Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 7. (Read 466859 times)

sr. member
Activity: 532
Merit: 254
September 17, 2017, 10:21:48 AM
polo son 1 haftada 4 coin ekledi.

sağlıklı değil bence bu kadar coin eklenmesi. diğer coinlerin işlem hacmini etkiler bence. atıyorum doge ile ortalama 500 hacim varsa 400 e düşer bu. belli başlılar hariç coin almasa daha iyi bence.

Coinleri eklemese piyasadan silinir gider. Oyle seymi olur. Trade yapmak istedigimiz birsuru saglam coin var. Ama poloda yok bunlar. Zaten kendileri de bakti ki millet bittrexe kayiyor hemen eklemeye basladilaf yavas yavas bazi altcoinleri.
Bence bu saatten sonra her ay 1-2 tane duzenli olarak ekler polo kendi borsasina altcoinleri. Hacim artiran seyler bunlar. Devamini bekliyoruz.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
September 17, 2017, 05:22:03 AM
Polo ya açtığım support ticket larına aylarca dönüş alamıyorum ama bittrex öyle değil gayet aktif ve ilgili ler. Gözden kaçarsa slack den yazıyorsun support a hemen ilgileniyor
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
September 16, 2017, 05:50:47 PM

sağlıklı değil bence bu kadar coin eklenmesi. diğer coinlerin işlem hacmini etkiler bence. atıyorum doge ile ortalama 500 hacim varsa 400 e düşer bu. belli başlılar hariç coin almasa daha iyi bence.

niçin bu kadar dar görüşlüsünüz? poloniexin hacmi genel olarak düştü ve herkes terketti, adamlar yeni coin ekleyerek yeni kişilerin gelmesini sağlamaya çalısıyorlar. yeni kişiler gelirse doge hacmi de artacaktır. böyle eski püskü kalarak tüm hacmi bittrex ve diğerlerine kaptırsa daha mı iyi
eski hacimlerini kazanmak için bundan önce musteri ilişkilerini düzene soksalar daha uygun olur. sırf x koin için poloya kayıt olanlarda bi zaman sonra kufrederek kaçar.
Katılıyorum. Hacimdeki düşüşün en büyük sebebi istediği zaman işlem yapamayan, sözde DDos saldırıları ile zarara uğramış, level 2 account için 5 ay sonra şu belgeyide ekleyin gibi cevaplar alan benim gibi memnuniyetsiz insanların platformu terk etmesidir. Polo'nun tahtı falan kalmadı. Şu anda Bittrex ile Polo da işlem yapan pek çok altcoin Bittrex te ciddi daha yüksek hacim çeviriyor. Ayrıca coin sayısıda daha fazla.
sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
September 16, 2017, 04:27:05 PM

niçin bu kadar dar görüşlüsünüz? poloniexin hacmi genel olarak düştü ve herkes terketti, adamlar yeni coin ekleyerek yeni kişilerin gelmesini sağlamaya çalısıyorlar. yeni kişiler gelirse doge hacmi de artacaktır. böyle eski püskü kalarak tüm hacmi bittrex ve diğerlerine kaptırsa daha mı iyi
eski hacimlerini kazanmak için bundan önce musteri ilişkilerini düzene soksalar daha uygun olur. sırf x koin için poloya kayıt olanlarda bi zaman sonra kufrederek kaçar.
sr. member
Activity: 574
Merit: 250
September 16, 2017, 03:48:38 PM

full member
Activity: 644
Merit: 100
September 16, 2017, 02:00:47 PM

legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
September 16, 2017, 01:13:35 PM
3800'lere değdirip geri aşağıya bastılar artık 3800'ler tavan oldu. Bundan sonra btc düşmeye devam eder, altlar da düşer, 2500'lerde altlar artmaya btc düşmeye devam eder. Yukarıda grafiğini ve yol haritasını yazmıştım ama kendim bile uygulamıyorum. Altlar 2500'den sonra uçar, manyak karlar edilir, edilen karların bir kısmının satışında btc 2000'li rakamların altına sarkar. Sonra altlar düşer btc artar. Dal sarkar kartal kalkar kartal kalkar dal sarkar 😀😊ytd Allah vere de hızlı yapsalar yoksa eziyet olur

ne diyorsun hocam ya.

btc 2000 usdlerin altına düşmesi, ancak ekim ayı sonuna kadar borsalar lisans alamazsa mümkün olur. ki o da mümkün değil. şu büyük panikte bile 2900 altını görmedi. bundan sonra kolay kolay 3000usd altını görmez. hatta benim tahminim ekim sonundaki forka kadar 3500 altına düşmez bir daha.

Yani piyasa düzeldi mi şimdi sizce?       OKCoin.cn   BTC/CNY   $3032.36 - Huobi BTC/CNY    $2980.60       an itibariyle çin borsaları btc fiyatı,
bence normali 2500-3500 (ki 3-4x eder yıllık) arasında hareket etmesi, sonrası yukarıdan verip aşağıya basmak içindi. sene sonunda ya da yeni yılda artış daha bir ihtimal dahilinde sanki...3500x3=10500 önümüzdeki yılın fiyatı, belki 15k'yı da zorlar. +btc'nin ani ve çok artması altcoinler için de sağlıklı değil, altların artması için btc'nin bir miktar düşüşü gerekli. ytd
full member
Activity: 742
Merit: 112
September 16, 2017, 09:49:37 AM
4500'lere doğru atak yaparsa, 3900 civarını destek olarak kullanabilir. bu da direnci kırmak için bir şans getirecektir. bunu yapamazsa grafikte olası dalga hareketlerini çizdim.

abd aracı kurum ve çin açıklaması zamanına dikkat ettiniz mi?
1900-4900'lük fiyatlı günlük grafikte bakın 5 dalga göreceksiniz.
bundan sonrası zaten düşüş olacaktı, düzeltmeye ihtiyacı var.
bu iki açıklamada tam bu vakitler geldi.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
September 16, 2017, 08:34:19 AM
3800'lere değdirip geri aşağıya bastılar artık 3800'ler tavan oldu. Bundan sonra btc düşmeye devam eder, altlar da düşer, 2500'lerde altlar artmaya btc düşmeye devam eder. Yukarıda grafiğini ve yol haritasını yazmıştım ama kendim bile uygulamıyorum. Altlar 2500'den sonra uçar, manyak karlar edilir, edilen karların bir kısmının satışında btc 2000'li rakamların altına sarkar. Sonra altlar düşer btc artar. Dal sarkar kartal kalkar kartal kalkar dal sarkar 😀😊ytd Allah vere de hızlı yapsalar yoksa eziyet olur

ne diyorsun hocam ya.

btc 2000 usdlerin altına düşmesi, ancak ekim ayı sonuna kadar borsalar lisans alamazsa mümkün olur. ki o da mümkün değil. şu büyük panikte bile 2900 altını görmedi. bundan sonra kolay kolay 3000usd altını görmez. hatta benim tahminim ekim sonundaki forka kadar 3500 altına düşmez bir daha.

Kesinlikle katılıyorum.Piyasa fiyatlandı zaten.Çin eğer madenciliği yasaklarsa herkes düşüş öngörüyor fakat yükseliş daha olası değil mi?
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
September 16, 2017, 08:15:55 AM

ne diyorsun hocam ya.

legendary
September 16, 2017, 06:38:25 AM
sr. member
Merit: 288
September 15, 2017, 09:09:07 AM
Merhaba;

Polo'ya GAS diye bir coin eklenmiş, nedir diye bir bakayım dedim NEO'nun amblemini gördüm sanırım, hemen kapattım.

İyi dileklerimle
Gas elinde NEO bulunduranlara verilmiyormu? benim bildigim kadariyla oyleydi.. Poloya girincede PUMP yedi normal Smiley
full member
Activity: 742
Merit: 112
September 15, 2017, 09:02:41 AM
bitcoin düzeltmelerinden gidersek olabilecek 3 ihtimal var.
YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

mavi yatay çizgi 4950 doları mavi dikdörtgen şu andaki fiyat hareketini göstermektedir.

3. ihtimalde düzeltme içsel dalgaları eksik çizmiş olabilirim. 5-3-5 şeklinde de gidebilir.

edit: daha büyük düzeltme içeren farklı dalga ihtimalleri de olabilir. izleyip görmek gerekli. kısa vadeli olabilecekleri çizdim.

legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
September 15, 2017, 07:22:50 AM
çinlilerin tuttuğu coin leri ben dump liyorum, size de tavsiye ederim. hangileri olduğunu söylemeye gerek yok bence Smiley
full member
Activity: 282
Merit: 100
September 14, 2017, 04:42:01 PM
Merhaba;

Polo'ya GAS diye bir coin eklenmiş, nedir diye bir bakayım dedim NEO'nun amblemini gördüm sanırım, hemen kapattım.

İyi dileklerimle

bana yaradı valla %40 karla sattım  Wink
hero member
Activity: 756
Merit: 541
September 14, 2017, 04:20:25 PM
Merhaba;

İyi dileklerimle
legendary
September 14, 2017, 08:27:12 AM

Btc ana para birimi, çok düşmesi altcoinlerin de çok düşeceği anlamına gelmez. 2-3 aşamalı hareketler beklenebilir. Benim beklentim:
1. aşamada BTC düşer, altlar da düşer-çıkar-oynar (dolar zamanı) <<<<<<<<<<<<<<<<<<< kafa karıştırıcı+cümbüş zamanı
2. aşamada BTC yine düşer altlar da düşer (altları toplama zamanı)<<<<<<<<<<<<<<<<<<  panic sell
3. aşamada BTC spekülatif düşer (kısa bir süre) altlar moon (BTC toplama zamanı)<<<<<<<<< altcoin çıkışı için gerekli+alttan toplama süreci (tamamen spekülatif)

"BTC asla düşmez" diyenler için bir not: Kazanın doğurduğuna inanıyorsun da öldüğüne niye inanmıyorsun? Cheesy
Asla al-sat-tut tavsiyesi değildir.

şu hareketi nerede bitirdiklerine bakar iş...
Bu haftasonuna özel indirimli (!) 2000'li rakamlar görülebilir, çıksan bir dert çıkmasan ayrı bir dert 😬 panik olmazsak bakalım... Ytd

Edit: doge poloda 31-32 bittrex'te 30-31 satoshi

Edit2: haftasonuna da kalmayabilir bu iş Sad
sr. member
Merit: 288
September 12, 2017, 07:33:01 PM
Aslinda bittrexi oldum olasi sevmem oradaki balinalar yuzunden. Polonun boyle yapmasi bittrexdekilerin eline daha cok para gecmesine neden oldu umarim bu biyerimizde patlamaz. Eski poloyu ozluyorum ben Trollboxu olan.
legendary
September 12, 2017, 04:10:05 PM
merhaba bu başlığa neden kimse yazmıyor artık
geçtim polo'ya bittrex'in eski hâli yok, fiyatlar yüksekten satıyor düşükten alıyor. hiç sanmıyorum ama batarsa da batar napiym  Cheesy

emc2 670 gayme polo'da, bittrex'te 100-150 sat yukarılardan veriyor
EMC2 yi bende görünce çok şaşırdım. Eskiden tersi olurdu Polo daki fiyatlar daha az dalgalanır, bittrex teki fiyatlar daha geniş bantlarda seyrederdi. Bu durum bir süredir bittrex teki artan hacimle değişmeye başladı sanırım. Dahası hem Polo da hem de Bittrex te takip ettiğim bazı ortak coinler bittrex'te Polodakine göre neredeyse X2 hacim yapar oldu.
Polodan kaçan kaçana hacim iyice düşmeye başladı. Bunu fark eden Polo açığı kapatmak için yeni coinler ekliyor listeye OMG 1 hafta içinde eklenen 2. coin oldu.
Aynen bir de bittrex 1-2 ay süper pumplar yaptı gerçi çoğunu kaçırdım ama 30x-50x, müşteriyi çekti şimdi onlar ağırbaşlı takılıyor %80 pump yap 50'ye 30'a getir sonra bekle ki çıksın, belki polo da yapar bi güzellik de yolumuzu buluruz Wink
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
September 12, 2017, 04:03:45 PM
merhaba bu başlığa neden kimse yazmıyor artık
geçtim polo'ya bittrex'in eski hâli yok, fiyatlar yüksekten satıyor düşükten alıyor. hiç sanmıyorum ama batarsa da batar napiym  Cheesy

emc2 670 gayme polo'da, bittrex'te 100-150 sat yukarılardan veriyor
EMC2 yi bende görünce çok şaşırdım. Eskiden tersi olurdu Polo daki fiyatlar daha az dalgalanır, bittrex teki fiyatlar daha geniş bantlarda seyrederdi. Bu durum bir süredir bittrex teki artan hacimle değişmeye başladı sanırım. Dahası hem Polo da hem de Bittrex te takip ettiğim bazı ortak coinler bittrex'te Polodakine göre neredeyse X2 hacim yapar oldu.
Polodan kaçan kaçana hacim iyice düşmeye başladı. Bunu fark eden Polo açığı kapatmak için yeni coinler ekliyor listeye OMG 1 hafta içinde eklenen 2. coin oldu.
Pages:
Jump to: