Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 3. (Read 466859 times)

member
Activity: 182
Merit: 11
February 04, 2018, 12:44:17 PM
Şu an herhangi bir pump yakalama durumu gerçekten zor elinde btc olan zararını aza indirir keşke biraz btc bıraksaydım sepette...
full member
Activity: 333
Merit: 101
February 04, 2018, 12:40:40 PM
Hortlatayım dedim konuyu bu başlık birinci sayfadan aşağı düşmezdi. Kimsenin keyfi yok sanırım.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
November 27, 2017, 04:39:16 AM
uzun zamandır poloyu kullanmıyorum geçenlerde üretimleri gönderdim özlemişim arabirimini Smiley . Her ne kadar bitrex te fena sayılmasa da polonun yeri bambaşka. Ancak niye böyle yapıyorlar bilemiyorum ekip mi yetmiyor , ciddiyet mi yok anlamış değilim. Birde piyasa oyuncusu gibi aktif müdahaleler var coinlere buda can sıkıcı tabii.

bittrex in arayüzü bok gibi zaten kullanişsiz. polo arayüz olarak on basıyor onlara ama dedgn gibi support o bu ddos derken millet azaldi

Benim merak ettiğim bir konu var. Bu balinalara noldu? Bir coini tuttuğu zaman x5 yapmadan bırakmıyorlardı. Polodan yaptıkları karın haddi hesabı yok. Şimdi ortadan kayboldular resmen.

belki de borsanın yaptığı kendi manipülasyon du hacim azalinca ellerine yüzlerine bulaştrabilecekleri için ara vermiş veya muhasabe işlerine gömülmüş olabilirler.
full member
Activity: 266
Merit: 190
November 27, 2017, 04:31:16 AM
şu dönemde boşta btc si olan az çok kazanç elde edebilir, diğer türlü ben şu coine yatırım yapayım düşmüş deyip alırsanız, direk elinize veriyorlar.  aylardır bu şekilde gidiyor, ne zaman düzelecek bu piyasa bilemiyorum, iyice umutsuzluk sardı beni.

su donemde btcsi olan elinde tutsa kazaniyor zaten Smiley
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
November 27, 2017, 04:24:13 AM
uzun zamandır poloyu kullanmıyorum geçenlerde üretimleri gönderdim özlemişim arabirimini Smiley . Her ne kadar bitrex te fena sayılmasa da polonun yeri bambaşka. Ancak niye böyle yapıyorlar bilemiyorum ekip mi yetmiyor , ciddiyet mi yok anlamış değilim. Birde piyasa oyuncusu gibi aktif müdahaleler var coinlere buda can sıkıcı tabii.

bittrex in arayüzü bok gibi zaten kullanişsiz. polo arayüz olarak on basıyor onlara ama dedgn gibi support o bu ddos derken millet azaldi

Benim merak ettiğim bir konu var. Bu balinalara noldu? Bir coini tuttuğu zaman x5 yapmadan bırakmıyorlardı. Polodan yaptıkları karın haddi hesabı yok. Şimdi ortadan kayboldular resmen.
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
November 27, 2017, 04:14:21 AM
nxt de çok sağlam pump gelecek. ikinci bir emc2 vakası olacak gibi duruyor 1-2 hafta içinde.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
November 27, 2017, 03:41:48 AM

sr. member
Activity: 616
Merit: 261
November 27, 2017, 03:34:47 AM
full member
Activity: 280
Merit: 102
November 27, 2017, 02:27:07 AM
DCR de bir yükseliş var, iyi bir pump gibi gözüküyor, bakalım sürdürecebilecek mi bunu.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
November 26, 2017, 10:37:58 PM
Merhaba;

Haziran ayında açtığım ticket'a sonunda cevap verdiler. Hatta sorunu çözmek için çarşaf çarşaf açıklama ve gerekli basamakları yazmışlar. Şaşırdım, sevindim.

Bu arada hey gidi hey, bu başlık böylemiydi? Ne kadar tenha.

İyi dileklerimle
Biraz erken cevap vermişler hocam Cheesy Şunun şurasında sene-i devriyesine ne kalmış. Biraz daha bekleselerdi Grin
hero member
Activity: 756
Merit: 541
November 26, 2017, 08:29:43 PM
Merhaba;

Haziran ayında açtığım ticket'a sonunda cevap verdiler. Hatta sorunu çözmek için çarşaf çarşaf açıklama ve gerekli basamakları yazmışlar. Şaşırdım, sevindim.

Bu arada hey gidi hey, bu başlık böylemiydi? Ne kadar tenha.

İyi dileklerimle
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
November 22, 2017, 01:12:39 PM
Başlık polo pump analiz değilde dump analiz olsa imiş iyi oluşmuş çünkü aylardır piyasa berbat
full member
Activity: 336
Merit: 100
November 21, 2017, 08:27:02 PM
kripto para piyasasında genel anlamda bir şişiklik görüyorum, yani genel anlamda bir pump durumu söz konusu. ayrıca poloniexte pumplar öyle kolay kolay anlaşılmıyor, tahminlerde biraz havada kalıyor, bu açıdan riskli oluyor.
full member
Activity: 154
Merit: 100
November 21, 2017, 07:38:47 PM
ara ara bazi coinler pump yapsada alt coinler hala buyuk zararlarda. cok fazla sisirildigide bir gercek biraz normale donuyor aslinda ama yuksek fiyatlardan alanlar buyuk zarar icine girdiler uzun bir sure toparlayacak gibi durmuyor. kayip olan paralar btc ye geciyor suan ki artis ordan geliyor zaten
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
November 21, 2017, 02:37:24 AM
şu dönemde boşta btc si olan az çok kazanç elde edebilir, diğer türlü ben şu coine yatırım yapayım düşmüş deyip alırsanız, direk elinize veriyorlar.  aylardır bu şekilde gidiyor, ne zaman düzelecek bu piyasa bilemiyorum, iyice umutsuzluk sardı beni.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
November 21, 2017, 02:09:53 AM
Şaka gibi Bitshares Çin borsalarında 1900 satlara ulaştı polo'da hala 1300 sat. Poloniex'i hiç bu kadar aciz görmedim ! O cüzdanları serbest bıraktığında Bitshares'in kontrolünden çıkacağını gayet iyi biliyor. McAfee DEX'lerin gelecek vaat ettiğini açıkladığından beri Bitshares x2 yaptı. Gelen DEX dalgasına asla karşı koyamayacak Polo. Bitcoin'e karşı konulamadığı gibi.
hero member
Activity: 602
Merit: 500
November 07, 2017, 07:10:59 PM
Arkadaşlar 2 hafta sonra sjcx, note ve naut delist edilecek polodan. Elinde bulunduranlar varsa zarar etmeden satmaya baksın bir an önce.

https://twitter.com/Poloniex/status/927989270106836997
hero member
Merit: 504
November 06, 2017, 10:36:06 AM
Çogu altcoin grafigine baktigimda şunu goruyorum bir dump daha gelirse yerin dibine girecekler. Toparlanacaklarına inancım tam.
full member
Merit: 103
CAT.EX Exchange
November 06, 2017, 08:54:37 AM
Eleştiri gibi algılamayın ama bittrex poloniex e göre hem hacim olarak hem de coin çeşitliliği olarak daha önde ve daha sağlam gibi duruyor, ayrıca pump ve dump olayları çok hayır getireceğini düşünmüyorum, bundan ziyade haber ya da konferansı olan sağlam coinleri önceden tespit edip düşükten alıp en az yüzde 20 karla satmak daha mantıklı bence
member
Activity: 138
Merit: 11
November 06, 2017, 08:26:20 AM
%10 zararı görünce elden çıkarmak benimde uyguladığım bir durum aksi durumda şimdi toparlayacak diyerek beklemekte daha çok zarar büyümesine neden olmakta eski seviyeye gelmek için ise bayağı zaman gerektiriyor ya bekleyeceksin ya sermaye artırımı yapacaksın
Pages:
Jump to: