Pages:
Author

Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası - page 79. (Read 129556 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
February 23, 2017, 03:58:32 PM
Şimdiye kadar 3 kez btc girişi 2 kez para çıkışı yaptım en geç onay 10 dk sürdü en erken onay 5 dk sürdü.
Ha bu demek değildir ki site güzel gidin kullanın diyorum öyle bir şey demiyorum yanlış anlaşılma olmasın eskiden btc türk varken içerde btc de bırakırdım tl de bırakırdım kafa rahat şekilde ama bu sitede bir şey bırakmıyorum en fazla 8 saat bıraktım içerde.

site insanlarin btc lerine veya tl lerine cokmeyi dusunuyorsa, daha bu kadar is basindayken yapmaz. daha 1 haftalik site burasi. soyle bir icerde 300-500 btc veya karsiligi tl biriksin, iste o zaman gidici olup olmadiklarini anlariz.
Oyle bir sey yaparlarsa kenfi topuklarına sıkarlar yeni olmalarına ragmen hacim hic fena değil.
İslemlerde oldukca hızlı böyle devam ederlerse koinimin kitlesinide komple cekerler. Uzun vadede o rakamları kolaylıkla kazanabılırler

koinimin islem hacmini su an itibariyle yarisini gecmis durumdular, ustelik daha bir kac gunluk site burasi.. biraz daha taninip, hizmetlerini daha iyi hale getirirlerse, komisyonlari kisinin hacmine oranla ayarli seviyelere getirirlerse, cok kullanici gelir buraya. koinimde biter. koinimin cok sey ogrenmesi lazim, onunde firsatta vardi btcturk kapandiktan sonra. ancak piyasayi tek adam usulu fasist bir sistemle yonettiler. simdi de ikinci bir borsa cikinca sonup gidecek. Tabi daha cok erken bazi seyleri soylemek icin.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
February 23, 2017, 03:48:29 PM
Şimdiye kadar 3 kez btc girişi 2 kez para çıkışı yaptım en geç onay 10 dk sürdü en erken onay 5 dk sürdü.
Ha bu demek değildir ki site güzel gidin kullanın diyorum öyle bir şey demiyorum yanlış anlaşılma olmasın eskiden btc türk varken içerde btc de bırakırdım tl de bırakırdım kafa rahat şekilde ama bu sitede bir şey bırakmıyorum en fazla 8 saat bıraktım içerde.

site insanlarin btc lerine veya tl lerine cokmeyi dusunuyorsa, daha bu kadar is basindayken yapmaz. daha 1 haftalik site burasi. soyle bir icerde 300-500 btc veya karsiligi tl biriksin, iste o zaman gidici olup olmadiklarini anlariz.
Oyle bir sey yaparlarsa kenfi topuklarına sıkarlar yeni olmalarına ragmen hacim hic fena değil.
İslemlerde oldukca hızlı böyle devam ederlerse koinimin kitlesinide komple cekerler. Uzun vadede o rakamları kolaylıkla kazanabılırler
legendary
February 23, 2017, 12:13:03 PM

hero member
Activity: 854
Merit: 500
February 23, 2017, 12:08:34 PM
hero member
Activity: 784
February 23, 2017, 10:35:30 AM
gerçekleşen işlemlerin görünmemesi kötü olmuş. btctürk te pencerenin birinde galiba son gerçekleşen işlemeler görünüyordu.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
February 23, 2017, 09:50:47 AM
ben 100 tl gibi bir mebla denedim çok hızlı bir dönüş aldım gerçekten koinimin tekelinden çıkarırlarsa piyasayı türk kullanıcılar için harika bir gelişme olacak
hero member
Activity: 784
February 23, 2017, 06:35:27 AM
500 tl yatırdım. 5 dk içerisinde paranın hesaba geçtiğine dair sms gonderdiler. diğer kısımları da btctürk le aynı gibi. İnşallah hep böyle devam ederler de koinime mahkum olmayız.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
February 23, 2017, 03:04:11 AM
O zaman ben yanlis anladim.
Paribuda nerden goruyoruz gelen transaction in kac onay aldigini? Ben bulamadim sitede o kismi.
btc işlemleri sekmesinin altında görünüyor. anlık güncellemiyor. 1 onay geride kalması bence normal ama 4 onay almış işlemin 1 olması sitenin geciktiğine işaret bence. Çok büyük bir sorun değil bence kolaylıkla düzeltebilirler.
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
February 23, 2017, 03:03:42 AM
Şimdi 500 TL lik işlem yaptım Eft yaptıktan 5 dk sonra Paribu da hesabımda gözüktü. İşlemler hızlı bir şekilde gerçekleşti.
full member
Activity: 214
Merit: 100
February 22, 2017, 05:20:48 PM
Paribuda nerden goruyoruz gelen transaction in kac onay aldigini? Ben bulamadim sitede o kismi.

Yanlış hatırlamıyorsam BTC işlemleri -> Bitcoin Yatırma ekranında adrese BTC gönderdiğinizde adresin altında yeni bir alan görünür oluyor ve o alan içinde blockchain linki ve onay sayısı gözüküyor. 3 onay alıp işlem cüzdana yansıdıktan sonra kayboluyor.
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
February 22, 2017, 04:13:58 PM
full member
Activity: 214
Merit: 100
February 22, 2017, 03:51:08 PM
Blok bulunmasina ragmen transaction onayi alamamanizin Paribu ile bir alakasi yok. Destegin de yapabilecegi birsey yok.

Toplamda 50.000TL lik cekim yaptim finansbank hesabima herhangi bir sorun yasamadim henuz. Guncellemeye devam ederim.
Neyle ilgisi var? Benim anladıgım 4 onay almış ama paribuda hala 1 onay almış gibi görünüyor. Guncellemeyi demekki gec yapmıs baska bir acıklaması olabilir mi?
Bu arada paribuya biraz baktım fena depil gibi en azından para yatırma cekme işlemleri cok hızlı oldugu belli.gece yarısı bile para gönderiyorlar diye duydum. Umarım hacimlenir ve kalıcı olurlar ve btcturk kalitesini yakalayabilirler

Ben oyle anlamadim. Ki saniyorum paribuda entegre bir onay takip ekrani yok.
Bulunan her bloka bakabilirsiniz, number of transactions kisminda kac transaction in o blokta onay aldigi gosterilir.
Bazen blok bulunabilir fakat transactionunuz onay almaz, olabilir. O bulunan blogun number of transactions kismini digerleriyle karsilastirirsaniz arada buyuk bir Fark oldugunu gorursunuz.

Yani ozetle blok bulunmasina ragmen isleminiz onay almayabilir, mumkun bir durumdur, exchange sitesi ile alakasi yoktur. (Ne kadar az fee verirseniz, blok bulunup onay alamama ihtimaliniz o kadar artar. Ben her seferinde 0.0005 veriyorum 0.0001 yerine bu yuzden)

Dün benim yaptığım transfer blockchain.com üzerinde 6 onay almış olmasına rağmen paribu'da 1 onay almış gözüküyordu. Destek'e mail attım. 5 dakika sonra işlem onaylandı.
sr. member
February 22, 2017, 03:49:12 PM
Blok bulunmasina ragmen transaction onayi alamamanizin Paribu ile bir alakasi yok. Destegin de yapabilecegi birsey yok.

Toplamda 50.000TL lik cekim yaptim finansbank hesabima herhangi bir sorun yasamadim henuz. Guncellemeye devam ederim.
Neyle ilgisi var? Benim anladıgım 4 onay almış ama paribuda hala 1 onay almış gibi görünüyor. Guncellemeyi demekki gec yapmıs baska bir acıklaması olabilir mi?
Bu arada paribuya biraz baktım fena depil gibi en azından para yatırma cekme işlemleri cok hızlı oldugu belli.gece yarısı bile para gönderiyorlar diye duydum. Umarım hacimlenir ve kalıcı olurlar ve btcturk kalitesini yakalayabilirler

Ben oyle anlamadim. Ki saniyorum paribuda entegre bir onay takip ekrani yok.
Bulunan her bloka bakabilirsiniz, number of transactions kisminda kac transaction in o blokta onay aldigi gosterilir.
Bazen blok bulunabilir fakat transactionunuz onay almaz, olabilir. O bulunan blogun number of transactions kismini digerleriyle karsilastirirsaniz arada buyuk bir Fark oldugunu gorursunuz.

Yani ozetle blok bulunmasina ragmen isleminiz onay almayabilir, mumkun bir durumdur, exchange sitesi ile alakasi yoktur. (Ne kadar az fee verirseniz, blok bulunup onay alamama ihtimaliniz o kadar artar. Ben her seferinde 0.0005 veriyorum 0.0001 yerine bu yuzden)
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
February 22, 2017, 02:54:18 PM

sr. member
February 22, 2017, 01:40:36 PM

sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
February 22, 2017, 12:47:46 PM
Dün btc yüklerken biraz moralimi bozdu blockchain.info da 4 onay aldığı halde 1 onayda gösterdi 20 dk geç geçti hesaba btc ve 4180 tl den satabilecegim btc yi saatler sonra 4108 den sattım desteğe mail attım gelen bir cevap yok.
Ama tl çekme ve yatırma da şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadım.
Aynı sorunu bende yaşadım , başlarda hemen onaylanan btcler sonrasında yavaşlamaya başladı.3 onay almasına rağmen 10 dakika geç yüklendi , hayırlısı diyelim :/
hero member
Activity: 854
February 22, 2017, 08:55:35 AM
Dün btc yüklerken biraz moralimi bozdu blockchain.info da 4 onay aldığı halde 1 onayda gösterdi 20 dk geç geçti hesaba btc ve 4180 tl den satabilecegim btc yi saatler sonra 4108 den sattım desteğe mail attım gelen bir cevap yok.
Ama tl çekme ve yatırma da şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadım.
hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
February 22, 2017, 08:29:34 AM
Bende sizler için deneme yaptım 10 k TL miktarı gece 03.22de hesaba yatırdılar. Enpara / Finansbank kullanailarak yapilan bu işlem yaklaşık 10 dakikada tamamlandı
sr. member
Activity: 267
Merit: 252
February 22, 2017, 05:47:27 AM
İlk üye olduğumda banka para transferinde ünvan sorunu yaşamıştım ve Güvenememiştim ama dün gece 5000TL gönderim yaptım. Gece olmasına rağmen arkadaşlar sağolsun 30 dk gibi sürese işleme alıp hesbıma aktardılar. İlk BTC alım talimatımı verdim ve rakamları gayet güzel aynı gece yaklaşık 1.23 BTC alıp çekim işlemini yaptım ve BTC çekimi 4-5 Dk gibi sürede tamamlandı. Bence başarılı sadece biraz daha hareket gelirse daha canlı olursa güzel olur. Ben 4025 TL alım yaptığımda koinimde kur 4049 TL ve polo 1121 USD  Btc-e 1085 usd preev 1098 usd idi... Umarım bu ayarı bozmazlar ...
legendary
February 21, 2017, 05:07:30 PM
her seyden ote, rekabet iyi bir seydir. rekabet olmaz ise , tek basina piyasada olan istedigi gibi yonetir. istedigi kurallari koyar. uymayana da , "ben oyle istiyorum oyle olacak"  der . paribuda hesabim simdilik yok ancak, bu is koinimin kendine ceki duzen vermesi icin iyi oldu. Eger koinim yine bildigini okursa, ve eger paribu piyasada tutunursa, koinimin elindeki tum hacmi alir. Hacim de buyuk para demektir bu alemde.
Pages:
Jump to: