Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 5. (Read 466859 times)

sr. member
Activity: 532
Merit: 251
October 09, 2017, 12:19:42 PM
Ripple almayı düşünüyorum, bu pumpun devamı gelecekmiş gibi geliyor bana sanki yılsonuna doğru XRPyi yarım dolar seviyelerine çıkaracaklarmış gibi geliyor. Siz ne dersiniz?

rippe 16 ekimdeki etkinlik yüzünden artıyor. şu an alınıp 16 ekimde satılabilir. yıl sonuna kadar tutmaya gerek yok.
sr. member
Activity: 288
Merit: 250
October 09, 2017, 11:18:24 AM
Ripple almayı düşünüyorum, bu pumpun devamı gelecekmiş gibi geliyor bana sanki yılsonuna doğru XRPyi yarım dolar seviyelerine çıkaracaklarmış gibi geliyor. Siz ne dersiniz?
member
Activity: 81
Merit: 10
October 09, 2017, 07:29:33 AM
Dalgayı filan bırakın,  alt coin piyasası ölmüş bitmiş,  ne yapacağız böyle bir sürü coin elimizde kaldı,   örnek nxt !  30k ya düştu dip dedik,  25, sorsa 20 dedi yok artık herhalde dip denen şey budur  dedik aldık,  şimdi 15 k olmuş,  hodl manyağı olduk resmen,   bu piyasada şu an hiç bir şey alınmaz,  zaten başlık ölü  durumda buda bunun göstergesi sanırım.
Yüzde on vurup kaçacaksin,  yüze on zarar gördün mü de  çıkacaksın,  yoksa adamı bitirirler yemin ederim
Dip denilen yerden girdik ama oralar zirveymiş. Piyasa kaç ayda kendine gelir ki?
full member
Activity: 364
Merit: 102
October 09, 2017, 03:27:15 AM
arkadaşlar panik yapmayın. alış yaparken kesinlikle kademeli alışlar yapın ortalamayı sürekli düşürmeye çalışın kasım sonrası altlar tekrar uçmaya baslıcak. bu arada borsa işinden anlayan anlamayan herkes para kazanıcam diye giriyor tabi haliyle alt coin borsası diğer borsalar gibi değil yükseldimi %200 leri görebiliyor düşüncede aynı şey geçerli bu nedenle alırkende satarkende kademi alıp satmayı öğrenin. şu ortamda günlük%5-10 karı gördünkü affetmeyin piyasada acaip belirsizlik var millet btc düşücek dedi gördük nasıl düştüğünü Smiley)
sr. member
Activity: 313
October 09, 2017, 03:22:30 AM
Poloniex kullanıyorum fakat aynı zamanda Kraken'de tavsiye ediyorum eğer direkt olarak USD/EUR üzerinden işlem yapmak isteyen varsa ve borsa bulamamışsa Kraken'i deneyebilir. Poloniex eskisi kadar kullanışlı değil bana göre bazen Bittrex ile Poloniex arasında $strat alırken arbitraj farkı oluyor ondan da yararlanıyorum.
full member
Activity: 742
Merit: 112
October 09, 2017, 03:00:26 AM
İntihar eden olursa şaşırmam milleti bitirdiler mahvettiler

genel olarak yazıyorum, bu piyasada para kaybedip intihar etmeye gerek yok.

ne kadar dolar zararda olduğunu yazarsın kenara
elinde birikmiş dolarınla ether, lite, dash, btc gibi geri çekilmelerden sonra almayı düşünürsün.

ya da dolar birikmişin varsa o zararda olan coini istersen satar birkaç binlik satoshilik değil ethe, dash gibi coinlere yönelirsin.

aldığın bu coin bir süre sonra toplam zararı yeterince azaltıyor veya amorti ediyorsa hepsini satar çıkarsın.
bunu gerekirse birkaç defa yaptığında, biraz da sabırlı olursanız kaybedeceğiniz pek bir şey yok.

ama dalgayı bırakın, 1800 den 5000 e gelmiş daha da çıkar alayım.
https://www.tradingview.com/symbols/BTCUSD/
şu sitedeki analizleri günlük takip etmeyeyim
özellikle bitcoini grafiğini almak istediğiniz coinle değerlendirmiyorsanız hata yapıyorsunuz demektir.

sr. member
Activity: 288
October 08, 2017, 05:54:25 PM
NEO yu nezaman alacak polo ya Huh Gas'ı aldı gas'ın babası yok böyle işmi olur
sr. member
Activity: 560
October 08, 2017, 05:15:33 PM

İntiharlık bir durum yok hocam ilk defa yaşamıyoruz bunları beklenen bir şeydi zaten. Her zaman olduğu gibi sabreden kazanacak.
full member
Activity: 321
Merit: 100
Token That Will Transform The Venture Capital Mark
October 08, 2017, 05:13:11 PM

hayırdır? kim bitti? çok mu zarardasın dostum?
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
October 08, 2017, 04:57:45 PM
newbie
Activity: 36
Merit: 0
October 07, 2017, 03:59:45 PM
fırtına öncesi sessizlik mi yaşıyoruz arkadaşlar? altcoinler dağılıyor. recover göremiyoruz. millet parasını çekiyor. bitcoin fiyatı sert bir düşüş mü yaşayacak acaba ? bu fork muhabbeti yüzünden ?
full member
Activity: 742
Merit: 112
October 07, 2017, 10:50:20 AM
Dalgayı filan bırakın,  alt coin piyasası ölmüş bitmiş,  ne yapacağız böyle bir sürü coin elimizde kaldı,   örnek nxt !  30k ya düştu dip dedik,  25, sorsa 20 dedi yok artık herhalde dip denen şey budur  dedik aldık,  şimdi 15 k olmuş,  hodl manyağı olduk resmen,   bu piyasada şu an hiç bir şey alınmaz,  zaten başlık ölü  durumda buda bunun göstergesi sanırım.
Yüzde on vurup kaçacaksin,  yüze on zarar gördün mü de  çıkacaksın,  yoksa adamı bitirirler yemin ederim

Bu piyasa çoktan böyle olacaktı ama işte ancak bekleye bekleye böyle oldu. İstatistik olarak %5'in kazandığı bir piyasa finansal piyasalar sonuçta.

yatırım tavsiyesi olarak algılamayın

bitcoin %40 düşüyorsa ethereum, dash, litecoin felan daha fazla düşüyor.
düşüşte bile hiçbir şey almadan parada kalmak ucuzdan toplamanızı sağlayacaktır.
elbette doğru zamanı yakalamak ve biraz sabretmekte gerekli.
paranın hepsine tek bir yerden değil de birkaç parçaya bölerek almak riski dağıtmanızı sağlayacaktır.

birkaç bin satoshilik veya daha ucuz paralarda işlemler daha çok risk ve kazanç barındırıyor. bence riski daha fazla.
birkaç kat parayı artırayım derken satamaz hale geliyorsunuz.

dogecoin mesela forumdan bazıları 50 satoshi iken alın nasıl olsa çıkacak dedi bu yanlış.
günlük grafiğine baktığınızda tarihte en düşük 16 satoshiyi görmüş. bunun altına sarkmayacağı ne malum. ki sarkarsa 3.cü dib hareketi yapacak.

full member
Activity: 434
Merit: 101
Blockchain Marketing: tokensuite.io
October 03, 2017, 01:45:34 PM

Bu piyasa çoktan böyle olacaktı ama işte ancak bekleye bekleye böyle oldu. İstatistik olarak %5'in kazandığı bir piyasa finansal piyasalar sonuçta.
full member
Activity: 171
Merit: 100
October 03, 2017, 01:24:17 PM
pump/dump ekipleri polodan bittrexe kaydı gibi sanki, poloda eski hareketlilik yok bu aralar
bende fonlarımın çoğunu bitrexe aktardım.
poloda genelde eski koinler kaldı. bittrex yeni coinler açısından daha zengin.bana polonun kullanımı daha kolay geliyordu.eski güzel günleri polo ile yaşamıştım altların çoştuğu zamanları.btc biraz düşse de sebebsiz yere biraz altcoin boşaltsak.
full member
Activity: 406
Merit: 189
October 03, 2017, 01:06:19 PM
pump/dump ekipleri polodan bittrexe kaydı gibi sanki, poloda eski hareketlilik yok bu aralar
bende fonlarımın çoğunu bitrexe aktardım.
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
October 03, 2017, 12:57:04 PM
bts nolmus oyle. vırus bulasmıs fılan dıyorlar ağa. varsa oyle bırsey fena. 1 sata kadar yolu var. bıtrexte cıkartıyormus sanırım.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
October 03, 2017, 07:15:39 AM
yine birseyler degismis kullanici sozlesmesinde ve sonunada not eklemisler isterseniz destek ekibimizle gorusebilir yada hesabini kapatabilirsiniz diye adamlar tok satici ya.
newbie
Activity: 36
Merit: 0
October 03, 2017, 06:51:19 AM
%20 zarar var ya bu altcoinler artık hiç dayanamıyor. napacamı şaşırdım. hodl delisi olduk. artık pes edeceğim sonunda yani
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
October 02, 2017, 10:12:08 AM
Dalgayı filan bırakın,  alt coin piyasası ölmüş bitmiş,  ne yapacağız böyle bir sürü coin elimizde kaldı,   örnek nxt !  30k ya düştu dip dedik,  25, sorsa 20 dedi yok artık herhalde dip denen şey budur  dedik aldık,  şimdi 15 k olmuş,  hodl manyağı olduk resmen,   bu piyasada şu an hiç bir şey alınmaz,  zaten başlık ölü  durumda buda bunun göstergesi sanırım.
Yüzde on vurup kaçacaksin,  yüze on zarar gördün mü de  çıkacaksın,  yoksa adamı bitirirler yemin ederim

x3 - x5 - x10 dönemi bitti gibi. Kesinlikle dediğiniz gibi %10 yeterli. Pump yemeyen coin kalmadı ki piyasada. Şimdi Bitcoin yükselse de düşse de altlar düşüyor. Balonun sönüşünü izliyoruz. Bu balon patlamıyor hava kaçırıyor. Yine şişer yine söner. Mayıs'dan Eylül'e kadar bir gözden geçirin ne coinler vardı kazandıran. Onları artık bir kenara koyun. Ben öyle yapıyorum yeni fırsatlar çıkıyor her dönemde. Çok tecrübeli değilim ama tecrübeli olanlardan öğrendiğim bu.

Altcoin olmadan sadece btc-tether tether-btc yaparak nereye kadar gidebilirler ki? Bulunduğunuz altcoini tepeden almadıysanız bence hiç endişeye gerek yok! Eninde sonunda dönüp dolaşıp kürkçü dükkanına gelecekler, el mahkum bir kere, bu kadar yağlı kazanç kapısı başka yerde yok! 3x-5x yapmaya da mahkumlar çünkü çoğunu kendileri alıyor, çok yükseğe çıkartmaları lazım ki yavaş yavaş stoklarını eritebilsinler. ytd
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
October 02, 2017, 09:47:33 AM

x3 - x5 - x10 dönemi bitti gibi. Kesinlikle dediğiniz gibi %10 yeterli. Pump yemeyen coin kalmadı ki piyasada. Şimdi Bitcoin yükselse de düşse de altlar düşüyor. Balonun sönüşünü izliyoruz. Bu balon patlamıyor hava kaçırıyor. Yine şişer yine söner. Mayıs'dan Eylül'e kadar bir gözden geçirin ne coinler vardı kazandıran. Onları artık bir kenara koyun. Ben öyle yapıyorum yeni fırsatlar çıkıyor her dönemde. Çok tecrübeli değilim ama tecrübeli olanlardan öğrendiğim bu.
Pages:
Jump to: