Pages:
Author

Topic: PlanetWatch projekt - novi Helium? - page 4. (Read 2981 times)

member
Activity: 340
Merit: 19
October 28, 2021, 08:08:59 AM
Neznam dali ste popratili od sad se možemo registrirat na planetwatch exploreru i tamo ima KYC da se napravi. Ja ga osobno nebi radio, ali nisam siguran šta je pametno da nebi bilo nekih sranja da neradi sadašnji uređaj ili problemi sa kupovinom novih.

U iščekivanju nove verzije aplikacije kojom bi uposlio 600€ vrijedan držač papira (čitaj: type3 senzor koji trenutno skuplja prašinu) nisam baš pratio novosti vezane uz PlanetWatch. Što se dobije s tim KYC-om? Zašto bi ga netko htio uopće napraviti?

Da ti budem iskren nemam pojma šta se sa tim dobija, to su uveli sinoć, a isto tako se nesjećam da se na njihov explorer moglo ranije registrirat. Koliko sam ja vidio da je dosta ljudi radilo KYC, a da niko ni nezna zašto je to radio.

U vezi T3 senzora sam vidio da bi trebao biti u funkciji od 02.11
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
October 28, 2021, 06:44:31 AM
Neznam dali ste popratili od sad se možemo registrirat na planetwatch exploreru i tamo ima KYC da se napravi. Ja ga osobno nebi radio, ali nisam siguran šta je pametno da nebi bilo nekih sranja da neradi sadašnji uređaj ili problemi sa kupovinom novih.

U iščekivanju nove verzije aplikacije kojom bi uposlio 600€ vrijedan držač papira (čitaj: type3 senzor koji trenutno skuplja prašinu) nisam baš pratio novosti vezane uz PlanetWatch. Što se dobije s tim KYC-om? Zašto bi ga netko htio uopće napraviti?
member
Activity: 340
Merit: 19
October 28, 2021, 05:48:24 AM
Neznam dali ste popratili od sad se možemo registrirat na planetwatch exploreru i tamo ima KYC da se napravi. Ja ga osobno nebi radio, ali nisam siguran šta je pametno da nebi bilo nekih sranja da neradi sadašnji uređaj ili problemi sa kupovinom novih.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
October 22, 2021, 09:07:47 AM
Aha, možda nisam imao probleme jer sam pratio onaj video tutorial što je neko ovdje stavio, mislim da si čak ti. Ja ga na mobitelu nisam koristio, nemam naviku išta sa kripta koristit na mobu, pa je možda tu neka razlika. Ono što sam ja primjetio kao nedostatak je da ljudi pišu da se nemože sve trejdat bez verifikacije, a da se za verivikaciju čeka kojih mjesec dana.

To nije istina. Ja tamo nisam verificiran, a trejdao sam bez problema. Jedino što ne možeš je napraviti withdraw Tethera (za ostale stablecoine nisam probao) ako nemaš KYC. Ali to je isto lako izbjeći na način da kupiš LTC ili neki drugi kripto koji ima jeftine transakcije i prebaciš na neku burzu koja nema KYC za trejdanje u Tetheru.
member
Activity: 340
Merit: 19
October 22, 2021, 08:52:50 AM
Ja do sada nisam imao nikakvih problema sa Bitfinexom, jednom su nešto radili na serveru i nisam mogao ući na svoj account, a o tome nisam dobio nikakvu obavjest i još kada sa se javio supportu nisu mi znali napisat zašto se nemogu logirati. Svakako nije mali jer mi nije bilo svejedno u tom trenutku jer nisam znao di mi je lova i šta se događa.

Ne kažem da Bitfinex ima probleme u radu nego se trejdanje na Bitfinexu razlikuje od ostalih burzi. Ne mogu se sad točno sjetiti što je drugačije ali sjećam se da sam se dobrano namučio dok nisam uspio shvatiti što trebam napraviti. Tu mislim na verziju za mobitele, na kompu nisam nikad probao. A nisam ni jedini. Vidio sam u Telegram grupi jako puno ljudi koji nisu znali kako kupiti tokene.

Aha, možda nisam imao probleme jer sam pratio onaj video tutorial što je neko ovdje stavio, mislim da si čak ti. Ja ga na mobitelu nisam koristio, nemam naviku išta sa kripta koristit na mobu, pa je možda tu neka razlika. Ono što sam ja primjetio kao nedostatak je da ljudi pišu da se nemože sve trejdat bez verifikacije, a da se za verivikaciju čeka kojih mjesec dana.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
October 22, 2021, 08:45:42 AM
Ja do sada nisam imao nikakvih problema sa Bitfinexom, jednom su nešto radili na serveru i nisam mogao ući na svoj account, a o tome nisam dobio nikakvu obavjest i još kada sa se javio supportu nisu mi znali napisat zašto se nemogu logirati. Svakako nije mali jer mi nije bilo svejedno u tom trenutku jer nisam znao di mi je lova i šta se događa.

Ne kažem da Bitfinex ima probleme u radu nego se trejdanje na Bitfinexu razlikuje od ostalih burzi. Ne mogu se sad točno sjetiti što je drugačije ali sjećam se da sam se dobrano namučio dok nisam uspio shvatiti što trebam napraviti. Tu mislim na verziju za mobitele, na kompu nisam nikad probao. A nisam ni jedini. Vidio sam u Telegram grupi jako puno ljudi koji nisu znali kako kupiti tokene.
member
Activity: 340
Merit: 19
October 22, 2021, 08:43:24 AM
U svakom slučaju drago mi je da je token konačno izlistan na nekoj normalnijoj burzi jer je Bitfinex stvarno koma.

Ja do sada nisam imao nikakvih problema sa Bitfinexom, jednom su nešto radili na serveru i nisam mogao ući na svoj account, a o tome nisam dobio nikakvu obavjest i još kada sa se javio supportu nisu mi znali napisat zašto se nemogu logirati. Svakako nije mali jer mi nije bilo svejedno u tom trenutku jer nisam znao di mi je lova i šta se događa.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
October 22, 2021, 06:54:07 AM
Neznam dali ste popratili danas je PLANETS izlistan na Bitmartu i od sutra Ameri mogu trejdat tamo.
Mislim da se danas moze samo depozit radit, sutra ce se izlistat na burzi a od prekosutra se moze trejdat

Nije mi baš jasno koja je razlika između listanja i mogućnosti trejdanja. Znam da u početku prvo otvore mogućnost depozita ali zar nije da listanje na burzi automatski otvara mogućnost trejdanja? U svakom slučaju drago mi je da je token konačno izlistan na nekoj normalnijoj burzi jer je Bitfinex stvarno koma.
jr. member
Activity: 136
Merit: 3
October 21, 2021, 04:08:17 PM
Neznam dali ste popratili danas je PLANETS izlistan na Bitmartu i od sutra Ameri mogu trejdat tamo.
Mislim da se danas moze samo depozit radit, sutra ce se izlistat na burzi a od prekosutra se moze trejdat
member
Activity: 340
Merit: 19
October 21, 2021, 09:53:17 AM
Neznam dali ste popratili danas je PLANETS izlistan na Bitmartu i od sutra Ameri mogu trejdat tamo.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
October 10, 2021, 02:36:24 AM
Projekat je jos relativno u pocetku tako da jos uvijek nije problem postat lead senzor, a nalazim se u tier1 polju.
Znam da sam riskirao, al jbg,,, bilo je samo da se izgube pare za licence jer uteđaj nemoras kupiti ako to sve krene u krivom smjeru.
Kupio sam jos 4 type 1licence, 3x type3 i 3xtype2.
Jos ceam da dođe app pa da uzmem licence za 3 type4 koja su mi vec kuci.
Imam ih kome podjelit koji se u tier1 nalaze , al se nadam da se nece zauzeti dok stignu senzori.
Makar i onima u tier2 nagrada je dobra, a s danasnjom cjenom tokena je ROI 3mj

P.s. Tako da u svakom slucaju hvala ti sto si podjelio info s nama na samom pocetku

Ma nema problema. Zašto ne bi još netko zaradio? Smiley

Jedini problem s type1 senzorima vidim u tome što Emrit ulazi u tu priču pa bi puno brže moglo doći do saturacije. Ne znam na koliko senzora dolazi do saturacije, ali uz Emrit će to biti puno prije nego bez njega. Jedino što da bi dobio senzor od Emrita moraš kupiti licencu pa nije baš 100% besplatno kao kod Helium uređaja. Ali opet će biti borbe jer će ljudi s Emrit senzorima okupirati pixel ljudima koji su sami kupili senzore. Samo što bi tu moglo biti malo žešće borbe jer ako netko plati 2000€ i type1 senzor i licencu, a susjed u međuvremenu postavi Emrit senzor, mogle bi i šake raditi.
jr. member
Activity: 136
Merit: 3
October 08, 2021, 12:46:27 PM
Meni jucer stigao Type1 senzor, danas mi sve Sara kod njih odradila i online je.
Vidjet cemo sad dal ce biti kakvih problema sa nagradama ili prekidima

Opa! Pa ti si onda stvarno jako ušao u taj projekt. Ja sam razmišljao o type1 ali ipak mi je preskup. Za sad neka bude Atmotube i type3 senzor pa ćemo vidjeti kako će se projekt razvijati. Osim toga ionako nemam tier1 lokaciju za type1 senzor tako da bi mi zarada bila puno manja. Ti imaš tier1 lokaciju i pretpostavljam da si lead senzor tamo, jel?
Projekat je jos relativno u pocetku tako da jos uvijek nije problem postat lead senzor, a nalazim se u tier1 polju.
Znam da sam riskirao, al jbg,,, bilo je samo da se izgube pare za licence jer uteđaj nemoras kupiti ako to sve krene u krivom smjeru.
Kupio sam jos 4 type 1licence, 3x type3 i 3xtype2.
Jos ceam da dođe app pa da uzmem licence za 3 type4 koja su mi vec kuci.
Imam ih kome podjelit koji se u tier1 nalaze , al se nadam da se nece zauzeti dok stignu senzori.
Makar i onima u tier2 nagrada je dobra, a s danasnjom cjenom tokena je ROI 3mj

P.s. Tako da u svakom slucaju hvala ti sto si podjelio info s nama na samom pocetku
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
October 07, 2021, 03:02:07 AM
Meni jucer stigao Type1 senzor, danas mi sve Sara kod njih odradila i online je.
Vidjet cemo sad dal ce biti kakvih problema sa nagradama ili prekidima

Opa! Pa ti si onda stvarno jako ušao u taj projekt. Ja sam razmišljao o type1 ali ipak mi je preskup. Za sad neka bude Atmotube i type3 senzor pa ćemo vidjeti kako će se projekt razvijati. Osim toga ionako nemam tier1 lokaciju za type1 senzor tako da bi mi zarada bila puno manja. Ti imaš tier1 lokaciju i pretpostavljam da si lead senzor tamo, jel?
jr. member
Activity: 136
Merit: 3
October 06, 2021, 05:22:54 PM
Meni jucer stigao Type1 senzor, danas mi sve Sara kod njih odradila i online je.
Vidjet cemo sad dal ce biti kakvih problema sa nagradama ili prekidima
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
October 06, 2021, 10:28:27 AM
/snip

ima li novih desavanja po pitanju novo-licenciranih type3 uredjaja, vidim da je cena PLANETS posle skoka, sad u blagom padu, i cini mi se da je traznja lagano pala

Ima. Jučer navečer su ljudima koji su type3 licence kupili u 7. mjesecu (znači za batch1) poslali mailove da mogu kupiti type3 senzor. Imaju rok do 12.10. da ga kupe. Ne vjerujem da će biti kakvih pomicanja u redu čekanja jer su mailove dobili oni koji imaju type3 licencu što znači da namjeravaju kupiti. Jedino ako netko baš ne prati mailove pa ne vidi poruku (meni je mail došao u mapu Promocije).
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
October 06, 2021, 07:21:28 AM
A i kod mene se mob zblesa svako tolko, jednom mjesecno, tako da vjerujem da nije strasno. Inace mu imam pristup 4 dana u tjednu pa mogu reagirati, no sad nisam vec 10 dana tamo pa me trta, a i necu jos bar 10ak dana
member
Activity: 340
Merit: 19
October 06, 2021, 07:13:18 AM
~snip
Bome fino. Ja moram vidit kako meni napreduje, al nemogu jer nisam vec 2 tjedna u uredu gdje mi je mob, i necu bit jos bar tjedna, haha.
Drzim fige da ce biti fini reward kad pogledam

odes na algoexplorer i vidis, sto bi gledao na mobilnom?
ja bacim pogled sa vremena na vreme, ali samo na explorer-u, da bi gledao na mobilnom, moram da izadjem iz sensor dela, a onda bi mogao i da prestane da radi i slicno, pa muke oko namestanja, tako da to ne diram, samo algo i to je to

ma, neka se nakuplja, ko zna za sta ce biti dobro

To bi bilo super kada bi znao ALGo adresu koju da gledam, haha.
Ma to sam nabrzaka setupirao i nisam si zapisao podatke. Zadnje sto sam gledao sam imao preko 1k PLANETS sto je super pasivna zarada, tako da se nadam da ce kad opet pogledam biti bar 1500

Budi sretan da ti radi, meni valjda svaki dan bude barem 1 prekid, evo noćas opet mi je iz nekog razloga prestao slat podatke između 2 i 7 dok se nisam probudio, a zna se zablesat i preko dana, pa onda restartam mob ako treba, pa proradi. ovih 1k je fina zarada
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
October 06, 2021, 06:35:36 AM
~snip
Bome fino. Ja moram vidit kako meni napreduje, al nemogu jer nisam vec 2 tjedna u uredu gdje mi je mob, i necu bit jos bar tjedna, haha.
Drzim fige da ce biti fini reward kad pogledam

odes na algoexplorer i vidis, sto bi gledao na mobilnom?
ja bacim pogled sa vremena na vreme, ali samo na explorer-u, da bi gledao na mobilnom, moram da izadjem iz sensor dela, a onda bi mogao i da prestane da radi i slicno, pa muke oko namestanja, tako da to ne diram, samo algo i to je to

ma, neka se nakuplja, ko zna za sta ce biti dobro

To bi bilo super kada bi znao ALGo adresu koju da gledam, haha.
Ma to sam nabrzaka setupirao i nisam si zapisao podatke. Zadnje sto sam gledao sam imao preko 1k PLANETS sto je super pasivna zarada, tako da se nadam da ce kad opet pogledam biti bar 1500
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
October 06, 2021, 02:05:35 AM
~snip
Bome fino. Ja moram vidit kako meni napreduje, al nemogu jer nisam vec 2 tjedna u uredu gdje mi je mob, i necu bit jos bar tjedna, haha.
Drzim fige da ce biti fini reward kad pogledam

odes na algoexplorer i vidis, sto bi gledao na mobilnom?
ja bacim pogled sa vremena na vreme, ali samo na explorer-u, da bi gledao na mobilnom, moram da izadjem iz sensor dela, a onda bi mogao i da prestane da radi i slicno, pa muke oko namestanja, tako da to ne diram, samo algo i to je to

ma, neka se nakuplja, ko zna za sta ce biti dobro
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
October 05, 2021, 05:21:10 PM
Stigao mi je mail da je ovo jedina mogućnost da im pošaljem nazad Atmo, ali kako sam napisao neodgovara mi to jer ću izgubit previše PLANETSa, tako da ostavljam ovaj Atmo koji imam.

Od kako mi je stigao Atmo ni jednom do danas nisam dobio reward od svih 23 PLANETSa, a danas jesam, a što mi je još čudnije da između 2 i kojih 11 PW app nije radila jer sam dobijao poruke na Telegramu da nemam transakcije. Pa mi je to čudno, očekivao sam puno manje PLANETSa, a ono sam dobio svih 23

Bome fino. Ja moram vidit kako meni napreduje, al nemogu jer nisam vec 2 tjedna u uredu gdje mi je mob, i necu bit jos bar tjedna, haha.
Drzim fige da ce biti fini reward kad pogledam
Pages:
Jump to: