Pages:
Author

Topic: PlanetWatch projekt - novi Helium? - page 5. (Read 2981 times)

member
Activity: 340
Merit: 19
October 05, 2021, 09:10:51 AM


danasnji reward se dobija za transakcije koje su bile juce 00-23:59, tako da ukoliko ti je aplikacija radila danas sa prekidima, to ce ti uticati na sutrasnji reward, ne na danasnji

ima li novih desavanja po pitanju novo-licenciranih type3 uredjaja, vidim da je cena PLANETS posle skoka, sad u blagom padu, i cini mi se da je traznja lagano pala

Pratim sve, ali nema nikakvih novosti. Ja ni nemam pojma kada ću moć da naručim T3 jer sam kupio licencu sredinom 9og mjeseca
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
October 05, 2021, 09:02:53 AM
Stigao mi je mail da je ovo jedina mogućnost da im pošaljem nazad Atmo, ali kako sam napisao neodgovara mi to jer ću izgubit previše PLANETSa, tako da ostavljam ovaj Atmo koji imam.

Od kako mi je stigao Atmo ni jednom do danas nisam dobio reward od svih 23 PLANETSa, a danas jesam, a što mi je još čudnije da između 2 i kojih 11 PW app nije radila jer sam dobijao poruke na Telegramu da nemam transakcije. Pa mi je to čudno, očekivao sam puno manje PLANETSa, a ono sam dobio svih 23

danasnji reward se dobija za transakcije koje su bile juce 00-23:59, tako da ukoliko ti je aplikacija radila danas sa prekidima, to ce ti uticati na sutrasnji reward, ne na danasnji

ima li novih desavanja po pitanju novo-licenciranih type3 uredjaja, vidim da je cena PLANETS posle skoka, sad u blagom padu, i cini mi se da je traznja lagano pala
member
Activity: 340
Merit: 19
October 05, 2021, 08:46:59 AM
Stigao mi je mail da je ovo jedina mogućnost da im pošaljem nazad Atmo, ali kako sam napisao neodgovara mi to jer ću izgubit previše PLANETSa, tako da ostavljam ovaj Atmo koji imam.

Od kako mi je stigao Atmo ni jednom do danas nisam dobio reward od svih 23 PLANETSa, a danas jesam, a što mi je još čudnije da između 2 i kojih 11 PW app nije radila jer sam dobijao poruke na Telegramu da nemam transakcije. Pa mi je to čudno, očekivao sam puno manje PLANETSa, a ono sam dobio svih 23
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
October 04, 2021, 06:43:23 PM
cisto info da posle azuriranja android-a na mom telefonu, iskreno nisam siguran na koju verziju, nije vise potrebno da ekran bude upaljen svo vreme, nego slanje radi i bez toga, i kad se ugasi ekran, aplikacija nastavlja da salje informacije svakih 10 minuta

nisam siguran o cemu se radi, i zasto je tako, ali odlicno

A vjerojatno do samog androida. Mozda stare verzije imaju neki power saver kada screen ode off, a nove mozda imaju neku bolju metodu.
I ja sam na starijim telefonima imao to (cak ne starijim, nego slabijim) a kad sam stavio flagship model star jedno 3 godine, radi ko iz p***e.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
October 04, 2021, 03:24:05 PM
cisto info da posle azuriranja android-a na mom telefonu, iskreno nisam siguran na koju verziju, nije vise potrebno da ekran bude upaljen svo vreme, nego slanje radi i bez toga, i kad se ugasi ekran, aplikacija nastavlja da salje informacije svakih 10 minuta

nisam siguran o cemu se radi, i zasto je tako, ali odlicno
member
Activity: 340
Merit: 19
October 04, 2021, 03:04:04 PM


Kaj nema ona neka opcija da chargas postarinu na njih posto je garancija u pitanju?
Znam da to neke EU firme imaju po zakonu, jer kao zastita potrosaca, ovo ono...

Nisam ni gledao ovo, i da ima jednostavno ću biti u većem gubitku da im ga šaljem nego da mi stoji ovako, jer ga neću sigurno dobiti nazad jedno mjesec dana, a ako ne i duže, a to mi znači da sam izgubio hrpu tokena prije saturacije
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
October 04, 2021, 01:28:49 PM
Evo stigao mi je odgovor od Atmoa i ovako je nešto bilo za očekivati, a meni ni najmanje neodgovara da ga šaljem za Njemačku nazad prvo jer će me ko zna koliko koštati poštarina, a i ono najbitnije Atmo mi neće ništa planetsa zaradit, a i ako mi pošalju drugi ima da se načekam, pa mislim da ću im napisati nešto u stilu da mi neodgovara slati poštom i da trebam uređaj kod sebe cjelo vrjeme.

Evo i njihov odgovor

Quote
Thank you for your response.

Seems to be a case of some excessive noise from the fan inside the device. This might have happened due to some damage during shipping. We can process an RMA and refund your purchase. We'll need you to ship the device to our warehouse and after a few checks an replacement will be shipped out or a refund will be processed (depending on the availability)

Please let us know if that works for you.  

Best,
ATMO Team


Kaj nema ona neka opcija da chargas postarinu na njih posto je garancija u pitanju?
Znam da to neke EU firme imaju po zakonu, jer kao zastita potrosaca, ovo ono...
member
Activity: 340
Merit: 19
October 04, 2021, 10:23:32 AM
Evo stigao mi je odgovor od Atmoa i ovako je nešto bilo za očekivati, a meni ni najmanje neodgovara da ga šaljem za Njemačku nazad prvo jer će me ko zna koliko koštati poštarina, a i ono najbitnije Atmo mi neće ništa planetsa zaradit, a i ako mi pošalju drugi ima da se načekam, pa mislim da ću im napisati nešto u stilu da mi neodgovara slati poštom i da trebam uređaj kod sebe cjelo vrjeme.

Evo i njihov odgovor

Quote
Thank you for your response.

Seems to be a case of some excessive noise from the fan inside the device. This might have happened due to some damage during shipping. We can process an RMA and refund your purchase. We'll need you to ship the device to our warehouse and after a few checks an replacement will be shipped out or a refund will be processed (depending on the availability)

Please let us know if that works for you.  

Best,
ATMO Team
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
October 01, 2021, 04:02:26 AM
Ma da juče je još neko tamo odgovorio, a ja sam zaboravio ovdje obrisat nepotreban post, ma mislio sam da je možda zbog mobitela transakcija kod mene svakih 10ak min,a ne da su nešto mjenjali sa transakcijama. Evo opet gledam malo te transakcije i većinom ih imam 5-6 komada u sat vremena, samo se je jednom desilo da sam ih imao 3 u jednom satu, a evo zadnjih sat vremena nemam ni jednu transakciju, a vidim da opet imaju neke probleme sa isplatom, pa možda zato meni kasne ove transakcije.

Poslao sam im mail, za Atmoa, pa javim kako je prošlo

Imaju nekih problema s isplatom ali do sad su mi isplatili sve što su trebali. S druge strane, nemaju nikakvih problema s transakcijama i ako imaš tri transakcije u satu ili ih nemaš uopće, znači da ti PlanetWatch aplikacija ne radi kako treba. Meni bolje radi otkad sam Atmotube spojio na mobitel kojeg ne diram nego stoji doma, a puni se preko WiFi utičnice koja istovremeno puni mobitel i Atmotube dva sata dnevno. Otkad sam tako napravio, dogodi se otprilike jednom dnevno da se PW app sruši pa moram otići do mobitela i ponovo ju pokrenuti. Prije dok sam Atmotube imao na "aktivnom" mobitelu, svako malo mi je dolazila notifikacija od bota da nema transakcija.
member
Activity: 340
Merit: 19
September 30, 2021, 09:57:55 AM

Prije su transakcije išle svake dvije minute ali očito im je bilo preskupo (koliko god su transakcije jeftine na Algorandu) pa su prije 2-3 mjeseca promijenili da se transakcije šalju svakih 10 minuta. Tako da ti je to OK.

Što se tiče ventilatora, vidio sam da si pisao i na Telegramu. Najbolje da probaš dobiti nekakav djelomični refund. Napiši da ti je skupo vraćati ga natrag pa ako možeš dobiti makar djelomični refund pošto uređaj ne radi 100% kako treba.

Ovaj treći dio sa snagom mobitela nisam baš shvatio. Ne znam što te tu muči Smiley

Ma da juče je još neko tamo odgovorio, a ja sam zaboravio ovdje obrisat nepotreban post, ma mislio sam da je možda zbog mobitela transakcija kod mene svakih 10ak min,a ne da su nešto mjenjali sa transakcijama. Evo opet gledam malo te transakcije i većinom ih imam 5-6 komada u sat vremena, samo se je jednom desilo da sam ih imao 3 u jednom satu, a evo zadnjih sat vremena nemam ni jednu transakciju, a vidim da opet imaju neke probleme sa isplatom, pa možda zato meni kasne ove transakcije.

Poslao sam im mail, za Atmoa, pa javim kako je prošlo
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
September 30, 2021, 09:19:34 AM
Meni je danas stigao Atmo sa malim problemima, dok je u vodoravnom položaju nešto jako zuji, a vjerovatno je to ventilator, dok kad stoji okomito nema nikakvo zujanje. Poslao sam im mail, pa ću vidit šta će mi reć.

Ja sam Atmo spojio na stari mob da mi može biti cjelo vrjeme spojen i na algoexplorer.io vidim da mi transakcije idu svakih 10 minuta, jel vama idu svake 3 minute? jer sam negdje pročitao da bi trebale ići svake 3 minute.

Ovo sam pronašo u vezi specifikacija na njihovom Reditu:

those with most problems an disconnects:

android 8 / and lower single or dual cores / 2gb ram or lower

those with best overall funtionality:

android 9 or 10 / quad core or better octacore / 4gb ram or better


Dok je meni mobitel na kojem je stalno spojen sa 3gb rama, jedino ga mogu spajati dok sam kući na ovaj jači, a kad izađem iz kuće na ovaj slabiji, ako će nešto da promjeni zaradu

/snip


Prije su transakcije išle svake dvije minute ali očito im je bilo preskupo (koliko god su transakcije jeftine na Algorandu) pa su prije 2-3 mjeseca promijenili da se transakcije šalju svakih 10 minuta. Tako da ti je to OK.

Što se tiče ventilatora, vidio sam da si pisao i na Telegramu. Najbolje da probaš dobiti nekakav djelomični refund. Napiši da ti je skupo vraćati ga natrag pa ako možeš dobiti makar djelomični refund pošto uređaj ne radi 100% kako treba.

Ovaj treći dio sa snagom mobitela nisam baš shvatio. Ne znam što te tu muči Smiley
member
Activity: 340
Merit: 19
September 29, 2021, 12:52:01 PM
Meni je danas stigao Atmo sa malim problemima, dok je u vodoravnom položaju nešto jako zuji, a vjerovatno je to ventilator, dok kad stoji okomito nema nikakvo zujanje. Poslao sam im mail, pa ću vidit šta će mi reć.

Ja sam Atmo spojio na stari mob da mi može biti cjelo vrjeme spojen i na algoexplorer.io vidim da mi transakcije idu svakih 10 minuta, jel vama idu svake 3 minute? jer sam negdje pročitao da bi trebale ići svake 3 minute.

Ovo sam pronašo u vezi specifikacija na njihovom Reditu:

those with most problems an disconnects:

android 8 / and lower single or dual cores / 2gb ram or lower

those with best overall funtionality:

android 9 or 10 / quad core or better octacore / 4gb ram or better


Dok je meni mobitel na kojem je stalno spojen sa 3gb rama, jedino ga mogu spajati dok sam kući na ovaj jači, a kad izađem iz kuće na ovaj slabiji, ako će nešto da promjeni zaradu

Stari mob:

legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
September 29, 2021, 10:12:05 AM
Pa dobro, i za ove nove ti treba licenca ako se ne varam?
Znaci dodje ti na isto, kupio ju prije ili poslije, i dalje ti je neophodna da bi uređaj radio

A nije isto. U originalu je jedino PW trebao prodavati type3 senzore i to samo za tokene. Time bi puno duže trajalo da se dosegne saturacija. Ovako će do nje doći puno prije pa će i ROI biti puno duži. A najgore je što su lagali. Ne možeš lagati korisnicima, pogotovo ako imaš projekt u samom začetku.
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
September 29, 2021, 09:40:38 AM
Pa dobro, i za ove nove ti treba licenca ako se ne varam?
Znaci dodje ti na isto, kupio ju prije ili poslije, i dalje ti je neophodna da bi uređaj radio
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
September 29, 2021, 01:30:38 AM
Evo pojavilo se da se ovi T3 majneri mogu kupiti i dalje a ne samo na PW sajtu
https://www.prolampsales.com/products/kaiterra-sensedge-mini-commercial-air-quality-monitor
https://sunbird.pk/shop/air-monitors/sensedge-mini/
Znači saturacija bi mogla doć dosta rano, a onda ćemo se načekat za ROI

Da. Ekipa je popozdila na njihovom telegramu jer su govorili da treba kupiti type3 licencu kako bi stao u red za kupnju uređaja i sad oni odobre neki drugi uređaj koji će se moći normalno kupiti. Dosta veliko sranje je ispalo. Još ću pričekati da vidim kako će se riješiti stvar. Ako ostane tako, tražim refund za licencu i boli me...
member
Activity: 340
Merit: 19
September 28, 2021, 12:26:52 PM
Evo pojavilo se da se ovi T3 majneri mogu kupiti i dalje a ne samo na PW sajtu
https://www.prolampsales.com/products/kaiterra-sensedge-mini-commercial-air-quality-monitor
https://sunbird.pk/shop/air-monitors/sensedge-mini/
Znači saturacija bi mogla doć dosta rano, a onda ćemo se načekat za ROI
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
September 23, 2021, 05:51:01 AM
Ako se ne varam, Atmotube mi je poslan iz Njemacke, i nije bilo nikakvih dodatnih naknada.
Stiglo je u kartonskoj kutiji GLS-om ili DPD-om, ne sjecam se vise

Da, meni se isto čini da nisam plaćao nikakva davanja za bilo što osim Sensecap miner. Zato treba gledati da se šalje iz EU (za nas iz Hrvatske) jer onda ne samo da plaćaš carinu i porez nego i špediciju koja zna koštati dosta.
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
September 23, 2021, 05:37:12 AM
Ako se ne varam, Atmotube mi je poslan iz Njemacke, i nije bilo nikakvih dodatnih naknada.
Stiglo je u kartonskoj kutiji GLS-om ili DPD-om, ne sjecam se vise
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
September 22, 2021, 10:38:32 AM
Kako prolaze carinu uređaji od PW i slične stvari za kripto, tipa HNT i slično? zanima me za HR, dali možda pitaju čemu služi uređaj, vjerovatno nepitaju ništa za one koje šalju iz EU, dok za one poslane iz Kine i sl. možda i pitaju nešto, pa ako pitaju šta im vi kažete? Dali se ispunjavaju kakvi papiri is sl.?

Mene za Atmotube nisu ništa pitali. Barem se ne sjećam. Ali mislim da sam Atmotube kupio negdje iz EU. Za Sensecap (Helium miner) koji je poslan iz Kine sam morao platiti carinu i porez. Išlo je preko DHL-a pa su oni odradili i carinjenje. Pošalju ti SMS s linkom na kojem moraš ispuniti neki obrazac u kojem piše i namjena uređaja. Ja sam samo napisao WiFi router.
member
Activity: 340
Merit: 19
September 22, 2021, 10:04:15 AM
Kako prolaze carinu uređaji od PW i slične stvari za kripto, tipa HNT i slično? zanima me za HR, dali možda pitaju čemu služi uređaj, vjerovatno nepitaju ništa za one koje šalju iz EU, dok za one poslane iz Kine i sl. možda i pitaju nešto, pa ako pitaju šta im vi kažete? Dali se ispunjavaju kakvi papiri is sl.?
Pages:
Jump to: