Pages:
Author

Topic: [PRE-ICO] ⚡ WePower - YEŞİL ENERJİ'nin geleceği için ilk GLOBAL blockchain ⚡ - page 2. (Read 3864 times)

full member
Activity: 420
Merit: 100
Wpr'yi bilmem ama elastos için kötü oldu elimde biraz var icodan beri tutyorum 0,1 seviyelerinden bile satmadım dahada gidecek diye fakat bu binance işi suya düşünce fiyatta gerileme yaşandı.amk huobide bile günlük nerdeyse 100m dolar hacim yapan coini almamak neyin kafasıdır anlamıyorum.kesin bi pislik dönüyor bu borsaya girme işlerinde.biraz daha bekleyeyim bakalım ela hakettiği yere illaki gelecektir
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Binance dedikodusundan sonra iyi fiyattan milletin eline bırakmışlardı acaba danışıklı bir dövüş müydü? Sırasıyla önce WePower, sonra Elastos birinci oldu fakat tepeden satıp geri çekildiler şimdi de Binance Zilliqa'yı listelemiş gibi görünüyor.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Binance gerçekten hile yaptıkları için mi WePower ile Elastos'u borsaya almadı? Her coin hile yapmıştı, bundan öncekilerde ama onları aldılar.. Belliki Zilliqa ile önceden anlaşmışlar, Binance kendi bile sahte oy girip manipule etmiş olabilir. Bu borsalar gerçekten kan emici, binance ayarında bir merkezsiz borsa şart oldu.
member
Activity: 476
Merit: 10
Ödülleri ne zaman dağıtılacak wpr nin. Dump yemez umarım çok büyük bir miktar dağıtmayacaklar heralde alanlarda biraz holdlarsa iyi yerlere gelebilecek bir proje olarak görüyorum.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Saçmalık olmuş bence. Binance kuralları peşin açıklamalıdyı o zaman bu işin böyle olacağı zaten belli. Saçma sapan iş olmuş bu oylama işi zaten her türlü manipülasyona açık.
newbie
Activity: 87
Merit: 0
Bence iyi olmuş valla, ikiside hile hurda yaptı wepowerda teşvik için 200 token gönderecek dedi ve insanlara bnb gönderdi, en temiz savaşan zilliqa oldu ve hak ettiği gibi ödülünüde aldı

Aynen öyle baktımda herkes hile peşinde zilliqadan ses seda teşvik olmadı öyle bu yüzden ziliqqa nın girmesi sevindirdi beni iyi oldu bence de adamlar hakkıyla girdi
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bence iyi olmuş valla, ikiside hile hurda yaptı wepowerda teşvik için 200 token gönderecek dedi ve insanlara bnb gönderdi, en temiz savaşan zilliqa oldu ve hak ettiği gibi ödülünüde aldı
full member
Activity: 266
Merit: 190
Binance harbi degisik birsey yapti ama zilingayi eklemeden oncede alim yapmislar kendileri bu onlara olan guvenimi sarsti dogrusu!

Elastos'un oylamayı suistimal ettiği çok açıktı.Ama wepower'ı eleyeceklerini düşünmemiştim.Heralde oy kullanmaları için insanlara 0.1 bnb dağıtmaları binance'nin bu kararı almasında etkili olmuşa benziyor.Böyle durumlarda direk borsayı suçlamamak gerekiyor.Bana göre her iki projenin de yaptığı etik değildi.

Sanirim 0.1 bnb ödemelerinide hile Kabul ettiler ama bu genede önceden zilinga almalarini aciklamiyor! yaptiklari cidden yavsaklik..
member
Activity: 182
Merit: 11
Binance harbi degisik birsey yapti ama zilingayi eklemeden oncede alim yapmislar kendileri bu onlara olan guvenimi sarsti dogrusu!

Elastos'un oylamayı suistimal ettiği çok açıktı.Ama wepower'ı eleyeceklerini düşünmemiştim.Heralde oy kullanmaları için insanlara 0.1 bnb dağıtmaları binance'nin bu kararı almasında etkili olmuşa benziyor.Böyle durumlarda direk borsayı suçlamamak gerekiyor.Bana göre her iki projenin de yaptığı etik değildi.
full member
Activity: 266
Merit: 190
full member
Activity: 504
Merit: 120
Binance Wepower ve ELA'yı almamış. Bunların yerine Zilliqa'yı kazanan ilan etmişler. Beklenti girmesi yönündeydi ama Binance kapıdan kovmuş resmen Cheesy Artık parasına kıyıp girsinler Binance'e.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Ben dağıtmak zorunda kalacağını düşünmüyorum.Wepower telegram grubunda anladığım kadarıyla oylamayı 1.tamamlarsak token dağıtacağız diye bir söylemde bulunulmuştu.Umarım her şey olumlu gider ve hem wepower'ı binance da görür hem de tokenlarımıza kavuşuruz.

Birinci olursan 200 token verecegiz dediler kanıt başına ama şu an hiç giremeseler bile 50 adet token dağıtacaklar. Gerçi ne zaman olur kimse bilemez
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
Daha ne olacak belli değil. Binance'in açıklamasına göre en geç pazartesi gününe kadar kazananı ya kazananları açıklayacaklar. Elastosun hile yaptığı kabak gibi ortada. Binance de öyle olduğunu düşünmeseydi zaten açıklar geçerdi kasmazdı bu kadar. Eğer Binance WePowerı listelerse ekip yaklaşık 1.800.000 dolarlık token dağıtmak zorunda kalacak. Bu miktar aşağı yukarı Binancein istediği miktarla aynıdır. Tabi WePower için güzel bir pr çalışması oldu, bilinirliği oldukça arttı bu sayede.

Ben dağıtmak zorunda kalacağını düşünmüyorum.Wepower telegram grubunda anladığım kadarıyla oylamayı 1.tamamlarsak token dağıtacağız diye bir söylemde bulunulmuştu.Umarım her şey olumlu gider ve hem wepower'ı binance da görür hem de tokenlarımıza kavuşuruz.
full member
Activity: 322
Merit: 100
Daha ne olacak belli değil. Binance'in açıklamasına göre en geç pazartesi gününe kadar kazananı ya kazananları açıklayacaklar. Elastosun hile yaptığı kabak gibi ortada. Binance de öyle olduğunu düşünmeseydi zaten açıklar geçerdi kasmazdı bu kadar. Eğer Binance WePowerı listelerse ekip yaklaşık 1.800.000 dolarlık token dağıtmak zorunda kalacak. Bu miktar aşağı yukarı Binancein istediği miktarla aynıdır. Tabi WePower için güzel bir pr çalışması oldu, bilinirliği oldukça arttı bu sayede.

Kazandı bence hocam wepowero yüzden ben topladım biraz zaten açıklama yaptı hile yapanlar diskalifiye olacaktır diye elastos bence elendi direk bu yüzden wepower  kazandı
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
full member
Activity: 238
Merit: 102
Wepower'in binance oylamasında hakkına tecavüz edildi resmen. Tamam ELA'da iyi bir rakipti ama we power çok çaba göstermişti binancede listelenebilmek için. Ama eninde sonunda listelenecektir.
member
Activity: 378
Merit: 11

hocam istedikleri para o kadar az degil. 1-2m dolar kadar para istiyorlar. herifler zaten 40m toplamislar. bununda %5 ini niye binance'a versinler ki?

çok haklısın 2 milyon istiyorlarmış demişti birileri yani çok yüksek para bende vermek istemem 3-5yüz bin dolar olsa hadi dersin ama çok yüksek gerçi şu anda hacmi diğer borsalarda oldukca yüksek
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
Dünya kadar para topladılar. Topluluğa güvenerek anket ile girmeye çalıştılar ve başaramadılar.Şu an işlem gördüğü borsaların hacimlerine bakın bir de Binance'a bakın. Böyle durumlarda cimrilik yapmayıp bastıracaksın parayı ve gireceksin.
hocam istedikleri para o kadar az degil. 1-2m dolar kadar para istiyorlar. herifler zaten 40m toplamislar. bununda %5 ini niye binance'a versinler ki?
member
Activity: 78
Merit: 10
WePower şimdilik düşüşte fakat ilerleyen zamanlarda gayet güzel bir artış olacaktır izledikleri yol benim çok hoşuma gitti. Oylamada kazanamasa bile 50 tae token yollayacaklar..
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Piyasa artmasına rağmen ve Binance için sağlam bir oy çıkmasına rağmen fiyat düşüyor

0.176804 USD (-1.64%)
0.00001605 BTC (-5.31%)
0.00020184 ETH (-2.23%)

Ödüller daha dağıtılmadan böyleyse ödüller dağıtıldıktan sonra %10-15'lik bir düşüş yaşanabilir.
Pages:
Jump to: