercih ederim. siteyi deneyen en üst rütbeli kim oldu? ben kaçırmış olabilirim mesajını deneyen olduysa.
legendary
Activity: 1447
Merit: 1000
February 18, 2017, 06:08:20 AM

Baglantı https değil...
Ne olur ne olmaz.
member
Activity: 105
February 18, 2017, 04:53:18 AM
Test, deneme vs. adı altında alım yapanların yeni üye olması güzel bir tesadüf*.
Benim sorum şu olacaktı. Şirketiniz bünyesinde kaç kişi çalışıyor? Topluluk yöneticiniz var mı? Alp'in BtcTürk'te yaptığı gibi sosyal medya ve forum için topluluk yöneticisi çalıştırmayı düşünüyor musunuz?

*Tesadüf diye bir şey yoktur.

Hahahahha, haklısınız yazımı okuyunca tamamen reklam gibi olduğunu farkettim fakat kasımdan beri üyeyim ve gerçekten işlem yaptım..
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
February 18, 2017, 12:37:20 AM
Amerika ve Kanada gibi ülkelerin numaralarını denediğimde "Girdiğiniz cep telefonu numarası geçerli bir numara değil! Lütfen kontrol edin." şeklinde uyarı çıkıyor. Ben bu siteyi sadece Türk hattım olursa kullanabilirim demek oluyor. Kalan yorumları size bırakıyorum.

BTCTurk te ayniydi ona bakarsaniz.
Amerikaya geri dondukten sonra kullanamamistim. Cunku sms i zorunlu tutmuslardi, google auth kullaniyordum ama belli bir sure sonra sifre degistirmem istendi guvenlik acisindan uzun suredir ayni sifreyi kullandigim icin ve illaki onaylama icin sms istedi bende o gunden sonra kullanamamistim. Destektende malesef sadece Turkiyeey hizmet veriyoruz deyip gecistirmislerdi, iyiki hesapta birsey yoktu.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
February 17, 2017, 09:46:49 PM
Test, deneme vs. adı altında alım yapanların yeni üye olması güzel bir tesadüf*.
Benim sorum şu olacaktı. Şirketiniz bünyesinde kaç kişi çalışıyor? Topluluk yöneticiniz var mı? Alp'in BtcTürk'te yaptığı gibi sosyal medya ve forum için topluluk yöneticisi çalıştırmayı düşünüyor musunuz?

*Tesadüf diye bir şey yoktur.
member
Activity: 105
February 17, 2017, 05:39:01 PM
Bir hışımla yaklaşık 2.5 btc aldım, enpara kullanmamın da etkisiyle işlemlerim anında gerçekleşti. Site tam olarak güven vermiyor belki yeni olduğundan dolayı ama herhangi bir sorun yok, herşey güzel. Tabii ki dış saldırılar vb. gibi faktörlere olan durumunu bilemeyiz ama şans vermekte fayda var  Smiley
Pages:
Jump to: