Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 4. (Read 466859 times)

sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
November 06, 2017, 08:23:10 AM
bir ev parası gitmiş gerçekten geçmiş olsun hocam.Bu piyasa böyle dibi yok altcoinin düştükçe düşüyor.ekipte çalışmıyorsa istikrarlı düşüş hızlanıyor.Bunu önlemenin yolu bir sepet oluşturup çıkanları satmak düşenleri almak.sepette çevirmek.Başka alternatif yok gibi.Ama şu anda düşmeyende yok hepsi düşüyor.Buda pek işe yaramıyor şu dönemde.Altcoinler 5-6 aydır düzenli her gün dump yiye yiye iyice dibe boyladı.Hayırlısı sabırdan başka bir seçenek yok şu aşamada.
stop lose önemli, yüzde 10 aşağı görünce bakmayacaksın satacaksın. geri toparlar olayı hikaye olursa battıkça batıyorsun,

ben lbc, via ve nxt de yaşadım bunu.

nav da ise tam tersi oldu öldü derken 5 k dan 35 k lara çıktı , bu her zaman olmuyor,  bu şekilde tekrar toparlayacağı hususunda kesin bir bilgimiz olamayacağına göre riske girmeden yüzde 10 zararı kabul edip kenara çekilmek ve başka coinlere bakmak en iyisi.
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
November 06, 2017, 07:20:26 AM
Altcoinlerden satış emirlerinizi kaldırmanızı tavsiye ederim birakin üç beş ay bakalım nereye kadar çikacaklarını izleyin Smiley

566 satoshiden siacoin almıştım. şuan 60-70 civarı geziniyor.3-5 ay a 0 lanır artık hayırlısı

bende 598 den aldım hemde baya yüklü aldm ve tüm paramı siacoin e yatırdım suan kafayi yiyom Cheesy inş kisa sürede aldıgımız seviyelere tekrar geri cikar. cok büyük zarardayz suanda. bir ev parasi zarardaym.

3-5 ay içinde düzelecek geri o seviyelere çıkacak diye bir şey yok, oraya gelene kadar yıllar geçtiğine göre, bir daha oraya ve üstüne gelmeden önce de bir çok kişiyi yıpratabilir. Size o seviyeden satanlar çok bekledi.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
November 06, 2017, 07:08:10 AM
bir ev parası gitmiş gerçekten geçmiş olsun hocam.Bu piyasa böyle dibi yok altcoinin düştükçe düşüyor.ekipte çalışmıyorsa istikrarlı düşüş hızlanıyor.Bunu önlemenin yolu bir sepet oluşturup çıkanları satmak düşenleri almak.sepette çevirmek.Başka alternatif yok gibi.Ama şu anda düşmeyende yok hepsi düşüyor.Buda pek işe yaramıyor şu dönemde.Altcoinler 5-6 aydır düzenli her gün dump yiye yiye iyice dibe boyladı.Hayırlısı sabırdan başka bir seçenek yok şu aşamada.
full member
Activity: 336
Merit: 154
November 06, 2017, 06:57:15 AM
Altcoinlerden satış emirlerinizi kaldırmanızı tavsiye ederim birakin üç beş ay bakalım nereye kadar çikacaklarını izleyin Smiley

566 satoshiden siacoin almıştım. şuan 60-70 civarı geziniyor.3-5 ay a 0 lanır artık hayırlısı

bende 598 den aldım hemde baya yüklü aldm ve tüm paramı siacoin e yatırdım suan kafayi yiyom Cheesy inş kisa sürede aldıgımız seviyelere tekrar geri cikar. cok büyük zarardayz suanda. bir ev parasi zarardaym.

Herkesin başına gelebilecek bir olay hocam geçmiş olsun dert etmeyin. Önemli nokta pump içinde bir coine girmemek bence. tabi çok büyük sabır gerektiriyor. Şuan bile çok düştü artık düşmez dedikçe düşüyorlar. Artık btc doyduğu zaman yükselişe geçecektir altcoinler.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
November 06, 2017, 05:46:24 AM

Hocam geçmiş olsun. Şu an altcoinlerde yatırım yapan hemen herkes zararda da sizin zararınız gerçekten üzücü boyutta. Keşke parayı coinlere dağıtsaydınız. En az %50 si ni bitcoinde tutan bir portföy yapsaydınız. Gerçi keşke demek için geç ama Sia toplayıp aldığınız yerlere geldiğinde eğer Sia dan çıkarsanız aynı hataya düşmezsiniz.

Sia yi bende yakından takip ediyorum ama 500 sat lar girilecek bir coin değil hocam çok kötü olmuş, geçmiş olsun. Stop-Loss kullanmakta bu zararları minimuma indiriyor örneğin aldığınız fiyatın %20 altına sarkınca satarsanız otomatik olarak 4'te 3, 5'te 4 olası fiyat kaybı yaşayacak coinlerde daha dipten alma imkanı oluyor. İnşallah telafi edebilirsiniz.

Bitcoin sürekli artacak değil elbet durulacak ve insanlar alt lara geçecek geri  ama ne zaman olur bilmiyoruz, pump dump meraklısı çok insan var her coin'i 10x yapmış görmeye alıştık inşallah doğru pozisyonlar alır ve telafi edersiniz. Telegram da sinyal grupları var ne kadar doğru ne kadar başarılılar bilmiyorum bir kaçını yine de takibe alabilirsiniz.
sr. member
Merit: 264
November 06, 2017, 04:04:49 AM

mantılkı bir yaklaşım. bu seneki performans olursa baya bir yükseliş olur.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
November 04, 2017, 03:08:59 PM

Hocam geçmiş olsun. Şu an altcoinlerde yatırım yapan hemen herkes zararda da sizin zararınız gerçekten üzücü boyutta. Keşke parayı coinlere dağıtsaydınız. En az %50 si ni bitcoinde tutan bir portföy yapsaydınız. Gerçi keşke demek için geç ama Sia toplayıp aldığınız yerlere geldiğinde eğer Sia dan çıkarsanız aynı hataya düşmezsiniz.
member
Activity: 95
Merit: 10
November 04, 2017, 02:57:10 PM

newbie
Activity: 3
Merit: 0
October 26, 2017, 02:09:05 PM

member
Activity: 91
Merit: 10
October 25, 2017, 03:26:20 AM
Bu doğrultuda yaklaşık olarak 3 aydır elimdeki LTC'leri satmıyorum. 0.02 'yi geçmeden bırakmayacağım yakasını.  Grin
legendary
just in case
October 25, 2017, 03:20:00 AM
full member
Activity: 434
Merit: 107
October 24, 2017, 07:45:24 AM
btc'nin 25 ekim forkundan önce düşeceğini düşünüyormusunuz? düşecekse ne kadar düşebilir? şuan ki fiyatı oldukça iyi ve tepeden satmayı düşünüyorum. 25 ekim yolunda sizin stratejiniz nedir?

Fork a kadar yeni coini almak için ve yatırım olarak para akışı olacak bence, fork sonrası topluluğun içinde olanlar altlara geri dönecek, yatırım için gelenler fork öncesi kar şatışı yapabilirler diye düşünüyorum.
Fiyatın ne olacağını bilemem ama sonrasında yine yukarı yönlü hareket olacaktır.

Bu ara bu başlık hala güncelmiş ne güzel Smiley

bir zaman sonra da dönüp bitcoini sattıklarından daha pahalı bir fiyata alacaklar Grin
full member
Activity: 742
Merit: 112
October 18, 2017, 12:52:03 PM
LTC'nin 70'den 53 silkelenmesi ve son gelen tepki güçlüye benziyor.
tabi BTC işi bozmazsa.
%161.8 BTC seviyesini aşarsa yeni rekorlar önümüzde demektir.
hero member
Merit: 533
October 16, 2017, 04:20:53 PM
btc'nin 25 ekim forkundan önce düşeceğini düşünüyormusunuz? düşecekse ne kadar düşebilir? şuan ki fiyatı oldukça iyi ve tepeden satmayı düşünüyorum. 25 ekim yolunda sizin stratejiniz nedir?

Fork a kadar yeni coini almak için ve yatırım olarak para akışı olacak bence, fork sonrası topluluğun içinde olanlar altlara geri dönecek, yatırım için gelenler fork öncesi kar şatışı yapabilirler diye düşünüyorum.
Fiyatın ne olacağını bilemem ama sonrasında yine yukarı yönlü hareket olacaktır.

Bu ara bu başlık hala güncelmiş ne güzel Smiley
newbie
Activity: 36
October 10, 2017, 09:28:22 AM
legendary
just in case
October 10, 2017, 07:18:11 AM
xel'i takip edin bence gün içerisinde 65lere kadar düşmüştü. bobun listesinde 10k iken x15 yapacak diodu baya uygun alınabilicek seviyelere iniyo arada. bende su asamda elinde btc olan fork sonrası çok kazanıcak..

polo da xel yok malesef henüz eklenmedi
full member
Activity: 364
Merit: 102
October 10, 2017, 03:56:15 AM
xel'i takip edin bence gün içerisinde 65lere kadar düşmüştü. bobun listesinde 10k iken x15 yapacak diodu baya uygun alınabilicek seviyelere iniyo arada. bende su asamda elinde btc olan fork sonrası çok kazanıcak..
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
October 10, 2017, 12:01:11 AM

Dip denilen yerden girdik ama oralar zirveymiş. Piyasa kaç ayda kendine gelir ki?

Pumplanmış coinlerden uzak durun eliniz kolunuz bağlı kalırsınız. En az 2 aydan önce düzelmesini zor görüyorum benzer senaryo yaşanıyor.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
October 09, 2017, 06:22:07 PM
Ripple almayı düşünüyorum, bu pumpun devamı gelecekmiş gibi geliyor bana sanki yılsonuna doğru XRPyi yarım dolar seviyelerine çıkaracaklarmış gibi geliyor. Siz ne dersiniz?

rippe 16 ekimdeki etkinlik yüzünden artıyor. şu an alınıp 16 ekimde satılabilir. yıl sonuna kadar tutmaya gerek yok.

22 Ekim Las Vegas'da konferans ve 24 Ekim Summit in Dubai'de XEM var. Bu yüzden Bitcoin biraz sakinleşirse  XEM'de aynı şekilde ufak bir yükselme olabilir. Takip etmenizi tavsiye ediyorum.
newbie
Activity: 21
October 09, 2017, 01:24:59 PM
NEO'yu takip edelim, önü açık!
Pages:
Jump to: